האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

שרותי ייעוץ והדרכה מיוחדים של יוון והאיים

הקדמה קצרה :  אתר יוון והאיים מאפשר לגולשים בו לתכנן, לקרא המלצות ולהזמין את חופשתו או הטיול שלו ביוון באופן עצמאי וכן להשתמש בשרות העזרה וההמלצות החינמי של האתר, בנוסף יש לנו גם שרותים מיוחדים ומקצועיים המפורטים בעמוד זה של אתר יוון והאיים.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
יוון והאיים פלוס || 550 ש"ח
הוא שרות עזרה מתקדם שנותן לכם גם קדימות במענה וגם עזרה של אחד על אחד מאחר מנציגי הנופש המקצועיים שלנו שיעזור לכם לבנות, להתאים ולהזמין חופשה בהתאמה אישית Talilor Made בנוסף שרות זה מתאים גם למי שזקוק לעזזרה דחופה טרם הנסיעה או בהיותו כבר ביוון, למעשה אנחנו מעדימים לרשותם את אחד מאנשי הצוות המנוסים שלנו זיעזרו לכם "לתפור" חופשה מותאמת אישית.
למעבר לעמוד המידע המלא

המסלול המודולרי הקלאסי לצפון יוון || 750 ש"ח
הוא מסלול כתוב ומוכן שמתאים למטיילים שנוסעים לצפון יוון בין 5 ל 20 יום, יש בו את כל דרכי ההגעה, האטרקציות, המיקומים השווים ביותר, המלצות על מלונות, מסעדות ועוד, הוא מאפשר לכם להרכיב את המסלול המתאים לכם ביותר ע"פ נקודת המוצא שלכם וע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם, הכניסה למסלול המודולרי מבוצעת בעזרת קוד סודי שתקבלו לאחר ההרשמה, בנוסף תינתן לכם האפשרות גם להיעזר באופן אישי בזמיר סיון יועץ הטיולים שיעזור לכם עם חלקות הימים המומלצת וגם תקבלו טלפון לשרות ועזרה תוך כדי הטיול ביוון.
למעבר לעמוד המידע המלא

ייעוץ מלא אחד על אחד עם סיון זמיר וכתיבת מסלול בהתאמה אישית || 1200 ש"ח
למי שבאמת רוצה את הרמה הגבוה ביותר של התאמה אישית של מסלול טיול ביוון, השרות כולל שיחה עם סיון זמיר ולאחר מכן כתיבת מסלול מותאם אישית לרצונות שלכם, מסלול הייעוץ כולל גם עזרה כאשר כבר תהיו ביוון, מול סיון זמיר עצמו ומול שרות הלקוחות הבכיר שלנו בכל שאלה, בעיה, המלצה נוספת או צורך בשינוי המסלול בשל בעיה מכל סוג, שרות הייעוץ כולל גם עזרה בבחירה והזמנה של המלונות והאטרקציות ביוון.
למעבר לעמוד המידע המלא

+ ראו גם אפשרות לייעוץ ראשוני עם סיון זמיר [ במייל וללא מסלול כתוב ] בהמשך עמוד זה.

טיול בוטיק מודרך לקבוצות קטנות [ מחיר, בהתאמה אישית ]
אחד ממוצרי הדגל שלנו ביוון והאיים הוא טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות וסגורות, קבוצת חברים או משפחה, למעשה אנחנו נוציא אתכם לטיול מודרך עם רכב שלנו, מלונות מעולים, מסלול מרהיב שאנחנו בונים, מסעדות מעולות, אטרקציות ועוד, המסלול יותאם לסוג ואופי הקבוצה שלכם, המסלול אפשרי להחל מזוג ועד 20 איש, ניתן לבחור בנוסף הדרכה באנגלית או בעברית, גם סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים יכול להיות המלווה שלכם בטיול הזה, אם תבקשו זאת משרות הלקוחות, למרות שגם המדריכים היוונים שלנו מעולים, ספירוס, יאניס, אכיליס, ואסיליס - בחרנו עבורכם את הטובים ביותר!
למעבר לעמוד המידע המלאהזמנת יום סיור מודרך באתונה או בסלוניקי והסביבה [ מחיר בהתאמה אישית ]

אתר יוון והאיים פועל בשיתוף חברת Holidayplan היוונית, חברה מאד מקצועית לסיורים מודרכים באתונה וסביבתה וסלוניקי וסביבתה, לחברה מגוון רכבים ברמה גבוהה [ מרצדס חדישים ] ומדריכים מצויינים, והם יכולים להוציא אתכם גם לימי סיור מודרכים באתונה או סלוניקי וגם בסביבת אתונה וסלוניקי למשל מאתונה לדלפי, או לארגולידה וקורינטוס, או לכיף סוניון, או לצפון הפלופונז ועוד או מסלוניקי לאדסה, פוזאר, האולימפוס, מטאורה ועוד.
למעבר לעמוד המידע המלא


