האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת רכב ביוון - כל יוון

השכרת רכב ביוון Rent car in Greece

קיצור דרך ישיר לחברות השכרת רכב מומלצת ביוון והזמנה דרך "יוון והאיים" 

רנטלקארס  |  פאפם פאפםדיסקובר קארסקארנטאוטויורופ

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ביצעתם את השכרת הרכב שלכם ביוון דרכנו?  עזרתם גם לטבע וגם ליוונים.
חברות השכרת הרכב משלמות לאתר יוון והאיים עמלות בגין הפרסום באתר יוון והאיים וההזמנות שלכם, אנחנו מעבירים מדי שנה 10% מהרווחים מהשכרות הרכב שלכם עבור הטבע ועבור נזדקקים ביוון, למשלה השנה 2023 אנחנו נעביר כספים לנפגעים בסופה "דניאל" שהסבה נזקים עצומים באזור קרדיצה, אזור שפונו בו עשרות אלפי תושבים מבתיהם, האזור הוצף כולו ולמעלה מ 25% מהשטח החקלאי של יוון נהרס לחלוטין לשנה זו, בשנה שעברה הזזנו באמצעות הכספים שאתם תרמתם, גנרטור גדול שזיהם את הטבע במסלול "קויסה בצומרקה" לחיבור חשמלי ופחות מזהים, הזזת הגנרטור דרשה אישורים ומעבר קבל חשמלי תת קרקעי, כל שנה אנחנו בוחרים לתרום 10%מכספים של השכרות רכב דרך אתר יוון והאיים עבור נזקקים ועבור תרומות לטבע שכאשר אתם מבצעים את ההשכרה דרך קישור באתר יוון והאיים, יש לכם חלק בלתי נפרד מהעשייה הזו שלנו ועל כך אנחנו מדים לכם מאד.

לפני השכרת רכב ביוון מומלץ לראת את הפסקה הבאה: דקה מזמנכם, מידע חשוב  
אתר יוון והאיים מאפשרים לכם סוג של "בטחון בהשכרת רכב ביוון". אנו מפנים להזמנה דרך אתר Rentalcars העולמי, בדיוק באותו המחיר של השכרת רכב ביוון הקיים באתר Rentalcars עצמו,. במידה והתחלתם את תהליך ההזמנה ע"י לחיצה על כפתור ההזמנה באתר יוון והאיים, ההזמנה שלכם תירשם כהזמנה שהגיע מאתר יוון והאיים במערכת של Rentalcars כך במקרה של בעיה עתידית [ כספית ] עם חברת ההשכרה אחרי החזרת הרכב בסיום ההשכרה, אנחנו "אתר יוון והאיים" יכולים לעזור לכם בתקשורת מול חברת הההשכרה ומול חברת Rentalcars, שימו לב שאננו לא יכולים להתחייב שאכן נצליח לעזור במקרה של בעיה אבל במקרים רבים אנחנו מצליחים להיות "גורם מקשר" בזכות העובדה שהרכב הוזמן דרך באנר או קישור באתר יוון והאיים, לכם זה יכול להוסיף עוד שקט נפשי להזמנה שלכם : לחצו כאן להזמנה  או השתמשו בבאנר או בכפתורים הכחולים בהמשך העמוד, שימו לב שכניסה ישירה ל Rentalcars והזמנה משם ללא הקלקה תחילה על קישור המוביל אליהם דרך אתר יוון והאיים לא יחשב כהזמנה שאנחנו קישרנו אתכם, לכן תחילה תמיד לפני הזמנה גם של מלונות ביוון וגם של רכב, כנסו לאתר יוון והאיים לביצוע תחילת ההזמנה דרכנו.  שימו לב שאתר הספק שאנו מפנים אליו מקשר למגוון גדול של חברות השכרה ביוון, חלקן חברות עם רמת אמינות נמוכה כמו Green Motion או Caldera או Sorprice יורופקאר ואחרות,  אנו ממליצים גם לקרא עת מדד חברות ההשכרה ביוון שבעמוד זה וגם לנסות להצמד להשכרה בחברות המובילות והידועות כמו אוויס, סיקסט, הרץ, באדגט, טריפטי  ואחרות (לא נוכל לעזור לכם בהשכרה עם החברות המדורגות בציון מדד של פחות מ-7) לכן רצוי להצמד לחברות הטובות והוותיקות יותר.

מספר הטלפון הבין לאומי של קאררנטלאס לאחר ביצוע הזמנה הוא 44-5462602161 שעות פעילות המוקד: מדי יום בין 08:00 ועד 12:00 (ללא יום א) 
שימו לב שיש להיות סבלניים במענה לטלפון, רנטאלס קאר כמו חברות אחרות עדיין מנסות להתאושש ממשבר הקורונה העולמי וגם הם כמו עסקים רבים אחרים בתחום התיירות עם מחסור בכח אדם ולכן המענה עדיין איטי מהרגיל.

מדוע יש הבדלים כל כך גדולים במחירי השכרת רכב בין החברות השונות ביוון?  הרכבים המוצעים להשכרה הם פחות או יותר אותם הרכבים, ייתכן שבחברות בין לאומיות ידועות הרכבים מותחזקים טוב יותר (ויש לזה עלות), אך עם זאת זה לא מה שמהווה את ההפרש הגדול בעלות ההשכרה, ההפרש נוצר בעיקר בשל סניפים, בחברות קטנות שמפעילות סניף אחד, או שנים או שלושה, ייתקשו לעזור לכם בעת צרה עם הרכב שהשכרתם במידה ואתם מצויים במרחק גדול מתחנות ההשכרה שלהם, בשל העובדה שאין להם הרבה סניפים ואין להם הרבה עובדים (חלק מהחברות הללו בכלל סגורות בימי א), הרכבים שהם משכירים לכם ביוון זולים משמעותית, אם יתמזל לכם המזל ותצליחו להעביר טיול שלם ללא תקלה ברכב, הרווחתם, אבל אם לדוגמא נסעתם לטייל בכפרי זגוריה או צומרקה והסניף של החברה "הקטנה" רק באתונה, עשויים לקחת ימים עד שהחברה באתונה תצליח לספק לכם פתרון לבעיה שיש לכם עם הרכב ובינתיים, כן, אתם תקועים, בזמן שחברות בין לאומיות שיש להם עשרות או מאות סניפים ביוון כמו Hertz או Avis או Sixt או טריפטי או Budget יש להם סניפים בכל רחבי יוון והם יכולים לספק שרות במהירות יחסית, לכן ובשל ההוצאות של החזקת סניפים רבים ברחבי יוון, העלות של השכרת רכב מחברות שכאלה גבוהה יותר. בממוצע על כל 100 ישראלים שישכרו רכב מהחברות הזולות 30 איש יחוו בעיה עם הרכב ויאבדו ימים רבים מהטיול שלהם בשל העובדה שהחברות הללו לא מספקות שרות יעיל ומהיר, בהחלט שיקול חשוב כאשר אתם מבצעים השכרת רכב ביוון.
 .


מידע בנושא רשיון נהיגה בין לאומי: 
ע"פ הוראות האיחוד האירופי החל מ: 30.4.2018 והלאה, אזרחים שאינם חברים באיחוד האירופאי, חייבים לשאת איתם רישיון נהיגה בין לאומי בתוספת לרישיון הפלסטיק שלהם. לכן, אחרי שאתם מסיימים את הליך השכרת הרכב, הצטיידו ברישיון נהיגה בין לאומי טרם נסיעתכם. שימו לב שרישיונות הנהיגה הבין לאומיים תקפים לשנה אחת בלבד, ולכן כדאי לעשות אותם ממש כמה ימים לפני הנסיעה שלכם, כך הם יהיו בתוקף לנסיעות אחרות שעשויות להיות לכם במהלך השנה, לכן גם כדאי ממש ברגע האחרון טרם נסיעתכם. שימו לב שיש חברות השכרת רכב ביוון שיתנו לכם את הרכב גם ללא הצגת רשניון בין לאומי, הבעיה כאן אינה בעיה שלהם אלה בעיה שלכם, הביטוח שאתם עושים על הרכב תקף אך ורק אם יש לכם רישיון נהיגה בין לאומי, במקרה של תאונה ייתכן וחברת הביטוח של הרכב תרצה לראות רשיון נהיגה בתוקף שהונפק בתאריך של לפני התאונה, ללא אישור כזה אתם עשויים למצוא את עצמכם ללא כיסוי וללא ביטוח (אפילו ששילמתם ביטוח) לכן החשיבות של הצטיידות ברשיון נהיגה בין לאומי בנוסף לרשיון פלסטיק הישראלי.


