האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול בוטיק מיוחד לצפון יוון לקבוצה קטנה!

בואו לטייל איתנו בצפון יוון ההררית, עצמאית או עם בטיול בוטיק מודרך בארגון מלא שלנו!.

טיולי הבוטיק שלנו מתאימים לכל כמות של אנשים, החל ממטייל אחד, זוג, שלושה ארבעה ועד 20 איש או יותר. כמו כן ניתן לצאת לטיול בוטיק פרטי עם רכב ונהג / מלווה שלנו לכל מיקום ביוון ובכל עונה בשנה. יש לנו מלווים ונהגים דוברי עברית וגם יוונים דוברי אנגלית. מדי שנה אנחנו מוציאים בין 20 ל-30 טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות, משפחות, קבוצות של חברים או אפילו חברות ועסקים לטיולי תמריץ.

 - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

יש לכם שאלות, רוצים הצעת מחיר לטיול בוטיק פרטי בצפון יוון? 
שימו לב שהמחיר לטיול בוטיק הינו בהתאמה אישית ע"פ הבקשות והרצונות שלכם, תלוי במספר הימים, רמת המלונות, במלווה דובר אנגלית או עברית ובעוד פרמטרים.
צרו איתנו קשר והשאירו את הפרטים הבאים: תאריכים-מספר ימי טיול בצפון יוון-הרכב משתתפים וגילאים-הרכב חדרים-דגשים או מגבלות  במייל: [email protected] או השאירו פנייה בטופס הכחול בבסיס עמוד זה.
ניתן לפנות אלינו גם בוואטסאפ  בימים א,-ה בין השעות 10:00 ועד 16:00  054-5423341 

 - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 את הסרטון הזה צילמנו באחד מטיולי הבוטיק שלנו לצפון יוון, כנסו לאווירה.. ובואו לטייל איתנו ביוון הקסומה.

לטייל איתנו ביוון:  אנחנו מאוהבים ביוון, חיים את יוון, מטיילים ביוון המון ולמעשה סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים והצוות שלנו ביוון, נמצאים כמעט כל הזמן בצפון יוון ההררית,  חוקרים מקומות חדשים, בודקים מסלולים, מבקרים אצל החברים שלנו בכפרים, יושבים בטברנות לשמוע מה חדש, מתעדכנים.. טיול בצפון יוון ההררית אמור להחזיר אתכם, המטיילים, מאוהבים!  אנחנו רוצים שיהיה לכם  Good Time. טיול בצפון יוון יכול להיות החל מ-5 ימים ועד כמה ימים שתבחרו לצאת איתנו לצפון יוון, שתהנו מהריחות, מהצבעים, מהטבע ומהאווירה הכל כך סוחפת ועוצמתית שניתן להגיע אליה באיזור כל כך בתולי, מזמין ומחבק, אנחנו מאוהבים ביוון ורוצים להתחלק איתכם באהבה הזו שלנו ליוון!


חלק מהמטיילים: בוחרים לטייל איתנו ביוון, אבל לא בטיולי בוטיק פרטיים והם רוכשים את המסלול המודולרי || או את שרות הרכבת מסלול פרטני טיול ביוון, כן גם זה לטייל איתנו : ) אבל מי שרוצה ממש לטייל איתנו, אז זו האופציה של טיולי הבוטיק לקבוצות קטנות, לפנסיונרים, לחובבי טבע או לכל מי שבא לו על טיול פרטי שאנחנו מארגנים ודואגים להכל, לרכב, לנהג, למדריך, למלונות שווים, לטברנות עם אוכל מקומי אמיתי, טיול שיהיה מלא בחוויות, פרטי רק עבורה הקבוצה הקטנה שלכם, החל מזוג ועד 20 איש.


מה המסלול המומלץ ביותר: אם זו פעם ראשונה שלכם ביוון, או אפילו לא פעם ראשונה אבל זו פעם ראשונה שאתם מתכננים לנסוע לצפון יוון ההררית, נציע לכם את המסלול המומלץ ביותר שלנו, שכולל את אתונה, קורינטוס, ריו, צומרקה, כפרי זגוריה, סולי, מצובו, מטאורה, פיליון וחזור לאתונה, או אם אתם בוחרים לנחות בסלוניקי,אז את סלוניקי, כפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, פיליון והר האולימפוס, אגב יש עוד שלל אפשרויות ווריאציות לאפשרויות ושילובים שנשמח להציע לכם זה  מאד באופי הטיול שאתם רוצים, קליל ונינוח, או אקטיבי ונמרץ, מתאים לאנשים עם מוגבלויות הליכה, או ההיפך, אנחנו מוכנים לכל משימה ונהפוך את העולם בכדי שתחזרו מיוון מאוהבים בכל טיול שתבחרו, אם אתם רוצים ללכת על מסלולים מומלצים שלנו שיעזרו לכם להחליט, להלן כמה אפשרויות.

המסלול הקלאסי לצפון יוון -  8 ימים 7 לילות.

אתונה או סלוניקי ל : צומרקה, זגוריה, סולי, יואנינה, מצובו, מטאורה, פיליון.

    
אם אתם מעוניינים במסלול הקלאסי של טיולי הבוטיק שלנו לצפון יוון תקבלו המו המון המון טבע, טבע וטבע וגם אוכל מעולה, מלונות בוטיק קסומים ואת הספוטים הכי מיוחדים ומפורסמים בצפון יוון ההררית [ אפירוס ] בשילוב עם מטאורה ועם חצי האי פיליון [ תסליה ]
סימול הטיול הלאס 1
בפנייתכם ציינו טיול בוטיק במסלול הקלאסי »

   

  

מסלול מתקדם לצפון יוון  -  8 ימים 7 לילות.

מסלוניקי ל : האולימפוס, מצובו, גרבנה, מזרח זגורי, צומרקה, סולי, פוגוני, פאקסי.

    
גם המסלול הזה מלא טבע, מלונות בוטיק קסומים, אוכל נפלא והמון נופים מרהיבים, הוא מתאים בעיקר למי שכבר עשה את המסלול הראשון של טיולי הבוטיק שלנו "המסלול הקלאסי" אבל גם אפשר למי שרוצא ישר ללכת למתקדם..
סימול הטיול הלאס 2
בפנייתכם ציינו טיול בוטיק במסלול הקלאסי »

   

  

מסלול אקטיב לצפון יוון -  6 לילות 7 ימים.

