האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

אקסטרים בפיליון | קניוניג, סנפלינג ועוד - יוון והאיים

סנפלינג מפלים וקניונינג בחצי האי פיליון

חצי האי פיליון ברצועת החוף המזרחית של מרכז יוון באיזור תסליה ומגנזיה, מאפשר מגוון של אפשרויות אקסטרים הכוללת סנפלינג מפלים, קניונינג, סנפלינג מצוקים ועוד שלל אפשרויות. הר פיליון נחשב לאחד ההרים האטרקטיבים ביוון לפעילויות מסוג זה ותיירים רבים גם לאחרונה מישראל התחילו לגלות עניין באיזור אטרקטיבי זה של יוון המשלב בנוסף לחווית אקסטרים גם חופי ים מרהיבים, טברנות מצויונות ומגוון של מסלילה הליכה בטבע, הר פיליון הוא אחד ההרים השופעים במעיינות טבעיים ביוון, מים זורמים בנחלי הר פיליון במשך כל השנה, מה שמספק את האפשרות לסנפלינג מפלים כל השנה.

הדרך הטובה ביותר וגם הזולה ביותר לצאת לחווית אקסטרים בחצי האי פיליון, היא פשוט להגיע לשם עצמאית וליצור קשר עם יורגוס מחברת pelion scout יורגוס יכול לארגן לכם את כל מה שתבקשו לביצוע עצמאי אם אתם בקבוצה או יחידנים, שימו לב שמחירי הפעילויות והאטרקציות בחצי האי פיליון יחסית נמוכים לשאר יוון ובהחלט מדובר בחוויה שווה במיוחד. תוכלו גם לשלב מספר ימים בחצי האי פיליון ועוד מספר ימים באיזור מטאורה [ טיפוס מצוקים] ועוד מספר ימים בכפרי זגוריה, האיזור העשיר ביותר בחוויות אקסטרים ביוון, אחרי חצי האי פיליון. פאקיסטרה קניונינג : קניונינג זה המשולב בירידה במפלי מים מאיזור ההר והמסתיים בחוף הים הוא אחד המלהיבים ביותר בחצי האי פיליון, הוא כולל ירידה במספר ראפלים (גלישות/ירידות) במסלול מרהיב ביופיו, למידע נוסף הרשמה ודרגת קושי צרו קשר עם יורגוס מפיליון סקאוט.

הצטרפו לטיול בוטיק מאורגן למיקומים מרהיבים בחצי האי פיליון עם צוות Hellas.co.il

הצטרפו לאתר איי יוון הישראלי בשיתוף Hellas.co.il לטיול בוטיק איכותי ומיוחד למקומות הנדירים ביותר בחצי האי פיליון של יוון. הטיול הינו לקבוצות קטנות של חברים או משפחה או מקום עבודה. רכבים נוחים שלנו יאספו אתכם בנמל התעופה של אתונה או סלוניקי [ לבחירתכם] ונצא ביחד לטיול מרהיב בחצי האי פיליון של יוון הכולל גם סנפלינג מפלים, שייט בקיאקים בצפון מזרח חצי האי פיליון לאורך החופים אגיה סאראנדה, פלאקה ומפרץ דאמוחארי, וגם ביקור בכמה שבילי הליכה נדירים לצד מעיינות זכים ומערות על רכס הר פיליון. חצי האי פיליון הוא גן עדן של טבע, הסיור ילווה במדריך מקצועי מטעם hellas העוסקים בטיול בוטיק ביוון כבר למעלה מ 10 שנים.

כמובן שבמסגרת הטיול המיוחד שלנו לא נדלג על אף אחת מהאטרקציות האחרות של חצי האי פיליון. כגון: עץ הדולב הענק בכפר צאגאראדה, החוף המפורסם יוון מילופוטאמוס, כפר הדייגים דמוחארי בו צולמה סצנת הפתיחה של הסרט מאמאיה, מעיין המים היוצא מהעץ בכפר קיסוס, לחם הזיתים של מילייס, הליכה על מסלול הגשרים הנדיר של מייליס - אנו לאכוניה, ביקור בתצפית מקריניציה על מפרץ פאגאסטיקוס ועוד ועוד, למידע נוסף והרשמה לטיול בוטיק מיוחד לחצי האי פיליון [ עם או בלי פעילויות אקסטרים] צרו איתנו קשר/

 עוד על הטיול המאורגן הפרטי שלנו לפיליון :

הטיול מיוחד לקבוצות קטנות של 4 עד 18 איש.
המדריכים שלנו מתגוררים בחצי האי פיליון עצמו, לחלק מהטיולים יתלווה מדריך בעברית מצוות אתר איי יוון ביוון.
ניתן לבחור באיזה תאריך שיתאים לכם להתחיל את הטיול ומהיכן להתחיל, אתונה או סלוניקי.
הטיול הוא בן 5 ימים, 4 לילות כולם במלונות מומלצים בחצי האי פיליון.
הרכבים שלנו לטיול זה הם בשיתוף חברת Ard המעולה המפעילה רכבים נוחים לטיולים ביוון עם נהגים מקצועיים.
התמחור יבוצע בהתאמה אישית בהתאם לסוג המלונות בהם תרצו להשתכן בחצי האי פיליון.
ניתן לשלב בטיול המיוחד שלנו גם ביקור בהר האולימפוס ובמנזרים התלויים של מטאורה [ יש לבקש זאת מראש].
סימול הטיול הוא : פיליון 5 ימים מיוחד

*  אתר איי יוון הישראלי והלאס מוציאים טיולים מודרכים מקצועיים ליוון כבר למעלה מ 10 שנים ורוב החברות "שרוכבות" על גל ההצלחה של יוון למעשה לוקחות את רוב המסלולים שלהם מהמידע או ממסלולי הטיולים שלנו. אתם תבחרו אם אתם רוצים לצאת עם איי יוון והלאס בעלי הוותק הגדול ביותר של טיולים ביוון היבשתית, או בחברות חדשות שמציעות "טיול בלעדי" ונדיר שהוא למעשה שכפול של הטיולי בוטיק המיוחדים שלנו. אגב וחייבים להודות, את המיקומים הנדירים והמיוחדים בחצי האי האי פיליון לא אנחנו המצאנו הם קיימים בטבע ומי שהכיר לנו אותם הם התושבים המקומיים בפיליון והמדריכים המתפרנסים מהדרכה בחצי האי פיליון, הם גם ילוו אתכם בטיול הבוטיק המאורגן שלכם בחצי האי פיליון, כך שאת הקרדיט המלא יש לתת לטבע ביוון ולמדריכים של חצי האי פיליון שעשו עבודת שטח מעולה, אנחנו רק משתמשים במידע שלהם.


הרכיבו חופשה לחצי האי פיליון בקלות!
כנסו לאתר Pelion.co.il וראו את כל ההמלצות לטיול וחופשה בפיליון
 
חצי האי פיליון של יוון הוא בהחלט פיתחו של גן העד האבוד, עם מגוון חופי טורקיז מקסימים, כפרים יפים, יערות ירוקים מלאים במעיינות ונחלים, שלל פעילויות ים וטבע וללא ספק אחד היעדים המרתקים לחופשה ביוון, כנסו לאתר פיליון בעברית!
לאתר פיליון »
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il