האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

10 מיקומי חובה לביקור ביוון, הכי הכי!

עמוד זה של אתר יוון והאיים מוגש בשיתוף ובחסות :

rentalcars          


בפעם הבאה שאתם רוצים חופשה או טיול ביוון, פשוט חפשו אותנו בגוגל ותזכרו את השם  יוון והאיים, האתר מכיל אלפי המלצות חינמיות למטיילים ונופשים ביוון והאיים ומאפשר הזמנה של הכל Online כולל: טיסות, מלונות, וילות, הפלגות, רכב, חבילות, אטרקציות ועוד.
למוקד המלצת מלונות: לחצו כאן

הקדמה קצרה לפני רשימת 10 המובילים....

כמובן שיש יותר מ-10 מיקומים שאסור לפספס ביוון. עשרה מיקומים הם רק "קצה הקרחון", למי שמצא לעצמו את הפינה שהוא הכי אוהב ביוון ומבחינתו זה המיקום שהוא הכי אוהב ביוון, אז הוא יכול בהחלט להתעלם מההמלצות בעמוד זה, ההמלצות בעמוד זה מבוססות על דעה של יוונים, ישראלים שחזרו מאותם יעדים וגם על הדעה שלנו בצוות אתר יוון והאיים, שקללנו את הכל והקמנו את העמוד הזה באתר יוון והאיים בכדי לתת לכם את 10 ההעדפות המובילות של תיירים ומטיילים ביוון, תוך שלא בהכרח לקחנו בחשבון מידת "פופולריות" אלה בעיקר את מידת ההנאה של מטיילים ונופשים ביוון.. הכנסו גם לעמוד המלונות שלנו : ראו מאות מלונות ווילות ברחבי יוון להזמנה עצמאית באינטרנט : מלונות ביוון

1. כפרי זגוריה [מחוז אפירוס] Zagorochoria - לא לפספס!נהר הוידומאטיס, קניון ויקוס, פפיגו ומיקרו פפיגו, גבי המים של רוגובו,
יער האבנים, גשר קוקוריס ועוד.
לא, צר לנו לבשר לכם, אבל הרסוניסוס שבכרתים זה לא יוון ובטח לא איקסיה ברודוס. יוון של ממש זה כ-900 ק"מ משם צפונה על גבול אלבניה, כפרי זגוריה זה יוון! יוון ההררית שופעת הנחלים, המפלים, הכפרים המקסימים, האוכל היווני המעולה, מסלולי ההליכה, הראפטינג, נביעות המים, האגמים, קניון ויקוס [קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם], פולס אוף רוגובו [מעיינות ובריכות מים עם מסלול הליכה מרהיב], אנשי הכפר השמחים, הטברנות, הצ'יפורו... קחו לעצמכם לפחות 3-4 לילות לגלות את האיזור המופלא הזה של יוון ושלבו אותו עם ביקור במחוז צומרקה המלהיב לא פחות!
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 4-7
עוד מידע והמלצות כולל מלונות מומלצים  כנסו לעמוד: כפרי זגוריה
המלצת מערכת אתר יוון והאיים :  הכי מומלץ לטייל באיזור זה עם המסלול המודולרי

2. צומרקה [מחוז אפירוס] Tsumerka - לא לפספס!


נהר האראכטוס, מעיינות קויאסה, מפל קטראקטיס, סיראקו, קאלאריטס, מנזר קיפינה, ראפטינג ועוד.

תת איזור בחבל אפירוס שבצפון יוון, עם נופים דרמטיים והרים משוננים, נחלים שוצפים, מפלי מים, כפרים ציוריים, אוכל נהדר ומקום להרגיש את יוון ההררית בגדול. את חבל צומרקה חובה לשלב עם כפרי זגוריה ולקבל את יוון ההררית במיטבה. מלבד טיולי טבע כדאי לשלב גם ראפטינג על נהר האראכטוס, אומגה, טיולי ג'יפים ועוד. לא לפספס ביקור בכפר סיראקו ובכפר קאלאריטס ובגשר פלאקה על נהר האראכטוס!
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 2-4 אם משלבים גם את דרום צומרקה אז ל 3-5
לא לפספס: ראפטינג על נהר האראכטוס, ביקור מפלי קטראקטיס, הליכה למעיינות קויאסה, מנזר קיפינה.
עוד מידע והמלצות כולל המלצה על מלונות כנסו לעמוד  : צומרקה
המלצת מערכת אתר יוון והאיים :  הכי מומלץ לטייל באיזור זה עם המסלול המודולרי

 

3. אתונה שלא הכרתם!


