Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול בוטיק מיוחד לצפון יוון לקבוצה קטנה!

טיולי בוטיק איכותיים לקבוצות קטנות [ סגורות ] להחל מ 2 איש ועד 20 איש.
מוסמכים  להדרכה ביוון ע"י Greek National tourism organization

לפרטים והרשמה, צרו קשר עם שרית במייל clickgo.co.il@gmail.com 
או שילחו הודעת ואטס אפ ל : 054-5423341

יוון והאיים מוציאים את טיולי הבוטיק האיכותיים והמקצועיים ביותר לקבוצות קטנות ביוון, צי הרכבים שלנו חדש, המדריכים והמלווים שלנו הם המדריכים הידועים והמומלצים ביותר לטיולים ביוון, אנו בוחרים את המלונות האיכותיים ביותר ומשלבים בטיול חוויה קולינרית ייחודית, הטיולים שלנו אינם טיולים סטנדרטיים, מאחר ואנחנו יוצאים לטיולים הללו ברכבים שאינם אוטובוס, העבירות שלנו מעולה וביכולתנו להגיע למיקומים היפים ביותר ביוון, אליהם אוטובוסים של טיולים מאורגנים רגילים אינם יכולים להגיע כלל, יוון והאיים בראשות סיון זמיר הבעלים שגם יוצא כמלווה לטיולים שלנו, הם הגוף המוסמך והראשי לטיולים והדרכה בצפון יוון מטעם מחוז אפירוס. נשמח לקחת אתכם לחוויה הייחודית שייצרנו לטיולי בוטיק איכותי לקבוצה שלכם לנפלאות צפון יוון ההררית, או לפלופונז של יוון. שימו לב שאנו לא מוציאים טיולי "וועדי עובדים" סטנדרטים באוטובוסים, וכן אנו לא מוציאים קבוצות גדולות מ 20 איש בשל החשיבות לספק את רמת הטיול הגבוה ביותר, שלא ניתן לספק בטיולים עם אוטובוס של 30 איש ומעלה הקבוצות שאנחנו מוציאים הם החל מזוג ועד 20 איש, רק לעתים ואם יש התאמה "לאופי הטיול" אנחנו יכולים להוציא קבוצות גדולות יותר לטיולי הבוטיק שלנו ואז ניתן גם להוציא קבוצות גדולות יותר.

מסלולים מומלצים :   אם זו הפעם הראשונה שלכם בצפון יוון, אנו ממליצים לכם על מסלול GR10 מסלול של 7 לילות ו 8 ימים הכולל את צומרקה, כפרי זגוריה, מטאורה וחצי האי פיליון. אם כבר הייתם במסלול הזה או דומה לו, אנחנו גם ממליצים על מסלול GR11 גם ל 7 או 8 לילות הכולל את דלפי, קרפניסי, דרום צומרקה, אגרפה, האולימפוס ומחוז מקדוניה, עוד מסלול מומלץ הוא GR12 המתחיל בסלוניקי וכולל את : אדסה, קסטוריה ופרספה, מזרח זגוריה, צומרקה ודרום צומרקה, אגרפה ופיליון. עוד מסלולים שאנחנו מאד אוהבים להוציא הם מסלולי נטו, כלומר 5 לילות ו 6 ימים מלאים נטו רק באיזור אחד, למשל 6 ימים בצומרקה או 6 ימים בזגוריה או 6 ימים בחצי האי פיליון.

בכל הרכבים שלנו תמצאו :

+ כל הטיולים כוללים ערב בוזוקי חי עם נגנים מקומיים באחד הכפרים של צומרקה או זגוריה עם הרבה ציפורו : )
+ כל הטיולים כוללים אינטרנט חופשי ברכבים לשימוש המשתתפים.
+ בכל הרכבים שלנו יש מקררים גם לשמירה של תרופות הדורשות קירור.
+ אנו מציידים את כל הרכבים בארגזים רבים של מים מינרלים לשתייה חופשית.

לפרטים והרשמה, צרו קשר עם שרית במייל clickgo.co.il@gmail.com 
או שילחו הודעת ואטס אפ ל : 054-5423341
טיולים שנקבעו לשנת 2020

7 עד 13 למרץ טיול עם קבוצת אנשי מקצוע לצילום ביוון - עם סיון זמיר.  נדחה / קורונה וירוס
8 עד 15 לאפריל טיול עם קבוצה קטנה של חברים - עם ספירוס. בוטל / קורונה וירוס
11 עד 14 למאי טיול עם מקהלה שיוצאת ליוון לפסטיבל וטיול - עם ספירוס וסיון זמיר. [ בהמתנה לעדכונים ]
17 עד 22 למאי, סיור צלמים מקצועיים לצפון יוון, עם סיון זמיר. [ בהמתנה לעדכונים ]
23 עד 30 למאי קבוצה קטנה - עם ספירוס [ בהמתנה לעדכונים ]
28 עד 30 למאי טיול של קבוצת חברים קטנה - עם סיון זמיר. [ בהמתנה לעדכונים ]
2 עד 9 ליוני טיול עם קבוצת חברים - עם ספירוס וסיון זמיר.
11 ליוני עד 18 ליוני טיול הרשמה מיוחד לצפון יוון ההררית - עם סיון זמיר ואכיליס פאפאטימיו. [ הרשמה פתוחה ]
23 עד 30 ליוני טיול עם קבוצת חברים - עם ספירוס.
17 עד 21 לאוגוסט, טיול עם קבוצת חברים - עם ספירוס.
1 עד 7 לנובמבר, טיול צבעי שלכת עם סיון זמיר  [ הרשמה פתוחה ]

התאריך הבא שיתפס יכול להיות של הקבוצה שלכם!
צרו קשר עם מחלקת השרות שלנו במייל clickgo.co.il@gmail.com ובקשו את שרית.
או חייגו : 03-7293945


