האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

לפקדה Lefkada או Lefkas

עמוד לפקדה Lefkada הידוע גם בשמו לפקאס, של אתר יוון והאיים מוגש בחסות ובשיתוף קשרי תעופה המפעילה טיסות וחבילות נופש לאי לפקדה בים היוני בצפון מערב יוון.

ראו  טיסה ללפקדה


האי לפקדה Lefkada המוכר גם בשם לפקאס Lefkas בפי המקומיים, מצוי במערב יוון, ושלא כשאר האיים אינו דורש הפלגה שכן הוא מחובר ליבשה עם גשר. לפקדה הוא אי ירוק והררי וידוע בכמה מהחופים המרהיבים שלו שהמפורסם שבהם הוא חוף פורטו קציקי שלדעת רבים הוא אחד החופים היפים ב ביותר של יוון. באי לפקדה יש  מגוון של אפשרויות ספורט ימי, אקסטרים, גלישת רוח וגלים ועוד.  האי לפקדה הוא אחד האיים היפים והפולופאריים בים האיוני של יוון במערב יוון, Ioanian , אינו אי שמתאים לתיירי חבילות הנופש, המלונות בלפקדה צנועים למדי [ למעט בודדים שלא ] אך יש באי מגוון רחב של וילות להשכרה, רצוי להזמין לכאן טיסה בנפרד ומלון או וילה בנפרד ומומלץ לשכור רכב כיוון שהחופים היפים ביותר מצריכים נסיעה, או אפילו להזמין טיסה ולשלב נופש של מספר ימים באי לפקדה עם עוד טיול של כמה ימים באיזור שמצפון לאי לפקדה, ב-פארגה או סיבוטה או אפילו פנימה לתוך ההרים של יוון בצומרקה וכפרי זגוריה. גם אם תבחרו להישאר רק בלפקדה תהנו מאי יפה ומגוון שמאד מתאים לטיולים. אנו ממליצים לכם לחפש את אותן וילות מיוחדות או בתי מלון קטנים ברחבי האי ולא את המלונות והסטנדרטים שמוצעים במסגרת חבילות הנופש. עיקר התיירים המגיעים  לאי לפקדה בוחרים בלינה בוילות על פני מלונות. כמות הוילות להשכרה באי זה גדולות משמעותית מאיים אחרים והמתחרה בכמות הוילות הגדול אחרי לפקדה הוא האי כרתים, מבחינת מלונות ההיצע בלפקדה דל יחסית והרמה של רוב המלונות בינונית ומטה.

מזג אוויר ורעידות אדמה: האי היווני לפקדה הוא אחד האיים הגשומים של יוון (בחורף ולעתים קרובות גם בקיץ) בשל מיקומו קרוב להרי הפינדוס והים היוני. בנוסף האי לפקדה הוא אחד היעדים הפעילים ביותר ססמית ביוון, לכן גם אף רשת מלונות גדולה מאלה הקיימות ביוון או בעולם לא בונה כאן מלונות בשל החשש לנזקים תמידיים הנגרמים ע"י רעידות אדמה המתקיימות באיזור של זה יוון על בסיס יומי והנזקים שהם מסבים למבנים. גם הנדל"ן בלפקדה זול משמעותית מיעדים אחרים של יוון בשל סיבה זו. לתיירים המגיעים לאי זה לא אמור להפריע, רוב הרעידות אינן הרסניות או מסוכנות, אבל בעלי הנכסים על האי צריכים תחזוקה מתמדת ויקרה מאד ורוב המקומיים מנסים למכור את נכסיהם, אלה שאין הרבה רוכשים שמתעניינים ולכן המחירים יורדים (מוזר שדווקא ישראלים, שאולי לא מודעים לנושא רעידות האדמה על האי, הם רוכשים מאד פופולרים באי לפקדה). Porto Galini Seaside Resort & Spa

