Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

10 מיקומי חובה לביקור ביוון, הכי הכי!

עמוד זה של אתר יוון והאיים מוגש בשיתוף ובחוסות :

Rentalcars השכרת רכב בכל העולם כולל כל יעדי יוון במחיר מעולה ומהחברות האמינות ביותר.
rentalcars

Booking.con Greece מלונות, דירות ווילות בכל יוון והאיים בשיתוף אתר יוון והאיים מישראל.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

הקדמה קצרה לפני רשימת 10 המובילים...

כמובן שיש יותר מ-10 מיקומים שאסור לפספס ביוון. עשרה מיקומים הם רק "קצה הקרחון", למי שמצא לעצמו את הפינה שהוא הכי אוהב ביוון ומבחינתו זה יוון, זה הכי נכון!  אך בכל זאת, עשרת המיקומים הבאים הם יעדים שמבחינתנו נכללים ברשימת החובה. אם עדיין לא הייתם לפחות בחמישה מהם אז זה הזמן. לגבי היעדים שאתם מכירים יותר כגון  רודוס, קוס או מיקונוס, כאמור אף שהם אינם נמצאים ברשימת 10 המומלצים ביותר שלנו, אם אתם אוהבים אותם, אז יאסו, אנחנו בעד, רשימת עשרת המובילים מטרתה לחדד ולכוון ליעדים המבוקשים ביותר : )

הסבר קצר: נראה שביבשה היוונית האיזור המרהיב ביותר לטיול הוא מחוז אפירוס הנמתח ממצובו במערב ועד איגומיניצה במזרח ומכפרי זגוריה בצפון ועד מחוז צומרקה בדרום. אזור זה לבדו מספק לרשימת המומלצים שלנו לפחות 3 יעדי חובה. מחוז אפירוס המרתק כולל בתוכו גם את כפרי זגוריה וגם את חבל צומרקה, שימו לב שעל הדרך לכפרי זגוריה וצומרקה ניתן לעבור דרך מספר מיקומים שגם הם ברשימת הטופ 10 שלנו כמו קורינטוס, מטאורה, חצי האי פיליון ומי שאמיץ מספיק יכול גם לחצות את מחוז אגרפה...

מבחינת איים: קשה להכניס לדף אחד את כל 1800 האיים של יוון, אנו נותנים דגש גדול יותר מבחינת האיים המומלצים ביותר ביוון לאיים הקיקלאדים : פארוס, נאקסוס, סיפנוס, אמורגוס, סנטוריני, סירוס, סריפוס, אנדרוס, טינוס וגם את האיים של המפרץ הסארוני: אגיסטרי, אגינה, פורוס והידרה. לדעתנו אלה האיים הכי שווים שיש ליוון להציע, אבל כאן בפרט, אם מצאתם את הפינה שלכם באחד האיים של יוון ובשבילכם הוא מושלם תהנו, הכי חשוב שתהנו מיוון. יאסו!

אוכל: המיקומים הכי טובים ביוון לאוכל יווני איכותי הם בעיקר אתונה, סלוניקי, צומרקה, כפרי זגוריה, האיים הסארוניים, טריקלה קורינטיאס וצפון הפלופונס, האי לסבוס, האי לרוס, וכמובן כרתים. כמובן שניתן למצוא אוכל יווני משובח בעוד המון מיקומים אבל אלה הבולטים. לכן אם טיב האוכל מהווה שיקול עבור חופשתכם, שווה לקחת בחשבון מידע זה בשיקולים לבחירת יעד החופשה שלכם.

תהיות: לאחרונה שאלו אותנו למה איים כגון לפקדה, רודוס, זקינטוס ועוד מספר יעדים אינם מופיעים ברשימה שלנו, אז אנחנו אומרים שוב, אם מצאתם מקום שאתם אוהבים ביוון ומבחינתכם הוא מושלם, תהנו! אנחנו מביאים לכם רשימה שמהווה שקלול כולל של דעות שלנו, המלצות ודעות של אלפי לקוחותינו ומקורבינו היוונים. המידע שאספנו הוביל אותנו לרשימת עשרת יעדי החובה ביוון.

