האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » כרטיסים להפלגות ביוון

כרטיסים להפלגות ביוון

הזמנת כרטיסי הפלגה לאיי יוון - איטליה וטורקיה

דרך עמוד זה של אתר יוון והאיים ניתן להזמין כרטיסי הפלגות למעל מ 98% מאיי יוון.
דרך עמוד זה ניתן להזמין כרטיסי הפלגות מיוון ל 4 יעדים באיטליה [ בארי, ברנדיזי, אנקונה, ונציה ]
דרך עמוד זה ניתן להזמין כרטיסי הפלגות מיוון ל 4 יעדים בטורקיה
[ מרמריס, בודרום, צ'אסמה, קוסאדאסי ]
שרות לקוחות לאחר רכישה אפשרי מדי יום בין השעות 09:00 ל 17:00 בטלפון 30-2120003006
אם אתם זקוקים לעזרה בבחירת יעד ועזרה בהזמנת כרטיסים, ניתן גם לפנות ליוון והאיים פלוס
[בתשלום]

Greek Ferries

אם אתם מתקשים מהזמנה עצמאית

ניתן להרשם לשרות יוון והאיים Plus

שרות יוון והאיים פלוס הוא שרות מקצועי 1 על 1 מול אחד מנציגי היעוץ המקצועיים של אתר יוון והאיים שיעזור לכם גם לבחור את האי המתאים לכם ביותר, גם יעזור לכם להזמין מלון או וילה מומלצים וגם יעזור לכם בהזמנת כרטיסים להפלגות, בנוסף תוכלו להשאר בקשר עם הנציג לעזרה והמלצות גם תוך כדי החופשה שלכם ביוון, עלות השרות 850 ש"ח.

ההזמנה בפועל דרך אתר שותף של יוון והאיים, יש להתחיל את ההזמנה בלחיצה על קישור אליהם או באנר מעמוד זה של אתר יוון והאיים, שימו לב את ההזמנה ניתן לבצע רק מעל 48 שעות מרגע ההפלגה ויותר [רצוי יותר] לא ניתן לבצע הזמנות להפלגות שמתקיימות פחות מ 48 שעות מרגע ההפלגה, במקרה של הפלגה שמתקיימת פחות מ 48 שעות לפני ההפלגה עצמה, תוכלו לרכוש כרטיס רק באתר החברה המפעילה או אצל סוכן נסיעות מקומי ביוון.


הגעתם לעמוד הזמנת כרטיסי הפלגה לאיי יוון. אתר יוון והאיים פועל בשיתוף פעולה עם אתר ההזמנות הראשי של כרטיסי הפלגה לאיים של יוון, ferries in greece המאפשר הזמנה של כרטיסי הפלגה ל 98% מהאיים והיעדים ביוון ובין האיים ביוון. שימו לב שאתר ההזמנה מציג שעות שונות של הפלגות וכן מחירים שונים של הפלגות, המחירים השונים יכולים להיות כתוצאה מחברת הספנות המפעילה את ההפלגה או מסוג כלי השייט בו מבוצעת ההפלגה [מעבורת / או רחפת]. השייט ברחפת מהיר יותר ויקר יותר, אם כי הוא אינו זמין בכל האיים של יוון. כלי השייט העיקרי הוא מעבורת [אונייה]. שימו לב שרוב המעבורות מאפשרות מלבד הפלגה לאנשים גם אפשרות להעברת רכב בהפלגה. עלות השטת רכב מייקרת את הכרטיסים ויש לרכוש כרטיס הפלגה בנפרד לרכב בהתאם לגודלו (יש כמה רובריקות שונות) ,יש אפשרות לרכוש ביטוח להפלגות ולכן אם מתכננים להפליג כדאי להוסיף זאת מראש במועד ביצוע ההשכרה כיוון שהביטוח שלכם על הרכב אינו כולל מעבר של רכב בהפלגה, כלומר אם יקרה משהו לרכב שלכם בזמן ההפלגה, הביטוח אינו מכסה נזק זה. למרות זאת כמעט 99% מהתיירים שמעבירים רכב במעבורת לוקחים את הסיכון הזה, אחוז התאונות בהובלת רכב במעבורות ביוון, שואף לאפס, אך הסיכוי הקטן תמיד קיים, ויש לקחת זאת בחשבון. להזמנת הפלגה או לבירור מועדי הפלגה לחצו פה או לחצו על הבאנר המצורף.

