Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

נדל"ן ביוון - לוח נכסים למכירה ביוון

מאות נכסים למכירה ביוון : בתים, וילות, דירות, מלונות, שטחים לבנייה, מבנים לשחזור, שטחים מסחריים, מפעלים, איים, תהליך רכישה מול משרד עו"ד ישראלי ידוע שילווה את העסקה, השאירו פרטים בטופס ונשוב אליכם עם פרטים אודות הנכסים המוצעים למכירה, אם אתם יודעים היכן ביוון אתם רוצים להשקיע ואיזה סוג נכס אתם מעוניינים בו, נתונים אלה יעזרו לנו לחזור אליכם עם מידע קונקרטי אודות נכסים זמינים המתאימים לדרישתכם.

הערה : בעקבוץ הראיון עם זמיר סיון צאתר יוון והאיים בתחקיר חדשות ערוץ 10 חשוב לציין שאנחנו דיברנו עם הכתבים על סכומים של 100-200-300-400 אלך יורו ולא שקלים, משום מה נראה שערוץ 10 חיפשו כותרת טובה למכור את הכתבה והחליטו שמדובר על שקלים, אבל הסכומים עליהם אנחנו דיברנו עם סוכמים ביורו, חשוב שדברים יועמדו על דיוקם, כי לצפות לדיוק בתקושרת, זה בלתי אפשרי, שימו לב שכל המחירים באתר יוון והאיים הועסים בנדל:ן ביוון כמו גם המחירים שנמסרו בכתבה הם מחירים במטבע המקומי יורו.

כמו כן : שימו לב שאתר יוון והאיים לא מנסים לשכנע אתכם לרכוש נדל"ן ביוון או לבצע השקעה כזו או אחרת ביוון. אנו לא חברה מייעצת בנושא נדל"ן ביוון, אך נוכל להפנות אתכם לחברות שעוסקות בייעוץ בנושא נדל"ן והשקעות ביוון, אתר יוון והאיים מצוי בקשר עם חברות יווניות וישראליות העוסקות בהשקעות של נדל"ן ביוון, אתר יוון והאיים עוסק בעיקר בתחום התיירות והשיווק של תיירות מישראל ליוון ולא בנדל"ן פיזית, אנו רק מפנים אתכם לגורמים שאנו בדקנו ונראו לנו אמינים בנושא של טיפול, ייעוץ ומכירה של נדל"ן ביוון.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

שטח אדמה של כמעט 5 דונם למכירה על חוף הים באי לפקדה
שטח אדמה הכולל חוף ים פרטי על אי עם נמל תעופה וטיסות בין לאומיות [ לפקדה ] גודל השטח 4.8 דונם עם זכויות בנייה של 2650 מ"ר השטח בעל רישוי לעסקי תיירות ומלונאות, השטח מוצע למכירה ב 1.4 מיליון יורו, לפרטים נוספים ויצירת קשר על שטח זה יש ליצור קשר במייל בצירוף
סימול הנכס GR1005
למייל : Greece.isl@gmail.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

למכירה מלון של 18 חדרים בצפון יוון [ מחוז אפירוס ]
אחד המלונות המצליחים ביותר עם פוטנציאל תשואה גבוהה [ עובד במשך כל השנה ] ולא רק בקיץ כמו באיי יוון, המלון במצד כמעט חדש מוצע למכירה ב 1.4 מיליון יורו, לפרטים נוספים צרו קשר עם סימול הנכס.
סימול הנכס GR1007
למייל : Greece.isl@gmail.com

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

קומפלקס של 5 וילות חדשות כולל בריכה גדולה על חוף הים בחצי האי פיליון
למכירה קומפלקס של 5 וילות חדשות כולל בריכה [ משותפת בין הוילות ] סמוך לחוף בחצי האי פיליון, הקומפלקס מוצע כעסק פעיל ומצליח, מוצע למכירה בעלות של 1.5 מיליון יורו, לפרטים נוספים יש ליצור קשר בצירוף
סימול הנכס GR1006
למייל : Greece.isl@gmail.com

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

        