המלצה על מלון 5 כוכבים בלפקדה, הזמינו עכשיו

    
פורטו גליני ספא הוא הריזורט המבוקש ביותר באי לפקדה, הבעיה היחידה איתו שהחדרים כאן אוזלים במהירות :) בצעו הזמנה עכשו להבטיח את החדר שלכם.
להזמנה »      GRAD


+ ראו גם  : מלונות מומלצים עם פארק מים ביוון
+ ראו גם  : מלונות מומלצים במגוון יעדים ביוון
+ ראו גם  : מלונות מומלצים עם ספא ביוון


דרכי הגעה ללפקדה : מלבד חבילות הכוללות טיסה אל שדה התעופה Aktion הסמוך לפרבזה ונמצא כ-20 ק"מ צפונית ללפקדה טאון, הזמינים בעונת הקיץ בלבד ומשווקים על ידי ספק בלעדי בארץ, אם תרצו להגיע ללפקדה שלא במסגרת חבילות נופש ובהיעדר טיסה אל אקטיון (שהינה טיסת צ'רטר ומוגבלת לשבוע בלבד), יהיה עליכם להגיע תחילה לאתונה ומשם ברכב שכור לנסוע כ-4 שעות לאורך הכביש הצפוני של הפלופונס ועד לאי לפקדה. בדרך תחלפו על פני תעלת קורינטוס, העיירות קסילוקסטרו, דיאקופטו ואחרים שבצפון הפלופונס וגשר ריו אינטריו. הוראות ההגעה ללפקדה מאתונה: צאו מאתונה מערבה על כביש E94, המשיכו לתוך פלופונס אחרי קורניתוס אתם מתחברים לאוטוסטרדה A8, המשיכו כיוון לגשר ריו-אנטריו ועברו עליו או מתחתיו בעזרת המעבורת. בשלב זה אתם עולים על כביש A5  לכיוון צפון מערב, לפני העיירה אמיפלוכיה הכביש מתפצל ומתחבר לכביש מס' E951, בעיירה אמפילוכייה התפצלות לכביש E55 ממשיכים עד לעיירה ווניטסה, שם הכביש מתפצל ואתם ממשיכים על כביש 42 ישירות עד לפקדה. הנסיעה מאתונה ללפקדה היא חוויתית ומהוה טיול בפני עצמה. שימו לב שלא ניתן להגיע לאי לפקדה בהפלגה מאתונה או מסלוניקי.

טיסה ללפקדה: בעונת התיירות - יוני, יולי אוגוסט - חברת אולימפיק אייר Olympic היוונית, מפעילה טיסות מאתונה לאקטיון. ניתן לברר ולהזמין באתר חברת התעופה אולימפיק אייר. בשנת 2017 נפתחה האוטוסטרדה החדשה ביותר ביוון בין אתונה ליואנינה, מה שקיצר את זמן ההגעה מאתונה ללפקדה לכדי 4 שעות. מאחר ובכל מקרה תזדקקו לרכב על האי לפקדה אחרת אתם ממש מקורקעים, אנו ממליצים כאמור לקחת טיסת הלוך ושוב לאתונה ולעשות נסיעה יפה מאתונה ללפקדה ובחזרה, ובכך גם לחסוף את הטיסה הפנימית וגם להרוויח טיול יפה בדרך. גם מסלוניקי ניתן להגיע ללפקדה בפחות או יותר אותו המרחק מאתונה, יש לנסוע עד יואנינה על אוטוסטרדת אגנטיה ואז להדרים לכיוון אמפילוכיה ומשם להכנס ללפקדה. מרחקי נסיעה : אתונה-לפקדה 390 ק"מ (עד צפון לפקדה)  ||  סלוניקי-לפקדה 405 ק"מ עד צפון לפקדה). ניתן גם להגיע ללפקדה גם בנסיעה מסלוניקי, נסיעה של כ-4 וחצי שעות על אוטוסטרדת אגנטיה עד יואנינה וממנה להדרים לכיוון ארטה ופרבזה ולהכנס ללפקה, מבחינת הדרך היא ארוכה רק במעט מהדרך מאתונה וגם בדרך זאת תוכלו לשלב טיול - לבקר ביואנינה ובפרבזה ואפילו טוב יותר, אם מעוניינים לחלק את הזמן בין טיול מרהיב לנופש בלפקדה, תכננו את הטיול בכפרי זגוריה וצומרקה ולקינוח הגיעו אל לפקדה לנופש חופים. לתכנון טיול בצפון יוון ראו את מסלולי הייעוץ שלנו לטיול טבע בחבל אפירוס המרהיב: ייעוץ תכנון טיול בצפון יוון 

