האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול תמריץ ליוון - אינסנטיב

טיול תמריץ ליוון - אינסנטיב עם יוון והאיים

טיול תמריץ ליוון [ אינסנטיב ] 


מחלקת הטיולים של אתר יוון והאיים בראשות סיון זמיר מוציאה טיולי תמריץ לחברות ועסקים ביוון, המסלולים שלנו לטיולי התמריץ כוללים טיולים באיזורים המרהיבים ביותר של יוון בכפרי זגוריה, צומרקה, פיליון, מטאורה ואבריטניה הניתנים לשילוב גם עם ראפטינג בנהרות צפון יוון [ האראכטוס והוידומאטיס], קניונינג בדרגות שונות, טיולי ג'יפים, שייט בסירות קאנו לאורך חופי מזרח פיליון, רכיבה על סוסים ועוד אטרקציות ופעילויות אחרות ומגוונות [אפשר גם טיול תמריץ סולידי יותר]. אנו פועלים בתחום טיולי התמריץ ביוון עם החברות המובילות ביוון לטיולים אתגריים או סולידים וניתן להתאים טיול לכל סוג של עובדים, התקופה הטובה ביותר מבחינת מזג אוויר ואטרקציות ליציאה לטיולי תמריץ ביוון היא מאי, יוני, יולי וכן בחודשים ספטמבר ואוקטובר, גם לחברות או עסקים המעוניינים בטיולי תמריץ בחורף, יש לנו מענה הולם. ניתן להגיע למיקומים מקסימים בחורף היווני ואף לשלב את אחד מ 18 אתרי הסקי של יוון כחלק מהטיול.

ככלל נשמח לשוחח אתכם גם על רעיונות נוספים שאולי יש לכם או שאולי תרצו לקיים ביוון, אכב טיול אינסנטיב ביוון ניתן לקיים גם לקבוצות קטנות מאד של מספר עובדים או מנהלים או לקבוצות גדולות יותר, תמיד ננסה לספק את הפתרון התאום ביותר לדרישות שלכם ולשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצוע ובטיחות למטיילים שלכם, צרו איתנו קשר במייל או טלפונית  : בטלפון : 054-5423341 לשרית מומלץ לפנות במייל [email protected]

צילום מתוך טיול אינסנטיב שעשינו למשרד עורכי הדין יוסי לוי ושות.איך זה עובד :

ההמלצה שלנו לטיולי אינסנטיב ביוון : אנחנו הכי ממליצים על טיול לצפון יוון ההררית, לדעתנו מדובר באיזור המיטבי לטיולי התמריץ לעובדים. אך עם זאת ניתן גם לבחור איזורים אחרים ביוון  שלעתים צריך לבחור מטעמים של חוסר זמן. איזורים אפשריים נוספים לטיולי אינסנטיב יכולים להיות אתונה וסביבתה, או האי כרתים או האי אנדרוס או חצי האי פיליון או סלוניקי וסביבתה הקרובה, עוד אנחנו ממליצים לצאת לטיולים הללו במיניבוסים ולא באוטובוסים [ למרות שהכל אפשרי ] הבחירה במיניבוסים לרוב נוחה יותר ומיניבוסים מסוגלים להגיע למיקומים שאוטובוסים פחות יכולים להגיע אליהם, בכל מקרה נשמח לעמוד לרשותכם בכל רעיון שגם לכם עשוי להיות לגבי סוג הטיול שתרצו עבור העובדים שלכם. וגם להציע לכם מספר מסלולים מוצלחים מאד שעשינו בעבר למגוון גדול של לקוחות.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il