מעט בנימה אישית : [ סיון זמיר ]
הטיולים שאנחנו מוציאים לקבוצות קטנות הם לא טיול של ההיסטוריה של יוון ולא טיול של להספיק הרבה מיקומים במעט זמן וגם לא טיולים של מדריך שמצוי עם מיקרופון במתוך האוטובוס ומדקלם משפטים נדושים לכל הקבוצות אותו הדבר כמו סרט נע,  המטרה בטיול איתי או עם הצוות שלי ביוון שתהנו מיוון, לא צריך למהר לשום מקום, הכי חשוב להנות, להנות ולהנות.. להנות מהנופים, מהאוכל, מהאווירה, מהביחד!, אם מגיעים לאיזה מקום שכיף לכם להישאר בו, סבבה.. נשנה מעט את הלוז וניתן לכם עוד זמן איכות.. וזה לא שאין תוכנית טיול, יש כזו, אנו ניקח אתכם למיקומים היפים והמיוחדים ביותר בצפון יוון, אבל הטיול ינוהל באווירה קבוצתית ובכיף, לא באים להספיק באים להתנעג כל האנקדוטות הקטנות שהופכות טיול לחוויה אמיתית, זה לא טיול של לסמן V זה טיול של באמת לטייל ואשמח מאד להיות המלווה שלכם בטיול הזה, או שספירוס או אכיליס יהיו,  נשתמע ויאסו! 


צרו קשר עם מייל השרות שלנו למידע נוסף ותאום  clickgo.co.il@gmail.com  
ניתן גם להתקשר ישירות לסיון זמיר בטלפון או לשלוח לו Whats up 0507-245890 
* נא לא להתקשר לטלפון זה בשאלות כלליות על יוון לכאלה יש להשאיר פנייה במוקד החינמי הכללי שלנו, טלפון זה מיועד אך ורק למענה ראשוני וברורים בנושא טיולי בוטיק לצפון יוון ההררית [ טיול מאורגן לקבוצה קטנה של משתתפים ] כמו כן שימו לב שאנו מוציאים טיולים מיוחדים ליוון בלבד, לא למונטנגרו, לא לאלבניה ולא לארצות אחרות, אנחנו מתמקדים ומתמחים רק ביוון, תודה!

עוד דבר חשוב, יוון והאיים מוציאים טיולים מאורגנים פרטיים רק ליוון, אנחנו מתמחים ביוון, פועלים רק ביוון ולא עובדים כמו רוב החברות המוציאות טיולים מאורגנים בסיסיים למגוון גדול של יעדים "בשטנץ" קבוע, אנחנו מאמינים שאנו עושים את הטיול האיכותי ביותר, עם המיקומים המרהיבים ביותר [ לכן גם אנחנו לא מוציאים אוטובוסים לטיולים שלנו ] אוטובוסים לא יכולים להגיע למיקומים היפים ביותר ביוון. ויותר מזה לעתים קרובות שחברות גדולות או וועדי עובדים פונים אלינו ורוצים את הטיול שלנו, אנחנו מציעים להם את הטיול שלנו אבל ללא אוטובוס גדול [ זה אפשרי ], אפשר להתחלק לשני מיניבוסים קטנים יותר, אבל הם ברובם "נעולים" על סגנון טיול שהם רגילים אליו ומתעקשים על אוטובוס גדול ולכן פעמים רבות אנחנו לא לוקחים את הטיולים הללו, למרות הרווח הגדול שלנו על טיולים כאלה, כל זאת כי חשוב לנו האיכות של הטיול, חשוב לנו שאתם מטיילים תהנו במקסימום ותגיעו למקומות המרהיבים ביותר בצפון יוון ולא רק תגידו "היינו בצפון יוון" כי להיות באמת בצפון יוון, לא ניתן עם אוטובוס גדול, אחד הדברים האבסורדים ביותר הוא שמטיילים עם אוטובוס גדול בכלל לא נכנסים למחוז צומרקה, המרהיב ביותר שבמחוזות צפון יוון, או מגיעים לכפרי זגוריה אבל נוסעים רק למיקומים שאוטובוס יכול לנסוע בו, שזה בערך 5% מכפרי זגוריה ולמעשה פספסים את כל הדברים הבאמת מהריהים בזגוריה, אליהם איתנו תגיעו לכולם.

* חשוב לציין שמדריכים דוברי עברית או דוברי אנגלית שאינם משוייכים לחברת תיירות יוונית רשמית המאושרת ע"י GNTO אינם רשאים להדריך ביוון.

לפני 10 שנים בשנת 2008 קבוצה של 7 איש ביקשו מאיתנו שנוציא אותם לטיול מודרך "מאורגן" רק עבורם, ללא אנשים נוספים, נעננו בחיוב לבקשה והיה טיול מקסים וכיפי, הם סיפרו לחברים שלהם שסיפרו לחברים שלהם.. וכך נוצרה אצלנו מחלקה שמתמחה בטיולי בוטיק מאורגנים לקבוצות קטנות, כיום 2018 אנו מחזיקים 9 רכבים ביוון, רכבים של 7 מקומות, 9 מקומות, 16 מקומות, 28 מקומות, יש לנו 8 מדריכים יווניים דוברי אנגלית ועוד שני מדריכים דוברי עברית, גם הבעלים של אתר יוון והאיים סיון זמיר מצטרף לעתים ע"פ בקשה לטיולים הללו כמלווה דובר עברית שמכיר כל פינה בצפון יוון,  אם גם לכם בא טיול רק עבורכם, למיקומים המרהיבים ביותר ביוון, בקצב שלכם, באופי שלכם, צרו איתנו קשר ונתחיל בחוויה!