אתונה היא הרבה יותר מהאקרופוליס המפורסם, מי שישקיע כמה ימים באתונה יגלה שיש בה עולם ומלואו, כולל חופים מעולים באיזור הריביירה, אגם מיוחד חמים, חיי לילה מצויינים, מגוון פעילויות לילדים כולל לונה פארק, גן חיות, פלנטריום מדהים, מוזיאונים מרתקים, טברנות ואוכל מעולה, והכל מרושת עם מטרו קל ונח להתמצאות. מה שתזדקקו זה רק לקרוא יותר מידע על אתונה ולא להסתפק רק ברובע הפלאקה והמרכז הישן של אתונה, שהוא מקסים אמנם, אבל הוא רק חלק קטן ממה שלאתונה וסביבתה יש להציע.
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
יולי, אוגוסט רק כתחנת מעבר או אם אין לכם בעיה עם החום.
לכמה ימים: 2-3
לא לפספס: אגם ווליגמני, גליפאדה, ליקאביטוס, קולונאקי בלילות, כיף סוניון, האקרופוליס, רחוב ארמו.
חברה מצויינת להזמנת סיורים מודרכים : http://www.holidayplan.gr
עוד מידע והמלצות: אתונה

ראו גם מלונות מומלצים בריביירה של אתונה [ מומלץ מאד ]


4. חצי האי פיליון Pelion  לא לפספס!


אם אתם מתלבטים בין טיול ביוון היבשתית לנופש באי יווני אמיתי, תוכלו לקבל את שני העולמות ביחד בחצי האי פיליון. חצי אי ירוק ומרהיב שופע יערות, מעיינות, חופי טורקיז מרהיבים, מסלולי הליכה, אוכל נהדר, שייט בקיאקים, קניונינג, כפרים מקסימים ועוד. לא לשוא הוא היה מקום הנופש המועדף על אלי המיתולוגיה היונית. אפשר לבלות חופשה שלמה בחצי האי פיליון או לשלב אותו במסגרת טיול במגוון יעדים נוספים בצפון יוון, כמו זגוריה וצומרקה.
מתי להגיע:  אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
דצמבר, ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 4-10
לא לפספס: חוף מילופוטאמוס, עץ הדולב בצאגאראדה, מפרץ פגאסטיקוס, הרכבת במילייס, אוכל!!

עוד מידע והמלצות כולל המלצה על מלונות ווילות כנסו לעמוד : פיליון


5. מטאורה [מחוז תסליה] Meteora לא לפספס!


אולי היעד המפורסם ביותר ביוון ואי אפשר לפספס אותו בשום רשימת TOP10 אפילו כשזה כבר בנאלי לחלוטין, אבל מטאורה הוא אחד היעדים המיוחדים בעולם, תופעת טבע מרהיבה שמשאירה את מי שמגיע אליה בפעם הראשונה ניפעם.
מתי להגיע  מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
יעד זה ניתן לשלב עם טיול לכפרי זגוריה וצומרקה וגם חצי האי פיליון.
לכמה ימים: 1
לא לפספס: שקיעה או זריחה במטאורה.

עוד מידע והמלצות : מטאורה

6. מערב כרתים


האי היווני כרתים הוא יעד הנופש הכי פופולרי של יוון, רבים מכם יגיעו לאיזורי התיירות המוכרים, המשווקים באמצעות חבילות נופש: הרסוניסוס, אלונדה, מאליה, שהם יעדי נופש מאד פופולריים ומתויירים אבל בכרתים יש הרבה מעבר, הוא גם יעד של כפרים אוטנטים מקסימים, חופים מהיפים ביוון, אוכל משובח וטיולי טבע מרתקים. מי שישכור רכב ויסע למערב האי כרתים יקבל חופשה יוונית יוצאת דופן.
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
דצמבר, ינואר ופברואר רק לחובבי חורף מושבעים.
לכמה ימים: 5-8
לא לפספס: חוף באלוס, קניון סאמאריה, חוף פאלאסארנה, חוף אלפוניסוס, העיר חאניה, אוכל!