מדוע הרכבים השנה יותר יקרים משנים קודמות: השנה 2023 היא שנה שמלווה גם במלחמה ברוסיה ואוקראינה (מדינות בהם יש מפעלים רבים של חלקי חילוף לרכבים) מפעלים שלא עובדים או עובדים באופן חלקי בלבד, לכן רכבים של חברות השכרה שיוצאים משימוש יוצרים לחץ וביקוש על הרכבים הקיימים, הביקוש הזה מדרבן את חברות ההשכרה להעלות את המחירים, בנוסף בכל תקופת הקורונה מפעלים רבים בעולם לא ייצרו רכבים חדשים, כך שחברות ההשכרה לא יכלו להצטייד ברכבים חדשים, מלאי גדול מוריד את מחירי ההשכרה למעשה רוב חברות הההשכרה בעולם, מצויות בביקושים גדולים מאד מבלי שנוספו לצי שלהם רכבים נוספים, אלה להיפך.. בשל תקלות ובעיות טכניות והמפעלים הסוגרים ברוסיה ואוקריאנה אין אפשרות לתקן רכבים שהתקלקלו בשל מחסור בחלקי חילוף, בקיצור.. הרבה נסיבות עולמיות הן אלה שמובילות לעליה במחירי השכרת הרכב ביוון ולא רק ביוון אלה ברוב העולם.


דרכים, המלצות ורעיונות להוזלה של השכרת הרכב שלכם ביוון: תחילה תכננו את הטיול שלכם כך שאתם מתחילים ומסיימים באותו היעד, זאת בשל העובדה שביוון קיים קנס על החזרת רכב ביעד אחד מיעד הלקיחה, גובה הקנס יכול לנוע בין 150 יורו ל 400 יורו, תלוי בגודל הרכב ובתקופה בשנה, דבר נוסף, אם יש לכם נסיון, לכו על רכב ידני, הרכבים הידניים זולים בלפחות 20% מהרכבים האוטומטים, עוד אפשרות היא ללכת על רכבים יחסית קטנים, אם אתם נוסעים ליוון בקיץ, אין צורך לסחוב המון ציוד ומזוודות, תחשבו Light "קל" כל לא תזדקקו לרכב ענק, גדול ויקר, יישום של שלושת אלה יכול להוזיל לכם את השכרת הרכב בכמה מאות יורו ולפעמים ביותר מכך.

השכרת רכב ביוון דרך Car rent net Greece

הזמינו רכב ביוון בקלות עם מחירים אטרקטיבים

    
אתר בין לאומי וותיק שמציע לרוב עסקאות טובות להשכרת רכב בחו"ל פעיל ומאד ידוע ביוון מציע שלל אפשרויות השכרה של רכבים מכל הסוגים ובכל חברות ההשכרה ביוון.
להזמנה »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

השכרת רכב בכרתים עם 3% הנחה לגולשי יוון והאיים!

לקבלת ההנחה יש להזין את קוד הקופון GR22 לפני שלב התשלום בהזמנה.

 
 
 
לוקס טראנס היא חברת השכרת רכב צעירה ומצליחה בכרתים וכחלק מהליך הפרסום שלהם הם מציעים 3% הנחה על השכרת רכב בכרתים לגולשי אתר יוון והאיים, אלה שיזינו את הקוד GR22 בהליך ביצוע ההזמנה שלהם, בנוסף מאר והברה קטנה הקשר האישי שהיא מספקת ללקוחותיה לרוב מצויין ענייני ובזמן.
להזמנה »

ניתן גם להשכיר מאיתנו רכב גדול עם נהג / מדריך / יווני 

השכרת רכב ביוון עם נהג מקצועי / מלווה דובר אנגלית או עברית

 
בנוסף לאפשרות להשכרת רכב ביוון לנהיגה עצמאית, קיימת גם אפשרות להשכרת רכב ביוון עם נהג יווני מקצועי [ או לעתים גם עם נהג דובר עברית ] בדרך כלל שרות זה מתאים לקבוצות גדולות יותר של אנשים, או למטיילים הרוצים הדרכה, או למשפחות או קבוצות שמעדיפות נהג שמכיר את הדרכים והמסלול יהיה הנהג הפרטי שלהם וגם סוג של המדריך שלהם, ניתן להעזר בנו עם כל סוגי הרכבים להחל ממטייל בודד ועד רכבים של 20 מקומות, כלומר רכבים רגילים, גיפים, ועד ואנים ומיניבוסים, יש לנו הכל.

[email protected] 

   

סיימתם עם השכרת הרכב?

עיברו לעמוד מלונות מומלצים ביעדי יוון והזמינו את הטוב ביותר לחופשה שלכם..

    
אנחנו באתר יוון והאיים מעדכנים את עמודי המלונות המומלצים ביותר בכל יעדי יוון באופן שוטף, בכל תוכלו לדעת שבחרתם מלון שווה ומומלץ לחופשה שלכם במגוון גדול של יעדים כמו : אתונה, סלוניקי, סנטוריני, כרתים, מיקונוס, פארוס, רודוס, קוס, זגוריה, צומרקה, פיליון, זקינטוס ועוד שלל יעדים.
למידע נוסף »


  

השכרתי רכב ממש בזול, ממש בזול, מה זה אומר?
יש מגוון רחב של ספקי רכב ביוון, ספקים בינלאומיים וספקים מקומיים. בדרך כלל הספקים המקומיים והחברות הקטנות יהיו זולות משמעותית מההשכרה של רכב ביוון מהספקיות הבין לאומיות, ויש לכך סיבה. לספקיות המקומיות והקטנות אין סניפים בכל יוון, כך שבמקרה של תקלה אפשרית ברכב, הזמן שיקח עד שימצאו לכם רכב חלופי עשוי להיות ארוך וקריטי לטיול שלכם, במיוחד כאשר מדובר ברכבים גדולים. הספקיות הקטנות עשויות להתקשות במציאת רכב זמין ותקין עבורכם, וגם השילוח של הרכב עשוי לקחת זמן רב בשל העדר סניף של החברה במיקומים שונים ביוון, שבאחד מהם אתם עשויים להימצא. כך שאם שכרתם רכב מחברה מקומית קטנה ממש זול, וחשבתם לתומכם כי ביצעתם עסקה מעולה, דעו שיש בכך סיכון, לעתים הזול עשוי לעלות לכם מאד ביוקר. לכן עדיף לבצע הזמנה של רכב דרך אחת החברות הבין לאומיות. בצעו חיפוש במנגון החיפוש בעמוד זה, לצפייה בכל ההצעות לרכב ביעד אליו אתם נוסעים ביוון.

כסאות בטיחות לילדים:
חברות השונות מספקות כיסאות בטיחות לילדים למושב האחורי, אך שימו לב שרוב החברות מספקות מושבים בסיסיים מאד והכי אלמנטרים שקיימים, כך שאם חשוב לכם במיוחד כיסא בטיחות שאתם סומכים עליו או שאתם יודעים שהוא נח יותר עבור הילד שלכם, עם כל הסיבול שבדבר מומלץ להביא אותו מהארץ, עם זאת מבחינה בטיחותית הכיסאות המסופקים ע"י חברות ההשכרה ביוון עומדים בתקן האירופאי לכיסאות בטיחות ובנושא הבטחון האישי לא צפוייה בעיה, בעיקר בהשכרה מחברות ההשכרה הבין לאומיות [ ראו גם את מדד שביעות הרצון ] מחברות השכרת רכב ביוון כאן בעמוד השכרת רכב ביוון של אתר יוון והאיים 


תחבורה והשכרת רכב באיי יוון
שימו לב שהתחבורה הציבורית ברוב איי יוון לוקה בחסר גדול, והיא ברמה מאד מאד בסיסית, בחלק מהאיים אפילו עלובה. אם אתם מתכננים לטייל באי אליו אתם מגיעים, רצוי מאד לבצע השכרת רכב. שכן כל דרך אחרת לטיול באיים עשוייה להיות משימה קשה, מסורבלת ומתישה. הדברים נאמרים במיוחד ליוצאים לאיים הבאים : פארוס, נאקסוס, רודוס, כרתים, זקינטוס, מיקונוס, קורפו, לסבוס, קוס, מילוס, סירוס, סקיאטוס, אוויה, חצי האי פיליון ויעדים נוספים. בכל היעדים הללו אם לא ביצעם השכרת רכב מראש, צפו להתניידות קשה ולא יעילה שעשוייה לפגום בחוויית החופשה שלכם ביוון. לגבי השאלה על השכרה מראש, זו תחסוך לכם בין 15-20% בעלויות ההשכרה מהשכרה עצמאית כאשר תגיעו לאי. שימו לב שאם אתם מגיעים לאי בהפלגה, השכרת רכב גם תעזור לכם בהגעה למלון שלכם במקום לקחת מונית שעשוייה לעלות כמו השכרת רכב ל 3 ימים. בקיצור, אם יש לכם אפשרות ויש לכם רישיון נהיגה השכירו רכב באיי יוון ועשו זאת מראש.

כפרי זגוריה, צומרקה וצפון יוון - רכב חובה
לאחרונה אנו מקבלים פניות של מטיילים שמעוניינים לטייל באיזור כפרי זגוריה או צומרקה ללא רכב. שימו לב לכך שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. שרות של קווי אוטובוס למקומות הללו הוא די דליל, ואלה הקיימים אינם מגיעים למיקומים המרהיבים בהם אתם תרצו לבקר, אלא רק לבתי ספר ומוסדות ממשלתיים. לכן אם אתם מתכננים טיול לצפון יוון, אתם חייבים רכב. רכב שאתם שוכרים ואתם נוהגים בו, או רכב עם נהג שתוכלו להזמין דרך אתר איי יוון. כמו כן גם רכבת אינה פתרון, תשתית הרכבות ביוון בינונית ואולי תוכל להוביל אתכם בין הערים המרכזיות, אבל משם פנימה לתוך איזורי הטיול אתם חייבים רכב.