הסעה פרטית מאתונה או הגעה עם רכב עצמאית: אם אינכם רוצים להגיע לאי לפקדה בנהיגה עצמית, חברת ARD באתונה מציעה שירות הסעה פרטי עם רכבי מרצדס נוחים וממוזגים, עם נהג יווני דובר אנגלית. ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר פנו בדוא"ל [email protected]  וציינו תאריך ושעת נחיתה, מספר נוסעים ולהיכן בלפקדה צריכים להגיע. אם אתם מתכננים להגיע עצמאית, ראו אפשרויות טובות להשכרת רכב באתונה או בסלוניקי לחצו כאן

שילוב עם איים נוספים: שימו לב שניתן לשלב את החופשה בלפקדה עם חופשה גם באי קפלוניה, מהעיירה Vassiliki שבדרום האי לפקדה יוצאות מעבורות שניתן לעלות עליהן עם רכב, אל האי קפלוניה לנמל Fiskardo.
קפלוניה נחשב לאחד האיים המיוחדים ביותר ביוון ויש כמו כמה מהחופים הטובים והטורקיזים ביותר ביוון, ניתן להעביר בקפלוניה חופשה של מספר ימים בכיף ולחור ליבשה או דרך לפקדה שוב, או בהפלגה ל-Kilini  שבצפון מערב הפלופונז היווני, אגב מקפלוניה ניתן גם להמשיך בהפלגה גם לאי זקינטוס ואפילו לשלב חופשה בשלושה איים לפקדה, קפלוניה וזקינטוס, מומלץ מאד.נופש בלפקדה ניתן לשלב עם טיול בצפון יוון - צומרקה - זגוריה - מטאורה
מסלול מפורט לטיול עצמאי בצפון יוון, של אתר יוון והאיים ניתן לרכוש בעמוד מסלול טיול מודולרי  


ראפטינג מלפקדה 
באי לפקדה עצמו אין אפשרות לראפטינג אבל יש במרחק של כשעתיים נסיעה מלפקדה בחבל צומרקה המרהיב, על נהר האראכטוס. תוכלו להגיע עצמאית בנהיגה ולתאם את הראפטינג עם חברת אלפיין זון. מדובר בחוויה ממש מומלצת ומלאת אדרנלין. גם הראפטינג וגם הדרך היא אחלה טיול באיזור הררי מרהיב ביופיו מלא בנחלים, מפלים ויערות.


Lefkada aerial 2015. from Helivideo.rs on Vimeo.

Okeanos Luxury Villas - Resort

הזמינו את אחת הוילות השוות בלפקדה Online

    
’אוקיינוס וילות לאקז‘רי – ריזורט’ (Okeanos Luxury Villas - Resort) נמצא על צוק עם נוף של הים היוני (Ionian Sea), ומציע וילות שכל אחת מהן כוללת בריכת אינפיניטי

F/P
להזמנה »

