האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ייעוץ מקצועי, תכנון טיול ליוון

ייעוץ מקצועי, הרכבת מסלול טיול בצפון יוון

מטרת הייעוץ מול סיון זמיר או מול שרית דוידובסקי היא לבנות לכם את מסלול הטיול המיטבי בצפון יוון, והמתאים לכם ביותר ע"פ הדרישות והדגשים שלכם ועם הניסיון והידע הרב שלנו באיזור. נסיון של למעלה מ-20 שנה. סיון זמיר חי ומתגורר באתונה, יוון, למרות שאת רוב זמנו הוא עושה ברחבי יוון, עם דגש על צפון יוון (אבריטניה, אגרפה, צומרקה, זגוריה, סולי, טספורטיה, פיליון, האולימפוס, מחוז מקדוניה, תרקיה ועוד). 

חדש: שימו לב שאם אתם זקוקים לעזרה מקצועית בארגון חופשה או טיול גם ביעדים שאינם צפון יוון, גם אז ניתן להרשם לייעוץ [ ראה מטה כפתור מספר 3 ] ואז הוא יבוצע ע"י אחת מיועצות הטיולים והנופש המקצועיות של אתר יוון והאיים, בין היעדים שנוכל לייעוץ עבורם מלבד יעדי צפון יוון ניתן למצא את : חופשה כרתים,  אוויה, החוף המערבי של אפירוס ולפקדה, איזור אתונה, איזור סלוניקי, פיליון, האיים הקיקלאדים, האיים הסארונים או שילוב בין כמה מאלה.

כמה מילים: ברוב המקרים הייעוץ לא עולה 1500 ש"ח אלה חוסך הרבה יותר. טווח הטעויות של מטיילים ביוון הוא גדול מאד ולעתים הטעויות האלה מתבטאות בהרבה כסף - בהוצאות על  דלק וזמן במקרה הטוב, וטעויות גדולות יותר במקרה הפחות טוב. בנוסף זה לא רק עניין של חיסכון כספי, חשוב לי גם לבנות לכם את הטיול שהכי מתאים לכם, חשוב לי שתחזרו מיוון עם "וואו"!! היה טיול שווה! לכן גם חשובה שיחת ההכרות ביננו. במהלך השיחה אלמד לקרוא אתכם ולהבין מה הכי מתאים לכם ולשלב את האופי שלכם בתוך האהבה שלי ליוון שאני רוצה להעביר אליכם.

(שימו לב שיש גם מסלול תשלום של 1100 ש"ח) למטיילים שיוצאים לעד 5 ימי טיול.

אם אתם מתכננים טיול קלאסי לצפון יוון ההררית (צומרקה, זגוריה, מטאורה, פיליון או חלק מהם) אנחנו ממליצים לכם לשקול לרכוש את המסלול המודולרי המורחב עלותו פחותה ממסלול הייעוץ: 750 ש"ח והוא נותן לכם מסלול כתוב מוכן שניתן "להרכיב אותו באופן מודולרי ע"פ מספר הימים שיש לכם ביוון" וגם לקבל מאיתנו עזרה בחלוקה ובבחירה של הימים וגם עזרה בבחירה של המיקומים המומלצים ביותר לביקור במסגרת הזמן שיש לכם. אם אתם מתכננים טיול שאינו הטיול הקלאסי וברצונכם להוסיף מיקומים נוספים, או לבנות תוכנית שונה לגמרי ואתם ליחס אישי מלא משלב התכנון פנימה לתוך הטיול, תוכלו להמשיך עם מסלול הייעוץ המלא שבעמוד זה ומיועד לבניית מסלול ייחודי בהתאמה אישית והכולל גם את קבלת המדריך המלא.

מהלך שרות הייעוץ המלא.

1. שיחה טלפונית ראשונית של עד חצי שעה עם סיון זמיר או שרית דוידובסקי מצוות הייעוץ הבכיר שלנו, השיחה תתואם מול המשרד לאחר ההרשמה לשירות.
    אפשרי גם ב-Zoom במהלך הייעוץ הטלפוני זמיר נקשיב לרצונות, בקשות, רעיונות וספציפים שלכם, נשאל אתכם מגוון שאלות שיעזרו לנו להרכיב עבורכם את המסלול הפרטני והמתאים לכם ביותר.

2.  לאחר שיחת הייעוץ ותוך עד 7 ימים נשלח לכם שלד מסלול לאישור, לאחר אישורכם ועד 7 ימים לפני נסיעתכם תקבלו את המסלול המלא, כתוב ומוכן להדפסה.

3. אנו נעזור, נמליץ ונזמין לכם את כל המלונות במסלול 

4. השרות כולל עזרה מול צוות השרות שלנו במייל/וואטסאפ/טלפון גם כאשר תהיו ביוון, במהלך כל הטיול שלכם, גם במצבי חירום, שרות 24/7. - בטלפון הישיר של צוות השרות הבכיר.

5. כל הנועצים יקבלו עם שליח עד הבית את הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית של סיון זמיר".

6. כל הנועצים יוכלו לקבל את המפות המקצועיות בקנה מידה של 1:50000 של זגוריה וצומרקה (המפות עמידות במים) - איסוף המפות מנקודות איסוף בצומרקה ובזגוריה.

