האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

אוכל כשר ביוון

מסעדות כשרות באתונה

 באתונה קיימת מסעדה כשרה השייכת לבית חב"ד. המסעדה נמצאת במרכז אתונה, שכונת פסירי, ונוחה מאד להגעה. צמוד למסעדה יש גם מכולת כשרה בה תוכלו לרכוש מוצרי מזון כשרים המיובאים מישראל.
למידע נוסף על בית חב"ד באתונה ראו בית חב"ד באתונה של אתר אתונה הישראלי. 
ראו מלונות קרובים לבית חב"ד באתונה, במרחק של עד 12 דקות הליכה. אם אתם מתכננים נסיעה לאתונה, הזמינו את אחד המלונות הבאים ותהיו קרובים מרחק הליכה קצר מהמסעדה הכשרה ומבית חב"ד. 
Plaka Hotel מלון מומלץ, שנמצא כעשר דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה.
A for Athens מלון במיקום מרכזי מאד. חדש מומלץ, נמצא מרחק שש דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה.

מסעדות כשרות בסלוניקי


אוכל כשר בסלוניקי תוכלו להשיג במסעדת השלום הפתוחה בכל ימות השבוע ומצוייה בכתובת Tsimiski & 9 Salaminos St ממש במרכז העיר. המסעדה מצוייה בתוך מלון אסטוריה. כדאי מאד להזמין חדרים מראש אם ברוצנכם לשהות במלון זה בשל סיבת הקירבה למסעדה.
במלון 90 חדרים והם נחטפים במהירות ובמיוחד בסמיכות לחגים.


אוכל כשר באיי יוון

בית חב"ד נפתח גם באי רודוס - במתחם יש מסעדה כשרה (היחידה ברודוס), וכן אפשרות לרכוש מצרכים וגם הזמנת קייטרינג. ממוקם ב-IXIA בכתובת: Iraklidon 84

מסעדות כשרות באיי יוון אינן נפוצות. לאחרונה נפתחו 2 מסעדות כשרות באי כרתים. בעיירה הרקליון ובעעירה חרסוניסוס.

בית חב"ד באתונה יכולים להעביר אוכל כשר בטיסות או באוניות או בתחבורה ציבורית לכל מיקום ביוון, אם יש לכם צורך באוכל כשר בכל מיקום ביוון צרו קשר עם בית חב"ד באתונה שישמחו לעזור. שימו לב, שינוע אוכל בתוך יוון דורש לוגיסטיקה והוצאות, בית חב"ד ידרוש ממכם תשלום בהתאם לגודל המשלוח וליעד ביוון אליו יש לשנע את אוכל הכשר]. ניתן לשנע אוכל כשר גם בתוך יוון היבשתית וגם לכל איי יוון, כל השנה, אך יש לתאם זאת מראש מוקדם ככל שניתן.
שומרי כשרות רבים מבקרים באיי יוון ובסוגיית הכשרות נעזרים במנות מבית חב"ד או ברשימת מוצרים אותה ניתן למצוא באתר בית חב"ד אתונה - רשימה של מוצרים אותם ניתן לרכוש בכל סופר ביוון, ובוחרים לקחת מלון דירות/ דירה/ וילה וכך לא נותנים למגבלה זאת להפריע.
לפניה לבית חב"ד באתונה שילחו מייל ל[email protected] או פנו בטלפון: 30-210-3233825+ראו גם מלון כשר בלונדון וגם אוכל כשר בפריז  ראו גם בתי כנסת ביוון  ראו גם מדריך דובר עברית באתונה  ראו גם פסח בכרתים

ראו גם מידע על טיסה לכרתים | ראו גם חבילות נופש לכרתיםPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il