העיירה הראשית Lefkada town 
מייד עם חציית הגשר המחבר את היבשת עם האי לפקדה, אתם נכנסים לישוב הגדול והראשי בעיר ששמו כשם האי לפקדה. העיירה לפקדה שוכנת בין הלגונה מצידה האחד ומצידה השני ההר. בנמל הציורי של העיירה הרבה בתי קפה, מסעדות, סירות וחנויות וכמובן בתי מלון. אם כי רוב התיירים באי לפקדה מגיעים לעיר רק לסידורים וממשיכים את החופשה באחד הכפרים הדרומיים ממזרח או ממערב. יש לציין שהעיר לפקדה אינה מזכירה את העיירות של האיים הקיקלאדים, אם זו פעם ראשונה שאתם מבקרים במערב יוון ייתכן ומעט תופתעו מכך שכאן הצבע הלבן כחול אינו שולט, אלא דווקא החום אדום.
על מנת להגיע ללפקדה ועוד לפני שעולים על הגשר המחבר אותה אל היבשת, אתם תסעו בכביש תת ימי, ומייד לפני הגשר תראו מימינכם את שרידי מבצר Agia Mavra, זהו מבצר מהמאה ה-14 אשר נבנה על ידי השליטים מסיציליה. האתר עבר שימור ובקיץ מארח אירועי מוסיקה ופסטיבלים.
כל האיזור שמערבית לגשר וצפונית ללפקדה טאון הוא איזור של לגונות של מי ים ולמעשה שמורת טבע המושכת אליה זנים רבים של ציפורים נודדות לאורך השנה כולה.
במרכז העיר פועל גם מוזיאון ארכיאולוגי המציג ממצאים מתקופת הברונזה שנתגלו ברחבי האי לפקדה על ידי ארכיאולוגים גרמנים. המוזיאון ממוקם ברחוב Faneromeni בלב העיר.
עוד מוזיאון הפועל במרכז העיר לפקדה הוא מוזיאון הגרמופונים, אותם מכשירים עתיקים להשמעת מוסיקה, לצידם ניתן להתרשם במוזיאון מעוד פרטים כגון מטבעות, כלי הגשה, תלבושות, ולמעשה מעין מוזיאון פולקלור קטן, אך מוזיאון פולקלור נוסף פועל בעיר.
                                                                                
 


 

White Rock Villas Lefkada

וילה מומלצת ב Kalamitsi לפקדה

    
וילה חדשה עם בריכה פרטית המשקיפה לים ליד מפרץ קלקמיטסי בלפקדה, הוילה עם שלושה חדרי שינה ומתאימה למשפחה של עד 6-7 איש.
להזמנה »

אטרקציות בלפקדה-
עיקר האטרקציות באי הן החופים המשגעים הסובבים אותו כאשר מערב האי לפקדה הוא ללא ספק החלק המרהיב ביותר של חופים נהדרים. חוף אחרי חוף אחרי חוף וכולם בצבעי טורקיז משגעים, חוליים, ארוכים ורחבים. מלבד מספר ישובים רוב הצד המערבי על החוף אינו מיושב, כך שתגיעו לכאן להינות מהים אבל תחזרו ללינה באחד הישובים שתבחרו בעיקר במזרח האי ובדרומו. תיירים אירופאים רבים מאירופה מגיעים למערב האי לפקדה לקמפינג ועל הדרך אתם עשויים לראות הרבה מאד קראוונים.


החוף Porto Katsiki

(בתרגום ליוונית "נמל העיזים), הוא בין החופים המפורסמים ביוון והוא נמצא בחלק הדרום מזרחי של האי, כ-45 ק"מ מהעיר לפקדה, על מנת להגיע אל החוף תצטרכו לנסוע עד לנקודה בה משאירים את הרכב ויוצאים להליכה קלה עד לחוף, אשר לגבו מצוק גבוה, החול לבן והמים טורקיז. 

חוף אגרמני Ekgremni
גם הוא נחשב לאחד החופים המרהיבים של לפקדה, מצוי מעט צפונית לפורטו קציקי, אך הגישה אליו שבעבר כללה ירידה בכ-300 מדרגות נהרסה ברעידת אדמה וכעת ניתן להגיע אל החוף רק באמצעות סירה. סירות יוצאות מהיישוב הדרומי ואסיליקי. החוף, כמו בקציקי נהנה מתפאורה של צוק גבוה המקיף אותו, ומים כל כך צלולים ויפים, וגם אם בעונה מגיעים אליו המוני תיירים, עדיין אפשר למצוא פה ספוט שקט בצל הצוקים.

