האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיון זמיר, יוון והאיים

סיון זמיר, יוון והאיים [ מעט עלי ]

כבר למעלה מ 20 שנה אני עוסק בתחום של שיווק תיירות מישראל ליוון, פתיחת שווקים חדשים [ איזורים חדשים ביוון למטיילים מישראל ] הפקת קמפיינים שיווקיים לאותם איזורים ומיתוג וכן וניהול אתר יוון והאיים בין איזורים ביוון שפתחנו את השווקים אליהם והגדלנו את התיירות עליהם ניתן למצוא את : כפרי זגוריה, צומרקה, חצי האי פיליון, האי כרתים, האי אגיסטרי, האי אנדרוס, כרתים, מחוז אתיקה ועוד.. מתוקף הנסיעות התקופות והעבודה השוטפת שלי עם יוון, אני גם מלווה קבוצות קטנות שרוצות שאסע להיות "המדריך" שלהם בטיולים לצפון יוון ההררית, ובמיוחד לכפרי זגוריה, צומרקה וחצי האי פיליון, איזורים שאני פתחתי את שוק התיירות אליהם מישראל ואיזורים שאני נמצא בהם חלק גדול מהשנה. אני לא מדריך כמקצוע אך אני יוצא עם אותן הקבוצות כחלק מההכרות המעמיקה עם יוון וכי אני אוהב לעשות לאנשים שמח ולהראות להם את נפלאות יוון בדרך שבה אני אוהב להראות את הארץ הנפלאה הזו, עם הרבה גמישות, הרבה אוכל טוב והמון טבע, טבע וטבע.

+ לעוד מידע על טיולי הבוטיק של יוון והאיים, איתי או עם המדריכים הנוספים שלנו


ייעוץ שיווק ותקשורת : בנוסף אני מייעץ גם ללקוחות פרטיים ומשפחות שיוצאות לטייל ביוון וגם לחברות תיירות בנושא טיולים ולוגיסטיקה ביוון [ ראו את הייעוץ מולי בעמוד הבא ] בנוסף אני מנהל כמה עמודי פייסבוק מצליחים בנושא צפון יוון כמו "צפון יוון עם זמיר סיון", "חצי האי פיליון עם זמיר סיון", "יוון והאיים" בנוסף לניהול הקבוצות השונות בפייסבוק וניהול פורטל יוון והאיים, אני גם מייעץ לחברות בתחום התיירות ליוון ולא רק ליוון, בנושאים שיווקיים בעיקר, בניית אסטרטגיה שיווקית ועוד.. בנוסף אני מצוי בקשר עם הדוק עם גורמי תיירות בכירים ביוון, כולל גורמי ממשל [ שרי התיירות ביוון ] לדורותיהם וכן עם גופי תקשורת בארץ וביוון, אני מוכן תמיד לעלות לשידור בכל נושא או להשתתף בכל "אייטם" על יוון, כשהמטרה החשובה ביותר מבחינתי היא פחות הפרסום שלי כסיון זמיר, אלה בעיקר האינטרס של יוון כמדינת תיירות וההצלחה שלה ככזו.

כתיבת תוכן, הפקות וידאו וסיורי עיתונאים :  כחלק מהעבודה השיווקית יוצא לי לכתוב הרבה על יוון גם לאתר יוון והאיים וגם לגופי תקשורת כאלה ואחרים בישראל וביוון, אני תמיד מוכן להתגייס לכתיבה על יוון גם מתוך האהבה שלי לארץ הזו וגם לצרכים שיווקיים או הסברתיים, בנוסף לכתיבה אני גם מפיק ביחד עם אנשי מקצוע מיוון ומישראל סרטוני וידאו על איזורים שונים ביוון, אותם סרטוני וידאו הם למעשה חלק מקמפיינים שיווקיים שאתר יוון והאיים מבצע עבור שיווק של איזורים או איים ביוון שביקשו את עזרתנו בשיווק, פרוייקטים אלה הם פרוייקטים הממונים ע"י גופים מסחריים ביוון לרוב או על ידי לשכות התיירות של האיזורים או אותם האיים. בנוסף להפקות שיווקיות אלה וכחלק מההליך, אתר יוון והאיים גם מבצע סיורי עיתונאים וצלמים לאיזורים שונים של יוון, לעתים סיורי העיתונאים האלה מסובסדים ע"י אתר יוון והאיים ולעתים ע"י אותם גורמים שהזמינו שמעסיקים אותי כמשווק של אותו האיזור ביוון לתיירות מישראל.

איפה ניתן למצוא אותי : ממרץ 2019 אני מתגורר באתונה יוון, עם משפחתי. העסק עדיין מנוהל מישראל ורוב העובדים של אתר יוון והאיים עובדים מישראל, אבל את מקום מגורי העברתי ליוון, ביוון יש לי משרד משותף עם חברה מקומית שעוסקת בשרותי קרקע ולוגיסטיקה, המשרד שלנו ממוקם בפיראוס, עם זאת אני לא נמצא הרבה במשרד ואני בעיקר על הקו, עם לקוחות שלנו ברחבי יוון, אני לא האיש לשאול אותו לגבי המלצה על מלון או וילה לחופשה, לצורך כך ניתן לפנות לשרות לקוחות של אתר יוון והאיים לחצו כאן, אך בנושאים אחרים, אשמח לענות ולעזור.


ספר המדריך למטיילים בצפון יוון : ייצא לדפוס בתאריך 8 ליולי, והינו הספר המקצועי הראשון בעברית למטיילים בצפון יוון ההררית [ הספר מרוכז ברובו במחוז אפירוס ] המכיל את כפרי זגוריה, צומרקה, יואנינה, עמק לורוס, סולי, מצובו והסביבה אך יש בספר גם מידע והמלצות ועזרה בתכנון טיול לחצי האי פיליון מטאורה והאולימפוס, הספר הוא תוצר של עבודה רבה ומחקר שביצעתי במשך 10 שנותי כמלווה, מדריך ומשווק של תיירות מישראל למחוז אפירוס ובכלל לצפון יוון.

סרטון וידאו זה הופק ע"י אתר חדשות יווני :  בסרטון מתוארת ההצלחה שלנו  [ שלי ] בפתיחת השוק הישראלי לצפון יוון [ כפרי זגוריה, צומרקה והסביבה ] פרוייקט שהתחלתי בשנת 2012 הסרטון אמנם ביוונית, אך כולל תרגום סימולטני לאנגלית.

Epirus Tourism from Israel ENGLISH sm.mp4.mp4 from sivan zamir on Vimeo.


עוד מעיתונות ביוון.

מתוך פגישה עסקית עם ראש מחוז צומרקה לשעבר ז"ל Sivan zamir tzoumerka

מתוך פגישה בוידאו סיון זמיר עם שר התיירות של יוון במהלך ימי הסגר [ שירה בוידאו ] Sivan zamir and haris theharis

כאן בצילום אני הוא הימני בצילום,  ביחד איתי שני השותפים המרכזיים שלי לפעילויות ביוון, אכיליס וספירוס.

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il