השכרת רכב גדול ביוון כולל נהג מקומי:
אם אתם זקוקים להשכרת רכב גדול כולל נהג יווני מקומי, יש לנו באתר איי יוון פתרונות עבורכם. אנו מחזיקים ביוון צי של רכבים עם נהגים שניתן לשכור אותם ביחד כעסקת חבילה. לצורך מתן הצעת מחיר להשכרת רכב עם נהג, אנו צריכים לדעת מכם את התאריכים אתם זקוקים לשרות שלנו, ואת המיקום והמסלול המשוער שלכם [המחיר נקבע גם ע"י מספק הקילומטרים שיבוצעו בעת הנסיעה]. שימו לב שבנוסף להשכרת רכב גדול ונהג עבורכם ביוון, אנו יכולים לספק לכם גם מדריך דובר אנגלית או עברית לטיול או לנסיעה שלכם ביוון. אפשר לשכור מאיתנו רכב גדול עם נהג לנסיעות בודדות, או השכרת רכב ביוון כולל נהג למספר ימים. השתמשו בטופס זה לשלוח לנו את המידע, הקפידו על רישום מדוייק של כתובת הדוא"ל שלכם ונשלח לכם הצעת מחיר לשרות שלנו. ניתן לשכור מאיתנו רכבים עם נהג ביוון בכל הגדלים 4 איש, 7 איש, 9 איש, 20 איש, 24 איש, 35 איש, 50 איש או אפילו מספר כלי רכב עם מספר נהגים, כך שאנחנו יכולים לעמוד בכל כמות של רכבים שאתם זקוקים לה ובכל איזורי יוון והאיים, צרו איתנו קשר [email protected]
יוצאים לטיול בצפון יוון ההררית?

ריכשו את המסלול המודולרי העדכני למטיילים בצפון יוון, ראש שקט ומקסימום מידע

    
המסלול המודולרי למטיילים בצפון יוון ההררית הוא הדרך המקצועית, הנבונה והקלה ביותר לטייל בצפון יוון ההררית [ כפרי זגוריה, צומרקה, מצובו, יואנינה, מטאורה, פיליון ועוד ] אתם מקבלים קוד סודי למסלול הניתן לחלוקה מודולרית לפי ימים ויוצאים לדרך..
למידע נוסף ורכישה »
  


כל יעדי השכרת רכב ביוון :  

 

השכרת רכב באתונה  - השכרת רכב בפיראוס  - השכרת רכב בוולוס -  השכרת רכב בקורפו - השכרת רכב בהרקליון [כרתים ] - השכרת רכב בהרסוניסוס [ כרתים ] - השכרת רכב בקוס -  השכרת רכב בלסבוס - השכרת רכב במיקונוס  - השכרת רכב בנאקסוס  - השכרת רכב בפארוס :  לאיסוף בנמל תעופה או לנמל ההפלגות parikia - השכרת רכב ברתימנון [ כרתים ] -  השכרת רכב בסנטוריני  - השכרת רכב בזקינתוס  - השכרת רכב בסקיאטוס  - השכרת רכב בסירוס [הרמופוליס]  - השכרת רכב בפטראס - השכרת רכב בלוטראקי  - השכרת רכב ביואנינה - השכרת רכב באלכסנדרופוליס - השכרת רכב בקלאמטה  - השכרת רכב בקרפאטוס - השכרת רכב באיוס - השכרת רכב בקיתירה  - השכרת רכב בלפקדה  - השכרת רכב בנאוסה [פארוס]   - השכרת רכב באלוניסוס - השכרת רכב באיגומיניצה - השכרת רכב בקפלוניה [sami] - השכרת רכב בחיוס - השכרת רכב בתאסוס - השכרת רכב בטינוס - השכרת רכב בסקופולוס - השכרת רכב באלונדה [כרתים] - השכרת רכב במאליה [כרתים‎‎] - השכרת רכב בחאלקידיקי [ נמל תעופה ]

שימו לב : אתר ההזמנה אליו מפנים הקישורים, הוא אתר ההזמנות הבטוח ביותר לביצוע של השכרת רכב ביוון. אנו עובדים עם אתר זה כבר למעלה מ 5 שנים, ללא בעיות וללא תלונות של לקוחות, האתר למעשה הוא אתר מכרז, לאחר סיום ביצוע העסקה, תקבלו ואוצ'ר של השכרת רכב ביוון מאחת החברות הפעילות בכל יעד ויעד. אתר אקונומי קאר מצוי בקשר עם החברות : אויס, באדגט, יורופקאר, נאשיונאל [המקומית] מאלמו, סיקסט, הרץ ועוד. 
יעדים נוספים אפשריים להשכרת רכב ביוון דרכנו : טינוס, סיפנוס, סריפוס, אנדרוס, מילוס, לפקדה, פאטמוס, קאלימנוס, קרפאטוס, תאסוס, איקריה, סאמוס, לקוניה, קורינטוס, קפלוניה, לריסה, טריקלה, וולוס, דרמה, קסטוריה, פלורינה, אדסה, גרבנה, קוזאני, וריה, פרבדזה, ארטה, סקופולוס, אלוניסוס, סקירוס, קיתירה, פורוס, אגינה, אגיסטרי, להשכרת רכב ביוון ביעדים אלה צרו קשר במייל עם שם היעד והתאריכים למייל השרות שלנו : [email protected] דרך האתרים שלהלן ניתן לבצע השכרת רכב ביוון, החל מרכבים קטנים במחיר נמוך ועד רכבי שטח ורכבים עם 9 מקומות. ניתן גם לבצע השכרה של רכבי יוקרה ורכבים משפחתיים שונים, אנו מפנים אתכם לביצוע השכרת רכב ביוון עם חברות ההשכרה הגדולות והבטוחות ביותר להשכרת רכב ביוון ובאיים של יוון. שימו לב לכך שבחלק מאיי יוון, הקטנים יותר, לא פועלות חברות השכרה בינלאומיות, אם אתם מעוניינים בהשכרת רכב ביוון באיים קטנים, צרו קשר דרך עמוד יצירת קשר שלנו.

למעבר לעמוד הזמנת כרטיסי הפלגה :
לחצו כאן
למעבר לעמוד הזמנת מלונות בכל יוון : לחצו כאן


זקוקים להשכרת רכב ביעד אחר ביוון שאינו מופיע ברשימה זו?
צרו קשר עם שרות הלקוחות של אתר איי יוון הישראלי :
[email protected] שילחו לנו את שם היעד בו אתם מחפשים להשכיר רכב ואנו נשלח לכם קישור השכרה. יש לנו למעלה מ 300 מיקומים בכל רחבי יוון ואיי יוון. שימו לב, אם אתם מחפשים השכרה של רכבים מסחריים או רכבים גדולים ביוון לחודשים יולי, אוגוסט, רצוי מאד לבצע את ההזמנה מוקדם ככל האפשר. מלאי הרכבים בעלי מקום ל 9 איש ומעלה [מיניבוסים] מוגבל ביוון, כך גם לגבי רכבי שטח וג'יפים גדולים.


השכרת רכב ביוון מידע ועדכון שוטף

ביוון, כמו אצלנו נוהגים מצד ימין.
גיל המינימום לנהיגה הוא 18, רכב ניתן להשכרה לתיירים שיש להם לפחות שנתיים רשיון נהיגה בתוקף.
באיי יוון, ישנה אפשרות להשכרת רכב גם לנהגים חדשים.
יש צורך ברשיון נהיגה בין לאומי.
רוב חברות ההשכרה הבין לאומית מתירות העברת רכב במעבורות בין האיים.
בהעברת רכב במעבורת ודאו שנית שמעצור היד (הנדברקס) מורם, ושהרכב נעול היטב, למניעת תזוזות ופריצה.
על לקיחת רכב מנקודה אחת והחזרתו בסניף של אותה חברה במיקום אחר, תשלמו תוספת של בין 50-75 יורו.
98% מהרכבים המוצעים להשכרה ביוון הם ידניים, רכב אוטומטי הזמינו זמן רב מראש באינטרנט.
ניתן לשכור רכבים ל 9 אנשים, גם כאן בצעו את ההשכרה זמן רב מראש.

היזהרו במיוחד מביצוע עקיפות, גם כאשר מותר לבצע אותן באיזורים בהם שדה הראייה מוגבל. הנהגים המקומיים נוטים לעתים לנהוג במהירות של 40-60 קמ"ש מעל המותר גם ביבשה וגם באיים. רוב תאונות הדרכים הם איבוד שליטה או התנגשות חזיתית, במיוחד כתוצאה משדה ראייה לקוי, לא מזמן נהרגו 2 ישראלים כתוצאה מתאונה שאלו הן סיבותיה. ביוון, כמו כן חובה גם ביוון לחגור חגורות בטיחות גם מלפנים וגם מאחור.

הגבלת מהירות :
השטחים עירוניים וכפריים המהירות המרבית המותרת היא 50 קמ"ש.
בכבישים בין עירוניים 100-110, ע"פ השילוט.
בכבישים מהירים ואוטוסטרדות 120 קמ"ש.
* בודדים היוונים שנוהגים באוטוסטרדות במהירות של 120, המהירות הממוצעת בפועל באוטוסטרדות של יוון היא 140.

