האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מסלול טיול מוכן לביצוע עצמאי

המסלול המודולרי המורחב - למטיילים בצפון יוון

המסלול מיועד לנוסעים ל צומרקה, כפרי זגוריה, מטאורה, יואנינה, חצי האי פיליון 
מתאים לנוחתים באתונה, או בסלוניקי (גם לנוחתים ביואנינה)

נא קראו בקפידה

המסלול המודולרי המורחב הוא מסלול כתוב ומוכן למטיילים שרוצים לנסוע לצפון יוון ההררית עם מינימום טעויות, מקסימום מידע, ניצול מיטבי של זמן, הגעה למקומות הכי יפים ללא טעויות ניווט, לינה במלונות המומלצים, אכילה במסעדות הטובות בכל איזור, בחירת האטרקציות הכי מתאימות עם החברות הכי אמינות ומקצועיות (חשוב גם לבטחונכם האישי). ובקיצור, הפקת המקסימום מהטיול שלכם ביוון.  המסלול בנוי מ-22 ימי טיול פלוס המלצה לסיורי עצמאי באתונה ובסלוניקי. מתאים למי שנוסע ל-5 ימים ויותר (גם יותר  עד 22 ימים). כל יום במסלול ניתן להדפסה בנפרד, וכן ניתן להדפיס את המסלול כולו. כל יום מתאר מסלול יומי מפורט וכולל מפת גוגל בסוף כל יום - כי טעויות ניווט מאד נפוצות ביוון.

לאחר רכישת המסלול בעמוד זה תקבלו מאיתנו - תוך 24 שעות - לינק לכניסה למסלול, קוד אישי והסבר להתנהלות מול החומר הרב.

המסלול מתאים למטיילים שרוצים לטייל באיזורים הללו:
צומרקה (דרום צומרקה, מרכז צומרקה, צפון צומרקה)  כפרי זגוריה (מרכז זגוריה, מערב זגוריה ומזרח זגוריה)  סולי וטספורטיה, מצובו, מטאורה, חצי האי פיליון, כולל המלצות על הנסיעה מאתונה או מסלוניקי (כולל שמורת האולימפוס, קניון פורטיצה, מפלי אדסה, דלפי ועוד)

עזרה מול הצוות שלנו בחלוקת הימים ועזרה בהזמנות:
מאחר ולכל מטייל יש את ההעדפות שלנו והזמנים שעומדים לרשותו, לאחר רכישת המסלול בעמוד זה, ישלח אליכם מייל תוך 24 שעות, עם לינק למסלול, קוד סודי אישי, והסבר על אופן הכניסה למסלול.
אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו במייל שתקבלו לגבי חלוקת הימים האידיאלית ושאלות נוספות שיעלו. במסלול תמצאו גם מספר טלפון חירום של סיון זמיר, אליו ניתן לפנות במצב חירום (מקווים שלא יהיו כאלה), בפנייתכם יש לציין את הקוד הסודי שלכם. המסלול כולל המלצות ולינקים להזמנה ישירה של מלונות, טיסה, רכב. במידת הצורך נשמח לעזור עם הזמנת מלונות.

חלק מהמיקומים שמצויים במסלול המודולרי עם הוראות הגעה מדוייקות והמלצות:  מעיינות קויאסה, לורוס ספרינגס, רמה מארקס, אגיוס גאורגיוס, איליוחורי, מעיינות הוידומאטיס, מסלול עידן הקרח, דרקולומני, מסלול סיאקו קאלאריטס, חוף צומרקה, מפלי סודה, תצפיות אוקסיה, באלוי וויקוס, גבי המים של רוגובו, מפל קטראקטיס, ארכטוס קרוס, מטאורה, מסלול האוס, מילופוטאמוס, עץ הדולב בצאגארדה, הרכבת במילייס, קלידוניה, בולבר קסקדס, קניון פורטיצה, גאבה ספרינגס, קאלאריטיקוס, ריבר טרקינג באכרון ועוד.

עדכון גרסא: שימו לב שהמסלול המודולרי שלנו מתעדכן כל הזמן במידע חדש, אנחנו גם מעדכנים על כבישים שנחסמו או נסגרו, על כבישים חדשים שנפתחו ועדיין לא מופיעים ב Google maps או באפליקציות נוספות ועוד, הגרסא האחרונה הזמינה של המסלול המודולרי היא 2024. לכן בכל כניסה למסלול מומלץ לרענן את העמוד על מנת לקבל את הגרסא הכי מעודכנת.

המסלול בתוקף לשנה.

איך פועל השירות: לאחר ביצוע התשלום המאובטח של 750 ש"ח דרך עמוד זה ובתוך 24 שעות ישלח לכם למייל שהוגדר בהליך התשלום קוד סודי, לינק כניסה לאתר והסבר על אופן הכניסה למסלול.
חדש: הרשומים למסלול המודולרי של יוון והאיים מקבלים את שרות SOS GREECE ללא תשלום - עזרה במצבי חירום.

+ לאחר התשלום המתינו עד 24 שעות עד שצוות השרות שלנו יצור עמכם קשר.
+ ניתן לשלם בויזה, מאסטכראד, ישראכארט, אמריקן אקספרס -   לא מכבדים כרטיסי דיינרס

אין אפשרות ביטול לאחר רכישה

רכישת המסלול 750 ש"ח.

    אם אתם מחפשים אופציה זולה יותר ודומה, תוכלו לרכוש את הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית" שכתב זמיר סיון, הספק מספק את כל המידע הדרוש לתכנון נכון של טיול לצפון יוון ההררית [כמו המסלול המודולרי ] ובנוסף ביספר יש בר קוד לסריקה ע"י טלפון חכם שמוביל לעמוד עדכונים בזמן אמת! גם רוכשי הספר מקבלים את שרות EMG למצבי חירום ללא תשלום : למידע ורכישה

לברורים בנושא הרשמה למסלול המודולרי טרם רכישה השאירו פנייה:

ראו מכתבי תודה שקיבלנו על השרות שלנו

הסרטון הבא שודר בערוץ הטלוויזיה היוונית המוביל ביוון Anthena על פועלו של סיון זמיר בצפון יוון ההררית, על פיתוח ושיווק התיירות מישראל לכפרי זגוריה וצומרקה. הסרטון אמנם ביוונית אבל תוכלו להבין כמה מילים, יש גם גם יופי של צילומים ונופים, מומלץ לצפייה.לפנייה ישירה לסיון זמיר בנושא טיולי בוטיק (טיולים מאורגנים לקבוצות קטנות או טיולים לחברות ועסקים) טיול VIP לצפון יוון, ניתן גם לפנות במייל: [email protected]
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il