עשרות קבוצות קטנות ובינוניות יצאו איתנו לטיולי בוטיק פרטיים ביוון וחזרו עם חיוך גדול על הפנים. זאת המטרה העיקרית שלנו, שתהנו מהטיול ושתתאהבו ביוון. הטיול הוא מתוכנן רק עבור הקבוצה שלכם. הוא אינו מרגיש כמו טיול מאורגן כפי שאתם אולי עשויים לדמיין. למעשה אתם פשוט מטיילים עם הצוות שלנו ביוון. בואו להתפנק ולראות את יוון האמיתית עם המדריכים שלנו, הנחשבים למדריכים הטובים ביותר ביוון. את כל מסלולי הטיול שלנו וגם את הקונספט בטיולים הללו, הרכיב זמיר סיון, הבעלים של אתר יוון והאיים. כשהמטרה היא, שוב, להינות במקסימום, להגיע למיקומים הכי מרהיבים ביוון, לקחת את הזמן ולהתענג על כל הדרך....


אפשרויות ויתרונות של טיול בוטיק בקבוצה קטנה עם הצוות של "יוון והאיים"

+ טיול מודרך רק עבור הקבוצה שלכם ברכבים נוחים חדשים וממוזגים החל מזוג ועד 35 איש.
+ מדריכים מעולים, דוברי עברית או אנגלית [מהצוות שלנו ביוון]
+ ביטוח ואחריות של חברת תיירות יוונית מסומכת, מדריכים מורשים.
+ הסמכה ואישור להדרכה ביוון ע"י Greek National tourism organization -  GNTO
+ אינטרנט אלחוטי כמעט בכל הרכבים שלנו
+ מלונות מעולים בכל יעדי הטיול
+ ארוחות בטברנות והמסעדות הכי מומלצות בצפון יוון, ולא ב'מלכודות תיירים'
+ מסלול מרתק למיקומים שחלקם לא ניתנים להגעה ללא מידע ממוקד של השטח
+ גמישות בזמנים ובהעדפות שלכם
+ אפשרות להוספת ראפטינג, קניונינג, ערב בוזוקי, ועוד הפתעות.
+ מסלול שהורכב ע"י זמיר סיון 
+ אפשרות לטיול כולל מלונות, מסלול, רכב ונהג בלבד - ללא הדרכה
+ ניתן להפיק טיול זהה גם לקהל דתי שומר כשרות
+ אופי הטיול בהתאם לדגשים שלכם - סולידי או אקטיבי או משולב.
+ מתאים גם לקבוצות קטנות [  חברים / משפחה ] וגם לוועדי עובדים או חברות ועסקים "תמריץ".
+ אפשרות לשלב יום טיול ג'יפים, או להוציא את כל הקבוצה בג'יפים במקום מיניבוס.
+ אפשרי לצאת במיניבוס ובאחד הימים או בחלק מהימים לעבור לג'יפים.
+ אפשרי כטיול מתגלגל ואפשרי כטיול כוכב.

חל איסור על הדרכה ביוון למי שאין לי אישור מ GNTO מלבד ליווי [ לא הדרכה ] של קבוצות קטנות עד 8 איש.
המדריכים של יוון והאיים מאושרים ע"י לשכת התיירות של יוון.
צרו קשר עם מייל השרות שלנו למידע נוסף ותאום  clickgo.co.il@gmail.com 
ניתן גם להתקשר ישירות לסיון זמיר בטלפון או לשלוח לו Whats up 0507-245890
[ בבקשה, רק בענייני טיולי בוטיק, נא לא להתקשר לזמיר בשאלות כלליות על יוון, בבקשה, תודה! ]

הרכבים שלנו מסוג מרצדס חדשים ומאובזרים [ בצילום הזה צילום פנים של המרצדס 15 מושבים שלנו ] 
לקבוצות קטנות Vip של עד 4 איש, ניתן לצאת בהדרכת סיון זמיר עם המרצדס ML שלנו, או עם המיניבוס הגדול 28 מקומות ישיבה, הרכבים שלנו גם מצויידים בצמיגי חורף [ בחורף ] נוכל לקחת אתכם לטיול בוטיק פרטי מודרך ביוון בכל עונות השנה, גם בשיא החורף בנוחות מקסימלית ובטחון!לקבוצות קטנות של עד 6 או 7 איש, יש לנו את המרצדס ואן שבצילום.

כמה מבין עשרות תודות שקיבלנו אחרי טיולים.

לסיון  שלום חם מבתי ולוי לשם.

במשך לא מעט שנים לוי חלם על טיול ביוון. פחות בכוון של "הבטן-גב" בחופי הים ויותר להכיר את אורחות החיים, התרבות, המוסיקה, הנופים וכו'. מסיבות שונות זה נדחה והועדפו מקומות אחרים על הגלובוס , שביצענו אותם באופן פרטי עם רכב שכור ותכנית משלנו. השנה החלטנו שזה הזמן לממש את החלום (התעצלנו לתכנן לבד , לנהוג לבד וכו..) והפור נפל על "אתר איי יון".   קסם לנו שהקבוצה קטנה, שהמנהל/מדריך "שרוף" על יון, שהמדריכים היוונים מיומנים וגם התנאים המפנקים שהובטחו. ולא התאכזבנו ! כבר ראינו נופים מדהימים בעולם וחווינו חוויות שונות, אך משהו ביופי הפראי/ראשוני והאוטנטיות שנשתמרה באיפירוס מעניק לו נופך מקסים וייחודי. גם עונת השנה האביבית תרמה המון ליופי הזה. המלונות ברובם היו מצויינים כמו גם הארוחות והיתה אוירה של נינוחות נעימה בכל מהלך הטיול. נותרנו עם הרבה טעם "לעוד"..גם הצוות לא איכזב.  אכילס היה נחמד, אדיב, מיומן מאד וניכר היה שהאיפירוס זה ה"מגרש הביתי שלו". סיון – אתה אדם חביב ממש ומיוחד. "טיפוס".  נונשלנטי ורציני כאחד. גילית הבנה של דקויות ורגישות, בשני מקרים שבהם נזקקתי להם - והוקרנו אותך על כך מאד. (מקוה שלא הייתי נושא לרכילות אצלכם בין סיגריה לסיגריה...) 


