האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

אוכל כשר ביוון

מסעדות כשרות באתונה

 באתונה קיימת מסעדה כשרה השייכת לבית חב"ד. המסעה מצוייה במרכז אתונה ונוחה מאד להגעה, צמוד למסעדה יש גם מכולת כשרה בה תוכלו לרכוש מוצרי מזון כשרים המיובאים מישראל.
למידע נוסף על בית חב"ד באתונה ראו בית חב"ד באתונה של אתר אתונה הישראלי. 
ראו מלונות קרובים לבית חב"ד באתונה, במרחק של עד 12 דקות הליכה. אם אתם מתכננים נסיעה לאתונה, הזמינו את אחד המלונות הבאים ותהיו קרובים מרחק הליכה קצר מהמסעדה הכשרה ומבית חב"ד. 
Plaka Hotel מלון מומלץ, שנמצא כעשר דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה.
A for Athens מלון במיקום מרכזי מאד. חדש מומלץ, נמצא מרחק שש דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה.

מסעדות כשרות בסלוניקי


אוכל כשר בסלוניקי תוכלו להשיג במסעדת השלום הפתוחה בכל ימות השבוע ומצוייה בכתובת Tsimiski & 9 Salaminos St ממש במרכז העיר. המסעדה מצוייה בתוך מתחם מלון אסטוריה. כדאי מאד להזמין חדרים מראש אם ברוצנכם לשהות במלון זה בשל סיבת הקירבה למסעדה.
במלון 90 חדרים והם נחטפים במהירות ובמיוחד בסמיכות לחגים.


אוכל כשר באיי יוון

מסעדות כשרות באיי יוון אינן נפוצות. לאחרונה נפתחו 3 מסעדות כשרות באיים הגדולים רודוס וכרתים. אחת בעיר רודוס, השניה בעיירה הרקליון בכרתים. והשלישת בעיירה חרסוניסוס בכרתים
בית חב"ד באתונה יכולים להעביר אוכל כשר בטיסות או באוניות או בתחבורה ציבורית לכל מיקום ביוון, אם יש לכם צורך באוכל כשר בכל מיקום ביוון צרו קשר עם בית חב"ד באתונה שישמחו לעזור. שימו לב, שינוע אוכל בתוך יוון דורש לוגיסטיקה והוצאות, בית חב"ד ידרוש ממכם תשלום בהתאם לגודל המשלוח וליעד ביוון אליו יש לשנע את אוכל הכשר]. ניתן לשנע אוכל כשר גם בתוך יוון היבשתית וגם לכל איי יוון, כל השנה, אך יש לתאם זאת מראש מוקדם ככל שניתן.
שומרי כשרות רבים מבקרים באיי יוון ובסוגיית הכשרות נעזרים במנות מבית חב"ד או ברשימת מוצרים אותה ניתן למצוא באתר בית חב"ד אתונה - רשימה של מוצרים אותם ניתן לרכוש בכל סופר ביוון, ובוחרים לקחת מלון דירות/ דירה/ וילה וכך לא נותנים למגבלה זאת להפריע.
לפניה לבית חב"ד באתונה שילחו מייל ל[email protected] או פנו בטלפון: 30-210-3233825+


טיול פרטי ביוון [לקבוצות קטנות וגדולות, מותאם לשומרי כשרות]

אנו באתר איי יוון הישראלי יכולים לארגן לכם רכב, מדריך דובר עברית, קשר עם מלונות שיאפשרו גישה למטבחים שלהם, וכן מסלול מותאם לשומרי שבת כולל שישי שבת במיקום אחד שאינו דורש נסיעה, בעבר כבר הוצאנו עשרות קבוצות קטנות וגדולות של שומרי כשרות לטיולים במרכז וצפון יוון, צרו קשר עם מחלקת השרות שלנו לברור וקבלת הצעת מחיר לטיול עבור המשפחה או הקבוצה שלכם ליוון [email protected]


ראו גם מלון כשר בלונדון וגם אוכל כשר בפריז  ראו גם בתי כנסת ביוון  ראו גם מדריך דובר עברית באתונה  ראו גם פסח בכרתים

ראו גם מידע על טיסה לכרתים | ראו גם חבילות נופש לכרתיםPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il