תחנות דלק ביוון ומחירי דלק :
שטחה של יוון גדול מאד, אך באיזורים הפחות מיושבים, הימנעו מלהמתין לרגע האחרון עד לתדלוק. באיזורים אלה תחנות דלק מסויימות נסגרות לפני חצות, נסו תמיד להישאר עם מינימום רבע טנק דלק עמכם או אפילו יותר מכך. בשטחים העירוניים סביב אתונה, סלוניקי, וולוס, לריסה, הרקליון, טריקלה, יואנינה, יש תחנות דלק רבות הפתוחות 24 שעות ביממה, מחירי הדלק ביוון די זהים לאלה שבישראל.


המלצה לאחר נסיון של מספר שנים : במספר חברות השכרת רכב ביוון, (בעיקר חברות מקומיות שאנו לא יכולים לנקוב בשמ), נציג החברה אינו ניגש עמכם לראות את השריטות הקיימות על הרכב בטענה שהוא עסוק ואין לו זמן לעבור איתכם על הרכב, הוא יאמר לכם "סעו, הכל בסדר, הכל בסדר", כאשר תחזרו יפתיע אותכם הנציג האחר שמקבל את הרכבים ויצביע לכם על "שריטות חדשות" ברכב ותחוייבו לשלם את דמי הערבות הגבוהים!. לאחר שהגיעו לאוזנינו שמועות ותלונות בעניין, שכרנו רכב בשתי חברות כאלה רק לצורך ברור ובדיקה אם אכן כך הדבר. ואכן  התברר לנו כי מדובר בשיטה ! בפעמים שהשכרנו דרכם רכב, בדיוק כך היה. פנינו בנושא למשרד התיירות ביוון. שימו לב, החברות הללו מספקות שרות גרוע לתיירים. אנו פונים אליכם, נסו להימנע מהשכרת רכב בחברות יווניות שכאלה לפחות עד אשר יתחילו לזרום למערכת אתר איי יוון הישראלי תגובות טובות עליהם. אם ברצונכם לדווח לנו על מקרים נוספים בהם נתקלתם סשרות לקוי בהשכרת רכב ביוון, אנו פתוחים לתגובות שלכם :
[email protected]

כל חברות השכרת הרכב הבינלאומיות פועלות ביוון, ניתן להשכיר רכב ביוון גם באיים וגם בערי היבשה. תחנת השכרת הרכב הגדולה ביותר נמצאת בנמל התעופה של אתונה. עם זאת, אם ברצונכם להשכיר רכב באיים של יוון, עשו בחכמה ואל תשכירו את הרכב בנמל התעופה של אתונה, העברת רכב במעבורת לאיים עולה כסף רב ואינה משתלמת, בכל איי יוון הגדולים והמתויירים תוכלו למצוא סניפים של חברות השכרת רכב : פארוס, נאקסוס, סנטוריני, מיקונוס, כרתים, איוס, סאמוס, לסבוס, תאסוס, רודוס ועוד וגם באיים הקטנים קיימות חברות להשכרת רכב מקומיות, מי שמתכנן טיול יבשתי ביוון, אנו בהחלט ממליצים ע השכרת רכב ביוון מראש דרך האינטרנט, ורצוי מהחברות האמינות והמוכרות יותר.

השכרת רכב ביוון, הערה חשובה מאד!
בעונת התיירות החמה, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר אוקטובר ובפסחא ביוון [אמצע אפריל עד סוף אפריל] אל תגיעו ליוון ללא רכב מוזמן עוד מהארץ. קיים קושי להשיג רכבים פנויים גם בחברות ההשכרה הגדולות וגם בחברות המקומיות הקטנות. לעתים במקרה הטוב תזדקקו לנסוע ברכבות או בתחבורה ציבורית עשרות עד מאות קילומטרים לסוכנויות בהם קיימים רכבים פנויים, או במקרה טוב נוסף להמתין בעיר בה אתם נמצאים כ 48 שעות עד שחברת השכרת הרכב תביא רכב פנוי אליכם. רק במקרים נדירים ללא השכרת רכב מראש תמצאו רכב פנוי ללא הזמנה מוקדמת. אבל ברוב המקרים גם במקרה הטוב תוכלו לקבל רק את הרכב הפנוי הקיים. לעתים זה יהיה רכב גדול ויקר מדי עבורכם, או קטן ולא נח עבורכם, הזמינו את הרכב ביוון מראש בכל חברה שנוחה לכם, אבל בשום פנים ואופן אל תגיעו ליוון ללא רכב מתוך מחשבה מוטעית "נשכיר רכב ביוון כאשר נגיע ליוון", כי זה לא עובד כך ביוון היבשתית וכל שכן, לא בעונות התיירות.

את אחת העסקאות הטובות ביותר, גם מבחינת בטחון בהזמנת הרכב, וגם מבחינת המחיר לדעתנו מספקות החברות באדג'ט ויורופקאר. המציעות תשלום מראש עבור השכרת הרכב ב20% עד 25% הנחה, באדג'ט ויורופקאר הן החברות הגדולות ביוון וצי הרכבים שלהם גדול ומתוחזק היטב. יש ברשותן החל מרכבים קטנים ועד רכבי van ל 9 אנשים, את ההזמנה תוכלו לבצע היישר מהבאנר שבעמוד זה, שימו לב, אם אתם מתכננים להגיע ליוון בעונת התיירות או תקופות העמוסות רצוי לבצע את ההזמנה מוקדם ככל האפשר. 

השכרת רכב מידע על הזמנה באינטרנט :
בסיום ההזמנה אתם מקבלים מספר הזמנה, איתה מגיעים לתחנת ההשכרה של החברה בה ביצעתם את השכרת הרכב והרכב ממתין לכם. בהזמנה באינטרנט קיים סיכוי מסויים שלא תקבלו את הרכב שהזמנתם, אלה רכב בדירוג גבוה יותר אך באותו המחיר בשל עומסי הזמנות. בכל מקרה לא תקבלו רכב בדרוג נמוך יותר מזה שהזמנתם! לכן גם בין היתר מומלץ לבצע הזמנה באינטרנט. מבלי לבצע הזמנה באינטרנט בעיקר בעונת התיירות, הסיכוי שתמצאו רכב בדיוק כפי שאתם צריכים נמוך מאד. שימו לב, לגבי רכבים גדולים חובה מיוחדת לבצע הזמנה מראש באינטרנט, הכמות של רכבים אלה מוגבלת והם מיובאים לתחנת ההשכרה רק בהזמנה מראש של לקוח באינטרנט. בדרך כלל מחיר השכרת רכב באינטרנט זול יותר ב 10-20% מהשכרת רכב במקום עצמו. חברות השכרת הרכב מוכנות לבצע הנחה משמעותית כל כך שידעו איזה רכבים יש להביא לאיזו תחנה ומתי ועל כן המחיר המועדף. שימו לב, ניתן לבצע באינטרנט השכרת רכב ביוון ובכלל בכל העולם מהיום להיום, אך רצוי מוקדם ככל האפשר.
בצעו את עסקת השכרת הרכב באינטרנט רק באתרים ידועים ובטוחים לשימוש, כמו שני האתרים אליהם אנו מפנים בעמוד השכרת רכב ביוון זה.
בהצלחה וסעו בזהירות!

אם אתם מתכננים טיול ביוון היבשתית, אז רצוי ומומלץ לשכור רכב בנמל התעופה של אתונה. אך קחו בחשבון כי לפי חוקי השכרת רכב ביוון, אם החזרת הרכב מבוצעת ביעד אחר מיעד הלקיחה, תצטרכו לשלם דמי החזרה של בין 50 ל 75 יורו, נסו לתכנן טיול בו תקחו ותחזירו את הרכב מאותו מקום. כמו כן שימו לב שלפחות בעונת התיירות, מחודש מאי עד אוקטובר רצוי להזמין את הרכב מראש באינטרנט, השכרת רכב ביוון בתקופת התיירות היא משימה קשה למדי, מאחר ובעונה זו פוקדים את יוון מאות אלפי תיירים מכל העולם וכמות כלי הרכב המוצעים להשכרה עשוייה להיות מוגבלת.

הוראות חשובות לישראלים בנושא השכרת רכב ביוון :
רשיון הפלסטיק שלנו אינו מספיק בכל המקומות ביוון וחשוב להצטייד ברשיון נהיגה בין לאומי אותו ניתן להוציא בסניפי ממס"י בארץ, עלות הוצאת רשיון בינלאומי הינה 15-25 ש"ח לשנה, אל תשלמו יותר מכך. שימו לב, היוונים או חלקם לפחות ובאיזורים ספציפים של יוון נוהגים בפראות של ממש. הנהיגה ביוון היבשתית נחשבת לאחד המסוכנות באירופה, ראו מידע נוסף ומקיף בנושאים אלה בעמוד
נהיגה ביוון שלנו באתר, עדכון נוסף בנושא רשיון הנהיגה, דווקא בחברות הגדולות כגון באדג'ט השכרת רכב או יורופקאר וגם סיקסט, רשיון הפלסטיק הישראלי מספיק לצורך נהיגה באיי יוון.

