האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מלון ללילה בדרך צפונה מאתונה

מלון ללילה בדרך צפונה מאתונה

אם אתם נוחתים באתונה בלילה, ובתי המלון סביב נמל התעופה של אתונה יקרים מידי, אך מצד שני אתם לא רוצים להכנס לאתונה בכדי לצאת ממנה עם בוקר בחזרה לשדה, או בכלל לא רוצים להכנס בלילה לאתונה עם רכב [כל האפשרויות ברורות מאד], או שאתם נוחתים בצהרים ולא רוצים לנסוע לצפון בערב, תוכלו לקחת מלון ללינה במיקום קרוב יחסית על ציר המשך הנסיעה שלכם למחרת בבוקר. להלן כמה המלצות על מלונות המצויים במסלול הנסיעה צפונה לכיוון צומרקה, זגורי, יואנינה המצויים פחות או יותר עד שעה שעה וחצי במסלול הטיול שלכם צפונה, , בשני כיוונים : צפונה לכיוון פיליון או מטאורה. או למי שמתחיל עם צומרקה וכפרי זגוריה בטיול שלו, אז לא צפונה אלה מערבה לכיוון האוטוסטרדה החדשה E5 בדרך לתעלת קורינטוס. שימו לב : בתכנון מסלול נכון, לרוב אין צורך בלילה בדרך, שלב תכנון הטיול מתחיל עוד לפני שהזמנתם את הטיסה ליוון, לכן גם מומלץ לשקול להרשם למסלול המודולרי למטיילים בצפון יוון של אתר יוון והאיים שיעשה לכם הרבה סדר ויספק לכם מסלול מושלם וכמעט נקי מטעויות לצפון יוון ההררית : לחצו כאן

המלצה של סיון זמיר : ההתקדמות הזו של עד שעה לא באמת תיתן לכם הרבה. מה שאני מציע לכם זה ללון את הלילה באיזור החוף הדרומי של אתונה בפרבר העונה לשם Vari - vouligmeni הוא מצוי 25 דקות נסיעה מנמל התעופה. עם בוקר תוכלו לצאת לדרך רעננים. למלונות באיזור וארי ווליגמני ראו כאן עם זאת אם אתם ממש רוצים ללון על ציר הנסיעה שלמחרת היום, להלן מספר אפשרויות.שרות חינמי לעזרה בחיפוש והמלצה על מלונות מומלצים בדרך צפונה מאתונה : 
לא מצאתם את המלון המתאים לכם או שאין זמינות במלונות המומלצים בדרך צפונה מאתונה בעמוד זה של אתר יוון והאיים? תוכלו להשאיר פנייה לצוות השרות החינמי שלנו ונשמח לשלוח לכם המלצות נוספות כל מלונות מומלצים בדרך צפונה מאתונה כולל קישור להזמנה בטוחה, ליצירת קשר עם צוות השרות שלנו לחצו כאן מלונות מומלצים ליוצאים לכיוון קוריטוס במערב  וממשיכים משם צפונה לכיוון צומרקה וכפרי זגוריה :

מלון אלפסינה : כ 50 דקות פנימה לתוך מסלול הנסיעה צפונה לכיוון קורינטוס, מלון נחמד מאד ונח מאד ללילה אחד, מקצר גם את הדרך למחרת לצומרקה באותם 50 דקות אלה, בהחלט בחירה מצויינת.
לפרטים והזמנה

מלון קוקניס : מלון זה גם מצוי על הדרך מערבה לקורינטוס, לאלה שנוסעים תחילה לצומרקה וזגוריה, המלון אמנם דורש גם נסיעה של איזה 15 דקות בכביש פנימי אבל הרווח הוא נוף יפה של המפרץ הקורינטי עם בוקר, נחמד מאד.
לפרטים והזמנה

מלון בלו דיאמונד : בישוב מגרה, מלון פשוט אך חביב להעברה של לילה בדרך צפונה, יציאה מהאוטוסטרדה ב Megara קל ופשוט, לקום בבוקר באווירת כפר דייגים קטן ולהמשיך צפונה לכיוון קורינטוס.
פרטים והזמנה

מגרה הוטל - מלון פשוט ונח בעיירה מגרה, ממש ביציאה מאתונה לכיוון תעלת קורינטוס, מקום נח ונעים להעביר בו לילה עם כיוון הנסיעה שלכם.
פרטים והזמנה

סאן הוטל - מלון זה מצוי בישוב קינטה ממש בקרבת תעלת קורינטוס, מלון 2 כוכבים פשוט על החוף בהחלט מקום נחמד להעביר בו לילה אחד בדרך צפונה.
פרטים והזמנה

דירות סי ויו - בישוב האחרון לפני תעלת קורינטוס - שווה בדיקה במקרה שאחרים אינם זמינים.
פרטים והזמנה

מלונות מומלצים ליוצאים צפונה לכיוון פיליון, מטאורה, לאמיה :

מלון אקטי : מלון מאד מאד בסיסי אבל נחמד להעביר לילה אחד אחרי נחיתה מאוחרת באתונה כאשר אתם בדרך לפיליון או מטאורה, בישוב ליבאנטס כשעה וארבעים דקות מנמל התעופה של אתונה.
פרטים והזמנה

מלון דליס : מלון פשוט וחביב המצוי כשעתיים צפונה מאתונה לכיוון לאמיה ופיליון, מקום טוב להעביר בו לילה קצר, יש כאלה שאפילו בחרו להעביר בו שני לילות.
פרטים והזמנה

מלון הלנה : בישוב ארקיסטה, מלון זה משמש בעיקר אנשים שצריכים לקחת עם בוקר הפלגה לאי אוויה שיוצאת מהנמל של עיירה זו, אך גם כאלה הזקוקים ללינת לילה בדרך צפונה.
פרטים והזמנה

+ לממשיכים צפונה ראו את רשימת המלונות המומלצים ביותר בכפרי זגוריה וצומרקה
+ רוצים מסלול כתוב מוכן לכל הטיול שלכם בצפון יוון, ראו את המסלול המודולרי באתר


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il