מאתונה או סלוניקי ל : צומרקה, זגוריה, סולי, פיליון

    
מסלול זה גם כולל הגעה לנופים מרהיבים וגם הוא מבוסס עם מלונות מעולים, אבל הוא ממוקד בעיקר ב Active במהלך המסלול נבצע גם ראפטינג, גם קניונינג [ירידה בחבלים בתוך מפלי מים ] גם ריבר טרקינג [ הליכה בתוך נהר זורם ] וגם שייט בקיאקים ובנוסף נשלב כמה מסלולי הליכה קצרים ואטרקטיבים. גם מסלול זה ניתן לעשות פחות ימים או יותר ימים, הכל תלוי בכם..
סימול הטיול הלאס 3
בפנייתכם ציינו טיול בוטיק במסלול אקטיב »

  
   

מסלול Walk לצפון יוון ההררית 6 לילות 7 ימים.

מאתונה או סלוניקי ל : זגורי, צומרקה, סולי, גרבנה, מצובו.

    
מסלול זה שגם הוא כולל את כל הפינוקים של המסלולים האחרים אבל כולל בתוכו מסלולי הליכה יותר משמעותיים, מדי יום נלך במסלול מרהיב, חלק מהמסלולים בדרגה קלה, חלקם בינונית וניתן גם לשלב מסלולים בדרגת קושי בינונית פלוס.
סימול הטיול הלאס 4
לבפנייתכם ציינו טיול בוטיק במסלול Walk »

 

   

טיול קולינארי לצפון יוון ההררית 7 לילות 8 ימים

מאתונה או סלוניקי ל : פיליון, זגורי, צומרקה.

    
שימו לב שבכל הטיולים שלנו אוכלים טוב, מיוחד והרבה, אבל במסלול הספציפי הזה, אנחנו במרדף אחרי מטעמים מקומיים בכל איזור ואיזור במטבח היווני, בין לבין יהיו אחלה נופים, לא נתעלם מהם לחלוטין, אבל אנחנו חדורי מטרה לטעום כמה שיותר אוכל מיוחד, לשתות, לבשל, להכנס למטבחים של מקומיים ולשבת במסעדות הכי שוות בצפון יוון שיבשלו במיוחד בשבילנו את המטעמים הכי ידועים באיזור.
סימול הטיול הלאס 5

בפנייתכם ציינו טיול בוטיק במסלול קולינרי »

    

   
סיון זמיר וצוות יוון והאיים: את המסלול המודולרי למטיילים עצמאית כתב סיון זמיר והוא גם יועץ הטיולים שמתכנן למשפחות את הטיולים העצמאיים, בנוסף סיון זמיר הוא זה שבונה את כל המסלולים לטיולי הבוטיק המודרכים, מבחינת מיקומים, התאמת דרגות קושי, חלוקת זמנים ועוד.. סיון זמיר אינו מדריך בהכשרתו, אבל ישמח גם לצאת עם המטיילים בעצמו לטיולים הללו, ע"פ בקשה.. ואם לא הוא אז אתם תופקדו בידי שתי חברות יוונית אמינות ושאנחנו עובדים איתן כבר שנים, שיספקו לכם רכב בטיחותי ונח, נהג מקצועי בהכשרתו, מדריך דובר אנגלית או עברית [ מהצוות שלנו ] לפי מה שתבחרו. כן, יש הרבה אפשרויות להתאמה אישית בטיולים איתנו, גמישות וחופש בחירה הם חלק מהכיף של להתאים טיול בדיוק לרצונות שלכם.

הצוות שלנו : הצוות שלנו כולל מלווים [ שיהיו בפועל המדריכים שלכם ] שהתמקצעו בצפון יוון ההררית, הם מנוסים מאד וממוקדים בצפון יוון ההררית, למעשה אתר יוון והאיים הוא העוסק היחיד בישראל שהמדריכים שלו ממוקדים להדרכה אך ורק ביוון ולא ביעדים אחרים בעולם, אנחנו מאמינם שמדריך צריך להיות מקצועי ומיומן מאד ביעד אחד וראשי בוא הוא פועל, חלק מהצוות שלנו כולל את.

סיון זמיר : הבעלים של אתר יוון והאיים שע"פ בקשה יכול להיות המלווה שלכם בטיול הבוטיק שלכם.

אקיס אונטוליס : הפך בשנת 2022 להיות המדריך הראשי של הקבוצה, יווני שחי בסלוניקי ובעל נסיון רב בהדרכה ונהיגה.

ואסיליס הרגלדזאקיס : מדריך יווני מופלא, דובר אנגלית ואחד המדריכים המבוקשים ביותר ביוון לצפון יוון.

ספירוס הרגלדזאקיס : לא האבא של, אלה הדוד, אחד המדריכים הכי מבוקשים ביוון והבעלים של חברת Holidayplan

ארנון אריאלי : מומחה למוסיקה יוונית ובעל ידע רב בנושא צפון יוון לאחר ליווי של קבוצות רבות בשנים הארונות.

אנסטסיה גולדזב : את המדריכות החדשות והמבטיחות שלנו בצוות, דוברת יוונית, אנגלית, רוסית, עברית ואחלה מדריכה.

שרית דוידובסקי : מנהלת את מחלקת הטיולים שלנו, יכולה לצאת להדרכות בחצי האי פיליון ובפלופונס.

ג'ורג' קסירדאקיס : משמש כמדריך הראשי שלנו לטיולים שמתקיימים בפיליון בלבד, מומחה לענייני פיליון ממש.Epirus Tourism from Israel ENGLISH sm.mp4.mp4 from sivan zamir on Vimeo.יוון והאיים מוציאים את טיולי הבוטיק האיכותיים והמקצועיים ביותר לקבוצות קטנות ביוון. צי הרכבים שלנו חדש, המדריכים והמלווים שלנו הם המדריכים הידועים והמומלצים ביותר לטיולים ביוון. אנו בוחרים את המלונות האיכותיים ביותר ומשלבים בטיול חוויה קולינרית ייחודית. הטיולים שלנו אינם טיולים סטנדרטיים, מאחר ואנחנו יוצאים לטיולים הללו ברכבים שאינם אוטובוס, העבירות שלנו מעולה וביכולתנו להגיע למיקומים היפים ביותר ביוון, מיקומים אליהם אוטובוסים של טיולים מאורגנים רגילים אינם יכולים להגיע כלל. יוון והאיים בראשות הבעלים סיון זמיר, שגם יוצא כמלווה לטיולים שלנו, הם הגוף המוסמך והראשי לטיולים והדרכה בצפון יוון מטעם מחוז אפירוס. נשמח לקחת את קבוצתכם לחוויה הייחודית שייצרנו, לטיול בוטיק איכותי לנפלאות צפון יוון ההררית, או לפלופונז של יוון. שימו לב שאנו לא מוציאים טיולי "וועדי עובדים" סטנדרטים באוטובוסים, וכן אנו לא מוציאים קבוצות גדולות מ 20 איש בשל החשיבות לספק את רמת הטיול הגבוהה ביותר, שלא ניתן לספק בטיולים עם אוטובוס של 30 איש ומעלה. הקבוצות שאנחנו מוציאים הם החל מזוג ועד 20 איש, רק לעתים ואם יש התאמה "לאופי הטיול" אנחנו יכולים להוציא קבוצות גדולות יותר לטיולי הבוטיק שלנו ואז ניתן גם להוציא קבוצות גדולות יותר.