השכרת רכב באתונה :
מי שחייב, או מאד רוצה, בבקשה. אך בגדול, השכרת רכב רק למטרת טיול בתוך אתונה אינה מומלצת, וזאת מכמה סיבות: אתונה היא עיר גדולה, צפופה ומפוקקת. קשה מאד למצוא בה מקום חנייה, אמנם במרכז העיר קיימים חניונים למכוניות אך אלה רוב הזמן בתפוסה של 100%. ניתן להתנייע בקלות בעיר בעזרת התחבורה הציבורית: מטרו מעולה, והרבה קווי אוטובוס ומוניות. מרבית אתרי התיירות נמצאים במרחק הליכה. אם ברצונכם לצאת ליום טיול מחוץ לאתונה אז מומלץ לשכור רכב רק לאותו יום. ניתן לשכור רכב באתונה בנמל התעופה, או במרכז העיר, בסמוך לכיכר סינטאגמה ברחוב Syngrou, שם ממוקמות חברות השכרת הרכב הגדולות של יוון, כגון באדג'ט אוויס ויורופ קאר.

איזה רכבים מומלצים בהשכרת רכב ביוון :
בניגוד אלינו כאן בישראל, סובארו הוא רכב הנחשב ביוון למיוחד, רכבים יפנים הם נדירים יחסית ביוון, רוב הרכבים המוצעים להשכרה ביוון הם : אופל, פיאט, bmw, אלפא רומיאו, פולקסואגן, ורנו.
סוג הרכב אותו תשכירו ביוון תלוי מאד בסוג הטיול אותו אתם מתכננים, אם אתם עושים את דרככם להרים של יוון ולצפון יוון, תזדקק לרכב עם נפח גדול יותר, אם הטיול שלכם הוא בקרבת אתונה תוכלו להסתפק בקטן יותר. שימו לב בכל מקרה רצוי לבצע השכרת רכב ביוון באינטרנט טרם ההגעה מדובר בדרך כלל בחסכון של עד 30% מהמחיר שכבר תגיעו ליוון. תחזוקת הרכבים של חברות ההשכרה ביוון בדרך כלל טובה, עם זאת מהשכרה בחברות הקטנות יותר, היו זהירים באשר לפגמים ברכב כאשר אתם לוקחים אותו, מספר גולשים העירו לנו שחברות ההשכרה הקטנות לא תמיד רושמות בדוח הראשוני שריטות קיימות ויכולים להיווצר מצבים בלתי נעימים בעת החזרת הרכב, בחברות הגדולות כגון באדג'ט לא שמענו פניות בנושא זה.

השכרת רכב ביוון ידני או אוטומטי :
כמו ברוב מדינות אירופה הרכב הזול מבינהם והנפוץ ביותר הוא הידני. רכבים אוטומטים מוצעים להשכרה בכ 30-40% יותר, עם זאת רכב אוטומטי במדינה שאינכם מכירים יכול להועיל ולעזור מאד, לנהגים חדשים במיוחד אנו ממליצים על חיפוש רכב אוטומטי. עם זאת בניגוד למדינות מזרח אירופה לשעבר בהם מוצעים רכבים ידניים ברמה נמוכה, רמת התחזוקה של רכבים ביוון מהגבוהות באירופה, כך שגם עם רכב ידני תרגישו מעולה ובטוח.

תעריפים השכרת רכב ביוון
התעריפים של השכרת רכב ביוון לרכב סטנדרטי נעים בין 30 יורו מחוץ לעונת התיירות ועד 50-70 יורו בעונת התיירות, מחירים אלה עשויים להשתנות מהיום למחר, עקב ביטולים, מבצעים וכיוצ"ב. אם לא הזמנתם רכב מראש ובסוכנויות השכרת הרכב אומרים שאין רכב, אתם בדרך כלל בבעיה, אלא אם כן תגידו שאתם מוכנים לשלם כל סכום בכדי לקבל רכב, אז היוונים יתחילו לחפש עבורכם כזה, לכן בכדי להמנע מאי נעימויות, מאד מומלץ להזמין רכב מראש, אצל אחד מסוכני הנסיעות או באתרי האינטרנט המאפשרים השכרת רכב. על רכבים גדולים יותר או רכבים אוטומטים שאינם נחשבים לפופולרים בחברות להשכרת רכב באירופה צפו לשלם טווח של 15% אחוז יותר על כל רכב אוטומטי ו 15% תוספת על כל עליה קבוצת הרישוי של הרכב המוצע להשכרה, בדרך כלל גם במקרה זה הזמנה של רכב באינטרנט זולה יותר מהשכרת רכב בפועל כאשר תגיעו ליעד שלכם.

משך הזמן הדרוש להשכרת רכב מראש ביוון. 
רצוי לבצע השכרה של רכב בחו"ל לפחות 3 שבועות לפני מועד ההגעה שלכם ליעד וזאת בכדי שחברה תספיק לארגן, להזמין ולהביא את הרכב שביצעתם אליו הזמנה אל הסוכנות בו הרכב הוזמן. לעתים בהזמנה של טווח קצר יותר ובאם קיים עומס הזמנות, החברות עשויות שלא להצליח בתהליך זה ואז יוצע לכם רכב חלופי. שימו לב שחלק מהרכבים החלופיים המוצעים ע"י חברות ההשכרה אמנם הם רכבים בקטגוריה טובה יותר מזו שביצעתם אליהם הזמנה [אתם תשלמו לפי הקטגוריה שהוזמנה] ובכך יש יתרון מסויים, מאחר וקיבלתם רכב טוב יותר במחיר זול יותר, אך אל תשכחו את נושא הדלק, רכבים מקטגוריות גבוהות יותר צורכים יותר דלק ועשויים ליקר את משך השהות שלכם, לכן רצוי לבצע הליך של השכרת רכב בחו"ל מוקדם ככל שניתן באמצעות אתר האינטרנט של החברות, ראו קישורים ל 2 חברות ההשכרה המומלצות בעמוד זה למעלה.

לישראלים רבים באופן ממוצע זה קורה, כמעט כל יום, מגיעים ליוון עם הרישיון נהיגה הבין לאומי אבל ללא הרישיון נהיגה הרגיל שלכם [ שהוא אסמכתא ] חשובה לצורך השכרת רכב בכל העולם והוא למעשה תעודת הזהות שלכם בנושא כשירות לנהיגה בכלל, או במקרים מסויימים ישראלים שמגיעים ליוון ללא רישיון נהיגה כלל שנשכח בישראל, להלן האפשרויות שלכם, אבל תהיו מהירים :

1. חפשו חבר או מקורב שישלח את הרישיון נהיגה שלכם באחת מחברות השילוח הבין לאומיות הרבות שפועלות מישראל, דוגמאת Fedex או Ups או כל חברה אחרת, חברות הישלוח יכולות להביא את הרישיון שלכם לכל מקום שתהיו בו ביוון, רק צריכים לקבל כתובת מדוייקת וברורה, בדרך זו אם תפעלו מהר, רישיון הנהיגה שלכם יכול להיות אצלכם תוך פחות מ 24 שעות, אמנם המשלוח הזה מעט יקר, אבל בהחלט משתלם לנוכח המצב שבו אתם נמצאם בו.

2. אופציה נוספת, פרסמו הודעה ב : יוון והאיים בפייסבוק או בצפון יוון עם זמיר סיון וחפשו מישהו שטס היום או מחר ליוון, את אותו הטס היום או מחר ליוון, קשרו עם חבר או מקורב שלכם שיכול להביא למי שטס את רישיון הפלסטיק שלכם או את הרישיון הבין לאומי, מה שחסר לכם, דרך זו חינמית אמנם, יש לה סיכוי לא רע להצליח, אבל היא לא הדרך הטובה ביותר.

3. תוכלו לנסות להזמין נהג פרטי מקומי לטיול שלכם, אך קחו בחשבון שזו האופציה היקרה ביותר ותלוי במיקום בו אתם נמצאים ביוון ובתוכנית הטיול שלכם, יכולה לעלות בין 450 ל 600 יורו ליום,  לבדיקת זמינות נהג, כיתבו לנו למייל באופן מפורט היכן אתם, כמה אתם, מה תוכנית הטיול או החופשה שלכם : [email protected]


השכרת רכבים ביוון, מידע על העברת רכבים במעבורת
בניגוד לדעה שלא ניתן להעביר רכב שכור במעבורת, חלק מחברות השכרת הרכב ביוון [החלק הגדול] בהחלט מאפשר לכם להעביר את הרכב בקווי ההפלגה הראשיים, כך למשל תוכלו להשכיר רכב באתונה ולהעביר אותו במעבורות של חברת bluestar לאיים : סירוס, פארוס, נאקסוס, סנטוריני, אמורגוס וכן לאיים מרוחקים יותר כגון, לסבוס, חיוס, מילוס, סיפנוס, קיתירה עם חברות ספנות נוספות, שימו לב שרק חלק קטן מחברות השכרת הרכב של יוון אינן מוכנות לבטח את הרכב שלכם במתכונת זו, בעיקר החברות היווניות הקטנות.