חופים: ביוון יש אין ספור רצועות חוף ולתת אינדיקציה לאיפה החופים השווים ביותר זו משימה כמעט סזיפית, עם זאת אנחנו משוטטים ביוון כבר למעלה מ-15 שנים, ואנחנו יכולים לתת את דעתנו על כמה איזורים ביוון שיש בהם באמת ריכוז גבוה יותר של חופים נפלאים ויוצאים מגדר הרגיל כמו: חצי האי פיליון שהוא אחד מיעדי החובה שלנו. באיים הקיקלאדים [פארוס, נאקסוס, סריפוס, מילוס, אמורגוס] יש כמה חופים עוצרי נשימה שאסור לפספס..  במערב יוון בולט האי פאקסי והאיון הקטן אנטיפאקסי שמכניסים לרשימת האיים השווים ביותר לפחות 2 חופים, גם קורפו מכניס לרשימת החופים היפים ביוון לפחות 2 חופים, עוד בולט במערב יוון באיזור אפירוס, חוף סיבוטה ופארגה.

קצת עלינו : אתר יוון והאיים הוא הפורטל הגדול והמקצועי בישראל בכל מה שקשור לנופש ולטיולים ביוון, מהאתר שבניהולו של סיון זמיר ניתן לקבל את כל המידע הדרוש לכם לארגון טיול או חופשה ביוון וגם לבצע את כל ההזמנות דרך האתר, בנוסף להפעלת האתר אנחנו גם משווקים איזורים ואיים ביוון בחוזה בלעדיות ובנוסף אנו מפעילים מחלקת יעוץ מקצועית למטיילים ביוון, כולל המסלול המודולרי, מסלול מוכן להורדה המתאים למטיילים לצפון יוון ההררית, בנוסף אתר יוון והאיים מפעיל מוקד חינמי ליעוץ ראשוני והמלצות, תוכלו ליצור איתנו קשר תמיד ונשמח לעזור, לסייע ולהמליץ לכם על כל מה שתזדקקו לו ביוון : לחצו כאן למוקד השרות החינמי שלנו

הכנסו גם לעמוד המלונות שלנו : ראו מאות מלונות ווילות ברחבי יוון להזמנה עצמאית באינטרנט : מלונות ביוון

1. כפרי זגוריה [מחוז אפירוס] Zagorochoria - לא לפספס!


נהר הוידומאטיס, קניון ויקוס, פפיגו ומיקרו פפיגו, גבי המים של רוגובו,
יער האבנים, גשר קוקוריס ועוד.
לא, צר לנו לבשר לכם, אבל הרסוניסוס שבכרתים זה לא יוון ובטח לא איקסיה ברודוס. יוון של ממש זה כ-900 ק"מ משם צפונה על גבול אלבניה, כפרי זגוריה זה יוון! יוון ההררית שופעת הנחלים, המפלים, הכפרים המקסימים, האוכל היווני המעולה, מסלולי ההליכה, הראפטינג, נביעות המים, האגמים, קניון ויקוס [קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם], פולס אוף רוגובו [מעיינות ובריכות מים עם מסלול הליכה מרהיב], אנשי הכפר השמחים, הטברנות, הצ'יפורו... קחו לעצמכם לפחות 3-4 לילות לגלות את האיזור המופלא הזה של יוון ושלבו אותו עם ביקור במחוז צומרקה המלהיב לא פחות!
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 4-7
עוד מידע והמלצות כולל מלונות מומלצים  כנסו לעמוד: כפרי זגוריה

2. צומרקה [מחוז אפירוס] Tsumerka - לא לפספס!


נהר האראכטוס, מעיינות קויאסה, מפל קטראקטיס, סיראקו, קאלאריטס, מנזר קיפינה, ראפטינג ועוד.

תת איזור בחבל אפירוס שבצפון יוון, עם נופים דרמטיים והרים משוננים, נחלים שוצפים, מפלי מים, כפרים ציוריים, אוכל נהדר ומקום להרגיש את יוון ההררית בגדול. את חבל צומרקה חובה לשלב עם כפרי זגוריה ולקבל את יוון ההררית במיטבה. מלבד טיולי טבע כדאי לשלב גם ראפטינג על נהר האראכטוס, אומגה, טיולי ג'יפים ועוד. לא לפספס ביקור בכפר סיראקו ובכפר קאלאריטס ובגשר פלאקה על נהר האראכטוס!
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 2-4 אם משלבים גם את דרום צומרקה אז ל 3-5
לא לפספס: ראפטינג על נהר האראכטוס, ביקור מפלי קטראקטיס, הליכה למעיינות קויאסה, מנזר קיפינה.
עוד מידע והמלצות כולל המלצה על מלונות כנסו לעמוד  : צומרקה

השכרת רכב ביוון דרך אתר יוון והאיים!

