האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

יוון והאיים - Active

יוון והאיים - Active

במסגרת מחלקת האקטיב של אתר יוון והאיים אנחנו מציעים לכם שתי אפשרויות לטיול Active ביוון:
טיול אקטיב עצמאי, בו נבנה לכם מסלול טיול מרהיב לביצוע עצמאי ונסגור לכם פעילויות בכל יעדי הטיול, כולל כל הוראות ההגעה והמידע הדרוש.
וטיול בוטיק אקטיב, בו נדאג לכם גם לרכב ונהג / מלווה מטעמנו, כך שאתם צריכים רק להגיע ולהנות, בלי לנהוג, בלי לתכנן ובלי לוגיסטיקה. נטו טיול ואקטיב.

בין הפעילויות המלהיבות בטיולי האקטיב ניתן למצוא ראפטינג ברמות שונות, קניונינג (סנפלינג בתוך ערוצי מים) , ריבר טרקינג (מסלול הליכה בנהרות ונחלים), הוט דוג ריבר (שייט עצמאי בסירות קאנו בנהר) , סנפלינג משולב עם ראפטינג, פאראגליידינג ועוד פעילויות ע"פ ההעדפות והרצונות שלכם. כמות הפעילויות ואופיין, יוחלט בשיחת היכרות ודגשים עם נציג האתר.

אקטיב  - בנהיגה עצמית 
בין 5-10 ימי טיול

במסגרת אקטיב לביצוע עצמאי, תקבלו מאיתנו מסלול כתוב מוכן שנבצע בו מספר התאמות אישיות לשעות הנחיתה וההמראה שלכם. אנו נזמין עבורכם את כל הפעילויות במסגרת הטיול, השלב הראשון הוא הזמנה עצמאית של טיסות, לאחר מכן נבצע ייעוץ קצר בע"פ עם אחד מיועצי הטיולים שלנו בכדי להבין את סוג הפעילויות המתאים לכם. את המלונות נעזור להזמין גם כן בהתאם למסלול. את הטיול הזה אתם עושים בנהיגה עצמאית.  מאיתנו אתם יוצאים עם מסלול כתוב מוכן שתוכלו להדפיס או להוריד לנייד, מפורט יום ביומו עם כל המידע הנחוץ כאשר מלונות ופעילויות מתואמים עבורכם. אנשי החברות המפעילות את הפעיליות ימתינו לכם בנקודות המפגש שאנחנו נתאם מולם.
עלות שרות כתיבת המסלול המותאם אישית כולל סגירה של כל הפעילויות מול החברות הוא 1200 ש"ח.
למעשה מה שאתם צריכים לעשות זה להרשם לשרות הייעוץ המלא עם סיון זמיר. במעמד ההרשמה ציינו שברחתם בטיול אקטיב עצמאי. 

למעבר לתשלום ולהרשמהה לשרות עיברו לעמוד ההרשמה לייעוץ מול סיון זמיר

.

אקטיב נטו - מודרך עם רכב ונהג שלנו 
בין 5-10 ימי טיול 

כאמור אקטיב נטו, הוא אותו טיול כמו אקטיב לביצוע עצמאי מבחינת מסלול, אלא שהטיול הזה מבוצע עם רכב ונהג/מלווה/ מדריך שלנו.  אנחנו סוגרים לכם את המלונות, הפעילויות, המסלול. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את הטיסות ולעדכן אותנו בתאריכים ושעות נחיתה והמראה, נמל הנחיתה וההמראה, ואנו נדאג לכל השאר. ניפגש בנמל התעופה של אתונה ונצא לדרך לכשבוע של אקטיב בצפון יוון, אתם צריכים לדאוג רק לארוז ולבוא ואנחנו כאמור דואגים לכל השאר. התמחור לטיולים הללו הוא פרטני, ובהתאם למספר משתתפים, מספר ימי טיול, כמות הפעילויות, הרכב החדרים וכו'. להצעת מחיר של טיול אקטיב נטו מודרך, צרו קשר עם שרית בטלפון 03-7293945


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il