עוד פרטים והמלצות: כרתים
ראו גם מלונות מומלצים במיוחד בכרתים

7. האיים הקיקלאדים.


ההמלצה הזו היא על איזור שיש בו למעלה מ-40 איים, חלק מהאיים האלה בטוח שמעתם עליהם : סנטוריני, מיקונוס, פארוס הם המפורסמים יותר, אבל בתוך רשימת האיים הקיקלאדים שהם אולי "שיא החלום היווני" ניתן למצוא גם איים נוספים ומרהיבים, להלן קישורים שמובילים לעמודי המידע באתר יוון והאיים של איים אלה, דרך עמודי האיים תוכלו לקרא המלצות ולבצע חופשה לאי שבחרתם : סנטוריני - מיקונוס - פארוס - נאקסוס - סריפוס - סירוס - מילוס - אמורגוס - טינוס - אנדרוס


.
מתי להגיע: אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר.
נובמבר, דצמבר, ינואר ופברואר מרץ עשויים להיות קרירים ועם הרבה רוח.
לכמה ימים: 7-14
לא לפספס: פשוט לא לפספס : )
8. טריקלה קורינטיאס

טריקלה קורינטיאס הוא איזור של טבע מרהיב, אגמים, הרים, נחלים, מגוון פעילויות כמו רכיבה על אופניים, שייט קיאקים באגמים, השכרת טרקטורונים, טיולי ג'יפים ועוד ועוד, הוא מתאים בעיקר למי שכבר היה בצומרקה, בכפרי זגוריה ובחצי האי פיליון ורוצה עוד יעד דומה ביוון, כמו כן ניתן לשלב אותו כבסיס לטיול בפלופונס של יוון, ללא ספק האזור המרהיב ביותר בפלופונס [ דרום יוון ]
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף מושבעים.
לכמה ימים: 2-3
לא לפספס: הר זיריה, טיול טרקטורונים, אגם דוקסה, הכפרים של טריקלה.

עוד מידע והמלצות: טריקלה קורינטיאס


9. חלקידיקיחלקידיקי מתאים למי שמחפש נופש בטן גב בלבד עם כמה מהמלונות השווים ביותר של יוון ולא במחירים של "מיקונוס או סנטוריני" לקבל את אותה רמה במחיר הרבה יותר שפוי.. בוסף היעד מאפשר גם ביקור בסלוניקי הקרובה לחצי האי חלקידיקי, הכי מומלץ לא להגיע לכאן במסגרת חבילות נופש, כי המלונות המשולבים בחבילות האלה, בואו נגיד.. לא משהו, הזמינו טיסה לסלוניקי עצמאית, השכירו רכב עצמאית והזמינו את אחד המלונות המומלצים בחלקידיקי דרך עמוד חלקידיקי באתר יוון והאיים.
כנסו לעמוד : חלקידיקי באתר יוון והאיים.

10 האי היווני אנדרוס.


האי אנדוס משלב טבע מרהיב ומעל 80 חופי טורקיז מקסימים, יש בו גם אוכל נהדר ושלל אטרקציות ואפשרות לטיולים בטבע, למעשה הוא גם האי עם הכי הרבה מסלולי הליכה מסומנים, כולל למעיינות ונלים שזורמים כל השנה וגם בשיא הקיץ, מיקומו במרחק של 2 שעות הפלגה מראפינה שליד אתונה הופך אותו לקל מאד להגעה, עוד פרטים על האי אנדרוס ראו בעמוד האי אנדרוס באתר יוון והאיים : אנדרוס
מתי להגיע: אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
לכמה ימים: מינימום 3, מקסימום כמה שיותר..

מלונות, ריזורטים, וילות מומלצים בכל יוון והאיים
כנסו לעמוד המלונות שלנו להזמנה של מלון, וילה, ריזורט או פארק מים
 
אנו מקשרים לאתרי הנופש ולמלונות וריזורטים או וילות בכל יעדי יוון בהזמנה ישירה ובטוחה באינטרנט, כנסו לעמוד המלונות והזמינו את החופשה האולטימטיבית שלכם ביוון!
מידע והזמנה »
ראו גם 10 דברים שאסור לפספס באתונה וסביבתה!
אתונה, לא מה שחשבתם!
 