ראו גם פרוייקט מיוחד של טריטון ליד הים בכרתים

המיתון ביוון מביא איתו הזדמנויות רבות לרכישת נכסים ביוון, החל מבתים קטנים באיי יוון או בערי יוון ועד משרדים, נכסים עסקיים, בניינים שלמים ואפילו מלונות או איים שלמים המוצעים למכירה, אתר איי יוון הישראלי מקבוצת israel-greece.com מצוי בקשר עם למעלה מ 50 סוכני נדל"ן ביוון ועוד עשרות בעלי נסכים פרטיים וקבלנים ביוון, נשמח לקשר אתכם עם אנשי הקשר שלנו ביוון לצורך חיפוש נכס לקניחה ביוון, השרות ללא תשלום, פשוט כיתבו לנו היכן ביוון אתם מעוניינים לרכוש נכס ונקשר אתכם עם הגורמים המתאימים ביוון נוסף ראו בעמוד זה קישור למספר סוכני נסלן מצויינם ואמינים שאנו עובדים איתם כבר שנים, תוכלו גם לייצר איתם קשר ישיר ולבדו את הנכסים המצועים ליוון הצויים אצל שני סוכניות נדלן אתה, סוכנויות אלה גם יעזרו לכם בהליך הרכישה, בבדיקת חוקיות הנכסים ובסגירת העסקה הסופית עם המוכר.

מחפשים נכס לקנייה ביוון?
ספרו לנו מה אתם מחפשים ונחל מיידית בחיפוש עבור הנכס הרצוי לכם, השרות ללא תשלום אך כאמור רצוי תחילה לנסות לפנות לסוכנים ביוון, מהם תקבלו מידע ישיר על נכסים למכירה בכל יוון, שימו לב נוספו לנו מגוון גדול של נכסים באי כרתים למכירה, וילות, בתים פרטיים, דירות וכן שטחים גם במיקומים קרובים לים, השאירו פרטים מלאים כולל תקציב שיש לכם להשקיע וניור עמכם קשר בשיתוף חברה העוסקת בייעוץ ומכירה של נכסים ביוון, כולל ליווי בהליך הקנייה.

היזהרו מעסקני נדל"ן ביוון
עסקני נדלן הם אנשים שתופסים טרמפ על נושא הנדלן הזול ביוון והם אינם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן ועסקאות נדלן ביוון עם אנשים אלה עשויות להיות עסקאות לא אמינות או במקרים מסויימים גם שקריות, לתחום אפור זה ניתן להכניס גם מספר אנשים מישראל וגם מספר סוכני נד"ן ביוון עצמה, אחד כזה הוא בחור בשם דימיטריס קצארוס [ היזהרו ] ממנו או במי שבא איתו במגע.

Golden visa : הגולדן ויזה היא תמריץ שחוקק ביוון המעודד השקעות זרות ביוון בעלות של מעל 250 אלף יורו, אזרח זר שמשקיע ביוון 250 יורו ומעלה מקבל תעודה של אזרח זמני המאפשרת לו להישאר ביוון 5 שנים ברציפות עם אופציה לארכה ל 5 שנים נוספות ואם עמד במספר תנאים של הממשלה והאיחוד האירופאי יכולה בסיכומו של דבר להוביל לאזרחות יוונית קבועה ורשמית, בדרך זה הממשלה מעודדת השקעות זרות ביוון בעיקר בתחום הנדל"ן ביוון, עם זאת חשוב לציין שרוב הישראלים שרכשו בשנים האחרונות נדל"ן ביוון השקיעו סכומים נמוכים מ 250 אלף יורו ולכן אינם זכאים לגולדן ויזה, אך אחדים מהם המספקים הוכחות כי חיו ביוון תקופה ארוכה ושילמו את כל המיסים באופן קבוע, יכולים ע"י תהליך משפטי יחסית פשוט לקבל גם הם גולדן ויזה ממשלת יוון, הניתנת באופן כמעט אוטומטי למשקיעים מעל 250 אלף יורו, תקדים זה בהחלט גרם לגידול ההשקעות ביוון בשנתיים האחרונות, בעיקר של אזרחים מחוץ לאיחוד האירופאי [ כמו ישראלים למשל ] , לכן בפנייתכם אלינו, רצוי לכתוב אם אתם מעוניינים בנכס מכל 250 אלף יורו או מתחת ל 250 אלך יורו.

