האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הזמנת מונית ביוון

הזמנת מונית או העברה בכל איי יוון מראש

הזמנת מונית ביוון: מאז שנת 2020 חלו שינויים גדולים בנושא של הזמנת מונית ביוון, חברות מסוימות שהיו בשוק נסגרו או שהשרות שלהן השתנה. כיום (החל משנת 2022) אתר יוון והאיים מציע שני ספקים מומלצים לביצוע של הזמנת מונית בכל יעדי יוון.
אתר אחד בינלאומי ועוד אתר אחד של חברה יוונית מצויינת ההמבוססת באיזור אתונה, אך מציעה שירות ברחבי יוון. 

הזמנת מונית מראש ביעדי יוון: לרוב הזמנה של מונית מראש ביוון חוסכת הרבה כאב ראש, ביעדים מסויימים של יוון עקב עומס בעונה, או מחסור של מוניות מחוץ לעונה. הזמנה מראש תבטיח שנהג ימתין לכם בהגעה, מבחינת עלויות, אין הבדל גדול בין הזמנה מראש לבין לקיחת מונית ללא הזמנה מראש, נראה שעיקר היתרון של הזמנה מראש היא של נוחות ובטחון שתגיעו ליעדכם בקלות ובנוות ללא הצורך "להמר" על האם תמצאו מונית או לא וכמה תעלה הנסיעה ואם המונית מורשית או שנפלתם על חאפר.

Holiday plan

מהולידי פלאן מומלץ להזמין מוניות באתונה ומוניות למרחק ארוך מאתונה : ללפקדה, לאוויה, לסלוניקי, למטאורה, לדלפי, לפלופונס ועוד.

ARD מספקים שרותי הסעות ומוניות בהרבה מיעדי יוון (הרקליון, סלוניקי, רודוס, מיקונוס, סנטוריני, אתונה, קורפו, חאניה, יואנינה ועוד) הבסיס של החברה הוא באתונה והם כמובן מציעים הסעות וסיורים מאתונה וסביב לה. רצוי להזמין באופן ישיר מחברת holidayplan.gr  או בפניה למייל [email protected] - הפניה צריכה להיות באנגלית ולכלול את הפרטים הרלוונטיים - תאריך, מספר נוסעים וסוג השירות הדרוש.Kiwitaxi

מומלץ להזמין דרך קיווי טאקסי מונית ביעדים הבאים : כרתים, מיקונוס, סנטוריני, רודוס, פארוס, קורפו, סלוניקי, חלקידיקי, קוס, לסבוס, איוס, אתונה.

קיווי טאקסי נחשב כיום לאתר הגדול בעולם להזמנה של מוניות והסעות בכל העולם, קיווי עובדים על שלל חברות תעופה בין לאומיות ומקושרים לאתרי ההזמנות הבטוחים ביותר, גם אתר יוון והאיים מקשרים לאתר קיווי להזמנה של מונית  בשלל יעדי יוון, להזמנה מאובטחת של מונית בכרתים דרך קיווי   לחצו כאן.


אם יש שאלות מוזמנים להפנות למייל זה


 
ראו גם מונית בסלוניקי


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il