בתי ולוי לשם


לסיון אכיליאס וקבוצת ריקי

בערך שבוע מאז חזרתי מיוון עם הקבוצה המיוחדת של ריקי ופינות החי, ובהדרכתו של סיון זמיר מאתר איי יוון ואכילאס המדריך היווני הבלתי נלאה והנמרץ. אתם בטח אומרים: נו,... אז מה?כל אחד חוזר מטיול שהמדריך והחברה היו הכי טובים עבורו. ובכן, מקורבי יעידו שבשנים האחרונות אינני מהמתלהבים (בלשון המעטה) לארוז מזודה לעבור מסכת ארוכה של אריזות והתחבטויות אינספור על מה לשים בתוכה ותמיד לצאת בהרגשה שמשהו חסר או שהעמסתי מעבר לרצוי. ולאחר כל זאת להגיע מוקדם לנמל התעופה ההומה ושוב לעבור את הסיוט בתורים הארוכים והבידוק הבטחוני הקפדני. בטיול ליוון התרחש משהו אחר שלא קרה בעבר. כבר בשלב התכנון הבנתי שהרכב הקבוצה הוא שונה ומיוחד. ריקי לקחה על עצמה את כל התכנון והבצוע מול החברה ביד רמה ומקצועית וגם בהומור רב. אך גם כאן עדיין לא התרחש הקסם היווני.
נחתנו ביוון ופגשנו את סיוון ואכילאס בנמל התעופה. השילוב המופלא בין היווני לישראלי העלה אותי לרמה אחרת שלא חוויתי עדיין. כשטיילתי במקומות אחרים בעולם השוויתי נופים בחו"ל לאלה שבארץ. הנה נוף כמו בנמל אילת, והנה טיילת בנהריה, הסיבובים והנוף מזכירים את דלית אל כרמל וכן הלאה....... גם בטיול הנוכחי התחלתי באותה מתכונת, אלא שבניגוד לפעמים הקודמות, הפסקתי ברגע שהגענו לאזור ההרים של צומרקה וזגוריה. עוצמת הנוף והמרחב לא נתנה מקום להשוואה, ואז לאט ובבטחון הזדחלה לה לנשמה חוויה מסוג אחר חוויה שכבשה את כל הוויתי בתחושת היופי והחופש האינסופי של המקומות המופלאים שפגשתי בכל יום מחדש, וככל שחלפו הימים והנופים חשתי שאני נופל בקסמה של יוון, הוסיפו לכך את תיבולי האוכל הערב לחיך באופן יוצא מגדר הרגיל, עד כדי כך שכמי שאינו חובב מאכלי ים ופטריות, מצאתי עצמי מתענג גם על תבשילים מופלאים אלו כשהוצאו תחת ידם של אומני הבישול המקומיים, וקיבלתם מתכון שמנצח כל מקום אחר בעולם. אני מאמין שמעבר לנופים הפראיים ומזג האוויר הניפלא גם להרכב האנושי תפקיד מכריע בעוצמת החוויה. ראשית, החברים בקבוצה שהיו נפלאים, גמישים, סקרנים, נמרצים ובעיקר מגובשים ביותר.מצאתי גם שהאנרגיה הבלתי מתכלה של אכילאס, ומעורבותו בנעשה בארצו שלו באופן טוטאלי, עם שלוות הנפש של סיון ויכולתו לפתור כל בעיה וקושי, בהחלט עשו את ההבדל מסתם עוד טיול לחו"ל, לטיול בעל משמעות וחוויה יוצאת דופן מסוגה , ועל כך תבואו על הברכה. ברגעים אלו ממש חולם כבר על הסיבוב הבא. אני לפחות התאהבתי בארץ האיים המוזהבים וההרים.

קבוצת ריקי

ועוד וידאו קצר מסוף הראפטינג על האראכטוסאני מרגיש צורך לכתוב לך ולהודות על החוויות בהן זכינו בזכותך.

מודה,את יון לא הכרנו,קצת איים ,ותו לא! כמו רוב הישראלים. התגלתה לעינינו ,לאוזנינו ולחיכנו,ארץ נפלאה שיש בה הכל: נופים משגעים,מוסיקה,אויר הרים,מים זורמים בשפע,אנשים מקסימים,אוכל טעים ויין ומשקאות מהממים. מה צריך עוד הבנאדם,והכל במרחק של פחות משעתיים....??!! כל אתר אליו הגענו,כל מלון או טברנה בהם התארחנו,היו מסבירי פנים ,ועשו חשק של עוד... זו בדיוק הסיבה,שטיילנו איתך ב2017,ב2018,ובימים אלו מתגבש הטיול של 2019,ואני חייב להתוודות שאנחנו מחכים לו כבר בכליון עיניים!! ג'קי אבן בשם קבוצת מטיילים בכיף חיפה.

ג'קי אבן

ועוד וידאו קצר עם מצב רוח טוב מהטיול..תודה רבה לכם- סיוון ואכילאס!

שהסינרגיה המושלמת בינכם ואיתכם יצרה את כור ההיתוך של קבוצות הבוטיק שלנו ביוון. ציינת נכון שהאנשים המרכיבים את הקבוצה עושים את ההבדל. בטיולים איתכם נוצרה גם כימיה קסומה חברית/משפחתית שהוסיפה מימד מיוחד וייחודי שהפך את החוויה לפעם אחרי פעם למושלמת.

ארז לוסטיג.

תודה מנילי שחר.