Greek Ferriesהזמנת כרטיסים מראש : לרוב איי יוון וברוב עונות השנה, אין חובה להזמין כרטיסים מראש. פשוט ניתן לגיע לנמל כמה שעות או יום לפני ההפלגה שלכם ולרכוש כרטיס לקו ההפלגה שאתם מעוניינים בו. מידע זה נכון לגבי רוב חודשי השנה, מלבד יולי ובעיקר אוגוסט, אז בקווים הפופולארים רצוי להזמין כרטיסים מראש. בכלל מי שרוצה לישון בראש שקט יכול להזמין כרטיסי הפלגה מראש, גם מחוץ לעונה. לאחר ההזמנה באתר האינטרנט, תקבלו במייל חוזר אישור הזמנה על כל נוסע, אישור זה אינו מהווה עדיין כרטיס עליה להפלגה, תצטרכו להציג ולהמיר את האישורים לכרטיסי עליה לכלי השייט בביתן של חברת הספנות אשר מצוי בנמל היציאה שלכם להפלגה. לכן נסו לא לשכוח אותו בישראל : )

זקוקים להמלצה על מלון או וילה באחד מהאיים של יוון?

עוד שרות חינמי של אתר יוון והאיים

    
ניתן להשאיר פנייה לשרות הלקוחות החינמי של אתר יוון והאיים ונשמח להמליץ לכם על מלון או וילה או בית נופש בכל אחד מהאיים של יוון- השרות חינמי!
למידע נוסף והשארת פנייה »

    

בצעו השכרת רכב בכל איי יוון דרך אתר יוון והאיים

יוון והאיים בשיתוף רנטאלסקאר

    
ניתן לבצע דרך אתר יוון והאיים השכרת רכב ברוב האיים של יוון, יש איים שחובה לבצע בהם השכרה מראש בשל מלאי רכבים מועט, במיוחד בשנה שלאחר משבר הקורונה, שחברות מסויימות פשטו רגל או סגרו ומלאי הרכבים באיים צומצם מאד, עיברו לעמוד השכרת רכב ביוון של אתר יוון והאיים
למידע נוסף והשכרת רכב באיי יוון דרכנו »

    

כבודה : אין מגבלה על כמות המזוודות שבאפשרותכם לעלות על ההפלגה. עם זאת אסורה העברה מסחרית, כלומר, אם יש לכם כמה מזוודות ותיקים עם ציוד אישי, לא תהיה בעיה, אבל אם אתם מעבירים סחורה, אתם עשויים להיתקל בקשיים. שימו לב שברוב ההפלגות הציוד האישי שלכם [ מזוודות ] יאופסנו בירכתיי האוניה ותוכלו לקחת עמכם למעלה [ לסיפון ] רק תיק אישי עם דברים חשובים, לכן רצוי להכין תיק כזה מבעוד מועד. במהלך ההפלגה אין גישה למזוודות שלכם המצויות באיזור סגור בזמן ההפלגה, האפשרות הנוספת היא לעלות עם המזוודות שלכם לסיפון, אבל אז אתם עשויים להיות מוגבלים בתנועה על האונייה וחבל, גניבות מהמטען האישי, נדירות מאד וקורות רק לעתים רחוקות מאד.

הגעה להפלגה: אלפי תיירים בשנה מפספסים את ההפלגה שלהם בעקבות תכנון לקוי של זמנים. לכן אנחנו ממליצים לכם להגיע ולעלות על האונייה לפחות 30 דקות לפני מועד היציאה שלה, רוב האוניות ביעדי הבסיס [ היעד שממנו יוצאת האונייה לקו שלה ] מאפשרים עליה לאונייה שעה מראש, בזמן זה תוכלו לתפוס מקום טוב על הסיפון [אם לא הזמנתם מקום שמור] וכך גם תבטיחו של שלא תפספסו את ההפלגה. לכן, תמיד תכננו את הזמן שאתם צריכים להגיע להפלגה שלכם, על מינימום חצי שעה לפני מועד היציאה של האונייה. שימו לב שהאוניות ביוום מאד מאד מדייקות בזמנים ולא יחכו לכם אפילו אם אתם מאחרים בדקה. חשוב במיוחד להגיע בזמן להפלגה כאשר ההפלגה אינה ביעד הבסיס, לדוגמא, האוניה שמפליגה מפיראוס לסנטוריני עוצרת בדרך לסנטוריני באיים סירוס, פארוס ונאקסוס לפני שמגיעה לסנטוריני, אם אתם צריכים לעלות על האוניה בסירוס [ לדוגמא ] שימו לב שהעצירה של האוניה בסירוס קצרה מאד ולכן חייבים להגיע בזמן, האונייה מגיעה לנמל פורקת רכבים ואנשים, מעלה אנשים וממשיכה בדרכה, כל איחור הכי קטן ופספסתם את האונייה.