אתר יוון והאיים הוא שותף בכיר של אתר ההזמנה אליו אנו מפנים, לכן את אתם מתחילים את הליך ההשכרה של הרכב בלחיצה על קישור מאתר יוון והאיים, נוכל לעזור לכם מול אתר ההזמנה וחברת ההשכרה במקרה של חס וחלילה תקלה או בעיה עתידית מול חברת ההשכרה וכל זה בדיוק באותה עלות וללא תוספות או עמלות, שקט נפשי ובטחון ב 0% עמלה!  לחצו להזמנה

 

3. אתונה שלא הכרתם!


אתונה היא הרבה יותר מהאקרופוליס המפורסם, מי שישקיע כמה ימים באתונה יגלה שיש בה עולם ומלואו, כולל חופים מעולים באיזור הריביירה, אגם מיוחד חמים, חיי לילה מצויינים, מגוון פעילויות לילדים כולל לונה פארק, גן חיות, פלנטריום מדהים, מוזיאונים מרתקים, טברנות ואוכל מעולה, והכל מרושת עם מטרו קל ונח להתמצאות. מה שתזדקקו זה רק לקרוא יותר מידע על אתונה ולא להסתפק רק ברובע הפלאקה והמרכז הישן של אתונה, שהוא מקסים אמנם, אבל הוא רק חלק קטן ממה שלאתונה וסביבתה יש להציע.
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
יולי, אוגוסט רק כתחנת מעבר או אם אין לכם בעיה עם החום.
לכמה ימים: 2-3
לא לפספס: אגם ווליגמני, גליפאדה, ליקאביטוס, קולונאקי בלילות, כיף סוניון, האקרופוליס, רחוב ארמו.
חברה מצויינת להזמנת סיורים מודרכים : http://www.holidayplan.gr
עוד מידע והמלצות: אתונה


4. חצי האי פיליון Pelion  לא לפספס!


אם אתם מתלבטים בין טיול ביוון היבשתית לנופש באי יווני אמיתי, תוכלו לקבל את שני העולמות ביחד בחצי האי פיליון. חצי אי ירוק ומרהיב שופע יערות, מעיינות, חופי טורקיז מרהיבים, מסלולי הליכה, אוכל נהדר, שייט בקיאקים, קניונינג, כפרים מקסימים ועוד. לא לשוא הוא היה מקום הנופש המועדף על אלי המיתולוגיה היונית. אפשר לבלות חופשה שלמה בחצי האי פיליון או לשלב אותו במסגרת טיול במגוון יעדים נוספים בצפון יוון, כמו זגוריה וצומרקה.
מתי להגיע:  אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
דצמבר, ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
לכמה ימים: 4-10
לא לפספס: חוף מילופוטאמוס, עץ הדולב בצאגאראדה, מפרץ פגאסטיקוס, הרכבת במילייס, אוכל!!

עוד מידע והמלצות כולל המלצה על מלונות ווילות כנסו לעמוד : פיליון


5. מטאורה [מחוז תסליה] Meteora לא לפספס!


אולי היעד המפורסם ביותר ביוון ואי אפשר לפספס אותו בשום רשימת TOP10 אפילו כשזה כבר בנאלי לחלוטין, אבל מטאורה הוא אחד היעדים המיוחדים בעולם, תופעת טבע מרהיבה שמשאירה את מי שמגיע אליה בפעם הראשונה ניפעם.
מתי להגיע  מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף.
יעד זה ניתן לשלב עם טיול לכפרי זגוריה וצומרקה וגם חצי האי פיליון.
לכמה ימים: 1
לא לפספס: שקיעה או זריחה במטאורה.

עוד מידע והמלצות : מטאורה

6. מערב כרתים


האי היווני כרתים הוא יעד הנופש הכי פופולרי של יוון, רבים מכם יגיעו לאיזורי התיירות המוכרים, המשווקים באמצעות חבילות נופש: הרסוניסוס, אלונדה, מאליה, שהם יעדי נופש מאד פופולריים ומתויירים אבל בכרתים יש הרבה מעבר, הוא גם יעד של כפרים אוטנטים מקסימים, חופים מהיפים ביוון, אוכל משובח וטיולי טבע מרתקים. מי שישכור רכב ויסע למערב האי כרתים יקבל חופשה יוונית יוצאת דופן.
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.
דצמבר, ינואר ופברואר רק לחובבי חורף מושבעים.
לכמה ימים: 5-8
לא לפספס: חוף באלוס, קניון סאמאריה, חוף פאלאסארנה, חוף אלפוניסוס, העיר חאניה, אוכל!

עוד פרטים והמלצות: כרתים

7. סנטוריני והאיים הקיקלאדים Cyclades לא לפספס!