המלצה על מלונות ווילות ביוון למתכננים עצמאית [ שרות ללא תשלום ]
מי שמתכנן את הטיול או הנופש שלכם באופן עצמאי, יכול לקבל מאתר יוון והאיים שרות ללא תשלום של המלצה על מלונות או וילות בכל רחבי יוון [ כל יעדי היבשה וכל איי יוון ] השרות אינו מוגבל ותוכלו לפנות ולבקש המלצה מצוות השרות שלנו בכל זמן שתרצו.
למעבר עמוד המידע המלא


ייעוץ ראשוני עם סיון זמיר [ במייל, ללא כתיבת מסלול ]
שרות זה מתאים למי שלא מעוניין בייעוץ המלא עם סיון זמיר וכתיבת מסלול בהתאמה אישית, במסלול שרות זה תוכלו להתכתב עם סיון זמיר במייל, לספר לו את כל הפרטים עליכם ועל הרצונות שלכם וסיון זמיר יתן לכם את ההמלצה שלנו למסלול מיטבי עבורכם, השרות כולל גם המלצה על מלונות לאורך המסלול שיומלץ, אך כאמור המסלול אינו כולל כתיבה והכנה  מלאה של תוכנית טיול.
עלות השרות : 500 ש"ח ||  יש ללחוץ על קישור זה לתשלום מאובטח.ולאחר מכן לשלוח לזמיר סיון מייל [email protected] ולצרף את אישור התשלום על העסקה, לתחילת שרות.


שרות Tailor made וי אי פי || 3500 ש"ח
שרות Tailor made vip מיועד או לאנשי עסקים או למי שזקוק לשרות מיוחד בהרכבת חופשה מיוחדת ביוון, הכולל מקומות לינה מיוחדים או יוקרתיים במיוחד, הזמנת רכבי יוקרה, יאכטות וכן ליווי מקצועי וקשר 24/7 ביוון עם נציג נופש ייעודי של אתר יוון והאיים שגם יעזור בהרכבת החופשה וכל הלוגיסטיקה הנדרשת וגם יהיה "האיש שלכם" לכל שאלה ובקשה תוך כדי הנסיעה עצמה.
למעבר לעמוד המידע המלא


הרשמה לטיולים מאורגנים " טיולי בוטיק" שמאופשרים להזמנה עבור זוגות ובודדים [ לא טיול בוטיק פרטי ]
מדי שנה ומלבד טיולי הבוטיק שאנו מצויאים לקבוצות קטנות סגורות, אנחנו גם מוציאים לפחות 2 או שלושה טיולי הרשמה, טיולים בהם אנשים שאין להם קבוצה משלהם יכולים להצטרף לאנשים באותו המצב, טיולי ההרשמה שלנו לשנת 2021 הם :

טיול אביב לצפון יוון ההררית [ יוני ]
טיול צבעי שלכת לצפון יוון ההררית [ נובמבר ]
טיול צבעי שלעת לצפון יוון וחצי האי פיליון [ מועד נוסף בנובמבר ]

לפרטים נוספים חייגו : 054-5423341


ייעוץ וליווי מלא בנושא רכישת נכס בחצי האי פיליון || 1750 יורו
השרות שאנחנו מציעים לכם הוא ייעוץ בנושא רכישת נדל"ן מכל סוג בחצי האי פיליון, ייעוץ שוטף מרגע שאתם יוצים איתנו קשר ועד אשר נמצא לכם את מה שאתם מחפשים, השרות כולל גם נסיעה ל 3 ימים מאתונה לחצי האי פיליון, עם נהג צמוד ולמידה של "חצי האי פיליון" וגם התרשמות וצפייה בנכסים פוטנציאלים לרכישה, כלול במחיר מלון שאנו נספק לכם לימים אלה, רכב צמוד, הוצאות דלק ומיסוי כביש וכמובן הייעוץ המלא בדרך, בחרנו בדרך זו כי אנחנו לא מאמינים שניתן לרכוש נדל"ן ביוון בשלט רחוק וגם כי חשוב היחס והקשר האישי ביננו וגם כי אנחנו רוצים להפוך את ההליך של רכישת נכס עבורכם לפרקטי בפועל, זו הדרך היחידה והנכונה ביותר להתקדם לכיוון של רכישת נכס בחצי האי פיליון, ע"י הכרה יסודית של האיזור ושל הנכס שתרצו לרכוש. את הייעוץ וההכרות הראשונית נתחיל לאחר התשלום על מקדמה לשרות, תוך כדי יצרו איתכם קשר ממחלקת השרות שלנו בישראל לתאום תאריך להגעה עבור סיור ההכרות בפיליון. כחלק מהשרות גם נציע למי מבינכם שמתעניין את השרות הנוסף שלנו של בית בפיליון ב 120 אלף יורו, רק רשומים לשרות יקבלו את האופציה הזו.
למעבר לעמוד המידע המלא

יש לכם שאלות?  משהו לא ברור?  צריכים עזרה בהתייעצות ראשונית?
השאירו פנייה לצוות השרות של יוון והאיים ונשמח לעזור בכל המלצה או התלבטות.


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il