בכל הרכבים שלנו תמצאו :
  
+ כל הטיולים כוללים אינטרנט חופשי ברכבים לשימוש המשתתפים.
+ בכל הרכבים שלנו יש מקררים גם לשמירה של תרופות הדורשות קירור.
+ אנו מציידים את כל הרכבים בארגזים רבים של מים מינרלים לשתייה חופשית.
+ כל הרכבים עבורים חיטוי מספר פעמים מדי יום.
+ כל הפילטרים לכניסת אוויר בכל הרכבים שלנן הוחלפו לחדשים בכל הרכבים השנה.
+ אנו מעמידים לרשותכם מעל 10 סוגי רכבים, אם נהגים רכבי 5 מקומות, 9 מקמות, 15 מקומות, 24 מקומות.

לפרטים והרשמה, צרו קשר עם שרית במייל [email protected] 
או שילחו הודעת וואטס אפ ל : 054-5423341
צרו קשר עם מחלקת השרות שלנו במייל [email protected] ובקשו את שרית.
או חייגו : 03-7293945


מעט בנימה אישית : [ סיון זמיר ]
הטיולים שאנחנו מוציאים לקבוצות קטנות אינם טיולים של ההיסטוריה של יוון, ולא טיול של להספיק הרבה מיקומים במעט זמן וגם לא טיולים של מדריך שמצוי עם מיקרופון בתוך האוטובוס ומדקלם משפטים נדושים לכל הקבוצות אותו הדבר כמו סרט נע. המטרה בטיול איתי או עם הצוות שלי ביוון שתהנו מיוון, לא צריך למהר לשום מקום, הכי חשוב להנות, להנות ולהנות.. להנות מהנופים, מהאוכל, מהאווירה, מהביחד!, אם מגיעים לאיזה מקום שכיף לכם להישאר בו, סבבה.. נשנה מעט את הלוז וניתן לכם עוד זמן איכות.. וזה לא שאין תוכנית טיול, יש כזו, אנו ניקח אתכם למיקומים היפים והמיוחדים ביותר בצפון יוון, אבל הטיול ינוהל באווירה קבוצתית ובכיף, לא באים להספיק, באים להתענג מכל האנקדוטות הקטנות שהופכות טיול לחוויה אמיתית, זה לא טיול של לסמן V זה טיול של באמת לטייל ואשמח מאד להיות המלווה שלכם בטיול הזה, או שספירוס או אכילס יהיו, נשתמע ויאסו! 


צרו קשר עם מייל השרות שלנו למידע נוסף ותאום  [email protected]  
ניתן גם להתקשר ישירות לסיון זמיר בטלפון או לשלוח לו Whats up 0507-245890 
* נא לא להתקשר לטלפון זה בשאלות כלליות על יוון. לשאלות מסוג זה יש להשאיר פנייה במוקד החינמי הכללי שלנו, טלפון זה מיועד אך ורק למענה ראשוני וברורים בנושא טיולי בוטיק לצפון יוון ההררית [ טיול מאורגן לקבוצה קטנה של משתתפים ]. כמו כן שימו לב שאנו מוציאים טיולים מיוחדים ליוון בלבד, לא למונטנגרו, לא לאלבניה ולא לארצות אחרות, אנחנו מתמקדים ומתמחים רק ביוון, תודה!

עוד דבר חשוב, יוון והאיים מוציאים טיולים מאורגנים פרטיים רק ליוון, אנחנו מתמחים ביוון, פועלים רק ביוון ולא עובדים כמו רוב החברות המוציאות טיולים מאורגנים בסיסיים למגוון גדול של יעדים "בשטנץ" קבוע. אנחנו מאמינים שאנו עושים את הטיול האיכותי ביותר, עם המיקומים המרהיבים ביותר [ לכן גם אנחנו לא מוציאים אוטובוסים לטיולים שלנו ] אוטובוסים לא יכולים להגיע למיקומים היפים ביותר ביוון. ויותר מזה לעתים קרובות שחברות גדולות או וועדי עובדים פונים אלינו ורוצים את הטיול שלנו, אנחנו מציעים להם את הטיול שלנו אבל ללא אוטובוס גדול [ זה אפשרי ], אפשר להתחלק לשני מיניבוסים קטנים יותר, אבל הם ברובם "נעולים" על סגנון טיול שהם רגילים אליו ומתעקשים על אוטובוס גדול, ולכן פעמים רבות אנחנו לא לוקחים את הטיולים הללו, למרות הרווח הגדול שלנו על טיולים כאלה. כל זאת כי איכותו של הטיול חשובה לנו, חשוב לנו שאתם תהנו במקסימום ותגיעו למקומות המרהיבים ביותר בצפון יוון ולא רק תגידו "היינו בצפון יוון" כי להיות באמת בצפון יוון, לא ניתן עם אוטובוס גדול. אחד הדברים האבסורדים ביותר הוא שמטיילים עם אוטובוס גדול בכלל לא נכנסים למחוז צומרקה, המרהיב ביותר שבמחוזות צפון יוון, או מגיעים לכפרי זגוריה אבל נוסעים רק למיקומים שאוטובוס יכול לנסוע בו, שזה בערך 5% מכפרי זגוריה ולמעשה מפספסים את כל האתרים הבאמת מרהיבים בזגוריה, אתרים שאין סיכוי שתפספסו אותם בטיולים שלנו..

* חשוב לציין שמדריכים דוברי עברית או דוברי אנגלית שאינם משוייכים לחברת תיירות יוונית רשמית המאושרת ע"י GNTO אינם רשאים להדריך ביוון.

לפני 12 שנים בשנת 2008, קבוצה של 7 איש ביקשו מאיתנו שנוציא אותם לטיול מודרך "מאורגן" רק עבורם, ללא אנשים נוספים, נעננו בחיוב לבקשה והיה טיול מקסים וכיפי. הם סיפרו לחברים שלהם שסיפרו לחברים שלהם.. וכך נוצרה אצלנו מחלקה שמתמחה בטיולי בוטיק מאורגנים לקבוצות קטנות, כיום 2020 אנו מחזיקים 9 רכבים ביוון, רכבים של 7 מקומות, 9 מקומות, 16 מקומות, 28 מקומות, יש לנו 8 מדריכים יווניים דוברי אנגלית ועוד שני מדריכים דוברי עברית. גם הבעלים של אתר יוון והאיים סיון זמיר מצטרף לעתים ע"פ בקשה לטיולים הללו כמלווה דובר עברית שמכיר כל פינה בצפון יוון,  אם גם לכם בא על טיול רק עבורכם ועבור יקיריכם, למיקומים המרהיבים ביותר ביוון, בקצב שלכם, באופי שלכם, צרו איתנו קשר ונתחיל בחוויה!