7. כל הנועצים מקבלים את שרות S.O.S GREECE עזרה במצבי חירום - ללא תשלום  [ הרשמה לשרות זה ללא ייעוץ עלותו 450 ש"ח ]


+ שימו לב אם אתם רוצים לצאת לטיול לצפון יוון ההררית, רצוי להתחיל את הייעוץ איתנו כאשר הזמנתם כבר את הטיסות, זה יזרז את הליך הייעוץ ויהפוך אותו לפרקטי יותר. מבחינת מיקומים להזמנת הטיסה רצוי להזמין טיסה הלוך לאתונה (בוקר, או ערב - במקרה של ערב תלונו לילה באתונה) וחזור גם מאתונה (בערב, במקרה של טיסת בוקר תלונו לילה באתונה).או הלוך סלוניקי (בוקר או צהרים, או לילה בסלוניקי במידה ונוחתים בערב) וחזור גם מסלוניקי (כנ"ל). מאד לא מומלץ להזמין טיסה ליעד אחד וחזור ליעד אחר, זה לא משפר כמעט בכלום את המסלול, למעט מקרים חריגים. מי שלא רוצה להזמין טיסות, שימתין לייעוץ, ייתכן ובמהלך הייעוץ אייעץ לכם מה מתאים לכם יותר, אתונה או סלוניקי.


לתשלום 1500 ש"ח כולל הספר
תשלום והרשמה לייעוץ זה מתאימה לנוסעים ליוון ל-6 ימים ומעלה.
לאחר התשלום יצרו עמכם קשר טלפוני לתאום שיחת הייעוץ הפרטנית.
אנו מכבדים את כל הכרטיסים למעט דיינרס - נא לא לשלם בדיינרס.

     
לתשלום 1100 ש"ח כולל הספר
תשלום והרשמה לייעוץ זה מתאימה לנוסעים לטיול של עד 5 ימים.
לאחר התשלום יצרו עמכם קשר טלפוני לתאום שיחת הייעוץ הפרטנית.
אנו מכבדים את כל הכרטיסים למעט דיינרס - נא לא לשלם בדיינרס.טיול בוטיק פרטי מודרך לצפון יוון

עם רכב שלנו, מלווה [ נהג ] שלנו והמסלול שתרצו בהתאמה אישית.

    
אם במהלך הייעוץ או אחריו תחליטו שתרצו טיול בוטיק מודרך עם ארגון מלא שלנו, רכב שלנו ונהג מלווה שלנו, נפחית לכם את עלות הייעוץ מהצעת המחיר לטיול שכזה. צוות מלווי הטיול כולל דוברי אנגלית ועברית. מתאים לכל הרכב של אנשים, החל ממטייל אחד ועד 20 איש (וגם יותר).

* שימו לב גם לאפשרות ליווי ונהיגה של סיון זמיר.
למידע נוסף »

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

סרטון וידאו ששודר בערוץ טלביזיה יווני על זמיר סיון ופעילותו בצפון יוון.

Epirus Tourism from Israel ENGLISH sm.mp4.mp4 from sivan zamir on Vimeo.

 

סיון זמיר גם מדריך ומלווה קבוצות בטיולי בוטיק לקבוצות קטנות בצפון יוון, ראו טיול בוטיק לצפון יוון

אפשרויות נוספות להרכבת טיול ביוון ללא ייעוץ 

1. טיול עצמאי  - ללא ייעוץ וללא מסלול כתוב.
השתמשו באלפי ההמלצות באתר יוון והאיים והרכיבו בעצמכם את הטיול שלכם ביוון,גם את כל ההזמנות למלונות לאורך המסלול ואת השכרת הרכב תוכלו לעשות דרך אתר יוון והאיים וע"י כך גם לקבל את השרות שלנו במקרה של בעיה או תקלה, הרכבת מסלול עצמאית מתאימה לאנשים שאוהבים ויש להם זמן לחקור ולהרכיב את המסלול שלהם עצמאית מהמידע הקיים ברשת ובעיקר באתר יוון והאיים.

2. טיול עצמאי עם המסלול המודולרי של יוון והאיים
המסלול המודולרי הוא מסלול כתוב ומוכן, כולל המלצות, מסלולים, הוראות נסיעה וכזה המתאים למי שמגיע לטיול בצפון יוון של החל מ 5 ימים ועד 20 יום, הוא ניתן להתאמה באופן מודולרי למספר הימים העומדים לרשותכם וכולל גם עזרה ראשונית של סיון זמיר [ יועץ הטיולים ביוון ] לחלוקת ימים נכונה שתעזור את השימוש במסלול המודולרי, למסלול המודולרי נכנסים עם קוד סודי שמתקבל לאחר התשלום
לעוד פרטים ורכישה לחצו כאן

3. טיול בוטיק פרטי עם נהג ורכב שלנו
אנחנו ניקח אתכם למיקומים המרהיבים ביותר בצפון יוון במסלול שאנחנו ייצרנו וכל זאת עם רכב שלנו ונהג שלנו שגם ישמש כמדריך שלכם בטיול לצפון יוון, במקרה הזה אתם רק צריכים לפגוש את הנהג שלנו בנמל התעופה שיוחלט עליו ומכאן אנחנו כבר מארגנים ומסדרים את הכל, טיול זה מתאים גם לזוגות החוששים לנהוג, גם למשפחות וגם לקבוצות של חברים, לאתר יוון והאיים הפועל בשיתוף פעולה עם חברת הולידי פלאן היוונית יש צי גדול של רכבים חדשים ומתוחזקים ונהגים מיומנים ודוברי עברית או אנגלית, למידע נוסף ויצירת קשר איתנו.
עיברו לעמוד הטיולים הפרטיים.


מתלבטים?.. ניתן לכתוב לסיון זמיר מייל  [email protected]


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il