עלויות תחזוקה ושיווק של נכס המוצע להשכרה ביוון :  פרמטר שהמשקיע הישראלי בנדל"ן ביוון צריך לקחת בחשבון אם הוא מכוון להשכיר את הנכס שהוא רוכש ביוון לתיירים, הם גם עלויות ניהול שוטפות, גם תחזוקה של הנכס אבל בעיקר עלויות של שיווק ופרסום, בגדול מאד תלוי בגודל וסוג הנכס אבל עלויות של ניהול ואחזקת נכס ביוון יכולות להגיע בצצומע לסביב ה 4000-6000 יורו בשנה, לנכסים בבנייה חדשה פחות מכך, אך סכום דומה יש צורך להשקיע בשיווק נכון של הנכס באינטרנט להשכרה, ישראלים רבים שרכשו נכסים ביוון מנסכים לחסוך או בעלויות התחזוקה והניהול וגם בעלויות השיווק, בתקווה להגדיל את התשואה ע"י פחות הוצאות על הנכס, אך כאשר הם פועלים כך, גם הנכס עצמו אינו נשמר בצורה מיטבית וגם אינו מושכר באופן מקסימלי, דבר שבאופן ישיר גורם לפעולה ההפוכה מבחינתם, כך שבכל רכישה של נכס ביוון למטרה מסחרית [ תיירות, והשכרה לתיירים ] רצוי לקחת בחשבון העלות גם הוצאות של סביב ה 10000 יורו בשנה, על ניהול, תחזוקה ושיווק.

מרבית הרכישות של ישראלים ביוון בשנים האחרונות, לא לא מטרות מסחריות : כן זה הנתון הרשמי, רוב הישראלים שרכשו ביוון בתים ודירות בשנים האחרונות, לא עשו זאת למטרות מסחריות, אלה למטרות אישיות, בית נופש פרטי עבורם ועבור משפחתם ביוון ללא קשר לאחוזי תשואה או מכירה עתידית, בחודשים האחרונים מגמה זו משתנה [ יולי אוגוסט 2017 ] ונראה שיותא משריעים המעוניינים בנכסים מניבים נכנסים להליך של רכישת נכסים ביוון, אבל עד כה בשנים האחרונות רוב הרוכשים בפועל של נכסים ביוון, רכשו את הנכסים שלא למטרות סחריות ובעיקר ביעדים : כרתים, אתונה, חצי האי פיליו האיים הקיקלאדים.

אם תרצו, ייעוץ לפני רכישת נכס ביוון
תוכלו להגיע לפגישת ייעוץ עם היועצים של אתר איי יוון הישראלי, היעוץ אינו נדל"ני לחלוטין, כלומר אנחנו לא מתקדים בנושא תשואה ושמירת ערך, אבל נספק לכם מידע על איי יוון, היכן עושה רושם ששווה להשקיע היום בשל פיתוח עתידי צפוי, איזה מהאיים הם הנגישים ביותר מבחינת תחבורה, באיזה מהאיים רוח המלטמי מהווה מגבלה מבחינה תיירותית, איזה איים מושפעים מפגעי מזג האוויר בצורה הקשה ביותר ואיזה מוגנים מאלה, לאיזה איים יהיה קל יותר להביא תיירים מישראל וממדינות נוספות בעולם ולאיזה גורמים ביוון לפנות על מנת לצלוח את תהליך הרכישה ללא תקלות או מכשולים, לקביעת מועד לייעוץ חייגו למוקד שרות הלקוחות שלנו או שילחו בקשה לייעוץ בנושא נדל"ן ביוון למייל.מי אנחנו :
אתר איי יוון הישראלי הוקם לפני יותר מ 8 שנים, אנו משווקים מגוון גדול של יעדים ביוון לתיירים בישראל, בעיקר תיירים היוצאים לנופש באופן עצמאי, מלבד האיים והיעדים הפופולרים והידועים של יוון אנו שמים דגש בשיתוף לשכת התיירות של יוון על יעדים פחות מוכרים לתיירים ישראלים כגון האיים : אגיסטרי, פארוס, נאקסוס, סיפנוס, סריפוס, קפלוניה, סקופלוס, סירוס, אמורגוס, אסטיפלאה, איקריה, לפקדה ועוד וגם יעדים יבשתיים ביוון כגון : זגוריה, חצי האי פיליון, קרפניסי והאגמים, הפלופונז ועוד, לצורך עדכון של האתר אנו מגיעים ליוון לפחות 5 פעמים מדי שנה בשנים האחרונות ומצויים בקשר עם מגוון גדול של חברות ועסקים ביוון ובאיי יוון ומכך רכשנו נסיון רב בכל הקשור לתיירות וגם לנדל"ן ביוון, בנוסף מגוון גדול של בעלי מלונות, צימרים ווילות ביוון משווקים אותם לישראלים דרך אתר איי יוון הישראלי כבר מספר שנים.

