האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הזמנת מונית, הסעה או שאטל בכל יעדי יוון

הזמנת מונית ביוון: יוון היא אחת המדינות המתויירות ביותר באירופה ובימים מסויימים בשנה קשה למצוא מונית או שאטל זמין להסעה ללא הזמנה מראש, הזמנה מראש חוסכת לכם הרבה כאב ראש ונותנת ביטחון שנהג ימתין לכם ביציאה מאולם הנוסעים היוצאים וילווה אתכם למונית או להסעה שלכם, דבר שחוסך זמן המתנה מיותר. בשיא העונה, בנמלי תעופה מסויימים כמו כרתים, סלוניקי או יעדי תיירות אחרים יתכן מחסור במוניות. הזמנה מראש פותרת לכם את נושא ההעברה למלון שלכם או לנמל או לכל מקום שאתם צריכים להגיע אליו במינימום זמן ומקסימום נוחות.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

חברת הולידי פלאן מבית ARD ממוקמת באתונה, ומספקת שרותי הסעות, מוניות, העברות וסיורים מודרכים באתונה ומאתונה לרוב היעדים ביוון. אנו עובדים איתם כבר מעל 14 שנים ויכולים להגיד לכם בלב שלם שזו החברה האמינה ביותר באתונה לשרותים אלה. שרות מהיר, מקצועי ומוקפד, אמין ועם נהגים דוברי אנגלית. מלבד הסעות והעברות לכל מקום ביוון ניתן גם להזמין מהם סיורים מודרכים באנגלית או עברית, סיורים ברכבים חדישים וממוזגים בסטנדרט גבוה ובאיכויות שקשה למצוא ביוון. החברה מוציאה סיורים מודרכים ברכבים חדישים וממוזגים גם בתוך אתונה וגם ימי טיול למטאורה, דלפי, אפידברוס, ארגולידה, טריקלה קורינטיאס, כיף סוניון, האי אוויה, מפלי אדסה, מעיינות פוזאר, חלקידיקי ועוד ועוד. במרוצת השנים עבדנו עם הרבה חברות דומות ביוון, אבל החברה הזו היא ליגה אחרת של רמת שרות, החל מהרכבים הנוחים, הצוות המצויין וכל ההפתעות הקטנות שהופכות את הטיול למרהיב, נינוח ומיוחד במינו, תוכלו לפנות ישירות לחברה באתונה באנגלית, או לפנות לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים! 
פניה במייל [email protected]


 

אפשרויות:
הסעות והעברות באיזור אתונה לכל כמות של אנשים ברכבים חדשים וממוזגים.
הסעות והעברות מכל מיקום ביוון לכל מיקום ביוון לכל כמות של אנשים ברכבים חדשים וממוזגים.
סיורים מודרכים יומיים מאתונה לפלופונז, מטאורה, דלפי, קורינתוס, קייפ סוניון ועוד יעדים.
הסעות מאתונה ללפקדה. [לפקאס]
השכרת מיניבוס או אוטובוס למספר ימי טיול מודרכים בכל מסלול טיול ביוון.
הזמנת מיניבוס או אוטובוס עם נהג בכרתים, להעברות או לימי טיול מלאים.
הזמנת מיניבוס או אוטובוס עם נהג ברודוס, להעברות או לימי טיול מלאים.
סיורים מודרכים באתונה לכל כמות של אנשים ברכבי מרצדס חדישים ונוחים.מנכ"ל איי יוון זמיר סיון ממליץ על הולידיפלאן מקבוצת  ARD:  הערת עורך אתר איי יוון הישראלי [זמיר סיון] - בתור מי שעובד עם יוון כבר למעלה מ-12 שנה הולידי פלאן מקבוצת ARD היא חברת ההסעות, ההעברות והסיורים המודרכים באנגלית הכי טובה שעבדתי איתה. החבר'ה האלה מקצועיים, אמינים, דוברי אנגלית רהוטה. לחברה צי רכבים חדיש ומתוחזק היטב. הרכבים נוחים וממוזגים וכל שרות שהחברה מספקת אם הוא לאדם אחד ואם הוא ל-300 איש, תמיד תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שרות. זו המלצה אישית שלי ואני משוכנע שלא תתאכזבו. החברה פועלת בעיקר באיזור אתונה ומאתונה לכל יעדי יוון גם בתחום ההסעות וגם בתחום הסיורים המודרכים, אבל יש לה קשרים עם חברות טובות נוספות בכל איזורי יוון. אי אר די מספקים גם שרותי הסעות לקבוצות בכרתים ורודוס


 אישור מיידי על ההזמנה.
 ימתינו לכם ביעד עם שלט על שמכם.
 השרות מסופק ע"י החברות המומלצות ביותר בכל אחד מהיעדים.
 החברה שאנו מזמינים דרכה הינה החברה האמינה ביותר ביוון והאיים.

יש שאלה? צריכים המלצה? מלון? שלחו לנו מייל:
 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il