האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » החופים היפים ביוון

החופים היפים ביוון

הנה הם לפניכם החופים הכי שווים ביוון

החופים המומלצים והיפים ביותר ביוון ע"פ אתר יוון והאיים.
אתר יוון והאיים
הוא פורטל התיירות הגדול בישראל על יוון. האתר מכיל למעלה מ 3000 עמודי המלצות על יוון, כולל אפשרות לארגן ולהזמין את כל החופשה שלכם ישירות דרך האתר. לכן, כשאתם מתחילים לתכנן את החופשה שלכם ביוון, אתם צריכים רק לזכור לחפש בגוגל את יוון והאיים. בנוסף לאלפי עמודי המידע וההמלצות, המכילים גם המלצות על מלונות, וילות יעדים, אטרקציות ועוד.. אנחנו גם מפעילים שרות לקוחות חינמי, כל שאלה שיש לכם, כל צורך בהמלצה על מלון או וילה או התלבטות לגבי יעדים, נשמח לעזור לכם חינם ותמיד : לחצו כאן לקשר איתנו.

Greece and the islands- אתר יוון והאיים


הקדמה : יש מספר איים מוכרים מאד לישראלים כגון רודוס או קוס, בשני איים אלה יש רק חוף אחד שנכנס לרשימת 100 החופים היפים ביותר של יוון, כך שמי שהיה בקוס או רודוס וחושב שראה חופים מקסימים ביוון, היה רק בתחתית הרשימה של החופים הטובים ביותר ביוון. רשימת החופים המומלצים ביותר של יוון שבעמוד זה, היא פרי עמל של אתר איי יוון הישראלי, בשיתוף מספר גורמי תיירות מובילים ביוון עמם אנו בקשר. ביצענו הצלבה של כל המידע ולפניכם 20 החופים המומלצים והיפים ביותר ביוון לטעמנו. שימו לב, 20 החופים המרהיבים ביותר ביוון אומר שהמקום ה 20 לא הרבה פחות מרהיב מזה שבמקום הראשון, כך שאין לתת תשומת לב רבה לדרוג הספציפי ברשימה. כולם מרהיבים ויש עוד עשרות חופים מרהיבים ביוון שלא מופיעים ברשימה, וגם לא בוידאו המצורף. עכשיו אחרי שאמרתם לעצמכם "אני רוצה להגיע לכאן!" הגשימו את הרצון שלכם, הוא לא כל כך מסובך, יוון זה כאן, קרוב מאד אלינו. טיסה קצרה, הפלגה והגעתם בכיף..


מקום 1, אגיוס פרוקופיוס - באי נאקסוס. naxosמקום 2, אנטיפאקסי - באי אנטיפאקסי.  antipaxiמקום 3, מילופוטאמוס - חצי האי פיליון. pillionמקום 4, חריסי אקטי - באי פארוס.  parosמקום 5, קאמארס ופלאטיס יאלוס - באי סיפנוס. sifnosמקום 6, סיבוטה במערב מחוז אפירוס


מקום 7, ליבאדיקה - באי סריפוס. serifosמקום 8, קולמבריטס - באי פארוס. parosמקום 9, באלוס - באי כרתים. crete
מקום 10, מארתוניסי - באי זקינטוס. zanteמקום 11, פורטו קציקי - באי לפקדה.  lefkada
מקום 12, פטאני ומיטרוס - באי קפלוניה. kephalonia
מקום 13, מירקי וילג'ה - נאקסוס. naxos

מקום 14 חוף צמביקה באי רודוס


קום 15, פלאקה, חצי האי פיליון.