עשרות קבוצות קטנות ובינוניות יצאו איתנו לטיולי בוטיק פרטיים ביוון, וחזרו עם חיוך גדול על הפנים. זאת המטרה העיקרית שלנו, שתהנו מהטיול ושתתאהבו ביוון. הטיול  מתוכנן רק עבור הקבוצה שלכם. הוא אינו מרגיש כמו טיול מאורגן כפי שאתם אולי עשויים לדמיין. למעשה אתם פשוט מטיילים עם הצוות שלנו ביוון. בואו להתפנק ולראות את יוון האמיתית עם המדריכים שלנו, הנחשבים למדריכים הטובים ביותר ביוון. את כל מסלולי הטיול שלנו וגם את הקונספט בטיולים הללו, הרכיב זמיר סיון, הבעלים של אתר יוון והאיים. כשהמטרה היא, שוב, להינות במקסימום, להגיע למיקומים הכי מרהיבים ביוון, לקחת את הזמן ולהתענג על כל הדרך....


אפשרויות ויתרונות של טיול בוטיק בקבוצה קטנה עם הצוות של "יוון והאיים"

+ טיול מודרך רק עבור הקבוצה שלכם ברכבים נוחים חדשים וממוזגים החל מזוג ועד 35 איש.
+ מדריכים מעולים, דוברי עברית או אנגלית [מהצוות שלנו ביוון]. 
+ ביטוח ואחריות של חברת תיירות יוונית מסומכת, מדריכים מורשים.
+ הסמכה ואישור להדרכה ביוון ע"י Greek National tourism organization -  GNTO
+ אינטרנט אלחוטי כמעט בכל הרכבים שלנו.
+ מלונות מעולים בכל יעדי הטיול.
+ ארוחות בטברנות ובמסעדות הכי מומלצות בצפון יוון, ולא ב"מלכודות תיירים" חלילה.
+ מסלול מרתק למיקומים שחלקם לא ניתנים להגעה ללא ידע מוקדם וממוקד של השטח.
+ גמישות בזמנים ובהעדפות שלכם.
+ אפשרות להוספת ראפטינג, קניונינג, ערב בוזוקי, ועוד הפתעות.
+ מסלול שהורכב ע"י זמיר סיון.
+ אפשרות לטיול כולל מלונות, מסלול, רכב ונהג בלבד - ללא הדרכה.
+ ניתן להפיק טיול זהה גם לקהל דתי שומר כשרות.
+ אופי הטיול בהתאם לדגשים שלכם - סולידי או אקטיבי או משולב.
+ מתאים גם לקבוצות קטנות [  חברים / משפחה ] וגם לוועדי עובדים או חברות ועסקים "תמריץ".
+ אפשרות לשלב יום טיול ג'יפים, או להוציא את כל הקבוצה בג'יפים במקום מיניבוס.
+ אפשרי לצאת במיניבוס ובאחד הימים או בחלק מהימים לעבור לג'יפים.
+ אפשרי כטיול מתגלגל ואפשרי כטיול כוכב.

חל איסור על הדרכה ביוון למי שאין לי אישור מ GNTO מלבד ליווי [ לא הדרכה ] של קבוצות קטנות עד 8 איש.
המדריכים של יוון והאיים מאושרים ע"י לשכת התיירות של יוון.
צרו קשר עם מייל השרות שלנו למידע נוסף ותאום  [email protected] 
ניתן גם להתקשר ישירות לסיון זמיר בטלפון או לשלוח לו Whats up 0507-245890
[ בבקשה, רק בענייני טיולי בוטיק, נא לא להתקשר לזמיר בשאלות כלליות על יוון. תודה! ]

הרכבים שלנו מסוג מרצדס חדשים ומאובזרים [ בצילום הזה צילום פנים של המרצדס 15 מושבים שלנו ] 
לקבוצות קטנות Vip של עד 4 איש, ניתן לצאת בהדרכת סיון זמיר עם המרצדס ML שלנו, או עם המיניבוס הגדול 28 מקומות ישיבה. הרכבים שלנו גם מצויידים בצמיגי חורף [ בחורף ] נוכל לקחת אתכם לטיול בוטיק פרטי מודרך ביוון בכל עונות השנה, גם בשיא החורף בנוחות מקסימלית ובטחון!לקבוצות קטנות של עד 6 או 7 איש, יש לנו את המרצדס ואן שבצילום.

כמה מבין עשרות תודות שקיבלנו אחרי טיולים.

לסיון  שלום חם מבתי ולוי לשם.

במשך לא מעט שנים לוי חלם על טיול ביוון. פחות בכוון של "הבטן-גב" בחופי הי, ויותר להכיר את אורחות החיים, התרבות, המוסיקה, הנופים וכו'. מסיבות שונות זה נדחה והועדפו מקומות אחרים על הגלובוס, שביצענו אותם באופן פרטי עם רכב שכור ותכנית משלנו. השנה החלטנו שזה הזמן לממש את החלום (התעצלנו לתכנן לבד, לנהוג לבד וכו..) והפור נפל על "אתר איי יון". קסם לנו שהקבוצה קטנה, שהמנהל/מדריך "שרוף" על יון, שהמדריכים היוונים מיומנים וגם התנאים המפנקים שהובטחו. ולא התאכזבנו ! כבר ראינו נופים מדהימים בעולם וחווינו חוויות שונות, אך משהו ביופי הפראי/ראשוני והאותנטיות שנשתמרה באיפירוס מעניק לו נופך מקסים וייחודי. גם עונת השנה האביבית תרמה המון ליופי הזה. המלונות ברובם היו מצויינים כמו גם הארוחות והיתה אוירה של נינוחות נעימה בכל מהלך הטיול. נותרנו עם הרבה טעם "לעוד"..גם הצוות לא איכזב.  אכילס היה נחמד, אדיב, מיומן מאד וניכר היה שהאיפירוס זה ה"מגרש הביתי שלו". סיון – אתה אדם חביב ממש ומיוחד. "טיפוס".  נונשלנטי ורציני כאחד. גילית הבנה של דקויות ורגישות, בשני מקרים שבהם נזקקתי להם - והוקרנו אותך על כך מאד. (מקוה שלא הייתי נושא לרכילות אצלכם בין סיגריה לסיגריה...) 