המתכון המנצח של טיול בוטיק.חברים אמיתיים אוהבי טבע.מדריכים מאוהבי יוון.נופים מהחלומות.אוכל בטברנות (הלואי אצלי בבית.)אנשי יוון מסבירי הפנים.מלונות כפריים סוף הדרך.חשבתם שראינו הכל גם אנחנו חשבנו.יהיה המשך.אוהבת אתכם.

נילי שחר


לסיוון המדריך שלנו ליוון

ההכרות איתך התחילה , כשנכנסתי לאתר"איי יוון"וגיליתימדריך מוערך ומעניין ,שהשבחים עליך היו רבים.  קבוצת החברים ביקשו ממני, לארגן טיול ליוון ,וכך נוצר החיבור בנינו.  הטיול שארגנת והדרכת היה יותר ממוצלח, מהנה חוויתי , הנופים המדהימים והיחודיים..האוירה היתה מעולה..בזכות ההתיחסות שלך אף לפרטים הקטנים ..במיוחדבבחירת המדריכים המעולים ביוון , במיוחד מאכילס שליווה אותנו לאורך כל הטיול,   התחבר ונשאב לליבנו בזכות ליבו החם כולנו הרגשנו כמשפחה ,הטברנות שבחרת היו משגעות ..זרמנו וחגגנו בכף! סיוון הטיול היחודי הזה ..ואני מרשה לעצמי לדבר בשם כולנו יזכר לעד!!  תודה מקרב לב על חוויה בלתי נשכחת!

מאירה גמליאל
קבוצת פינטו


קבוצת בני


קבוצת סימון ושיאון


קבוצת מישל


בצילום, דורוני, אווה ושבתאי מקבוצת ריקי פלור, שיש מצב רוח טוב בטיול : )

המסלול: 
כמובן שתוכלו לבחור מסלול משלכם לטיול הזה, שאנו נשמח להפיק, אבל תתנו לנו את האישור להמליץ לכם. תקציר המסלול שאנו ממליצים עליו מתחיל מאתונה, אך בהחלט ניתן להתחיל גם מסלוניקי ואז יש בעיקר שינוי ביום הראשון וביום האחרון, יתרת הטיול נשארת זהה. הטיול כולל את המיקומים שלדעתנו הם המרהיבים והמרתקים ביותר בצפון יוון. לפניכם המלצה למסלול לטיול של 8 ימים 7 לילות יציאה מאתונה:

יום 1: צפון הפלופונס | מערב אבריטניה | מרכז צומרקה | פרמנטה
פגישה בנמל התעופה של אתונה עם הקבוצה שלכם והמדריך שלנו ויציאה צפונה לכיוון תעלת קורינטוס, גשר אנטיריו, מפרץ אמברקיקוס, גשר ארטה על נהר האראכטוס וכניסה לתוך רכס צומרקה ההררי והמרהיב [שאוטובוסים לא יכולים להכנס אליו] עד הגעה ליעד הבסיס הראשון בטיול שלנו, חבל צומרקה והכפר פרמנטה.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 2: צפון מזרח צומרקה | מעיינות קויאסה | סיראקו | קאלאריטס | אגיוס גאורגיוס
ביום זה נצא לטיול מרהיב בצפון מזרח חבל צומרקה, למעיינות המים של קויאסה הממוקמים בתוך קניון סלע מרהיב, למנזר קיפינה הבנוי על צלע ההר ומתחתיו זורם אחד הנהרות הגועשים של צומרקה, לתצפית אגיוס גאורגיוס שם נצפה ברכס סטרוגולה, מהרכסים הגבוהים של יוון ההררית ולכפר סיראקו, אחד הכפרים המרהיבים בצפון יוון, בין לבין נעצור לארוחת פיקניק יווני במיקום פנטסטי בנוף מרהיב. בערב נשב בטברנה המקומית בכפר לצלילי מוזיקה יוונית ואוכל יווני משובח.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 3: נהר האראכטוס | יואנינה | מרכז זגוריה | קניון ויקוס | אוקסיה | סטון פורסט
ביום זה נעזוב את חבל צומרקה, אך לא לפני שנבקר בגשר פלאקה המפורסם על נהר האראכטוס [אם תרצו, נוכל גם לארגן לכם ביום זה ראפטינג על אותו הנהר], מטיילים בתקופות מסויימות יגיעו גם למפל המים הגדול של קטאראקטיס (רק בעונת הפשרת השלגים). לאחר סיום פרק צומרקה ניסע לכפרי זגוריה לביקור בשתי תצפיות מרהיבות על קניון ויקוס (תצפית אוקסיה ותצפית אגיה פרסקבי) ונבקר ביער אבני הצפחה המיוחד של זגוריה.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 4: נהר הוידומאטיס | פפיגו | גבי המים של רוגובו | אריסטי | קלידוניה
ביום זה נטייל באיזור מערב זגוריה הידוע כאחד האיזורים המרהיבים באירופה, נטייל לאורך נהר הוידומאטיס [הנהר הצלול ביותר באירופה], נגיע לתצפית על מעיינות הוידומאטיס מהכפר ויקוס ונצעד בתוך גבי מים בפולס אוף רוגובו. בין לבין כמובן שנבקר בכפרים אריסטי, פפיגו ומיקרו פפיגו וגם נשב לאכול באחת הטברנות המעולות במחוז המצוייה בכפר פפיגו אל מול רכס אסטרקה העצום.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 5: דילופו | גשר קוקוריס | מזרח זגוריה | אגם הליליות | אגם האוס | מצובו
ביום זה ניסע לביקור במזרח זגוריה לכיוון הגשרים של מחוז קיפי והכפרים קפסובו וצפלובו, לאחר מכן נכנס לעומק השטח של מזרח זגוריה לאגם הליליות השחורות [מיקום קסום ומרהיב] ומשם נתקדם לעבר אגם האוס המצוי בקרבת הכפר הוולאכי מצובו. שם גם נלון את הלילה באחד הריזורטים המפנקים ביותר: גרנד פורסט מצובו.
+לינה בכפר מצובו או במטאורה.

