האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול מיוחד עם זמיר סיון | צפון יוון ההררית

טיול בוטיק מיוחד לצפון יוון לקבוצה קטנה!

בואו לטייל איתנו בצפון יוון ההררית, עצמאית או עם בטיול בוטיק מודרך בארגון מלא שלנו!.

טיולי הבוטיק שלנו מתאימים לכל כמות של אנשים, החל ממטייל אחד, זוג, שלושה ארבעה ועד 20 איש או יותר. כמו כן ניתן לצאת לטיול בוטיק פרטי עם רכב ונהג / מלווה שלנו לכל מיקום ביוון ובכל עונה בשנה. יש לנו מלווים ונהגים דוברי עברית וגם יוונים דוברי אנגלית. מדי שנה אנחנו מוציאים בין 20 ל-30 טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות, משפחות, קבוצות של חברים או אפילו חברות ועסקים לטיולי תמריץ.

 - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

יש לכם שאלות, רוצים הצעת מחיר לטיול בוטיק פרטי בצפון יוון? 
שימו לב שהמחיר לטיול בוטיק הינו בהתאמה אישית ע"פ הבקשות והרצונות שלכם, תלוי במספר הימים, רמת המלונות, במלווה דובר אנגלית או עברית ובעוד פרמטרים.
צרו איתנו קשר והשאירו את הפרטים הבאים: תאריכים-מספר ימי טיול בצפון יוון-הרכב משתתפים וגילאים-הרכב חדרים-דגשים או מגבלות  במייל: [email protected] או השאירו פנייה בטופס הכחול בבסיס עמוד זה.
ניתן לפנות אלינו גם בוואטסאפ  בימים א,-ה בין השעות 10:00 ועד 16:00  054-5423341 

 - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 את הסרטון הזה צילמנו באחד מטיולי הבוטיק שלנו לצפון יוון, כנסו לאווירה.. ובואו לטייל איתנו ביוון הקסומה.

לטייל איתנו ביוון:  אנחנו מאוהבים ביוון, חיים את יוון, מטיילים ביוון המון ולמעשה סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים והצוות שלנו ביוון, נמצאים כמעט כל הזמן בצפון יוון ההררית,  חוקרים מקומות חדשים, בודקים מסלולים, מבקרים אצל החברים שלנו בכפרים, יושבים בטברנות לשמוע מה חדש, מתעדכנים.. טיול בצפון יוון ההררית אמור להחזיר אתכם, המטיילים, מאוהבים!  אנחנו רוצים שיהיה לכם  Good Time. טיול בצפון יוון יכול להיות החל מ-5 ימים ועד כמה ימים שתבחרו לצאת איתנו לצפון יוון, שתהנו מהריחות, מהצבעים, מהטבע ומהאווירה הכל כך סוחפת ועוצמתית שניתן להגיע אליה באיזור כל כך בתולי, מזמין ומחבק, אנחנו מאוהבים ביוון ורוצים להתחלק איתכם באהבה הזו שלנו ליוון!


חלק מהמטיילים בוחרים לטייל איתנו ביוון, אבל לא בטיולי בוטיק פרטיים והם רוכשים את המסלול המודולרי || או את שרות הרכבת מסלול פרטני טיול ביוון, כן גם זה לטייל איתנו : ) אבל מי שרוצה ממש לטייל איתנו, אז זו האופציה של טיולי הבוטיק לקבוצות קטנות, לפנסיונרים, לחובבי טבע או לכל מי שבא לו על טיול פרטי שאנחנו מארגנים ודואגים להכל, לרכב, לנהג, למדריך, למלונות שווים, לטברנות עם אוכל מקומי אמיתי, טיול שיהיה מלא בחוויות, פרטי רק עבורה הקבוצה הקטנה שלכם, החל מזוג ועד 20 איש.


מה המסלול המומלץ ביותר: אם זו פעם ראשונה שלכם ביוון, או אפילו לא פעם ראשונה אבל זו פעם ראשונה שאתם מתכננים לנסוע לצפון יוון ההררית, נציע לכם את המסלול המומלץ ביותר שלנו, שכולל את אתונה, קורינטוס, ריו, צומרקה, כפרי זגוריה, סולי, מצובו, מטאורה, פיליון וחזור לאתונה, או אם אתם בוחרים לנחות בסלוניקי,אז את סלוניקי, כפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, פיליון והר האולימפוס, אגב יש עוד שלל אפשרויות ווריאציות לאפשרויות ושילובים שנשמח להציע לכם זה  מאד באופי הטיול שאתם רוצים, קליל ונינוח, או אקטיבי ונמרץ, מתאים לאנשים עם מוגבלויות הליכה, או ההיפך, אנחנו מוכנים לכל משימה ונהפוך את העולם בכדי שתחזרו מיוון מאוהבים בכל טיול שתבחרו, אם אתם רוצים ללכת על מסלולים מומלצים שלנו שיעזרו לכם להחליט, להלן כמה אפשרויות.

המסלול הקלאסי לצפון יוון - 8 ימים/ 7 לילות

מאתונה או סלוניקי אל: צומרקה, זגוריה, יואנינה, מצובו, מטאורה ופיליון