האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מלונות עם פארק מים ביוון

מלונות מומלצים עם פארק מים ביוון

ביוון תמצאו מגוון מלונות עם פארק מים או איזור מגלשות מים. בחלק מהמלונות ההבטחה לפארק המים יכולה להסתכם בשתי מגלשות במקרה הטוב, לכן חשוב לברר היטב לפני שמזמינים מלון. בעמוד זה של אתר יוון והאיים ריכזנו עבורכם את המלונות המומלצים ביותר ביוון שכוללים מגוון של מתקנים ומגלשות מים. וגם הסבר על הדרך הכי טובה לסגור את החופשה שלכם במלונות אלה, כולל לינק להזמנה ישירה ובטוחה דרך האתר למלון ולטיסה באישור מיידי וללא עמלות. עמוד זה יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לפני הזמנת חופשה. כל אחד יעשה את הבחירה שלו ויבצע הזמנה למלון עם פארק מים המתאים לו ביותר. שתהיה לכם אחלה חופשה ביוון, יאסו!הזמינו עצמאית דרך הקישורים בעמוד זה ויש לכם חופשה במלון עם פארק מים ביוון, פשוט וקלשימו לב, הקפידו להזמין את המלון דרך הקישורים שבעמוד זה ל BOOKING.COM  זה יוצא לכם בדיוק באותו המחיר של הזמנה בבוקינג ישירות אך מאחר ואתר יוון והאיים הוא הגורם המקשר, תוכלו לקבל שרות עתידי שלנו בכל מקרה של בעיה עתידית עם ההזמנה שלכם אם תהיה כזו, כלומר תוספת שקט נפשי ללא תשלום נוסף!
   

Stella Pallace Aqua Park Resort

כרתים

מלון סטלה פלאס הוא ריזורט יוקרתי עם פארק מים מצויין והכי גדול בכרתים. הפארק כולל מגוון ענק של מגלשות מים, ופעילויות נוספות לילדים. כל אלה לצד פינוק במקסימום להורים, עם ספא מצויין, אירוח יוקרתי, מסעדת שף וכל הפסיליטיס של מלון 5 כוכבים מפנק.
הכי מומלץ להזמין טיסה ומלון בנפרד. למי שמזמין עצמאית ולא דרך חבילה, יש אפשרות לבחור את החדרים המתאימים לו מבין המבחר הקיים...

 

Star Beach

כרתים

מלון סטאר ביץ' הוא מלון ענק עם פארק מים מצויין. המלון עצמו אמנם אינו ריזורט חדיש, אבל עדיין משפחות שמבלות פה את החופשה שלהם, חוזרות מרוצות גם מאיכות החדרים ובעיקר מהפארק מים האטרקטיבי והגדול.
הכי מומלץ להזמין טיסה ומלון בנפרד. למי שמזמין עצמאית ולא דרך חבילה, יש אפשרות לבחור את החדרים המתאימים לו מבין המבחר הקיים...


Aqualand

קורפו

מלון אקוולנד בקורפו אינו החדש והמפנק ביותר באי, ולמעשה הוא מלון פשוט יחסית, אבל האורחים מרוצים מהעובדה שהכניסה לפארק המים הגדול של קורפו היא קרובה והיא חינם. הפארק עבר מתיחת פנים רצינית בזמן הקורונה וכיום הוא אחד המומלצים ביוון. לחצו מטה להזמנה טיסה לקורפו והזמנת חדר במלון (בנפרד)..


Fodele Beach

כרתים