תיירותי או לא תיירותי, יש טיסה ישירה או אין טיסה ישירה, האי סנטוריני מתוייר מאד בגלל היותו פשוט מדהים! האי בנוי כולו על לוע של אחד מהרי הגעש הקדומים הגדולים ביותר בעולם. סנטוריני מספק חוויה יוונית רומנטית במקום מרהיב ביופיו. חופים הם לא הדגש באי הזה, יש באי חופים כמובן והחול שלהם בצבע שחור ומאד מיוחד. האי זוכה לאהבה ולהערצה גדולה במיוחד בשל השקיעות היפות ביותר בעולם וזו לא סתם קלישאה זה נכון מאד ושווה להגיע לכאן. את הביקור כאן ניתן לשלב עם כמה מהאיים המקסימים ביוון המצויים בקבוצת איים זו: אמורגוס, פארוס, נאקסוס, סירוס...
מתי להגיע: אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר.
נובמבר, דצמבר, ינואר ופברואר מרץ עשויים להיות קרירים ועם הרבה רוח.
לכמה ימים: 7-14
לא לפספס: פשוט לא לפספס : )

עוד מידע והמלצות: סנטוריני

8. טריקלה קורינטיאס

טריקלה קורינטיאס הוא איזור של טבע מרהיב, אגמים, הרים, נחלים, מגוון פעילויות כמו רכיבה על אופניים, שייט קיאקים באגמים, השכרת טרקטורונים, טיולי ג'יפים ועוד ועוד, הוא מתאים בעיקר למי שכבר היה בצומרקה, בכפרי זגוריה ובחצי האי פיליון ורוצה עוד יעד דומה ביוון, כמו כן ניתן לשלב אותו כבסיס לטיול בפלופונס של יוון, ללא ספק האזור המרהיב ביותר בפלופונס [ דרום יוון ]
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר רק לחובבי שלג וחורף מושבעים.
לכמה ימים: 2-3
לא לפספס: הר זיריה, טיול טרקטורונים, אגם דוקסה, הכפרים של טריקלה.

עוד מידע והמלצות: טריקלה קורינטיאס


9. הפלופונס Peloponess לא לפספס!

הפלופונס מציע שילוב מרתק של היסטוריה, נופים בתוליים, כפרים ציוריים, אוכל נהדר, חופים וים טורקיז שלא כדאי לפספס. שייט בסירה בתוך מערת נטיפים מרהיבה, נסיעה ברכבת בתוך אחד מקניוני הסלע הצרים באירופה, ראפטינג על נהר הלוסיוס, שמות כמו ספרטה וקלמאטה, שמן הזית המשובח, אגמים, מבצרים, נוף פראי ומגוון, כל זאת במרחק נסיעה סביר מאתונה. מאד מומלץ.
מתי להגיע: מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
ינואר ופברואר לאוהבי חורף ושלג.
לכמה ימים: 4-8
לא לפספס: ראפטינג על הלוסיוס, מערת האגמים, חבל מאני, חבל ארכדיה, תעלת קורינטוס, מונמבסיה.

עוד מידע והמלצות : פלופונס

10, האי אנדרוס Andros אנדרוס
נחשב לאחד האיים המרתקים ביותר באיים הקיקלאדים, יש בו גם חופים מעולים וגם שלל מיקומי טבע מעניינים כולל הרים, מעיינות זורמים, כפרים יפים והוא מהווה שילוב מעולה לחופשה יוונית אמיתית צמודת חוף עם אפשרויות לטיולים ומסלולי הליכה רבים, עוד יתרון שלו הוא שהוא קל מאד להגעה מאתונה בהפלגה קצרה מנמל ראפינה המצוי סמוך לשדה התעופה של אתונה עיברו לעמוד האי אנדרוס
מתי להגיע לאנדרוס : אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטבר, אוקטובר, תחילת נובמבר.
לכמה ימים : מינימום 3-4 ימים, רצוי כמה שיותר.
מידע והמלצות :
www.andros.travel

מלונות, ריזורטים, וילות מומלצים בכל יוון והאיים
כנסו לעמוד המלונות שלנו להזמנה של מלון, וילה, ריזורט או פארק מים
 
אנו מקשרים לאתרי הנופש ולמלונות וריזורטים או וילות בכל יעדי יוון בהזמנה ישירה ובטוחה באינטרנט, כנסו לעמוד המלונות והזמינו את החופשה האולטימטיבית שלכם ביוון!
מידע והזמנה »
ראו גם 10 דברים שאסור לפספס באתונה וסביבתה!
אתונה, לא מה שחשבתם!
 
