האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

שקיעות ביוון sunset

שקיעות ביוון

ביוון יש כמה וכמה מיקומים מפורסמים עם שקיעות מרהיבות במיוחד ביופיים. מי לא מכיר את האימרה שהשקיעה בסנטוריני היא היפה ביותר בעולם? זו לא קלישאה או אגדה זו אכן לדעת רבים השקיעה היפה ביותר בעולם, עבורנו סנטוריני זה כאן ביוון אבל עבור אוסטרלים, יפנים ואמריקאים רבים, יוון זה בצד השני של הגלובוס והם מגיעים לסנטוריני בעיקר בכדי לשבת מחובקים באויה או פירה בזמן השקיעה, אלפי קילומטירים של טיסה בשביל השקיעה המרהיבה בעולם לדעת רבים. בשל המבנה הטופוגרפי של יוון, הרים והרבה ים השקיעות בכמה מהמיקומים ביוון פשוט עוצרות נשימה. גם מקדש האל פוסידון דרומית לאתונה בכיף סוניון הוא מקדש לא רק לאל הים, אלא גם לאנשים ששקיעה מרהיבה עושה להם את זה. עשרות, אם לא מאות אנשים מגיעים לכאן לעת ערב רק למטרה זו. בנוסף קיימים ביוון עוד מיקומים מרהיבים נוספים לשקיעה. כמה מהם נציין כאן בעמוד זה. עוד סיבה מעולה להגיע ליוון, אולי אחת המדינות הרומנטיות ביותר בתבל, ללא ספק!


והנה היא אבל אין כמו המקור, שקיעה בכיף סוניון דרומית לאתונה, פשוט מרהיב, אין מילה אחרת!


צולם באי נאקסוס השקיעות בנאקסוס מרהיבות ביופיים, אבל שותף להצלחה המסחררת, גם האי פארוס שלמעשה השמש שוקעת כביכול עליו, כשמסתכלים לכיוון השקיעה מנאקסוס, פארוס משתלב בתמונה, אגב גם באי פארוס שקיעות מרהיבות, במקרה שלו המשתלבים כחלק מהתמונה הם האי אנטיפארוס וביום עם ראות טובה גם האי סיפנוס.

 
 השקיעה הכי מפורסמת בעולם : סנטוריני מיקומו של האי סנטוריני בדרום האיים הקיקלאדים של יוון, כשלצידו שארית לוע הר געש קדום ששקע בים, והבתים למרגלות המדרון התלול בכפרים thira ו oia נחשבות לשקיעות המרהיבות ביותר בעולם, יש מי שמגיע לסנטוריני רק בכדי לשבת על כוסית אוזו בעיירה פירה ברגעי השקיעה, מרהיב ביופיו.

 
 המנזרים התלויים : מטאורה התמונה לא עברה עיבוד גרפי, השקיעות במטאורה מרהיבות כשברקע תחילת השיפולים הנמוכים של הרי הפינדוס וכל תמונה כאן יוצאת מיליון דולר, כמובן שלראות את זה במציאות משאיר זיכרון וטעם של עוד ועוד, בכל מקרה זה הספוט הכי מפורסם ביוון, אז תגיעו.

 
האי היווני המרהיב ביופיו אמורגוס, מספק כמה מהשקיעות המרהיבות ביותר של יוון, ככל שמדרימים באיים הקיקלאדים ובמקרה של אמורגוס גם מדרימים ועם מוסיפים את כיוון מזרח, מקבלים שקיעות מרהיבות יותר ויותר. כמעט בכל פינה באמורגוס ניתן לחוות שקיעה מקסימה, בתמונה זו אפילו ניתן לראות באופק את ההרים של האי נאקסוס.


דרום האי רודוס באיזור פפקי וצמביקה יש את השקיעות המרהיבות ביותר על האי רודוס, זה גם המקום אולי היפה ביותר לחפש לעצמכם בית נופש קטן בכפר או סמוך לים ולקבל שילוב מרהיב של שקיעות נהדרות וזריחות לא פחות מרשימות.


השקיעות של אתונה מרהיבות, בעיקר כאשר אתם עומדים על גבעת ליקאביטוס עם הפנים לאקרופוליס ולים. זה גם ספוט שיכניס אתכם טוב טוב לאווירה של הלילה באתונה, אז האתונאים יוצאים למגוון איזורי הבילוי, הפאבים, הבארים, הטברנות ועוד, קפיצה ללקיאביטוס ואז להתחיל בחגיגות, כשהערב יורד על אתונה, היוונים שוכחים לגמרי מהמשבר הכלכלי.


השקיעות של האי פארוס הן כל כך אווירתיות שפשוט ממתינים להם כל היום, בעיקר השקיעה מהעיירות נאוסה, פריקיה, פונטה, אליקי ופארספורוס שבחלק הצפוני והמערבי של האי פארוס, אז השמש כאילו שוקעת מאחורי האי אנטיפארוס, והצבעים המתקבלים הם בגוונים של כתום וחום, מרהיב.שקיעה מרהיבה באגם ליד העיר יואנינה במחוז אפירוס.עוד שקיעה מרהיבה באיזור העיירה oia  שבאי סנטוריני, כל שקיעה בסנטוריני הוא כמו פלא חדש ויש מי שמגיע מקצוות העולם לסנטוריני בשביל השקיעות הללו, באמת מרהיב במיוחד, זו ממש לא סתם קלישאה.

עוד שקיעה מרהיבה מהחוף הצפון מזרחי של חצי האי פיליון, מדי ערב צבעים עזים ומרגיעים במיוחד, לא נעשה כאן שום פוטושופ, אלה הצבעים המרהיבים של השקיעות בחצי האי פיליון, מדהים [ צילום, קוסטאס זיזיס].

את השקיעה הזו עם הלוגו שלנו העלנו בפייסבוק, שקיעה מאיזור סיבוטה במערב אפירוס, ליד פארגה.

 
עוד כמה שקיעות מקסימות ביוון ראו בוידאו : סיפנוס, אסטיפלאה, מילוס, כיף סוניו, אתונה, פארוס, מיקונוס, סקופולוס, סלוניקי ועוד.

    

 גולשים שביקרו בעמוד זה חיפשו גם מידע על : 
 האיים המומלצים ביותר ביווןעזרה מקצועית בארגון מסלול טיול | מסעדות באתונה | קטריני
 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il