סכנות: כלי שייט ביוון כמעט ולא מעורבים בתאונות ונחשבים לכלי שייט בטוחים מאד, תחזוקת כלי השייט ביוון היא מהגבוהות בעולם, לכן מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים. מה גם שכל כלי השייט של יוון מצויידים בציוד המתקדם ביותר בעולם למקרה חירום, חלילה. עם זאת, מרבית התאונות והסכנות על האוניות, באות מהתיירים המשוטטים על האוניה, כאלה שמטפסים על מעקות, או הולכים עם נעלים לא מתאימות על הסיפון [שלעתים חלקלק בשל מי ים שמגיעים לסיפון]. כמו כן רצוי שלא לשתות את המים הזורמים בברזים באוניות וכדאי מאד לרכוש בקבוקי מים מינרלים, ברוב ההפלגות יש בר לרכישה של מוצרים כמו מים, קפה וחטיפים אבל לא בכולם, לכן רצוי לבדוק את שם האוניה, אפילו לחפש בגוגל ולראות אם היא חדישה או ענתיקה, אמנם גם בענתיקות יש בר ומסעדה אבל לא בכולם, בכל החדישות יש הכל.

הסעות והעברות מאתונה לנמל פיראוס: בגדול יש קו אוטובוס מספר איקס 96 שאיתו ניתן להגיע ממש מהטרמינל של נמל התעופה עד נמל פיראוס, יש גם אוטובוס זהה לנמל ראפינה [ מנמל ראפינה יוצאות ההפלגות לאיים טינוס ואנדרוס ] עם זאת הדרך הנוחה, הקלה והכיפית ביותר היא שנהג של חברה מכובדת, טובה ונוחה ממתין לכם בנמל התעופה ויקח אתכם במונית ממוזגת לנמל הרצוי לכם. אם יש לכם גם כמה שעות ''להעביר'' ניתן להזמין מאותה החברה גם סיור של כמה שעות באתונה שבסיומו יקחו אתכם לנמל ההפלגה הרצוי לכם. עוד יתרון של הזמנת מונית או סיור הוא שבסיום הסיור יניחו אתכם בדיוק בשער של האונייה אליה אתם צריכים להגיע, נמל פיראוס הוא נמל ענק והמרחק בין השערים גדול מאד. לדוגמא, בין שער 9 לשער 5 תזקקקו להליכה של כ 20 דקות עם התיקים והמזוודות שלכם, לא קל. לאתר של חברה אמינה ומומלצת להסעות באתונה וגם לסיורים מודרכים : לחצו כאן 

יש לכם הפלגת בוקר מפיראוס:
ואתם צריכים להעביר לילה באיזור אתונה? אנו הכי ממליצים לכם להעביר את הלילה באתונה עצמה ולא בפיראוס. פיראוס בעיקר בעונת התיירות ובאיזור הנמל הוא די יעד ''לאמיצים'', רצוי ללון באתונה ועל הבוקר לקחת מונית להפלגה שלכם, זמן הנסיעה ממרכז אתונה לנמל פיראוס הוא בערך 25 דקות, כך שזה לא סיפור ארוך או קשה, לרשימה של מלונות מומלצים באתונה ראו : מלונות מומלצים באתונה 

סולם בופורט: סולם בופורט הוא מדד גובה הגלים בים לכלי שייט. בדרך כלל ברוב עונות השנה אין בעיות מיוחדות עם מצב הים, וכלי שייט משייטים ללא בעיה לאיים של יוון. אבל בתקופות מסויימות שורר מזג אוויר בלתי יציב, והפלגות לאיים מסויימים עשויות להדחות או להתבטל כליל, זה בדרך כלל לא קורה בקיץ, אבל לעתים.. זה קורה. כמובן שתקבלו כרטיסים חלופיים להפלגה הבאה שתצא לאי שלכם ללא תוספת תשלום, אבל כדאי תמיד לפני ההפלגה שלכם [ יום, יומיים ] להכנס לעמוד סולם בופורט של אתר יוון והאיים ולראות את צפי גובה הגלים בנתיב בו אתם אמורים לשייט. שימו לב שבסולם בופורט 8 ו 9 מתבטלות כל ההפלגות. מתחת ל 7 ההפלגות מתקיימות כרגיל, אנחנו מאחלים לכם בופורט 0-1, הכי רגוע שיש. לצפייה בבופורט עיברו לעמוד סולם בופורט באתר יוון והאיים : סולם בופורט ביוון