ואסיליקי Vasiliki
הוא היישוב הדרומי באי לפקדה ונחשב כאחד המיקומים הטובים באירופה לגלישת רוח. 
בעיירה יש טיילת מקסימה על קו המים, עם טברנות מוצלות בגפנים. ואסיליקי שוכנת בתוך מפרץ קסום ונהינת מחוף חולי מוקף הרים. מקום קסום ובסיס מצויין לחופשה באי לפקדה. ברחוב הראשי של ואסיליקי יש הרבה סוכני נסיעות המציעים טיולי אתגר וספורט מים, עם מעט הרפתקנות תוכלו לצאת מנקודה זו לשייט על יאכטה, להשכיר ציוד ספורט או לצאת לאחר ממסלולי ההליכה המצויינים של האי לפקדה. מסלול הליכה מסודר מחבר את הכפר ואסיליקי עם חוף אגיופילי

חוף אגיופילי Agiofili
הוא מפרצון יפה של חולות לבנים ומי טורקיז שכאמור ניתן להגיע אליו בדרך יפה, מסלול הליכה מסודר היוצא מהכפר ואסיליקי השכן, או בסירות היוצאות מואסיליקי.

אגיוס ניקיטאס Agios Nikitas
הוא אחד הכפרים הקטנים והציוריים שדוקא כן נמצאים במערב, בחלק הצפוני, עם טברנות אותנטיות ופשוטות לאורך הטיילת המקסימה ובסופה חוף ים מקסים וקטן. דרומית לעיירה נמצא חוף מפורסם נוסף - חוף מילוס Mylos שהוא חוף מפלט ארוך וחולי ועל מנת להגיע אליו תצטרכו לצאת להליכה קלה.

הכפר נידרי Nidri
הוא ככל הנראה היישוב התיירותי של האי לפקדה ושוכן בצד המזרחי. לאורך הכביש היורד דרומה מהעיר לפקדה ישנם מספר ישובים וביניהם הכפר נידרי. בנידרי יש נמל דייגים מקסים, הרבה מסעדות ובתי מלון וכן  בתי קפה ופאבים וגם חוף ים נחמד. הרבה תיירים מגיעים לכפר בכדי ללכת אל המפל המצוי כשלושה וחצי קילומטר ממנו.

מפל נידרי או מפל דימוסארי Dimossari
הוא אחד המפלים היפים בתמצאו בלפקדה, האי שופע מעיינות וזאת גם הסיבה שהוא ירוק כל השנה. ההליכה אל המפל בדרך קסומה ויפה, אורכת כשעה מנידרי. זכרו להצטייד בנעלים נוחות מאחר וחלק מהסלעים חלקלקים. המסלול מסתיים בסדרה של מפלים שמתנקזים אל בריכות טורקיז, ובימי הקיץ החמים תוכלו לרחוץ בהן ולהתרענן.

חוף אגיוס יואניס Agios Ioanis
הוא אחד החופים הפופולאריים בלפקדה, אולי בשל קרבתו לעיר לפקדה - רק 3 וחצי ק"מ מזרחית לה. חוף חולי ארוך ואידיאלי לגלישת רוח בשל תנאי הרוח באיזור.

Paragliding
מלבד ספורט ימי, קיאקים, רכיבה על סוסים, שייט ועוד אטרקציות שתוכלו לעשות על האי לפקדה, אחת האטרקציות המקושרות אל האי היא מצנחי הרחיפה - ה-Paragliding, אמנם לא פעילות המתאימה לכולם אך לחובבי האדרנלין זאת היא חוויה בלתי נשכחת. את הפעילות יש לתאם מראש בפניה ל-FlyParapente

Ammouso Beach חוף Ammouso סמוך לוסיליקי, חוף עם חלוקי נחל בשילוב ים בצבע כחול וצלול נמצא במקום ציורי. יש שילוט בדרך לחוף במסלול עם נוף מדהים על האי מול אטיקה. במקום יש גם מסעדה. 