עוד מידע על נדל"ן ביוון real estate in greece

השקעות נדל"ן ביוון 
בשנת 1981, הצטרפה יוון לקהילייה האירופית , אשר במהלך הזמן הפכה לאיחוד האירופי. במקביל בשנת 2001 , הצטרפה יוון למדינות אשר החליפו את המטבע המקומי שלהם ( במקרה של יוון הייתה זו הדרכמה ) והחלו להשתמש ביורו . סיבות אלו ועוד גרמו לביקוש גובר ועולה לנדל"ן ( בעיקר העונה על צרכים תיירותיים) . ביקוש זה הפך את ענף הבנייה לאחד הענפים המשגשגים ביותר ביוון . כמו כן , יוון מהווה מוקד תיירות עצום מימדים , אשר תיירים מרחבי העולם נוהרים אליו מידי שנה . בשל כך , ניתן לראות כי ענף המלונאות נמצא בעלייה מתמדת ומשנה לשנה נבנים מלונות נוספים ויחידות דיור ואירוח , מסעדות , קניונים ומקומות בילויי אשר נותנים מענה לכמות התיירים העצומה אשר פוקדת את יוון.

השקעות של ישראלים בנדל"ן ביוון

ישראל קרובה ליוון מבחינות רבות . הן במרחק הגיאוגרפי אך לא רק . גם מבחינה מנטאלית ותרבותית נמתחים קווי דמיון בין שתי המדינות . קווי דמיון אלו יוצרים מצע נוח לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בתחומים שונים ומגוונים . משקיעים מישראל פועלים בתחומים מגוונים וענפים שונים ביוון ופעילות זו רק הולכת וגדלה משנה לשנה . ( דוגמה נוספת לענף הבנייה , היא ענף התקשורת , אשר בשנים האחרונות משקיעים ישראלים משקעים בסכומים גבוהים בכל ההתפתחות של ענף זה ).  ניתן לראות את זה בצורה הטובה ביותר אם נתבונן בצמיחה האדירה הקיימת בשנים האחרונות בהיקף היצוא מישראל ליוון .

למה להשקיע דווקא ביוון ?

ניתן לומר , כי באופן יחסי לישראל ולמדינות נוספות , מחירי הנדל"ן ביוון אינם יקרים במיוחד . סיבה זו הביאה משקיעים ישראלים רבים ,אשר זיהו את הפוטנציאל הטמון בכך והחלו לרכוש שטחים ונדל"ן ביוון הן לצורך  תשואה מהשכרת הנכס או הקרקע והן לצורך השבחת הנכס או הקרקע ומכירה בעתיד במחיר גבוה יותר . כמו כן , כדאי לציין כי להבדיל ממדינות אחרות , לישראלים אין צורך בוויזה לצורך כניסה ליוון. 

גורם נוסף אשר מניע ישראלים רבים להשקיע בנדל"ן ביוון הוא שיטת המיסוי הנהוגה במדינה . חברה השוכנת ביוון מחויבת במס על כל הכנסותיה בלי קשר למקום בו הם הופקו ( ביוון או מחוצה לה ) . לעומת זאת , חברה זרה מחויבת במס רק על רווחים אשר הופקו ביוון עצמה . כמו כן , ישנם הקלות נוספות ופטורים שונים במיסים ודיבידנדים לחברות זרות . כמו כן , אמנת המיסוי של ישראל עם יוון מקלה רבות על הסחר בנדל"ן ביון שתי המדינות . 

לידיעת ישראלים בעלי דירות נופש ביוון :  קיים ביקוש רב להשכרת דירות ביוון ובאיים [כולל כרתים], ניתן לפרסם בעמוד זה של אתר איי יוון נכסים להשכרה/מכירה
ליצירת קשר

להרבה מאד אנשים ברחבי העולם זה בגדר חלום, בית על אי ביוון, משקיף אל הים, עם מרפסת ובריכה, היום יותר ויותר משקיעים אם ברמה הפרטית ואם ברמה העסקית מחפשים השקעות נדל"ן ביוון, אם לשימוש פרטי ואם לשימוש עסקי, הפיתוח המואץ ביוון ובאיי יוון הוביל לבנייה מוגברת, כיום ניתן למצוא מאות דירות או בתים למכירה ביוון או באיי יוון, טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג הנכס ובעיקר למיקומו, על בית נופש גדול באי סנטוריני למשל תשלמו הרבה! אך באם תחפשו אי יווני קצת פחות פופולרי ותסתפקו בבית קטן או בכזה הדורש שיפוץ תוכלו להשיג כזה במחיר ריאלי מאד, התעדכנו דרכנו בכל ההצעות האטרקטיביות ביותר של מכירה, השכרה של בתים, וילות ושטחים ביוון ובאיים, כמו כן אם ברשותכם נכס ביוון, תוכלו לפרסם אותו בעמוד זה של אתר איי יוון, ראו עסקים למכירה בנושא תיירות בארץ ובעולם באתר מכירת העסקים המוביל בישראל, שוק עסקים :  עסקים למכירה, מידע בעמוד זה : בית למכירה ביוון, בתים למכירה ביוון, דירה למכירה ביוון, דירות למכירה ביוון, בית למכירה באי פארוס יוון, בית למכירה באי סנטוריני יוון, דירת נופש למכירה בכרתים, וילה למכירה ביוון, וילה להשכרה ביוון, דירות נופש להשכרה ביוון, דירת נופש למכירה ביוון, שטח למכירה באיזור הפיליו של יוון, קומפלקס דירות באגיסטרי למכירה.