בתי ולוי לשם


לסיון אכיליאס וקבוצת ריקי

בערך שבוע מאז חזרתי מיוון עם הקבוצה המיוחדת של ריקי ופינות החי, ובהדרכתו של סיון זמיר מאתר איי יוון, ואכילאס המדריך היווני הבלתי נלאה והנמרץ. אתם בטח אומרים: נו,... אז מה?כל אחד חוזר מטיול שהמדריך והחברה היו הכי טובים עבורו. ובכן, מקורבי יעידו שבשנים האחרונות אינני מהמתלהבים (בלשון המעטה) לארוז מזודה לעבור מסכת ארוכה של אריזות והתחבטויות אינספור על מה לשים בתוכה ותמיד לצאת בהרגשה שמשהו חסר או שהעמסתי מעבר לרצוי. ולאחר כל זאת להגיע מוקדם לנמל התעופה ההומה ושוב לעבור את הסיוט בתורים הארוכים והבידוק הבטחוני הקפדני. בטיול ליוון התרחש משהו אחר שלא קרה בעבר. כבר בשלב התכנון הבנתי שהרכב הקבוצה הוא שונה ומיוחד. ריקי לקחה על עצמה את כל התכנון והבצוע מול החברה ביד רמה ומקצועית וגם בהומור רב. אך גם כאן עדיין לא התרחש הקסם היווני.
נחתנו ביוון ופגשנו את סיוון ואכילאס בנמל התעופה. השילוב המופלא בין היווני לישראלי העלה אותי לרמה אחרת שלא חוויתי עדיין. כשטיילתי במקומות אחרים בעולם השוויתי נופים בחו"ל לאלה שבארץ. הנה נוף כמו בנמל אילת, והנה טיילת בנהריה, הסיבובים והנוף מזכירים את דלית אל כרמל וכן הלאה....... גם בטיול הנוכחי התחלתי באותה מתכונת, אלא שבניגוד לפעמים הקודמות, הפסקתי ברגע שהגענו לאזור ההרים של צומרקה וזגוריה. עוצמת הנוף והמרחב לא נתנה מקום להשוואה, ואז לאט ובבטחון הזדחלה לה לנשמה חוויה מסוג אחר חוויה שכבשה את כל הוויתי בתחושת היופי והחופש האינסופי של המקומות המופלאים שפגשתי בכל יום מחדש, וככל שחלפו הימים והנופים חשתי שאני נופל בקסמה של יוון, הוסיפו לכך את תיבולי האוכל הערב לחיך באופן יוצא מגדר הרגיל, עד כדי כך שכמי שאינו חובב מאכלי ים ופטריות, מצאתי עצמי מתענג גם על תבשילים מופלאים אלו כשהוצאו תחת ידם של אומני הבישול המקומיים, וקיבלתם מתכון שמנצח כל מקום אחר בעולם. אני מאמין שמעבר לנופים הפראיים ומזג האוויר הנפלא גם להרכב האנושי תפקיד מכריע בעוצמת החוויה. ראשית, החברים בקבוצה שהיו נפלאים, גמישים, סקרנים, נמרצים ובעיקר מגובשים ביותר. מצאתי גם שהאנרגיה הבלתי מתכלה של אכילאס, ומעורבותו בנעשה בארצו שלו באופן טוטאלי, עם שלוות הנפש של סיון ויכולתו לפתור כל בעיה וקושי, בהחלט עשו את ההבדל מסתם עוד טיול לחו"ל, לטיול בעל משמעות וחוויה יוצאת דופן מסוגה. ועל כך תבואו על הברכה. ברגעים אלו ממש חולם כבר על הסיבוב הבא. אני לפחות התאהבתי בארץ האיים המוזהבים וההרים.

קבוצת ריקי

ועוד וידאו קצר מסוף הראפטינג על האראכטוסאני מרגיש צורך לכתוב לך ולהודות על החוויות בהן זכינו בזכותך.

מודה, את יון לא הכרנו,קצת איים ,ותו לא! כמו רוב הישראלים. התגלתה לעינינו ,לאוזנינו ולחיכנו,ארץ נפלאה שיש בה הכל: נופים משגעים, מוסיקה, אויר הרים, מים זורמים בשפע, אנשים מקסימים, אוכל טעים ויין ומשקאות מהממים. מה צריך עוד הבנאדם, והכל במרחק של פחות משעתיים....??!! כל אתר אליו הגענו,כל מלון או טברנה בהם התארחנו, היו מסבירי פנים ,ועשו חשק של עוד... זו בדיוק הסיבה,שטיילנו איתך ב2017,ב2018,ובימים אלו מתגבש הטיול של 2019,ואני חייב להתוודות שאנחנו מחכים לו כבר בכליון עיניים!! ג'קי אבן בשם קבוצת מטיילים בכיף חיפה.

ג'קי אבן

ועוד וידאו קצר עם מצב רוח טוב מהטיול..תודה רבה לכם- סיוון ואכילאס!

שהסינרגיה המושלמת בינכם ואיתכם יצרה את כור ההיתוך של קבוצות הבוטיק שלנו ביוון. ציינת נכון שהאנשים המרכיבים את הקבוצה עושים את ההבדל. בטיולים איתכם נוצרה גם כימיה קסומה חברית/משפחתית שהוסיפה מימד מיוחד וייחודי שהפך את החוויה לפעם אחרי פעם למושלמת.

ארז לוסטיג.

תודה מנילי שחר.

המתכון המנצח של טיול בוטיק. חברים אמיתיים אוהבי טבע. מדריכים מאוהבי יוון. נופים מהחלומות.אוכל בטברנות (הלואי אצלי בבית.) אנשי יוון מסבירי הפנים.מלונות כפריים סוף הדרך. חשבתם שראינו הכל גם אנחנו חשבנו. יהיה המשך. אוהבת אתכם.

נילי שחר


לסיוון המדריך שלנו ליוון

ההכרות איתך התחילה , כשנכנסתי לאתר"איי יוון" וגיליתי מדריך מוערך ומעניין ,שהשבחים עליך היו רבים. קבוצת החברים ביקשו ממני, לארגן טיול ליוון ,וכך נוצר החיבור בינינו.  הטיול שארגנת והדרכת היה יותר ממוצלח, מהנה חוויתי , הנופים המדהימים והיחודיים.. האוירה היתה מעולה.. בזכות ההתיחסות שלך אף לפרטים הקטנים ..במיוחד בבחירת המדריכים המעולים ביוון , במיוחד מאכילס שליווה אותנו לאורך כל הטיול. התחבר ונשאב לליבנו בזכות ליבו החם כולנו הרגשנו כמשפחה ,הטברנות שבחרת היו משגעות ..זרמנו וחגגנו בכף! סיוון הטיול היחודי הזה ..ואני מרשה לעצמי לדבר בשם כולנו יזכר לעד!!  תודה מקרב לב על חוויה בלתי נשכחת!