טיול יום בסירה לאיים הסמוכים ללפקדהבעיירה נידרי (הממוקמת הצד המזרחי של האי) ניתן להזמין כרטיס הפלגה לאחת מהסירות הגדולות היוצאות בבוקר מנידרי ליום שייט שלם כדי לחקור את האיים והחופים הקרובים ללפקדה עם עצירות לשחייה בים היוני הצלול. השייט כולל עצירות במספר יעדים: בחוף אגיופילי שהוא אחד החופים היפים ביוון ואין גישה אליו מלבד בסירה, שייט לאי הסמוך מאגניסי, לאי קפלוניה ועצירה במערת Papanicolis ההיסטורית. אפשרות נוספת ועדיפה היא לשכור סירה קטנה בנידרי ( לא צריך רישיון של סקיפר) ולהשיט אותה לחופים היפים של האי ממול מאגניסי ,שם אפשר לעצור באחד מהביצ׳ ברים לשתיית בירה וקפיצה למים. 

Karya - כפר מסורתי עתיק וציורי, נשות הכפר מתמחות באריגה מסורתית. הכפר ממוקם בהרים של לפקדה , מומלץ לשבת לקפה בין העצים העתיקים בכיכר הכפר.

MILOS BEACH  - מועדון וחוף גלישת רוחלשבת עם כוס בירה במועדון קייט וגלישת רוח MILOS BEACH,  אחד המקומות היפים והמפורסמים באירופה ולצפות בגולשי רוח, יש שם גם אחלה בר ומסעדה על החוף.  

 


לינה בלפקדה
כפי שציינו לעיל, באי מלונות צנועים ופשוטים לצד מבחר גדול יחסית של וילות. וכמו בכל מקום ביוון, בפרט במקום מבוקש כמו לפקדה, תעשו נכון אם תזמינו מבעוד מועד.
לפניכם רשימה של מקומות הלינה המומלצים בלפקדה:

Ioanian Heaven Villas
מתחם של 2 וילות בין ניקיאנה לנידרי משקיפות על החוף המערבי, בכל וילה 3 חדרי שינה. היחידות מאובזרות ונהנות מבריכת שחיה ואפניים לשימוש האורחים
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Artblue Villas
מתחם של שתי וילות נהדרות, באיזור הפנימי של האי, משקיפות אל הים היוני. בכל וילה טרסה לנוף ובריכה פרטית
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Beyond Villas
מתחם של 3 וילות נפלאות במיקום מנצח עם נוף מעלף על חוף מילוס השכן לכפר אגיוס ניקיטאס. בריכת שחייה ובלקון דק נהדר לכל וילה.
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Drimonari Villas
הוא מתחם של 3 וילות השוכנות על הגבעה המשקיפה אל הכפר המבוקש אגיוס ניקיטאס במזרח לפקדה. יש 2 וילות לשמונה אנשים ווילה אחת קטנה נוספת לארבעה. מומלץ
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Dynesti Villas
הוא מתחם מומלץ של וילות הממוקם בדרום האי לפקדה, בסמוך לכפר סיבוטה. יש וילה אחת של 7 חדרי שינה, 2 וילות של 3 חדרי שינה ווילה אחת של 4 חדרים. כולן עם בריכה פרטית ונוף לים. נהדר
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Sea Sound
הוא מאותם מלונות מקומיים ופשוטים שתמצאו באי לפקדה, ממוקם במיקום אטרקטיבי בכפר ואסיליקי עם מרפסת קטנה הפונה אל הים
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Romanza Studios
גם הוא מלון קטן ומקומי בכפר ואסיליקי שנהנה מחזית ראשונה לים וסמוך לחוף של העיירה
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Captain's Studios
הן יחידות המאובזרות במטבחון, נוחות ונעימות ובאווירה משפחתית, גם כן ממוקמות בואסיליקי. חלק מן היחידות נהינות מנוף לים
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Hotel Nydri Beach
כפי שהבטחנו, המלונות בלפקדה הם פשוטים ובסיסיים, כך גם מלון זה שעל חוף הים בעיירה הפופולארית נידרי, במיקום מרכזי וקרוב להכל
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