מסעדות מעולות, אגמים, חופים, אתרי טבע מרשימים במרחק נסיעה קצר, הפלגה לאיים הסארוניים ועוד. אתונה זה הרבה יותר מהאקרופוליס והיא שווה לפחות 3-4 ימים, ראו מידע בכתבה על 10 מיקומים שווים במיוחד באיזור אתונה.
לכתבה »

 

מעדיפים יעד מומלץ בטיסה ישירה מישראל?
ראו את האיים המומלצים ביותר של יוון שיש אליהם טיסה מישראל
 
לאחרונה "צצו" כל מיני איים חדשים המשווקים בישראל, אבל אם אתם רוצים לדעת מה הם היעדים השווים והמומלצים ביותר, בלי גימיקים שיווקיים, אלה פרופר באמת שווים לכסף שאתם מוציאים על חופשה כנסו לעמו יעדים מומלצים בטיסה ישירה של אתר יוון והאיים ותבחרו נכון את יעד הנופש שלכם.
פרטים והזמנה »

 

מגוון אפשרויות לטיול ביוון
טיול עצמאי, טיול משפחה, טיול בוטיק פרטי
 
תוכלו להגיע לייעוץ אצלנו ולקבל מסלול טיול לביצוע עצמאי, או להזמין מאיתנו רכב עם מדריך ונהג ולצאת לטיול בוטיק פרטי ומפנק. ראו את כל אפשרויות הטיולים ביוון בעמוד ההסבר המקוצר שלנו על אפשרויות הטיול ביוון
למידע נוסף »


 

כרומה וילאס בחצי האי פיליון!

    
6 וילות מקסימות ליד חוף הים במערב פיליון, מעולה לאוהבי ים, בסיס מעולה לטיולים בחצי האי פיליון, הוילות מאובזרות, כוללות אחלה של בריכה, מומלץ מאד!
למידע נוסף »

 


הבהרה: כרתים, רודוס, קוס, קורפו, זקינטוס, אתונה, סלוניקי, מיקונוס ועוד יעדים המשווקים לישראלים ביוון הם גם יעדים יווניים ובחלקם יש מיקומים מקסימים, חלקם גם יעדים מעולים לחופשה משפחתית או זוגית ואין לנו שום דבר נגד היעדים הללו. להיפך, אם מצאתם שיעדים אלה עושים לכם טוב, סעו ותהנו זה הכי חשוב! לא משנה היכן ביוון. יחד עם זאת אם אתם מחפשים את היעדים היפים ביותר ביוון מחד, והפחות מתויירים מאידך, רשימה זו שבעמוד זה מספקת הצצה למיקומים שהם בגדר המלצה חמה של ממש להרגיש יותר את יוון האמיתית וקצת פחות מיוון "התיירותית" והממוסחרת.
ראו חבילות נופש ליוון [היעדים הסטנדרטים]

 

עוד כתבות באתר איי יוון שיכולות לעניין אותך:

יוון היא גן עדן של מסלולי הליכה והמסלולים המרהיבים ביותר ממוקמים במחוז אפירוס בצפון מערבה של יוון, אתר איי יוון מביאים לכם את מסלולי ההליכה השווים ביותר בגן העדן של מסלולי ההליכה ביוון.
ראו: מסלולי הליכה מומלצים באפירוס

יוון שופעת איים, מעל 1800 איים יש ביוון אבל חלק גדול מהם בלתי נגיש או בלתי מיושב, ריכזנו עבורכם את 20 האיים הכי מומלצים והכי מיוחדים של יוון.
ראו: האיים הכי מומלצים של יוון

אם אתם מתכננים מסלול טיול ביוון, אם אתם מגיעים ליעוץ מקצועי איתנו וגם אם לא, כדאי שתכירו ותבינו את מרחקי הנסיעה ממקום למקום ביוון, 
ראו: מרחקי נסיעה ביוון

יוון משופעת מלונות עם פארק מים ואו מלונות של הכל כלול עם פארק מים, אך אלה מרוכזים בעיקר ביעדי התיירות המרכזיים: כרתים, רודוס, קוס וקורפו. ריכזנו עבורכם את המלונות הכוללים פארק מים בעמוד אחד שיהיה לכם נח וקל ולבחור ולהזמין עצמאית חופשה באחד מהם.
ראו: מלונות עם פארק מים

   

 

 עמוד זה של אתר יוון והאיים מוגש בשיתוף ובחוסות :

Rentalcars השכרת רכב בכל העולם כולל כל יעדי יוון במחיר מעולה ומהחברות האמינות ביותר.

Booking.con Greece מלונות, דירות ווילות בכל יוון והאיים בשיתוף אתר יוון והאיים מישראל.

המלצה על מלונות בכל יוון

זקוקים להמלצה על מלון או וילה בכל יעדי יוון?
השאירו פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il