מאירה גמליאל
קבוצת פינטו


קבוצת בני


קבוצת סימון ושיאון


קבוצת מישל


בצילום, דורוני, אווה ושבתאי מקבוצת ריקי פלור, שיש מצב רוח טוב בטיול : )

המסלול: 
כמובן שתוכלו לבחור מסלול משלכם לטיול הזה, שאנו נשמח להפיק, אבל תתנו לנו את האישור להמליץ לכם. תקציר המסלול שאנו ממליצים עליו מתחיל מאתונה, אך בהחלט ניתן להתחיל גם מסלוניקי ואז יש בעיקר שינוי ביום הראשון וביום האחרון, יתרת הטיול נשארת זהה. הטיול כולל את המיקומים שלדעתנו הם המרהיבים והמרתקים ביותר בצפון יוון. לפניכם המלצה למסלול לטיול של 8 ימים 7 לילות יציאה מאתונה:

יום 1: צפון הפלופונס | מערב אבריטניה | מרכז צומרקה | פרמנטה
פגישה בנמל התעופה של אתונה עם הקבוצה שלכם והמדריך שלנו ויציאה צפונה לכיוון תעלת קורינטוס, גשר אנטיריו, מפרץ אמברקיקוס, גשר ארטה על נהר האראכטוס וכניסה לתוך רכס צומרקה ההררי והמרהיב [שאוטובוסים לא יכולים להכנס אליו] עד הגעה ליעד הבסיס הראשון בטיול שלנו, חבל צומרקה והכפר פרמנטה.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 2: צפון מזרח צומרקה | מעיינות קויאסה | סיראקו | קאלאריטס | אגיוס גאורגיוס
ביום זה נצא לטיול מרהיב בצפון מזרח חבל צומרקה, למעיינות המים של קויאסה הממוקמים בתוך קניון סלע מרהיב, למנזר קיפינה הבנוי על צלע ההר ומתחתיו זורם אחד הנהרות הגועשים של צומרקה, לתצפית אגיוס גאורגיוס שם נצפה ברכס סטרוגולה, מהרכסים הגבוהים של יוון ההררית ולכפר סיראקו, אחד הכפרים המרהיבים בצפון יוון, בין לבין נעצור לארוחת פיקניק יווני במיקום פנטסטי בנוף מרהיב. בערב נשב בטברנה המקומית בכפר לצלילי מוזיקה יוונית ואוכל יווני משובח.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 3: נהר האראכטוס | יואנינה | מרכז זגוריה | קניון ויקוס | אוקסיה | סטון פורסט
ביום זה נעזוב את חבל צומרקה, אך לא לפני שנבקר בגשר פלאקה המפורסם על נהר האראכטוס [אם תרצו, נוכל גם לארגן לכם ביום זה ראפטינג על אותו הנהר], מטיילים בתקופות מסויימות יגיעו גם למפל המים הגדול של קטאראקטיס (רק בעונת הפשרת השלגים). לאחר סיום פרק צומרקה ניסע לכפרי זגוריה לביקור בשתי תצפיות מרהיבות על קניון ויקוס (תצפית אוקסיה ותצפית אגיה פרסקבי) ונבקר ביער אבני הצפחה המיוחד של זגוריה.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 4: נהר הוידומאטיס | פפיגו | גבי המים של רוגובו | אריסטי | קלידוניה
ביום זה נטייל באיזור מערב זגוריה הידוע כאחד האיזורים המרהיבים באירופה, נטייל לאורך נהר הוידומאטיס [הנהר הצלול ביותר באירופה], נגיע לתצפית על מעיינות הוידומאטיס מהכפר ויקוס ונצעד בתוך גבי מים בפולס אוף רוגובו. בין לבין כמובן שנבקר בכפרים אריסטי, פפיגו ומיקרו פפיגו וגם נשב לאכול באחת הטברנות המעולות במחוז המצוייה בכפר פפיגו אל מול רכס אסטרקה העצום.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 5: דילופו | גשר קוקוריס | מזרח זגוריה | אגם הליליות | אגם האוס | מצובו
ביום זה ניסע לביקור במזרח זגוריה לכיוון הגשרים של מחוז קיפי והכפרים קפסובו וצפלובו, לאחר מכן נכנס לעומק השטח של מזרח זגוריה לאגם הליליות השחורות [מיקום קסום ומרהיב] ומשם נתקדם לעבר אגם האוס המצוי בקרבת הכפר הוולאכי מצובו. שם גם נלון את הלילה באחד הריזורטים המפנקים ביותר: גרנד פורסט מצובו.
+לינה בכפר מצובו או במטאורה.

יום 6: קטרה קרוס | המנזרים התלויים במטאורה | עמק תסליה | פיליון
ביום זה נדרים מכוון הרי הפינדוס לכביש המפורסם E92 בחלקו הישן הקרוי 'קטרה קרוס', אחד ממעברי ההרים המרהיבים של יוון, וניסע עד המנזרים התלויים של מטאורה המצויים בעמק תסליה. נבקר במנזרים התלויים של מטאורה, נאכל ארוחת צהרים באיזור ולאחר מכן נתקדם עוד שעתיים נסיעה עד לחצי האי פיליון, שם נתמקם באחד הכפרים המערביים של חצי האי המרהיב ביותר ביוון.
+ לינה במערב פיליון.

יום 7: מילייס | צאגאראדה | מילופוטאמוס | דאמוחארי | מורסי
ביום זה ניסע למזרח פיליון ונבקר גם בעץ הדולב הגדול ביותר באירופה בכפר צאגאראדה, וגם ניסע לחוף מילופוטאמוס, ללא ספק אחד החופים המרהיבים ביותר ביוון, אחרי מנוחה בחוף המרהיב ניסע לאכול באחת הטברנות הטובות בפיליון. לאחר הארוחה ניסע לבקר בספוט שבו צילמו את סצנת הפתיחה של הסרט מאמאיה, הכפר והחוף דאמוחארי וממנו נתחיל להדרים שוב לבסיסנו שבמערב חצי האי פיליון לארוחת ערב לצד מפרץ פאגאסטיקוס.
+ לינה במערב פיליון.

יום 8: מקריניצה | דלפי | אתונה | גליפאדה
ביום זה נעלה תחילה לתצפית על מפרץ פאגאסטיקוס מהכפר המפורסם מקריניצה ולאחר הביקור נתחיל להדרים לכיוון אתונה [במסלולים מסויימים ניתן לשלב את דלפי העתיקה בדרכנו לאתונה]. בהתאם לזמנים, ניתן להדרים ולעשות כמה שעות לפני הטיסה שלכם חזור במרכזה של אתונה ואו בכיף סוניון ומקדש פוסידון, כך או כך נשב בטברנה מעולה באתונה בפרבר גליפאדה לסיום הטיול שלנו ביוון.
+ טיסה חזור לישראל.