הזמנת מלון באינטרנט [ מוצר משלים ] הנחה משמעותית אף יותר!
שימו לב המחיר המוצג באתר ההזמנה של בתי המלון ביוון, אינו המחיר לאדם!!
> אלא המחיר לכולם [כמות האנשים המצויירת באיקונים קטנים] לכל התקופה שנבחרה!
בצעו הזמנה של המלון והטיסה בנפרד, חיסכו את עמלות ההזמנה המיותרות, תהליך ההזמנה באינטרנט, קל, פשוט וחוסך כסף רב!, הרכיבו עצמאית את חבילת הנופש שלכם בדרך זו, למה לשלם עוד 30-40% מהעסקה בכדי שמישהוא יעשה זאת בשבילכם? זה לוקח בדיוק 5 דקות! מתקשים למצוא חדר במלון, דירה או וילה ביוון, יש לנו מאגר עם אלפי חדרים פנויים, שילחו לנו במייל את היעד אליו אתם נוסעים + את כמות האנשים + פרוט גילאים ונשלח לכם לינק מיוחד להזמנת לינה ביוון ביעד שלכם ללא עמלות הזמנה ובהתחייבות למחיר הנמוך ביותר!
 

ראו גם השכרת רכב במדינות קרובות ליוון : השכרת רכב באיטליה

נתקלתם בבעיה בעת השכרת רכב ביוון, פנו לגורמים המוסמכים לנושא השכרת רכב ביוון :

Greek Car Rental Companies Association
איגוד חברות השכרת הרכב של יוון.
Viltanioti 31, 145 64 Kifisia
Tel : +30 210 6264032
Fax : +30 210 6264039

this page rent car in greece information
מידע בעמוד זה השכרת רכב ביוון, מידע והמלצות.
Ενοικιάσεις αυτοκινήτων στην Ελλάδα

 ראו גם סנטוריני

עדכון חשוב בנושא רכבי 7 מקומות ביוון

שימו לב שמספר דגמים של רכבי 7 מקומות אינם 7 מקומות של ממש, אלה 5 + 2 ילדים קטנים ועם מעט מאד מקום אם בכלל לכבודה, למשל פגו 5008 המוצע בחלת מחברות ההשכרה הוא אמנם רכב מאד יפה ונח, אבל אינו מתאים ל 7 מבוגרים וגם לא ל 6 מבוגרים, מאחר ושני הכיסאות מאחור קטנים ומצמצמים בנוסף את שטח האחסון לאפס, גם פיאט דובלו, בעייתי מאד ל 7 מבוגרים שאכן נכנסים אליו אבל אז אין מקום בכלל למטען ומזוודות, לכן כאשר אתם משכירים רכב 7 מקומות חשוב תחילה להזמין עם החברה רכב שמתאים אכן ל 7 נפשות עם מטען, לדוגמא פולגסווגן קאדי או מרצדס סיטר, במקרים רבים למרות שביצעתם הזמנה לרכס ספציפי אתם עשויים לקבל רכב אחר, במקרה כזה רצוי לא לוותר לחברת ההשכרה ולעמוד על שלכם, אם הגעתם ליוון ואין את הרכב שהוזמן והוצא לכם רכב אחר, מגיע לכם החזר מלא של ההזמנה ובכל מקרה רצוי לבצע את ההזמנה דרך הקישור בעמוד של של אתר יוון והאיים בכדי שגם אנחנו נהיה "הגורם המקשר" שלכם לאתר ההזמנה. 
>> להשכרת רכב דרך הקישור שלנו לחצו כאן 

עדכון בנושא צורך ברישיון בין לאומי

שימו לב שהאיחוד האירופאי מחייב את חברות ההשכרה ביוון לתת רכבים רק למי שיש לו רישיון נהיגה בין לאומי, אך עם זאת החברות ביוון [ גם החברות הבין לאומיות ] מעט מחפפות עם הנושא  ומשכירות רכבים גם למי שאין לו רישיון נהיגה בין לאומי, בעיקר החברות אוויס, באדגט, הרץ וסיקסט, לא ממש מיישמות את ההוראות של האיחוד האירופאי ונותנות רבים ללא צורך ברישיון נהיגה בין לאומי, אך עם זאת, במקרה של ביצוע עבירת תנועה ביוון, רישיון הנהיגה הבין לאומי חשוב במיוחד, שכן בהעדרו, המשטרה המקומית עשוייה לקחת לכם את הרישיון הישראלי למספר ימים עד מספר שבועות ולכן, בכל מקרה מומלץ שיהיה עמכם רישיון נהיגה בין לאומי בעת השכרת רכב ביוון.

שימו לב שחברות מסויימות בעיקר חברות קטנות לא לוקוחות סיכונים ולא מאפשרות לקיחת רכב ללא רישיון נהיגה בין לאומי, אל תתעצלו ולכו להוציא רישיון נהיגה בין לאומי, טוב שיהיה לכם אחד כזה בכיס, מדי יום אנו מקבלים מיילים רבים של לקוחות המצויים ביוון ולא יכולים לקחת רכב שהושכר בשל העובדה שאין להם רישיון נהיגה בין לאומי, עצלות של 5 דקות וטרטור של יום שלם, מיותר וטפשי לחלוטין!

+ ניתן להנפיק רשיון נהיגה בין לאומי ברוב סניפי אופטיקה הלפרין ברחבי ישראל וגם בסניפי מ.מ.ס.י.

להשכרת רכב לחצו כאן >> מעבר לעמוד ההזמנה

רכב בסלוניקי בשעת לילה מאוחרת

למגיעים לסלוניקי בשעת לילה מאוחרת, לפנות בוקר, יש לעקוב אחר ההוראות הבאות : 

>> אתר יוון והאיים ואתר העיר סלוניקי בשיתוף פעולה עם חברות השכרת הרכב הרץ וטריפטי מאפשרים לכם לבצע הזמנה בקישור מיוחד [ קישור מקודד ]  ורכב של אחת מהחברות הללו ימתין  לכם גם באמצע הלילה בסלוניקי בלחיצה על הקישור המקודד המיוחד תגיעו לאתר חברת Carrentals בצעו חיפוש לתאריכים הרצויים לכם בתוצאות החיפוש יופיעו שלל רכבים הניתנים להשכרה בסלוניקי משלל חברות, רק בחירה של החברות הרץ או טריפטי וביצוע הזמנה באחת מאלה יבטיחו השכרת רכב בסלוניקי כולל איסוף באמצע הלילה, חשוב, יש להכנס ולבצע את ההזמנה לא באופן ישיר דרך אתר Carrentals אלה רק דרק הקישור המקודד המאובטח שבאתר זה.

שימו לחב לחיפוש רכב בסלוניקי יש לכתוב סלוניקי באנגלית תקנית : Thessaloniki

  rentalcars.com
 קישור מקודד להשכרה רכב בסלוניקי לאיסוף בשעת לילה

thrifty  hertz  

השכרה מהחברות הקטנות - מידע

ביוון כמו בכל מדינה אחרת יש גם חברות השכרה קטנות יותר ופחות מוכרות, חלקם טובות יותר וחלקן טובות פחות, מה שבטוח שרוב התקלות [ סוגים שונים של תקלות ] בהשכרת רכב ביוון באות כתוצאה מהזמנה בחברות הללו, לעתים שעות הלקיחה וההחזרה אינן גמישות, לעתים חלים חיובים אחרים שפחות מקובלים בחברות הבין לאומיות, לעתים תחזוקת הרכבים פחות טובה ולעתים השרות בעת תקלה ברכב איטי ומסורבל, לרוב ההשכרה בחברות אלה גם יותר זולה, לעתים גם משמעותית מהחברות הבין לאומיות, אבל צריך לקחת את זה בחשבון, כאשר אתם רוכשים מוצר זול, מן הסתם יש לו מגבלות [ אחרת, הוא מן הסתם לא היה זול ] מי שרוצה ראש שקט, כדאי מאד שיבצע את ההשכרה דרך הקישור המקודד באתר יוון והאיים [ בעמוד זה ] אבל דרך החברות הגדולות יותר Avis, hearts, budget, sixt 

להשכרת רכב לחצו כאן >> מעבר לעמוד ההזמנה

מדד שביעות רצון [ חברות השכרת רכב ביוון ]

מדד שביעות רצון מחברות השכרת הרכב אולי יעזור לכם לבחור טוב יותר את חברת ההשכרה ממנו תבצעו את ההשכרה, שימו לב שבכל מקרה חשוב להתחיל את ביצוע ההשכרה דרך קישור ההזמנה שבאתר יוון והאיים בכדי שאנו נעזור לכם במקרה של בעיה כספית מול החברה, בעתיד, בתקווה שלא תהיה כזו.