יום 6: קטרה קרוס | המנזרים התלויים במטאורה | עמק תסליה | פיליון
ביום זה נדרים מכוון הרי הפינדוס לכביש המפורסם E92 בחלקו הישן הקרוי 'קטרה קרוס', אחד ממעברי ההרים המרהיבים של יוון, וניסע עד המנזרים התלויים של מטאורה המצויים בעמק תסליה. נבקר במנזרים התלויים של מטאורה, נאכל ארוחת צהרים באיזור ולאחר מכן נתקדם עוד שעתיים נסיעה עד לחצי האי פיליון, שם נתמקם באחד הכפרים המערביים של חצי האי המרהיב ביותר ביוון.
+ לינה במערב פיליון.

יום 7: מילייס | צאגאראדה | מילופוטאמוס | דאמוחארי | מורסי
ביום זה ניסע למזרח פיליון ונבקר גם בעץ הדולב הגדול ביותר באירופה בכפר צאגאראדה, וגם ניסע לחוף מילופוטאמוס, ללא ספק אחד החופים המרהיבים ביותר ביוון, אחרי מנוחה בחוף המרהיב ניסע לאכול באחת הטברנות הטובות בפיליון, לאחר הארוחה ניסע לבקר בספוט שבו צילמו את סצנת הפתיחה של הסרט מאמאיה, הכפר והחוף דאמוחארי וממנו נתחיל להדרים שוב לבסיסנו שבמערב חצי האי פיליון לארוחת ערב לצד מפרץ פאגאסטיקוס.
+ לינה במערב פיליון.

יום 8: מקריניצה | דלפי | אתונה | גליפאדה
ביום זה נעלה תחילה לתצפית על מפרץ פאגאסטיקוס מהכפר המפורסם מקריניצה ולאחר הביקור נתחיל להדרים לכיוון אתונה [במסלולים מסויימים ניתן לשלב את דלפי העתיקה בדרכנו לאתונה]. בהתאם לזמנים, ניתן להדרים ולעשות כמה שעות לפני הטיסה שלכם חזור במרכזה של אתונה ואו בכיף סוניון ומקדש פוסידון, כך או כך נשב בטברנה מעולה באתונה בפרבר גליפאדה לסיום הטיול שלנו ביוון.
+ טיסה חזור לישראל.

ביטוח : חשוב להדגיש כי תשלום כלשהו לאתר לרבות עבור טיול אינו כולל תשלום עבור ביטוח מפני נזקי גוף ו/או רכוש. באחריות המטייל לדאוג לבטח את עצמו בביטוח מתאים בהתחשב באופי הטיול. יוון והאיים אמנם מתכננים ומארגנים את כל הטיול [לוגיסטית] אך הטיול בפועל מודרך ע"י שתי חברות יווניות אלפיין זון, והולידי פלאן וגם התשלום עבור הטיול מועבר לחברות אלה, בפנייה אלינו ובסגירת טיול איתנו אתם מאשרים סוגייה זו.

כאמור, אנו ממליצים על מסלול זה אך כמובן ניתן גם להפיק עבורכם טיול במסלול אחר. השאירו לנו פרטים בטופס הבא ונשמח לספק לכם יותר פרטים על טיולי הבוטיק שלנו, מחירים, זמנים ושינויים.

 

עוד מידע על טיולי הבוטיק שלנו לקבוצות קטנות ביוון:

טיול בוטיק פרטי רק עבורכם! הטיול הפרטי הוא טיול בקבוצה קטנה של החל מ-2 איש ועד 33 אנשים. התארגנו בקבוצה של חברים/ משפחה וצרו איתנו קשר. אנו נפיק עבורכם טיול פרטי במסלול מרהיב שעבדנו עליו במשך למעלה מ-10 של טיולים בצפון יוון. רק אתם והמדריכים שלנו [סיון זמיר, אכיליאס פאפאפטימיו, אפרת סער וספירוס צ'רצלדזקאיס] ונצא ביחד למסע מופלא אל יוון האחרת, למיקומים מרהיבים שחלקם לא ניתנים להגעה למטייל הסטנדרטי ביוון או במסגרת טיולים מאורגנים המוניים. הצטרפו לקהל הקבוצות שכבר יצאו איתנו בעבר וחזרו מיוון מאוהבים. בואו להתאהב בטבע עוצר הנשימה, באוכל בטברנות הקטנות, בכפרים של צפון יוון, בריחות, במי הנחלים, באנשים ובאוויר הפסגות של צומרקה, זגוריה, ואליה קאלדה וואסיליצה. בואו להינות ממה שיש ליוון להציע. יאסו יוון!!

המסלול המומלץ ביותר: אם אתם לא יודעים בדיוק איזה מסלול אתם רוצים לעשות ביוון בטיול הפרטי שלכם, אנו רוצים להמליץ לכם על מסלול מיוחד ומרהיב אותו אנו בנינו והוא המסלול המועדף על רוב הלקוחות שלקחו טיול פרטי ליוון איתנו, מסלול הטיול מתחיל מאתונה, עובר בדרך לצפון יוון דרך צפון הפלופונס הישר לאיזורים המרהיבים של מחוז צומרקה, איזור כפרי זגוריה, מטאורה וחצי האי פיליון ומסתיים באתונה. מדובר במסלול מלא בנופים יפיפיים, נחלים, מפלים, כפרים ציוריים, אוכל מעולה, מסלולי הליכה קלים, ערבי מוזיקה יוונית בכפרים, חופים מרהיבים בחצי האי פיליון ועוד. אנו ממליצים לכם על המסלול איתנו ל-7 לילות ו-8 ימים מלאים. תאמו פגישת היכרות איתנו ללא תשלום וללא התחייבות ונשמח להציע לכם את הטיול המיוחד עבורכם.
חייגו: 03-7293945 וזיכרו מלבד הטיסה אותה אתם מזמינים בעצמכם, אנחנו מארגנים ודואגים לכל השאר. 
שימו לב שניתן לתכנן טיול לפחות ימים. המינימום הוא 5 ימים ביציאה מאתונה או 4 ימים ביציאה מסלוניקי - המסלול יתוכנן בהתאם (כמובן שלא יכלול את כל האיזורים)