ביטוח : חשוב להדגיש כי תשלום כלשהו לאתר לרבות עבור טיול אינו כולל תשלום עבור ביטוח מפני נזקי גוף ו/או רכוש. באחריות המטייל לדאוג לבטח את עצמו בביטוח מתאים בהתחשב באופי הטיול. יוון והאיים אמנם מתכננים ומארגנים את כל הטיול [לוגיסטית] אך הטיול בפועל מודרך ע"י שתי חברות יווניות אלפיין זון, והולידי פלאן וגם התשלום עבור הטיול מועבר לחברות אלה, בפנייה אלינו ובסגירת טיול איתנו אתם מאשרים סוגייה זו.

כאמור, אנו ממליצים על מסלול זה אך כמובן ניתן גם להפיק עבורכם טיול במסלול אחר. השאירו לנו פרטים בטופס הבא ונשמח לספק לכם יותר פרטים על טיולי הבוטיק שלנו, מחירים, זמנים ושינויים.

 

עוד מידע על טיולי הבוטיק שלנו לקבוצות קטנות ביוון:

טיול בוטיק פרטי רק עבורכם! הטיול הפרטי הוא טיול בקבוצה קטנה של החל מ-2 איש ועד 33 אנשים. התארגנו בקבוצה של חברים/ משפחה וצרו איתנו קשר. אנו נפיק עבורכם טיול פרטי במסלול מרהיב שעבדנו עליו במשך למעלה מ-10 של טיולים בצפון יוון. רק אתם והמדריכים שלנו [סיון זמיר, אכיליאס פאפאפטימיו וספירוס צ'רצלדזקאיס] ונצא ביחד למסע מופלא אל יוון האחרת, למיקומים מרהיבים שחלקם לא ניתנים להגעה למטייל הסטנדרטי ביוון או במסגרת טיולים מאורגנים המוניים. הצטרפו לקהל הקבוצות שכבר יצאו איתנו בעבר וחזרו מיוון מאוהבים. בואו להתאהב בטבע עוצר הנשימה, באוכל בטברנות הקטנות, בכפרים של צפון יוון, בריחות, במי הנחלים, באנשים ובאוויר הפסגות של צומרקה, זגוריה, ואליה קאלדה וואסיליצה. בואו להינות ממה שיש ליוון להציע. יאסו יוון!!

המסלול המומלץ ביותר: אם אתם לא יודעים בדיוק איזה מסלול אתם רוצים לעשות ביוון בטיול הפרטי שלכם, אנו רוצים להמליץ לכם על מסלול מיוחד ומרהיב אותו אנו בנינו והוא המסלול המועדף על רוב הלקוחות שלקחו איתנו טיול פרטי ליוון. מסלול הטיול מתחיל מאתונה, עובר בדרך לצפון יוון דרך צפון הפלופונס הישר לאיזורים המרהיבים של מחוז צומרקה, איזור כפרי זגוריה, מטאורה וחצי האי פיליון ומסתיים באתונה. מדובר במסלול מלא בנופים יפיפיים, נחלים, מפלים, כפרים ציוריים, אוכל מעולה, מסלולי הליכה קלים, ערבי מוזיקה יוונית בכפרים, חופים מרהיבים בחצי האי פיליון ועוד. אנו ממליצים לכם על המסלול איתנו ל-7 לילות ו-8 ימים מלאים. תאמו פגישת היכרות איתנו ללא תשלום וללא התחייבות ונשמח להציע לכם את הטיול המיוחד עבורכם.
חייגו: 03-7293945 וזיכרו מלבד הטיסה אותה אתם מזמינים בעצמכם, אנחנו מארגנים ודואגים לכל השאר. 
שימו לב שניתן לתכנן טיול לפחות ימים. המינימום הוא 5 ימים ביציאה מאתונה או 4 ימים ביציאה מסלוניקי - המסלול יתוכנן בהתאם (כמובן שלא יכלול את כל האיזורים)

עבירות: הטיולים שלנו מתומחרים באופן שונה מכל חברות הטיולים הקיימות בישראל, והוא מתחלק לשני סוגי עבירויות עבירות טובה ועבירות גבוהה. עבירות טובה מתייחס לטיולים של מעל 7 נוסעים ואומר שאתם יוצאים לטיול כאשר אתם כולכם ברכב אחד, זה אומר שכמה כבישים לא יהיו נגישים לרכב זה שלא נוכל להכנס אליהם במיקומים מאד נדירים במהלך הטיול ולכן מסלול הטיול מעט ישתנה. בעבירות גבוהה, יוצאים לטיול עם מספר רכבים קטנים יותר ובכך פותרים את המגבלה הזאת ומגיעים לכל המיקומים הכי נדירים שיש במהלך המסלול.
בנוסף, רכבים קטנים אינם מוגבלים ע"פ החוק היוווני למכסת שעות נהיגה של 8 ביום כפי שחל על מיניבוסים ואוטובוסים. אם תבחרו לצאת לטיול בעבירות טובה, כלומר עם מיניבוס, אנחנו מוגבלים ע"פ חוקי האיחוד האירופי לנהיגה של לא יותר מ-8 שעות מדי יום ו-9 שעות עבודה של הנהג. שימו לב שהטיולים שלנו לעד 7 איש, הם כולם טיולים בעבירות גבוהה מאחר ויוצאים עם רכב אחד שאינו גדול יותר מואן. קבוצות גדולות יותר צריכות להחליט מה חשוב להם יותר, להיות כולם ביחד באותו הרכב או להתפצל לשני רכבים.

המדריכים: זמיר סיון ואכיליאס פאפאפטימיו [כצוות], סיון מנהל את אתר איי יוון הישראלי ואכיליאס את חברת אלפיין זון היוונית, מתגורר ביואנינה כל חייו ומכיר את האיזור כל כך טוב. בנוסף אנו מוציאים טיולים נפלאים עם המדריכים המקומיים, המקצועיים והאהובים, אכיליאס פאפאפטימיו או ספירוס צ'רצלדזאקיס שבקיא בהיסטוריה של יוון ואף בזאת של העם היהודי. אלו טיולים מודרכים באנגלית.

הטיול: תשכחו מאוטובוס עם 50 איש צפופים כמו סרדינים בלו"ז צפוף של להספיק הרבה ולראות מעט. הטיול המאורגן הפרטי שלנו מספק לכם את כל הזמן שבעולם להנות מכל מיקום כיפי ומקסים בצפון יוון, ללא הדוחק של קבוצה ענקית באוטובוס, גם המסלול שלנו אינו המסלול השבלוני שכל סוכני הנסיעות מוכרים בסיטונאות, ללא מדריך "שמדקלם"  את אותן "הסיסמאות" לכל הלקוחות קבוצה אחרי קבוצה כמו סרט נע, אם אתם רוצים באמת לטייל בצפון יוון ביוון, הצטרפו לטיול בוטיק פרטי מאורגן עם צוות אתר איי יוון. אנו מוציאים קבוצות קטנות של בין 2 ל 16 איש, בואו איתנו לחוויה יוונית במיטבה, באמת להרגיש את אוויר הפסגות של כפרי זגוריה, צומרקה, מצובו וואליה קאלדה, מטאורה, פיליון, קרפניסי ורכב פארנאסוס, לקחת את הזמן באיזי בלי למהר ובלי הצורך לסמן v בואו להתענג בטיול מרהיב ופרטי [ רק לקבוצה שלכם] לצפון  ומרכז יוון עם המדריכים הטובים ביותר ליוון, יאסו!!