+ שימו לב שאנחנו מעדכנים את המדד מדי פעם בעקבות המלצות או דיס המלצות שאנחנו מקבלים על חברות השכרה.
לשליחת המלצה בכדי לעזור לנו לשפר את המדד תוכלו לשלוח לנו מייל ל : [email protected]
עדכון אחרון של מדד חברות ההשכרה ביוון בוצע בתאריך 19 בנובמבר 2023


Hertz
שומרים על יחס חיובי כבר שנים רבות ונחשבת לחברת ההשכרה הפופולריות ביותר ביוון הרבה גם בגלל הקשר שלה עם חברת התעופה הלאומית של יוון שמשתפת איתם פעולה בהזמנות, גם און לין וגם אוף ליין, יש אמנם תלונות על חברה זו, אבל בשל כמות ההשכרות הגבוה זה מן הסתם נתון נורמלי, בסה"כ נחשבת לחברה אמינה. רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על הרץ 8.7


Avis

עד לפני מספר שנים הובילה את הרשימה של שביעות הרצון עם לקוחות מרוצים רבים וכלי רכב ברמת תחזוקה טובה, אך בשנים האחרונות 2023-2021 יש יותר ויותר תלונות על אוויס גם ברמת התחזוקה אבל בעיקר בשל יחס ושרות פחות טובים מבעבר, עיקר התלונות מגיעות מתחנות ההשכרה בסלוניקי ובהרקליון, עדיין החברה שומרת על מיקום גבוה בשל הוותק והנסיון שלה ומספר הסניפים הגדול שלה ביוון למקרה של צורך בהחלפת רכב או שרות, אבל כבר לא מושלמת כמו בעבר.בשנת 2022 החברה שיפרה כמה מיקומי השכרה שהגיעו לגביהם תלונות תעבר והיא שוב מדורגת ברשימת החברות האמינות יותר ביוון.  רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על אוויס 8.3


boudget
גם באדג'ט היא חברה ותיקה שבמשך הרבה שנים קיבלנו עליהם בעיקר תגובות חיוביות וגם הם כמו אוויס בשנים האחרונות מעט מזייפים, אבל למרות הזיופים שומרים על רמה טובה יחסית ביחס לחברות אחרות, עיקר התלונות על חברה זו מגיעות מתחנת ההשכרה בסלוניקי. כאמור רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם,
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על באדג'ט 8

Sixt
עשתה את ההתקדמות הגדולה ביותר בכל מה שקשור לבטיחות, תחזוקת רכבים ושרות בשנים האחרונות ובאופן מעשי עקפה את אוויס ובאדגט בטבלת האמינות, בנוסף לסיקסט יש גם את מחבר הרכבים הגדולים הנח ביותר ובשנה האחרונה הם הכניסו לתחנות ההשכרה באתונה ובסלוניקי למעלה מ 100 רכבים נוספים של 7 מקומות [ האהובים במיוחד על תיירים ישראלים ] בעיקר מדגם פולגסואגן, הנוחים מאד, גם במקרה הזה רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על סיקסט 8.5

thrifty
חברה המצוייה בצמיחה וכזו שאיזנה את ההמלצות שלה בשנים האחרונות מפחות טובות ליותר טובות ונמצאת במגמת התשפרות מתמדת,עדיין לא מושלמת במדד ההמלצות אבל בהחלט בכיוון כזה, לרוב תחזוקת הרכבים טובה והשרות ענייני גם במקרה הזה רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על טריפטי 8.3

Gold Car
חברה פחות מוכרת וכאן מתחילות מעט הבעיות, אך עדיין ביחס של מחיר מול תמורה בסה"כ עומדת בסטנדרטים הבין לאומיים הנדרשים, אך עדיין לא בראש הרשימה בשל מספר תלונות יחסית גדול [ לא גדול מאד ] בסה"כ למי שמוכן להתפשר על מחיר ומבין שהוא לא משכיר מחברה בין לאומית גדולה עם סניפים בכל יוון, זאת בהחלט אפשרות בסדר רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן..
מדד יוון והאיים על גולד קאר 7.5

Caldera
רצוי לא לבצע השכרה מחברה זו - אלה אם ממש אין לכם ברירה ואתם חייבים רכב בכל מחיר, החברה אמנם מציעה מחירים זולים משמעותית מחברות אחרות, אך מצב התקינות של חלק גדול מהרכבים לא מזהיר, השרות גם לא מזהיר ורק אם יתמזל מזלכם תיפלו על רכב טוב ועל שרות ענייני, תלונות רבות על חברה זו קיבלנו בעיקר מתחנות ההשכרה באתונה ובסלוניקי. [ אם יש לכם הזמנה קיימת לאוגוסט, לא צריך לבטל, כי עכשיו המחירים של האחרות גבוהה מאד, תחזיקו אצבעות ליפול על רכב בסדר ] גם במקרה הזה רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על קלדרה 5

Drive
דרייב די חדשה בנוף היווני אבל החלט עושה קולות חיוביים, מדובר בחברת השכרה המצוייה בצמיחה, בעיקר ביעדי יוון המרכזיים ויש לה גם מלאי די גדול של רכבים גדולים המאד פופולרים כאמור עבור הטייל הישראלי, בסה"כ יחסית לזמן שהיא נמצאת באתרי השכרת הרכבים בעולם, בינתים התקובות חיוביות ואנו נמשיך לעדכן ככל שתתקדם עונת התיירות. רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על דרייב 7

Global
חברה מקומית יוונית, שפועלת במספר מצומצם של יעדים ביוון, עט מעט רכבים יחסית ולכן גם לא קיבלנו הרבה מידע על השרות של חברה זו כמו תגובות רבות מחברות אחרות, היא מצוייה אצלנו ברשימה בבדיקה, אנו מודעים למספר ישראלים שביצעו השכרת רכב דרך חברה זו לקיץ 2019 ולאחר שהותם אנו נעדכן כאן בעמוד את מידת שביעות הרצון שלהם. רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.ן.
מדד יוון והאיים עם גלובאל 7

Almo
חברה שמנסה בשנים האחרונות להרחיב את פעילותה בשוק היווני אחרי הרבה שנים של ניסיון בשווקים אחרים כולל האמריקאי, בסה"כ התגובות לגביה טובות, גם מבחינת השרות וגם מבחינת תחזוקת הרכבים, אבל גם במקרה זה עדיין לא אספנו מספיק תגובות אמיתיות מלקוחות שחזרו והמליצו על החברה. רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן..
מדד יוון והאיים על אלמו 7.5


 Europcar

מומלץ רק כפתרון אחרון במידה ולא מצאתם שום דבר אחר, יורופקאר מצוייה בנפילה חופשית פשוט כך, לחברה יש פחות ופחות רכבים שלה והיא משתפת פעולה על השכרת הרכבים שלה עם חברות קטנות ובלתי מוכרות או כאלה שהשרות שלהן בעייתי מאד, לא אחת רכבים שהשכרו מיורופקאר סופקו בסיכומו של דבר ע"י ספקים אחרים [ כולל קלדרה הבעיתיים ] אין בהירות בנושא האחריות במקרה כזה וללא ספק הם איבדקו מגדולתם וכוחם שהייתה בשוק לפני עשור, לכן רק אם אין ברירה, זו דעתנו ע"פ מספרם הרב של התלונות שקיבלנו על חברה זו כמעט מכל הסניפים שלהם ביוון. רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על יורופקאר 4


Enterprise
חברה שמצוייה בצמיחה באירופה, בס"כ עושה סימנים חיוביים בעיקר בכל מה שקשור לשרות וזמינות, אם כי על חברה זו יש יחסית יותר תלונות מחברות אחרות בהקשר של תחזוקת רכבים ותקינות, נראה שאין הקפדה ברמות הגבובות כמו בחברות הבין לאומיות, יש שמועה שאומרת שהחברה היא פרי שיתוף פעולה של החברות הגדולות יותר שמעבירות אליה את הרכבים היותר ישנים שלהם, אם כי נתון זה עדיין לא בדוק ונמצא בבדיקה וחקירה שלנו ונפרסם מידע רלוונטי יותר כאשר יהיה כזה, בסה"כ יש יותר המלצות מתלונות עליהם וזה סימן טוב, אבל גם הממליצים לרוב התלוננו על רמת תחזוקה יחסית ירודה רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על אנטרפרייס 7


National

נאשיונאל היא אחת מחברות ההשכרה הוותיקות ביוון, וסניפים שלה קיימים לעתים גם ביעדים שאינם יעדים מרכזיים מאד, לאורך שנים ציא הרכבים שלהם היה מעט מיושן אך בשנים האחרונות הם מחדשים את רוב הקטגוריות, בסה"כ החברה נחשבת לאמינה, אך כאמור צי הרכבים לרוב סטנסרטי ומאד בסיסי, שימו לב שנשיונאל משתפת פעולה עם עוד מספר חברות השכרה כמו יורופראר ולעתים יש החלפת הזמנות בין שתי החברות [ לא תמיד בידיעת הלקוח מראש ]
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על נשאיונאל 6.7


Autounion
גם אוטו יוניון היא חברה יחסית קטנה הפועלת בשוק היווני רק בשנים האחרונות, גם לגבי חברה זו אנחנו עדיין בשלב איסוף המידע והמידע הקיים חלקי, היו המלצות טובת למדי לצד כמה תגובות פחות טובות,  כמו בכל החברות האחרות גם במקרה זה רצוי לא לבצע הזמנה ישירה דרך אתר החברה כי אז אין לכם הגנה של חברה שלוקחת אחריות על ההשכרה שלכם.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על אוטו יוניון 6.5


