יעדים מומלצים
איים ביוון
אזורים ביוון
הזמינו עצמאית
אטרקציות
יעדים פופולאריים
למטייל העצמאי
מידע והמלצות

מסלול טיול מודולרי לצפון יוון ההררית

מהו המסלול המודולרי ? : מדובר במסלול כתוב לטיול ביוון הכולל הוראות נסיעה, המלצות על המיקומים היפים ביותר והסבר על הגעה אליהם, המלצה על מסעדות, אטרקציות, מסלולי הליכה, מלונות ועוד ועוד, למעשה ע"י רכישה של קוד סודי תוכלו להכנס לעמוד המסלול, להדפיס אותו ולצאת לטיול מרהיב ביוון ע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם, אנו קוראים לו מסלול מודולרי מאחר ואם עומדים לרשותכם 5 ימים או 8 ימים או 12 יימים, תוכלו לבחור איזה איזורים אתם רוצים להכניס למסלול שלכם, למשל אם יש לכם רק 4-6 ימים, נמליץ לכם לצאת מאתונה או מסלוניקי ישר לכפרי זגוריה ואולי להוסיף ביקור קצר בצומרקה או בחצי האי פיליון, אבל אם יש לכם יותר ימים, תוכלו גם להוסיף בתחילת המסלול את טריקלה קורינטיאס וכיוצ"ב, המסלול המודולרי הוא הדרך הנבונה ביותר לצאת לטיול בצפון יוון ההררית עם מקסימום מידע, מפות, המלצות וגם תמיכה טכנית שלנו במהלך המסלול שלכם, עד כה נרשמו למסלול המודולרי עשרות משפחות ישראליות שמטיילות השנה 2017 ביוון.

אגב, המסלול לא עולה 550 ש"ח :  הוא חוסך לכם הרבה יותר, במסלול הכתוב יש מספר טיפים שיכולים לחסוך לכם הרבה מאד על דלק, על טעויות ניווט ועוד.. מטרת המסלול הכתוב היא גם להפוך את חוויית הטיול שלכם לטובה יותר וגם לחסוף לכם בעלויות הטיול, בעזרת טיפים חשובים מתוך ניסיון הטיולים שלנו ביוון, מעל 12 שנה של ניסיון.


את המסלול כתב זמיר סיון, יועץ הטיולים הבכיר בישראל בנושא טיולים ביוון, זמיר בימים אלה עובד על כתיבת ספר ראשון מסוגו בישראל "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית" שייצא לאור בחורף 2018, בינתיים תוכלו להנות מידיעותיו והמלצותיו הרבות שיהפכו את הטיול שלכם לצפון יוון ההררית לטיול מעולה!

המסלול כולל :

+ כפרי זגוריה [ מערב, מרכז וצפון ]
ויקוס, הוידומאטיס, פפיגו, גבי המים של רוגובו, אוקסיה, קיפי ועוד ועוד
+ חבל צומרקה
נהר האראכטוס, מעיינות קויאסה, מנזר קיפינה, אגיוס גאורגיוס, סיראקו, כביש הנחש ועד ועוד.
+ המנזרים התלויים במטאורה
כולל מצובו, קטרה קרוס וכביש E-92
+ חצי האי פיליון [ מרכז פיליון, מערב פיליון ומזרח פיליון ]
מילופוטמאוס, צאגאראדה, מילייס, הרכבת, פגאסטיקוס ועוד ועוד.
+ טריקלה קורינטיאס [ צפון הפלופונז ]
טיול טרקטורונים, אגם דוקסה, רפטינג על הלויסיוס, טריקלה ועוד ועוד.


שימו לב מרגע התשלום, עויות לקחת כמה שעות עד קבלת המייל עם הקוד האישי לכניסה למסלול, אנא העזרו בסבלנות, כאשר תקבלו את הקוד, תוכלו לשלוח את מספר הקוד שקיבלתם למייל שלנו greece.isl@gmail.com ולקבל עזרה ישירה מול זמיר סיון בחלוקת הימים הרצויים, כיתבו לו את מספר האנשים, הגילאים, תאריך ושעת הנחיתה והיכן הנחיתה וגם את תאריך ושעת העזיבה וזמיר ישמח לעזור לכם להרכיב את כמות הימים בכל יעד, לאחר מכן חיזרו לעמוד המאובטח ותוכלו ע"י כך להרכיב את המסלול המועדף עבורכם.

* שימו לב מאחר ומדובר במוצר שניתן לאחר הרכישה פשוט להדפיס אותו "קניין רוחני" לא ניתן לבטל עסקה זו. בלחיצה על כפתור התשלום אתם מאשרים סוגייה זו.לחצו על הכפתור הבא לתשלום של 550 ש"ח


מסלול מודולרי מאתונה - וחזרה לאתונה [ מופיע במסלול המודולרי כל הפירוט ]

מסלולי מודולרי מסלוניקי  - וחזרה לסלוניקי  [ מופיע במסלול המודולרי כל הפירוט ] לברורים בנושא הרשמה למסלול המוכן השאירו פנייה :

אטלס כבישים של יוון : הנרשמים לקבלת קוד הגישה למסלול המודולרי יקבלו גם אפשרות לרכישה של אטלס כבישים ודרכים של יוון במחיר עלות בלבד של 20  Euro את אטלס הכבישים ניתן לאסוף ממשרדנו במרכז עזריאלי לעסקים - חולון, בניין C קומה 4 בהצגת חשבונית מס על הרשמה למסלול המודולרי.


20 יורו + מע"מ = 100 ש"ח.

ראו מכתבי תודה שקיבלנו על השרות שלנו


איך זה עובד?

לאחר התשלום נשלח לכם סיסמא אישית לכניסה לעמוד המסלול המודולרי, אם כבר רכשתם את השרות : לחצו כאן לעמוד המאובטחסרטון זה הופק השנה ע"י זמיר סיון מאתר יוון והאיים, צולם בצומרקה ובכפרי זגוריה, במרץ 2017

     


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il