המלטמי:
 המלטמי היא רוח המגיעה מאיזורים צפוניים, בשילוב של רוחות או מזג אוויר חם באיזור התיכון של הים התיכון, רוחות אלה לעתים עשויות להשפיע על לוחות זמנים של כלי שייט [ בעיקר כלי שייט המשייטים באיזור האיים הקיקלאדים של יוון ] ראו מידע נוסף על המלטמי

מידע על נמלי יציאה לאיי יוון
מנמל פיראוס (ליד אתונה) ניתן להגיע לאיים:
אגיסטרי, אגינה, פורוס, ספצאס, הידרה, פארוס, נאקסוס, סירוס, אמורגוס, סנטוריני, סיפנוס, סריפוס, קיטנוס, מילוס, פולגנדרוס, סיקינוס, לסבוס, חיוס, איוס, איקריה, כרתים, קלימנוס, קרפאטוס, סאמוס, אנאפי, אסטיפלאה, איקריה. כמו כן מתקיימות הפלגות לילה מפיראוס לכרתים, הפלגה אחת לחאניה מדי יום והפלגה אחת להרקליון מדי יום.

מנמל ראפינה (ליד אתונה) ניתן להגיע לאיים:
אנדרוס, טינוס, מיקונוס, פארוס, נאקסוס, סנטוריני.
מנמל לאבריו (דרומית לאתונה) ניתן להגיע לאיים:
חיוס, קאבאלה, קיאה, קימולוס, קיטנוס, לימנוס, נאקסוס, פארוס, פסארה, סיקינוס, סירוס.
מנמל הרקליון (כרתים) ניתן להגיע לאיים:
סנטוריני, איוס, פארוס, נאקסוס, סלוניקי, מיקונוס, אתונה, קרפאטוס, קאסוס.

מנמל איגומיניצה (צפון מערב יוון) ניתן להגיע לאיים:
קורפו [ וכן הפלגות מיוון לאיטליה ], פאקסי.

מנמל פטראס (מערב הפלופונס) ניתן להגיע לאיים:
קפלוניה, זקינטוס, קורפו (וכן הפלגות לאיטליה)
מנמל וולוס (חצי האי פיליון) ניתן להגיע לאיים:
סקיאטוס, סקופולוס, אלוניסוס.
מנמל רודוס ניתן להגיע לאיים:
חאלקי, סימי, טילוס, ניסרוס, קוס.
מנמל האי קוס ניתן להגיע לאיים:
טילוס, ניסרוס, קאלימנוס, לרוס, ליפסי, ארקי, פאטמוס.
מנמל האי מיקונוס ניתן להגיע לאיים:
פארוס, נאקסוס, סירוס, אנדרוס, טינוס, אמורגוס, איוס, סנטוריני, איקריה, פיראוס [ אתונה ]


מנמל קאבאלה ניתן להגיא לאיים:
תאסוס, סמוטראקי, לימנוס, איקריה, פיראוס [ אתונה ]

מנמל קיליני (הפלופונס) ניתן להגיע לאיים:
זקינטוס.

מנמל אלכסנדרופולי ניתן להגיע לאיים:
סמטוראקי.
איים ביוון שאינם דורשים הפלגה מאחר והם מחוברים ליבשה עם גשר:
לפקדה, אוויה.

זקוקים לעזרה, משהו לא ברור לכם, זקוקים לעזרה שלנו בבחירה של כרטיסי הפלגה או מקומות לינה או שיש לכם בקשות מיוחדות? מוקד השרות החינמי של אתר יוון והאיים ישמח לעזור לכם, כיתבו לנו דרך טופס צור קשר זה ונשמח לסייע, יאסו!