Cosmorent
חברת השכה זולה משמעותית מחברות אחרות, שמי שמחפש רק לחסוך בעלויות עשוי למצוא בה פתרון מצויין, פעילה בעיקר בסלוניקי, בסה"כ יש ביקורות טובות על חברה זו עד ש.. יש לכם בעיה ברכב בזמן הטיול ואז השרות שלהם הופך מטוב לגרוע במקרה הטוב, אין לחברה מספיק סניפים ברחבי יוון, בטח שלא באיזור ההררי, קשה להם ליצר פתרונות בזמן אמת, כך שככל הנראה מדובר בחברה די טובה, אבל חיסרון השרות במקרה של תקלה או בעיה בעייתי.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על קוסמורנט 6


ACR
הרבה ביקורות שליליות, חברה שמציעה רכבים זולים אבל עם רמת תחזוקה ירודה ושרות מהגרועים ביוון - זהירות
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו  5

avance
חברה די ידועה ביוון, מהקטנות היא אחת הגדולות, במשך שנים רבות ההמלצות לגביהם היו די טובות, אבל בשנים האחרונות ישנה ירידה באיכות ויותר ויותר תגובות שליליות ומדי פעם גם חיוביות, מציעים לשקול טוב טוב לפני השכרה מהם, חשוב גם לדעת שפעם היו לחברה זוהרבה סניפים ביוון, אבל כיום יש רק בשלושה מיקומים, אתונה סלוניקי וחאניה [ כרתים ] במקרה של תקלה ואתם בטיול בצפון יוון למשל, יהיה להם קשה ליצר פתרון מהיר, בעיקר עם רכבים גדולים.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו  6.5


SK
חברת השכרת רכב שממוקמת בעיקר באי כרתים, קיבלנו מספר המלצות מאד שליליות לגבי השרות ורמת התחזוקה של הרכבים, מוטב לא להשכיר אצלה למרות הפיתוי של מחיר זול.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו  5

Green motion - אזהרה
חברת השכרה שעשתה קפיצה טובה משמעותית בשנתיים האחרונות, אחרי שבשנים 2019 ו 2020 הייתה אחת צחברות ההשכרה הבעייתיות ביותר, בשנים 2022-2023 היא חוזרת לקבל המלצות טובות, עדיין פה ושם יש תלונות על בעיות בעיקר בנושא ביטולים ברגע האחרון, אנחנו ממשיכים באתר יוון והאיים לעקוב אחר חזרה זו ונעדכן לקראת אביב 2023 שנית.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו  7


Centauro
חברה יחסית חדשה בשוק השכרות הרכב ביוון, אלינו מגיעות בעיקר תלונות לגביהם [ עדיין אין לנו ציון על החברה בשל מידע חסר ]
הזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.

VOULTA4U
חברת השכרת רכב זולה ומלאה בתלונות, אחת החברות הגרועות ביוון, צי רכבים ישן, שרות לקוחות קלוקל, ממש מתחת לכל ביקורת, רק בהשכרה של רכבים קטנים בתוך הערים, יש עליהם פחות תלונות.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו   4


WheeGo
חברה יחסית  חדשה בשוק השכרת הרכב היווני, נמצאת במספר מועט של תחנות השכרה ועיקר הרכבים שלהם מצויים באתונה, למרות שהחברה חדשה ההמלצות לרוב טובות, גם על השרות וגם על תחזוקת הרכבים.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו 7.4


Carwiz
עוד חברת השכרת רכב יחסית חדשה בשוק ההשכות ביוון, גם היא מפעילה את תחנת ההשכרה הגדולה ביותר שלה באתונה, עם זאת חברה זו מקבלת המלצות מאד "רדודות" בשנתה הראשונה ב Rentalcars יש דיווחים על שרות בעייתי במקרה של תקלה וכאשר אתם עשויים להמצא ביעדים מרוחקים מיעד הבסיס, לכן שווה לשקול להשכרות באזור אתונה בלבד ולקחת בחשבון שגם אז יש אפשרויות מומלצות יותר.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו 6


Modi rent a car
עוד חברה יחסית חדשה בשוק, מספר תחנות השכרה מועט, הדיווחים מלקוחות ששכרו מהם רכב באתונה בינוניות, תלונות גם על שרות וגם על תחזוקת רכבים, לא תמיד, אבל יחסית הרבה תלונות ביחס לחברה חדשה.
להזמנה דרך יוון והאיים וקאררנטלס לחצו כאן.
מדד יוון והאיים על חברה זו 5

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

שימו לב : השכרות רכב שמבוצעות דרך הקישור המקשר מאתר יוון והאיים ל RENTALCARS מספק לכם עוד סוג של בטחון בדמות זה שאנחנו "יוון והאיים" הם הגורם המתווך וההזמנה שלכם נרשמת על השם שלנו באתר החברה, אבל חשוב מאד להתחיל את הליך ההזמנה כאשר אתם לוחצים על הקישור המצוי באתר יוון והאיים ולא להכנס ל RENTALCARS באופן ישיר, חוזרים שנית, כנסו ליוון והאיים ושם התחילו את ההזמנה בלחיצה על הקישור להזמנה, במקרה כזה ובמקרה שתהיה לכם בעייה עתידית או עם אתר ההזמנה או עם ספק הרכב בפועל, תוכלו להעזר בשרות הלקוחות של יוון והאיים שיפנה לחברת ההשכרה או לאתר ההזמנה לברור ועזרה במקרה שלכם, את השרות הזה אתם מקבלים ללא תוספת עלות וכחלק מהשרות של אתר יוון והאיים.Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ביטוח ביטול של ביטול ההשתתפות

כאשר אתם מבצעים השכרת רכב, יש לכם את האפשרות לבצע ביצוח על הרכב, הביטוח המצוע במעמד ההשכרה הוא הביטוח הבסיסי המומלץ, עם זאת כאשר תגיעו לקחת את הרכב ייתכן ויציעו לכם ביטוח נוסף, הביטוח הנוסף הוא ביטוח שמבטל את ההשתתפות העצמית במקרה של נזדק לרכב, עלולו של ביטוח זה נעה בין 8 ל 15 יורו ליום תלוי בסוג הרכב שאתם לוקחים והוא לדעתנו בהחלט ביטוח מצויין [ אם כי יקר בהחלט ] הביטוח הזה אומר שלא משנה מה קרה לרכב, כרטיס האשראי שלכם אינו חלק מהעניין, למעשה גם אם תדרדרו את הרכב לתהום ותחזרו באוטובוס [ רק לצורך המחשה כמובן ] לא יחייבו אתכם בכלום. שימו לב שהנהלים והחוקים בקשר לביטוח זה משתנים מחברה לחברה לכן קחו את מה שאנחנו אומרים כאן כידע כללי על סוג הביטוח הזה אך כדאי לברר מול חברת ההשכרה הספציפית את הנוהל שלהם והפרשנות שלהם לגבי ביטוח זה, שברוב המקרים נותן לכם ראש שקט באמת ולכן הוא די משתלם [ לפחות נפשית ] .

צמיגי חורף

בישראל אין את העניין הזה של צמיגי חורף או צמיגי קיץ כי הטמפרטורות פחות או יותר זהות רוב השנה, אבל זה לא רק עניין של טמפרטורה, צמיגי חורף גם מספקים אחיזת כביש טובה יותר בתנאים של כביש רטוב. ביוון כל מי שמתכנן לעלות לאיזורים קרים יותר מחוייב ע"פ החוק להתקין צמיגי חורף על הרכב שלו, גם חברות השכרת הרכב מחוייבות, אך הן מטעמים של "תקציב" עשויות מעט לחפף או לעגל פינות, מי שחשוב לו הבטיחות שלו, חשוב שיקפיד שבחברת השכרת הרכב הוא מקבל צמיגי חורף, לרוב צמיגים אלה מורכבים על הרכבים ביוון הל מ 10 לאוקטובר, חברות השכרת רכבים מסויימות עשויות לבחור שלא לשים צמיגי חורף וחבל, אם בחברה שלקחתם רכב לא מותקנים צמיגי חורף, לפחות תוודאו שהצמיגים הקיימים במצב טוב והם אינם שחוקים יתר על המידה, צמיג שחוק יתר על המידה מהווה סיכון גם בנהיגה בתנאים "יבשים" של קיץ אבל בעיקר בתנאים של מזג אוויר גשום או קר.

שעות סגירה - סניפים בנמל תעופה אתונה

בנמל התעופה של אתונה שהינו נמל התעופה הבין לאומי והראשי ביותר של יוון, חלק מחברות השכרת הרכב מפעילות סניפים בשדה וחלק סניפים מחוץ לשדה, לרוב החברות הבין לאומיות הן אלה המפעילות סניפים ומרגשי חנייה לרכבים שלהם בשדה עצמו וחלק מהן פתוחות גם בשעות מאוחרות יחסית ביחס לחברות המקומיות שלא מאפשרות לרוב השכה לאחר השעה 21:00 בערב.

הרץ Hertz פתוחים 24 שעות ביממה
בדג'אט Budjet פתוחים 24 שעות ביממה.
אוויס Avis פתוחים 24 שעות ביממה.
טריפטי Thrifty פתוחים 24 שעות ביממה.

המידע נמסר לאתר יוון והאיים מהחברות עצמן ודורש אימות מולן באשר לשינויים עתידייים צפויים.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il