The Beach House
דירות מאובזרות ופשוטות ממוקמות רק 100 מטר מחוף הים של נידרי. אווירה חמה ומשפחתית
לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן


מסעדות - בתי קפה - בארים מומלצים בלפקדה

Fly Me
בדרום מערב לפקדה, בכפר Exanthia, בר קוקטיילים השוכן אל מול נוף עוצר נשימה. הבר שוכן במתחם של מצנחי רחיפה, מכאן תוכלו גם לצאת להרפתקה ולרחף מעל החופים המערביים של לפקדה, ומי שמעדיף להישאר על הקרקע, יהנה מקוקטייל מול הנוף, מומלץ מאוד להגיע לפני השקיעה.

Amente Restaurant & Cocktail bar 
מהמסעדות הטובות בלפקדה. הנוף משגע, אוכל יווני מודרני מעולה, קוקטיילים צבעוניים ומשמחים, אמנם לא זול, אבל בהחלט חוויה. קחו בחשבון שהמסעדה ממוקמת על ההר, ויכול להיות שם קצת קריר בהשוואה לחוף. רצוי להזמין מקום מראש. כתובת: Varagas, Drimonas 311 00, טלפון: +30 697 746 1415
Rachi Restaurant
מסעדה נהדרת עם אוכל מעולה ברמה גבוהה, ונוף מקסים, המחירים לא גבוהים במיוחד, הם לא מקבלים הזמנות, מומלץ להצטייד בהרבה סבלנות, ולשבת על הבר עם קוקטייל עד שמתפנה משהו, ההמתנה לגמרי שווה. יש גם אופציות לטבעונים, לא לוותר על המתוקים! פתוח רק בעונה מאי-ספטמבר. כתובת: Εξάνθεια 310 80, טלפון: 30-99439-26450 https://rachi.gr
Minass Restaurant Nidri
לא תתקשו למצוא את המסעדה הזו, העיצוב והאווירה שונים בה מאוד. אחת המסעדות החדשניות עם מטבח יווני מקורי ומעניין, השירות פנטסטי, והאוכל לא מהעולם הזה! כתובת:  Ακτη αριστοτελη ωναση Λευκαδα, 310 84, טלפון: 30-2645-093474
T'Alon
מסעדה עם אוכל יווני מסורתי מסוגנן. מומלץ להזמים את מנת הכבש בתנור והבשר בבישול ארוך. הנוף המשקיף מקסים, המסעדה ממוקמת במקום שקט ורגוע ותמיד כיף לחזור ולהתענג על הרוגע והאוכל הטעים כאן. כתובת: Epar.Od. Lefkas - Vasilikis, Chortata 310 82, טלפון: 26450-33240
Taverna Oasis
טברנה משפחתית על צלע ההר.אוכל טרי וטעים מאוד, המחירים הוגנים והאווירה ייחודית. מומלץ מאוד! כתובת: Επαρχιακή οδός Ακρωτηρίου Λευκάτας, Athani 310 82, טלפון: 30-2645-033201
Cafe Panorama
נקודת עצירה שהיא כמעט חובה בדרך לפורטו קציקי. אולי אחד המקומות הכי טובים לשתות קפה בלפקדה. יש גם אוכל ומיצים טבעיים, והמחירים טובים. לא צריך כאן שום דבר חוץ מקפה קר ומצלמה. כתובת: Athani 310 82
Pondi Family Restaurant
מסעדת דגים ופירות ים מצוינת. מנות גדולות וטעימות. קינוח טעים מוגש ללא תשלום בסיום.מצוינת, מגוון יפה ומאוד טעים.עסק משפחתי עם שירות מעולה! פירות הים הטריים מומלצים, זמני המתנה קצרים. מאוד מתאים למשפחות. חניה ברחוב, והמקום תמיד מלא. כתובת: Vasiliki 310 82, טלפון: 30-2645-031854
Liotrivi Cafe/Gallery
בר נפלא בקצה המדרחוב בסיוווטה. המקום המושלם לשקיעה מול הנוף במפרץ היפהפה. מוזיקה טובה מאוד, בקיץ יש הרבה פעמים מוזיקה חיה. שירות מצויין. קומת גלריה עם תכשיטים ובגדים מרשימים בתוך בית הקפה. מתאים מאוד גם לארוחת בוקר. כתובת: Σύβοτα 310 82, טלפון: 30-2645-031870
Sivota Bakery Cafe
בית קפה/מסעדה עם אוכל ממש טעים. אחלה ארוחות בוקר, ומומלץ לנסות את המתוקים, עוגת הלימון היתה מצויינת. כתובת: Συβοτα, Λευκαδα 310 82, טלפון: 30-967-2432497
Θεα Cafe Bar
בית קפה קסום. אם אתם בנידרי, חובה ללכת. המקום מקסים ושקט, מציע מוזיקה נעימה, העיצוב כמו מהאגדות, הקפה מעולה, והמתוקים נהדרים. יש כאן גם ארוחות בוקר ושייקים מצויינים. מומלץ בחום! כתובת: Unnamed Road, Lefkada 311 00, טלפון: 30-2645-095490
Georgio's Pizzeria
אם בא לכם לגוון קצת עם אוכל איטלקי, המקום הזה מצויין! ממקומת ממש על הכביש, פיצריה נהדרת, מחירים טובים, שירות אדיב עם חיוך, גם הפסטות והסלטים שווים טעימה. כתובת: Λυγιά 311 00, טלפון: 30-2645-071333