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

 

מידע על נמל פיראוס

מידע על נמל פיראוס של יוון [ הנמל המרכזי ] ניתן למצוא בקישור הבא : נמל פיראוס

הפלגה עם רכב שכור

אין ספק שהפלגה עם רכב שכור היא ייתרון נוחות משמעותי מאד, אין צורך לשכור רכב ביעד ההגעה, אין צורך לסחוב מזוודות, בתור להפלגה אתם יושבים ברכב  ממוזג ונח ויש מגיעים ליד שלכם ללא צורך בעיכוב של שכירת רכב, עם זאת העברת רכב במעבורת משלשת לפחות את עלות ההפלגה ויש לקחת זאת בחשבון, עדיין מי שנוחות חשובה לו יבחר לעשות את הדרך בהפלגה עם רכב - פרט נוסף שיש לשים אליו לב הוא שיש ביטוח מיוחד שיש להוסיף בחברת ההשכרה על העברת הרכב בהפלגה, כדאי לעשות אותו אם הוא קיים בחברת ההשכרה שלכם - אם הוא קיים. אם הוא אינו קיים חשוב שתדעו ש 99 אחוז מהתיירים שמשכירים רכב ביוון ואין להם ביטוח על הפלגות, מעלים בכל זאת את הרכב להפלגה [ כלומר, כן, לוקחים את הסיכון ] אחוז התאונות בזמן הפלגה באוניה, קטן מאד.

מדד גובה הגלים בים

סולם בופורט : סולם בופורט הוא מדד גובה הגלים בים לכלי שייט, לרוב ברוב עונות השנה אין בעיות מיוחדות עם מצב הים וכלי שייט משייטים ללא בעיה לאיים של יוון, אבל בתקופות מסויימות שורר מזג אוויר בלתי יציב והפלגות לאיים מסויימים עשויות להדחות או להטבטל כליל, זה בדרך כלל לא קורה בקיץ, אבל לעתים.. זה קורה, כמובן שתקבלו כרטיסים חלופיים להפלגה הבאה שתצא לאי שלכם ללא תוספת תשלום, אבל כדאי תמיד לפני ההפלגה שלכם [ יום, יומיים ] להכנס לעמוד סולם בופורט של אתר יוון והאיים ולראות את צפי גובה הגלים בין לאיזור בו אתם אמורים לשייט, שימו לב שבבופורט 8 ו 9 מטבלות כל ההפלגותף מתחת ל 7 ההפלגות מתקיימות כרגיל, אנחנו מאחלים לכם בופורט 0-1, הכי רגוע שיש, לצפייה בבופורט עיברו לעמוד סולם בופורט באתר יוון והאיים : סולם בופורט ביוון

השכרת רכב באי אליו אתם מגיעים

ברוב האיים הגדולים של יוון ניתן להשכיר רכב [ אם כי רצוי מאד לבצע את ההשכרה לפני ההגעה שלכם ] בעיקר בחודשים, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, את השכרת הרכב מוטב לבצע דרך אתר יוון והאיים ראו השכרת רכב ביוון, אלה אם באי שאתם מפליגים אליו אין חברות השכרת רכב ידועות ואז הוא עשוי שלא להופיע באתר ההשכרה ואז אין ברירה אלה לחפש חברה להשכרת רכב באופן עצמאי בחיפוש באינטרנט.

מלונות בפיראוס

פיראוס הנמל הראשי של יוון היא בהחלט מקום שניתן להעביר בו לילה ללא חשש, אך עם זאת מומלץ יותר לקחת את תהמלונות המעט מרוחקים מעט מהנמל ולא אלה הממש צמודים לנמל, אלה כמה מאות מטרים ממנו, להזמנה של מלון בפיראוס לחצו כאן

עזרה בתשלום

אם אתם מסתבכים עם הזמנת כרטיסי ההפלגה, שימו לב שבמחלקת הפריוריטי של יוון והאיים תוכלו לקבל עזרה של נציג עם הזמנת כרטיסי ההפלגה, נציג שלנו גם יכול לעזור לכם לבחור ולהזמין את מקומות הלינה הטובים והמומלצים ביותר על האי שאליו אתם נוסעים, לתשלום והמטרפות ללקוחות הפריוריטי, עיברו לעמוד יצירת קשר באתר יוון והאיים : לחצו כאן

המלצה על מלונות באיי יוון

זקוקים להמלצה על מלון בכל איי יוון?
השאירו פנייה לשרות הלקוחות שלנו ונשמח לעזור לכם בחיפוש והמלצה על מלון באיים שאתם מפליגים אליהם.
השרות ללא תשלום.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il