תמחור: המחירים משתנים בהתאם לגודל הקבוצה שלכם ומספר ימי הטיול שתרצו לעשות איתנו. ניתן לצאת איתנו למינימום של 4 לילות ועד מקסימום של 10 לילות החל מ-2 איש ועד 33 איש. מן הסתם טיול פרטי הוא מעט יקר יותר מטיול מאורגן סטנדרטי, אך גם כל מרכיבי הטיול ברמה גבוהה הרבה יותר, הרכבים, המדריכים, המלונות, הטברנות ועדין הפערים בין טיול מאורגן סנטדרטי לטיול בוטיק אינם עצומים. מחירי הטיול שנספק לכם כוללים את כל הטיול ללא הטיסה, טיסה אתם מזמינים באופן עצמאי ע"פ תאריכי הטיול שנקבעו. בנוסף המחירים בטיול שלנו כוללים ארוחות בוקר [ניתן להוסיף ארוחות צהרים וערב בעלות נוספת]. לקבלת מחיר עבור טיול בוטיק ביוון צרו איתנו קשר.

צפון יוון ההררית

 
סרטון זה הופק ע"י זמיר סיון - רוב המיקומים המצולמים באיזור זה מזגוריה, צומרקה ופיליון נגיע במהלך הטיול.  

מה כלול:
את הטיסות אתם מזמינים עצמאית. [טיסות אינן כלולות בעלות הטיול], נאסוף אתכם בשעה ובתאריך שנקבע בנמל התעופה של אתונה או סלוניקי  או יואנינה עם רכב/רכבים נוחים וממוזגים ומיד נצא למסלול הטיול. במחיר הטיול כולים הרכבים וכל הוצאות הנסיעה: דלק, מיסים, היטלי כביש, כל המלונות במהלך המסלול וארוחות הבוקר. אם מעוניינים לעשות ראפטינג, או קניוניג, נשמח לתאם זאת ואף נמליץ, אך פעילויות אלה אינן כלולות במחיר. בנוסף אנו מתאימים את הטיול לרצונות המטיילים, עם חלק מקבוצה רוצה ראפטינג וחלק אחר אינו מעוניין, מתפצלים לכמה שעות. 

אתם בוחרים את תאריך הטיול:
זו אחת הפריבילגיות של טיול פרטי, אתם קובעים את תאריכי הטיול ואנו מתאימים עצמו לתאריכים שלכם. כמובן בהתאם לזמינות שלנו. פשוט צרו קשר אימרו לנו מתי אתם רוצים לצאת לטיול, ונשלח לכם הצעת מחיר. אם תאשרו אותה, תזמינו עצמאית את הטיסות ונצא לדרך ...  

רכב ליווי נוסף לצורך בטחון:
בחלק מהטיולים ותלוי במספר המשתתפים בטיול, אנו נצרף גם רכב ליווי נוסף שמלווה את המיניבוס, או את ה- van בעיקר לצורך בטחון. חס וחלילה אם אחד ממכם זקוק לעזרה, טיפול או פינוי.

שימו לב:
אף שיש בטיול מעט מההיסטוריה והמיתולוגיה של יוון לא מדובר בטיול היסטורי, מדובר בטיול שנותן דגש גדול יותר על נופים וטבע וכן על אוכל יווני ותרבות מקומית. אנו מנסים להעביר את החוויה היוונית לא מהצד של ההיסטוריה והארכיאולוגיה, כך שאם חיפשתם טיול בעקבות המיתולוגיה היוונית או טיול עם דגש היסטורי, זה לא הטיול הנכון. המטרה העיקרית שלנו היא שתחזרו עם "וואו היה כיף ומדהים"! נשמח לארח אתכם בטיול הבא שלנו ליוון.

מלונות:
את המלונות לאורך המסלול בחרנו בקפידה וכולם מעולים, להלן קישורים לחלק מהמלונות בהם נלון [שם המלון המדוייק בכל יעד ויעד, יקבע בעת הזמנת הטיול ובהתאם לזמינות]: ארטסיסטאס |  אריסטי מאונטן ריזורטאנאבאסיהוריזונס |  אנובוליוססטאמוס ועוד.

 

שימו לב: אנו מחזיקים בצי של רכבים שלנו בגדלים שונים [4 מקומות, 7 מקומות, 9, מקומות,  14 מקומות, 24 מקומות וגדולים יותר]. אנו החברה הישראלית היחידה המחזיקה צי רכבים קבוע ביוון, כולל שרות מלא וגם צוות של מדריכים ישראלים השוהים ביוון במשך כל השנה, יש לנו שני סניפים ביוון, אחד באתונה ואחד ביואנינה. ראו את סיכומי הטיול של קבוצות שיצאו איתנו בעבר  : קבוצת מאירה  -  קבוצת ריקי -  קבוצת בני


בתמונה : הכביש בין אריסטי לפפיגו בכפרי זגוריה.


ראפטינג שכל אחד יכול, בטיול הבוטיק וי אי פי במאי 2015


נהר האראכטוס וגשר פלאקה במחוז צומרקה.

* הערה לגבי תמונה זו גשר זה גשר פלאקה התמוטט בלילה של ה- 1/2/2015 ורק שאריות ממנו קיימות בשני צדדיו. הגשר התמוטט בשטפון עצום עקב גשם כבר שירד על רכס הרי הפינדוס במשך כמעט יממה שלמה, עוד פרטים על ההתמוטטות בקישור המצורף לגשר פלאקה [גם אליו נגיע בטיול זה ביוון]. בשנת 2019 החלו עבודות שיקום ושיחזור ובנייה מחדש של גשר פלאקה.


פסגות צומרקה בתחילת החורף, צילום מקטרה קרוס [מעבר ההרים החוצה את הפינדוס]


נהר הוידומאטיס בכפרי זגוריה.אכיליאס פאפאאפטימיו מימין, עם זמיר סיון משמאל באחר הטיולים, על גדת הוידומאטיס.

ליצירת קשר עם זמיר סיון השתמשו בטופס הבא :

 תנאי השתתפות לטיול בוטיק ביוון עם אתר יוון והאיים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il