Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
יעדים מומלצים
איים ביוון
אזורים ביוון
הזמינו עצמאית
אטרקציות
יעדים פופולאריים
למטייל העצמאי
מידע והמלצות

טיול שלכת מרהיב לצפון יוון

השנה 2018 השלכת בצפון יוון תחל כבר באמצע אוקטובר והשיא צפוי להיות בימים הראשונים של חודש נובמבר, כמובן שתלוי באיזה איזור של יוון והיכן הכי כדאי להיות בכל רגע נתון, יש מספר אפשרויות לצאת לטיול שלכת בצפון יוון ההררית, האפשרות הראשונה היא כמובן טיול עצמאי, תוכלו להרכיב את מסלול הטיול הפרטי שלכם בנהיגה עצמית דרך אתר יוון והאיים, אנו ממליצים לכם בטיולי השלכת לטייל לכיוון: צפון הפלופונס[טריקלה קורינטיאס] משם להמשיך לאיזור אבריטניה [קרפניסי וסביבתה] ומשם להצפין לחבל צומרקה ולאחר מכן לכפרי זגוריה, מכאן אנו ממליצים, לעבור גם בכמה חלקים של מחוז גרבאנה וכך או כך להגיע לשמורת הר האולימפוס ולחצי האי פיליון, זאת אם יש לכם לפחות שבועיים של טיול ביוון. אם יש לכם פחות משבועיים, רצוי לבחור 3-4 איזורים מבין אלו שהוזכרו ולבנות מסלול לטיול שלכת אחר ומעגלי ביוון, האפשרות השניה היא להזמין טיול שלכת מודרך ביוון מאיתנו, לצורך כך עברו לעמוד הזמנת טיול פרטי ביוון באתר יוון והאיים.

הכנות לדרך: אם אתם מתכניים לנסוע עצמאית, חשוב להצטייד גם בבגדים חמים, כולל מעילים כי הלילות עשויים להיות כבר קרים, לרוב לא צפוי שלג או קרח על הכבישים בתקופה זו, אם כי כדאי להיות קשוב לתחזית מזג האוויר. מלונות, רצוי להזמין מראש מאחר ולא כל המלונות פתוחים בנובמבר ובסוף אוקטובר יש חג יווני והתפוסה גבוהה, כך לא תבזבזו זמן על חיפושים. אם אתם חובבי טבע, צבעים מרהיבים ושקט זאת תקופה מרהיבה, שכן מספר המטיילים באיזור מועט. על עף שאתונה רחוקה יותר מצפון יוון, היא הבסיס הנח ביותר לטיול שלכת שכזה. אגב חודש נובמבר אינו נחשב לחודש גשום במיוחד לרוב יש ימי שמש רבים ולכן הוא נחשב לחודש נח מאד לטיולים בצפון יוון.
לייעוץ תכנון מסלול טיול עצמאי עברו לעמוד ייעוץ מקצועי

שלכת בכפרי זגוריה.

שלכת בחבל צומרקה
כבר באוקטובר עצי הערמונים מאותתים על השלכת הנפלאה העומדת לבוא ביוון ,אמצע אוקטובר וכל חודש נובמבר, הם זמן נפלא לצאת להרי יוון, בעיקר יפה השלכת בחבל אפירוס במקדוניה ובתראקיה, כלומר בצפון יוון,אפירוס התקצרות היום גורמת לעצים של רחבי העלים, להפסיק לייצר מזון, הכלורופיל מתמעט, הירוק מפנה מקום לכתומים צהובים ואדומים, כל סוג עצים וגווניו המיוחדים, הנוף המיוער נדלק בצבעים בוערים, ומרהיבים.מזג האויר צלול בהרים ועכשיו עדיין לא ממש קר כאן, בלילות מומלץ לישון בערים ובכפרים הרבים הפזורים בנוף וביום אפשר לטפס לראשי ההרים בהם גם אתקי סקי רבים, המתכוננים עכשיו לשלג העשיו לבא כבר בנובמבר, ובוודאי בדצמבר. בגבול עם בולגריה בהרי רודופה,לשלכת יותר אופי אירופי, ואילו בהרי הפינדוס . סביב קסטוריה ויאנינה, עדיין מעורב הנוף במאפיינים ים תיכוניים, עצי המחט שאינם נשירים, יוצרים כתמים כהים כמו איים בים הצבע שמסביב, מחירי הלינה בעיקר למזינים מראש באינטרנט בתקופה זו ביוון נמוכים יותר, הדרכים פחות עמוסות, קל יותר להשיג רכבי שטח שיעזרו להגיע למקומות מרוחקים שיאפשרו לראות טבע בתולי, מקום וזמן לרגיעה ולמאחרים לצאת תיתכן גם חווית המפגש עם השלג הראשון.מחיר מיוחד לחודש נובמבר עבור טיול בוטיק פרטי עבורכם ליוון :

אם אתם מעוניינים במדריך פרטי לקבוצה קטנה, החל מזוג ועד 15 איש, בחודש נובמבר נוכל להוציא אתכם לטיול בוטיק פרטי ביוון במחיר מוזל ביחס למחירי הטיולים הפרטיים שאנו מוציאים בשאר חודשי השנה, בנושא טיולי בוטיק פרטיים ביוון [ טיול עם רכב שלנו, נהג שלנו ומדריך שלנו ] כאמור אנחנו מארגנים את כל המסלול,  המלונות והמסעדות, ניתן להשאיר פנייה מסודרת במייל ואנו נשוב אליכם עם פרטים נוספים, מידע ומחירים, ניתן לפנות ל : Greece.isl@gmail.com

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il