Ta Kanioria Tavern
טברנה יוונית אותנטית מצויינת. אוכל טרי ומעולה. לא ממוסחר ולא תיירותי. אחד המקומות הכיפיים להנות מאוכל יווני טוב בלפקדה. כתובת: Ligia 311 00, טלפון: 30-2645072229

בר- מסעדה Yacht Club
בר מסעדה הממוקם ב- Vliho במפרץ קסום עם תפריט מגוון של פירות ים, דגים ואוכל יווני מסורתי. כתובת:   Vliho Bay, Lefkada 310 84,

מסעדה Seaside 
שוכנת על שפת המים ב- Geni המשלב את הנוף של המפרץ של Vlycho עם רקע הסירות, הים וההרים הירוקים מסביב. מסעדה המבוססת על המטבח היווני שהתפתח ממתכונים משפחתיים מסורתיים.  לאתר המסעדה לחצו כאן

ראו גם את לורוס ואלי

קבלו את רשימת 20 האיים הכי מבוקשים ביוון!
שאלנו מעל 100 יוונים על האיים השווים ביותר ביוון..
 
ראו את רשימת 20 האיים הכי מבוקשים ביוון ואולי תמצאו את הספוט האולטימטיבי שלכם לחופשה באיי יוון, תהנו!
למידע נוסף »


שילוב חופשה וטיול באי לפקדה עם אי נוסף ומקסים המצוי באיזור זה של יוון: קאפלוניה
האי קפלוניה מצוי רק 40 דקות הפלגה מואסיליקי שבדרום האי לפקדה. קפלוניה נחשב לאחד האיים המרתקים ביוון ובו מצויים גם החופים מהטובים ביותר ביוון, קאפלוניה נפגע קשה מרעידות אדמה שהיו נחלת העבר באיזור זה של יוון וחלק מהערים בו נבנו מחדש, אך באיזור הכפרי ניתן לחוש את יוון שעצרה מלכת. אנו מאד ממליצים על לפחות 2 לילות באי זה אם אתם נוסעים לחופשה של למעלה מ-5 ימים באי לפקדה.זקוקים להמלצות לינה נוספות בלפקדה? פרטו תאריכים, הרכב נוסעים ומה מחפשים ונשמח לשלוח המלצות להזמנה ישירה ופשוטה:

 

 

המלצה על מלונות ווילות בלפקדה

זקוקים להמלצה על מלון או וילה בלפקדה?
השאירו פנייה לצוות השרות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il