עבירות: הטיולים שלנו מתומחרים באופן שונה מכל חברות הטיולים הקיימות בישראל, והוא מתחלק לשני סוגי עבירויות עבירות טובה ועבירות גבוהה. עבירות טובה מתייחס לטיולים של מעל 7 נוסעים ואומר שאתם יוצאים לטיול כאשר אתם כולכם ברכב אחד, זה אומר שכמה כבישים לא יהיו נגישים לרכב זה שלא נוכל להכנס אליהם במיקומים מאד נדירים במהלך הטיול ולכן מסלול הטיול מעט ישתנה. בעבירות גבוהה, יוצאים לטיול עם מספר רכבים קטנים יותר ובכך פותרים את המגבלה הזאת ומגיעים לכל המיקומים הכי נדירים שיש במהלך המסלול.
בנוסף רכבים קטנים אינם מוגבליםע"פ החוק היוווני למכסת שעות נהיגה של 8 ביום כפי שחל על מיניבוסים ואוטובוסים. אם תבחרו לצאת לטיול בעבירות טובה, כלומר עם מיניבוס, אנחנו מוגבלים ע"פ חוקי האיחוד האירופי לנהיגה של לא יותר מ-8 שעות מדי יום ו-9 שעות עבודה של הנהג. שימו לב שהטיולים שלנו לעד 7 איש, הם כולם טיולים בעבירות גבוהה מאחר ויוצאים עם רכב אחד שאינו גדול יותר מואן. קבוצות גדולות יותר צריכות להחליט מה חשוב להם יותר, להיות כולם ביחד באותו הרכב או להתפצל לשני רכבים.

המדריכים: זמיר סיון ואכיליאס פאפאפטימיו [כצוות], סיון מנהל את אתר איי יוון הישראלי ואכיליאס את חברת אלפיין זון היוונית, מתגורר ביואנינה כל חייו ומכיר את האיזור כל כך טוב. בהרבה מהטיולים שלנו המדריכה היא אפרת סער, מדריכה מקצועית שחיה בכפר אריסטי בזגוריה ולכן בקיאה באיזור ברמה מקצועית מאד, כך שאתם בידיים טובות, הכי טובות שיש. בנוסף אנו מוציאים טיולים נפלאים עם המדריכים המקומיים, המקצועיים והאובים, אכיליאס פאפאפטימיו או ספירוס צ'רצלדזאקיס שבקיא בהיסטוריה של יוון ואף בזאת של העם היהודי. אלו טיולים מודרכים באנגלית.

הטיול: תשכחו מאוטובוס עם 50 איש צפופים כמו סרדינים בלו"ז צפוף של להספיק הרבה ולראות מעט, הטיול המאורגן הפרטי שלנו מספק לכם את כל הזמן שבעולם להנות מכל מיקום כיפי ומקסים בצפון יוון, ללא הדוחק של קבוצה ענקית באוטובוס, גם המסלול שלנו אינו המסלול השבלוני שכל סוכני הנסיעות מוכרים בסיטונאות, ללא מדריך "שמדקלם"  את אותן "הסיסמאות" לכל הלקוחות קבוצה אחרי קבוצה כמו סרט נע, אם אתם רוצים באמת לטייל בצפון יוון ביוון, הצטרפו לטיול בוטיק פרטי מאורגן עם צוות אתר איי יוון, אנו מוציאים קבוצות קטנות של בין 2 ל 16 איש, בואו איתנו לחוויה יוונית במיטבה, באמת להרגיש את אוויר הפסגות של כפרי זגוריה, צומרקה, מצובו וואליה קאלדה, מטאורה, פיליון, קרפניסי ורכב פארנאסוס, לקחת את הזמן באיזי בלי למהר ובלי הצורך לסמן v בואו להתענג בטיול מרהיב ופרטי [ רק לקבוצה שלכם] לצפון  ומרכז יוון עם המדריכים הטובים ביותר ליוון, יאסו!!

תמחור: המחירים משתנים בהתאם לגודל הקבוצה שלכם ומספר ימי הטיול שתרצו לעשות איתנו. ניתן לצאת איתנו למינימום של 4 לילות ועד מקסימום של 10 לילות החל מ-2 איש ועד 33 איש. מן הסתם טיול פרטי הוא מעט יקר יותר מטיול מאורגן סטנדרטי, אך גם כל מרכיבי הטיול ברמה גבוהה הרבה יותר, הרכבים, המדריכים, המלונות, הטברנות ועדין הפערים בין טיול מאורגן סנטדרטי לטיול בוטיק אינם עצומים. מחירי הטיול שנספק לכם כוללים את כל הטיול ללא הטיסה, טיסה אתם מזמינים באופן עצמאי ע"פ תאריכי הטיול שנקבעו. בנוסף המחירים בטיול שלנו כוללים ארוחות בוקר [ניתן להוסיף ארוחות צהרים וערב בעלות נוספת]. לקבלת מחיר עבור טיול בוטיק ביוון צרו איתנו קשר.