מסעדות מעולות, אגמים, חופים, אתרי טבע מרשימים במרחק נסיעה קצר, הפלגה לאיים הסארוניים ועוד. אתונה זה הרבה יותר מהאקרופוליס והיא שווה לפחות 3-4 ימים, ראו מידע בכתבה על 10 מיקומים שווים במיוחד באיזור אתונה.
לכתבה »

 

מעדיפים יעד מומלץ בטיסה ישירה מישראל?
ראו את האיים המומלצים ביותר של יוון שיש אליהם טיסה מישראל
 
לאחרונה "צצו" כל מיני איים חדשים המשווקים בישראל, אבל אם אתם רוצים לדעת מה הם היעדים השווים והמומלצים ביותר, בלי גימיקים שיווקיים, אלה פרופר באמת שווים לכסף שאתם מוציאים על חופשה כנסו לעמו יעדים מומלצים בטיסה ישירה של אתר יוון והאיים ותבחרו נכון את יעד הנופש שלכם.
פרטים והזמנה »

 

כרומה וילאס בחצי האי פיליון!

    
6 וילות מקסימות ליד חוף הים במערב פיליון, מעולה לאוהבי ים, בסיס מעולה לטיולים בחצי האי פיליון, הוילות מאובזרות, כוללות אחלה של בריכה, מומלץ מאד!
למידע נוסף »

 

הבהרה: כרתים, רודוס, קוס, קורפו, זקינטוס, אתונה, סלוניקי, מיקונוס ועוד יעדים המשווקים לישראלים ביוון הם גם יעדים יווניים ובחלקם יש מיקומים מקסימים, חלקם גם יעדים מעולים לחופשה משפחתית או זוגית ואין לנו שום דבר נגד היעדים הללו. להיפך, אם מצאתם שיעדים אלה עושים לכם טוב, סעו ותהנו זה הכי חשוב! לא משנה היכן ביוון. יחד עם זאת אם אתם מחפשים את היעדים היפים ביותר ביוון מחד, והפחות מתויירים מאידך, רשימה זו שבעמוד זה מספקת הצצה למיקומים שהם בגדר המלצה חמה של ממש להרגיש יותר את יוון האמיתית וקצת פחות מיוון "התיירותית" והממוסחרת.
ראו חבילות נופש ליוון [היעדים הסטנדרטים]

 

עוד כתבות באתר איי יוון שיכולות לעניין אותך:

יוון היא גן עדן של מסלולי הליכה והמסלולים המרהיבים ביותר ממוקמים במחוז אפירוס בצפון מערבה של יוון, אתר איי יוון מביאים לכם את מסלולי ההליכה השווים ביותר בגן העדן של מסלולי ההליכה ביוון.
ראו: מסלולי הליכה מומלצים באפירוס

יוון שופעת איים, מעל 1800 איים יש ביוון אבל חלק גדול מהם בלתי נגיש או בלתי מיושב, ריכזנו עבורכם את 20 האיים הכי מומלצים והכי מיוחדים של יוון.
ראו: האיים הכי מומלצים של יוון

אם אתם מתכננים מסלול טיול ביוון, אם אתם מגיעים ליעוץ מקצועי איתנו וגם אם לא, כדאי שתכירו ותבינו את מרחקי הנסיעה ממקום למקום ביוון, 
ראו: מרחקי נסיעה ביוון

יוון משופעת מלונות עם פארק מים ואו מלונות של הכל כלול עם פארק מים, אך אלה מרוכזים בעיקר ביעדי התיירות המרכזיים: כרתים, רודוס, קוס וקורפו. ריכזנו עבורכם את המלונות הכוללים פארק מים בעמוד אחד שיהיה לכם נח וקל ולבחור ולהזמין עצמאית חופשה באחד מהם.
ראו: מלונות עם פארק מים

ייעוץ ובניית מסלול טול ביוון עם זמיר סיון אם אתם מתכננים טיול ליוון או בעיקר לצפון יוון, תוכלו להרשם לשרות הייעוץ והמלא והרכבת מסלול טיול לצפון יוון ההררית לאחר שיחת ייעוץ אישית עם סיון זמיר [ הבעלים של יוון והאיים ] וכתיבת מסלול פרטנית עבורכם, כמובן שנעזור גם עם רכב, מלונות, אטרקציות, הזמנות.., עיברו לעמוד ייעוץ והרכבת מסלול טיול ביוון.

המלצה על מלונות בכל יוון

זקוקים להמלצה על מלון או וילה בכל יעדי יוון?
השאירו פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il