הקנייה בפועל של נדל"ן נכסים ביוון נעשית מול בעל הנכס, כאשר נשמח לקשר אתכם לאנשי המקצוע המתאימים בישראל ויוון. מאחר ואנו לא סוכנות תיווך, אך יש לנו הרבה קשרים עם בעלי נכסים פרטיים, מתווכים וקשרים נוספים ביוון. אנו מתעסקים רק בחיפוש נכסים עבור לקוחותינו ושליחת המידע אליהם למייל. אם ברצונכם שנתחיל בהליך חיפוש הנכס עבורכם, רק חשוב לנו לדעת מה טווח המחיר אותו אתם רוצים להשקיע בכדי שנדע מה רלוונטי עבורכם ומה לא ונדאג לשלוח לכם פרטים על נכסים יוון היבשתית או באיי יוון השונים.

נדל"ן בכרתים
האי כרתים שהינו נגיש במיוחד לישראלים ובכלל לתיירים מכל העולם עם טיסות ישירות, הוא אחת ההשקעות המבטיחות ביותר בתחום הנדל"ן ביוון, באיזורים רבים של האי כרתים ישנן אפשרויות נדל"ן יוצאות דופן ובתים למכירה במחירים נמוכים עד 40 מהשווי לפני המשבר הכלכלי ביוון, מידע נוסף בנושא ואפשרות לחיפוש בתים ונדל"ן למכירה בכרתים, ראו באתר כרתם הישראלי, להלן : נדל"ן בכרתים

עדכון נדל"ן ביוון 2014
מחירי הנדל"ן ביוון ירדו בשנה וחצי האחרונות בחלק מאיזורי יוון ירידה של כ 40-50%, בתים שהוצעו למכירה לפני כשנתיים ב 180.000 יורו, מוצעים בחלק מאיי יוון למכירה כיום סביב ה 80-90 אלף יורו בלבד, אתר איי יוון הישראלי מצוי בקשר עם מאות בעלי דירות ובתי למכירה ביוון ובאיי יוון וכן עם מספר סוכני נדל"ן יווניים, נשמח לעזור לכם לחפש את הנכס היווני המתאים לכם ביותר.

עדכון נדל"ן ביוון [דצמבר 2014]
על אף ההתאוששות הקלה במצבה הכלכלי של יוון, עדיין נכסים ביוון מוצעים למכירה במחירים נמוכים משמעותית מהמחירים שנדרשו על אותם הנכסים לפני תקופת המשבר ביוון לפני 6-7 שנים, אם כי באם מצבה של יוון ימשיך להתקדם, המחירים צפויים לעלות במידה מסויימת לקראת קיץ 2014, אם יש לכם תוכנית לרכוש נכס ביוון אם למטרות נופש או מטרות השקעה/השכרה נסו להזדרז עם הליך החיפוש והרכישה.

נדלן ביוון של אתר איי יוון הישראלי :
מכירה / קנייה / השכרה / השקעות ביוון / וילות למכירה, eal estate in Greece for  Sale / Purchase / Rent / Investments in Greece / villas for sale, a property in Greece for sale, Post your ad on this page Greek islands site, please contact us לפרסום מודעת נכס / בית למכירה ביוון
עסקים ביוון מוצעים למכירה.

נדל"ן ביוון 2014
אתר איי יוון הישראלי קיבל מאגר של למעלהמ 5000 נכסים המוצעים למכירה ביוון, החל מבתים או שטחים למכירה ביוון ובאיים ועד שטחים מסחריים כגון מחסנים, אולמות וגם בתי מלון, ניתן לפנות לצוות השרות שלנו למידע ופרטים אנו לא גובים תשלום עבור מידע וקשר לבעלי הנכסים או מנהלי הנכסים ביוון : greece.isl@gmail.com


נושאים קשורים : מידע נוסף בנושא נדל"ן ביוון ראו את : נדל"ן ביוון [ אתר נישה של israel-greece.com]

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il