צפון יוון ההררית

 
סרטון זה הופק ע"י זמיר סיון - רוב המיקומים המצולמים באיזור זה מזגוריה, צומרקה ופיליון נגיע במהלך הטיול 

מה כלול:
את הטיסות אתם מזמינים עצמאית לפי [טיסות אינן כלולות בעלות הטיול], נאסוף אתכם בשעה ובתאריך שנקבע בנמל התעופה של אתונה או סלוניקי  או יואנינה עם רכב/רכבים נוחים וממוזגים ומיד נצא למסלול הטיול. במחיר הטיול כולים הרכבים וכל הוצאות הנסיעה: דלק, מיסים, היטלי כביש, כל המלונות במהלך המסלול וארוחות הבוקר. אם מעוניינים לעשות ראפטינג, או קניוניג, נשמח לתאם זאת ואף נמליץ, אך פעילויות אלה אינן כלולות במחיר. בנוסף אנו מתאימים את הטיול לרצונות המטיילים, עם חלק מקבוצה רוצה ראפטינג וחלק אחר אינו מעוניין, מתפצלים לכמה שעות. 

עבירות:
רכבים קטנים יותר יכולים לעבור בדרכים וכבישים מרהיבים ביופיים הקיימים לאורך המסלול, שמיניבוסים או אוטובוסים אינם יכולים לעבור בהם. נסיעה ברכבים קטנים מהווה יתרון עצום מבחינה נופית וחוויתית בטיול. גמישות: בהתאם לחוקי האיחוד מותרת נסיעה של 8 שעות ביום למיניבוסים ואטובוסים. בנסיעה בכלי רכב קטנים קיימת יותר גמישות. חנייה : בטיולים מאורגנים רבים זמן רב הולך לאיבוד על חיפוש חנייה, אוטובוסים או מיניבוסים גדולים לא יכולים לחנות בכל מקום, במקרה של עומס בכביש בעיקר באתרי תיירות, ברכבים קטנים סוגייה זו אינה מהווה בעיה.

אתם בוחרים את תאריך הטיול:
זו אחת הפריבילגיות של טיול פרטי, אתם קובעים את תאריכי הטיול ואנו מתאימים עצמו לתאריכים שלכם. כמובן בהתאם לזמינות שלנו. פשוט צרו קשר אימרו לנו מתי אתם רוצים לצאת לטיול, ונשלח לכם הצעת מחיר. אם תאשרו אותה, תזמינו עצמאית את הטיסות ונצא לדרך ...  כמובן שתחילה תוכלו להגיע לפגישה עם זמיר סיון הבעלים של אתר איי יוון הישראלי במשרדים שלנו בחולון ועל כוסית ציפורו או אוזו ולהכיר ולתכנן...

רכב ליווי נוסף לצורך בטחון:
בחלק מהטיולים ותלוי במספר המשתתפים בטיול, אנו נצרף גם רכב ליווי נוסף שמלווה את המיניבוס, או את ה- van בעיקר לצורך בטחון. חס וחלילה אם אחד ממכם זקוק לעזרה, טיפול או פינוי.

שימו לב:
אף שיש בטיול מעט מההיסטוריה והמיתולוגיה של יוון לא מדובר בטיול היסטורי, מדובר בטיול שנותן דגש גדול יותר על נופים וטבע וכן על אוכל יווני ותרבות מקומית. אנו מנסים להעביר את החוויה היוונית לא מהצד של ההיסטוריה והארכיאולוגיה, כך שאם חיפשתם טיול בעקבות המיתולוגיה היוונית או טיול עם דגש היסטורי, זה לא הטיול הנכון. המטרה העיקרית שלנו היא שתחזרו עם "וואו היה כיף ומדהים"! נשמח לארח אתכם בטיול הבא שלנו ליוון.

מלונות:
את המלונות לאורך המסלול בחרנו בקפידה וכולם מעולים, להלן קישורים לחלק מהמלונות בהם נלון [שם המלון המדוייק בכל יעד ויעד, יקבע בעת הזמנת הטיול ובהתאם לזמינות]: ארטסיסטאס |  אריסטי מאונטן ריזורטאנאבאסיהוריזונס |  אנובוליוססטאמוס ועוד.

 

שימו לב: אנו מחזיקים בצי של רכבים שלנו בגדלים שונים [4 מקומות, 7 מקומות, 9, מקומות,  14 מקומות, 24 מקומות וגדולים יותר]. אנו החברה הישראלית היחידה המחזיקה צי רכבים קבוע ביוון, כולל שרות מלא וגם צוות של מדריכים ישראלים השוהים ביוון במשך כל השנה, יש לנו שני סניפים ביוון, אחד באתונה ואחד ביואנינה. ראו את סיכומי הטיול של קבוצות שיצאו איתנו בעבר  : קבוצת מאירה  -  קבוצת ריקי -  קבוצת בני


בתמונה : הכביש בין אריסטי לפפיגו בכפרי זגוריה.


ראפטינג שכל אחד יכול, בטיול הבוטיק וי אי פי במאי 2015


נהר האראכטוס וגשר פלאקה במחוז צומרקה.

* הערה לגבי תמונה זו גשר זה גשר פלאקה התמוטט בלילה של ה- 1/2/2015 ורק שאריות ממנו קיימות בשני צדדיו. הגשר התמוטט בשטפון עצום עקב גשם כבר שירד על רכס הרי הפינדוס במשך כמעט יממה שלמה, עוד פרטים על ההתמוטתות בקישור המצורף לגשר פלאקה [גם אליו נגיע בטיול זה ביוון].


פסגות צומרקה בתחילת החורף, צילום מקטרה קרוס [מעבר ההרים החוצה את הפינדוס]


נהר הוידומאטיס בכפרי זגוריה.אכיליאס פאפאאפטימיו מימין, עם זמיר סיון משמאל באחר הטיולים, על גדת הוידומאטיס.

ליצירת קשר עם זמיר סיון השתמשו בטופס הבא :

 תנאי השתתפות לטיול בוטיק ביוון עם אתר יוון והאיים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il