האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » ייעוץ ושרות מתקדם -יוון והאיים.

ייעוץ ושרות מתקדם -יוון והאיים.

שרותי ייעוץ והדרכה מיוחדים של יוון והאיים

הגעתם לעמוד השרות המיוחד של אתר יוון והאיים למתכננים טיול לצפון יוון.

מסלול מודולרי למטיילים בצפון יוון

אתר יוון והאיים נחשב לאתר המקצועי והמוביל בישראל לתכנון טיולים בצפון יוון ההררית, צוות שלנו מצוי כל העת בצפון יוון, מעדכן מידע במסלולים השונים ובעמודי היעדים [צומרקה, כפרי זגוריה, יואנינה, מצובו, האולימפוס וחצי האי פיליון ] שבצפון יוון וגם יצרנו עבורכם את השרותים המתקדמים שלנו למתכננים טיול בצפון יוון ההררית, המפורטים בעמוד זה.


המסלול המודולרי המורחב למטיילים בצפון יוון  - עלות 750 ש"ח 

הוא מסלול כתוב ומוכן שמתאים למטיילים שנוסעים לצפון יוון בין 5 ל-21 ימים. יש בו את כל דרכי ההגעה, האטרקציות, המיקומים השווים ביותר, המלצות על מלונות, מסעדות ועוד, הוא מאפשר לכם להרכיב את המסלול המתאים לכם ביותר ע"פ נקודת המוצא שלכם וע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם. המסלול מפורט יומית וכולל גם לינק למפת גוגל בסוף כל יום טיול. הכניסה למסלול המודולרי מבוצעת בעזרת קוד סודי שתקבלו לאחר ההרשמה, בנוסף תוכלו להיעזר בצוות האתר, בקשר ישיר במייל, עם חלקות הימים המומלצת או כל שאלה. כמו כן תקבלו טלפון לשרות ועזרה תוך כדי הטיול ביוון. שרות זה מתאים למעוניינים בטיול לכפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, האולימוס ו חצי האי פיליון.


לא רואים את הבאנר? לחצו כאן

שימו לב : אם אתם לא מעוניינים במסלול מודולרי ומפורט ברמת רזולוציה גבוה עבור הטיול שלכם לצפון יוון, אלה רק בהמלצה על כיוון מסלולי לצפון יוון : ראו את תקציר המסלול לשימוש חופשי.

יעוץ מלא והרכבת מסלול טיול בצפון יוון

ייעוץ מלא עם סיון זמיר והכנת מסלול לצפון יוון  - עלות 1500 ש"ח 
או 1100 ש"ח למי שיוצא לעד 5 ימי טיול.

ללמי שרוצה קשר אישי עם סיון זמיר והצוות המקצועי, התאמה אישית של המסלול בצפון יוון וכתיבה פרטנית של המסלול. השרות כולל שיחה עם סיון זמיר או שרית דבידובסקי ולאחר מכן כתיבת מסלול מותאם אישית לרצונות שלכם, מסלול הייעוץ כולל גם עזרה כאשר כבר תהיו ביוון, מול סיון זמיר עצמו ומול שרות הלקוחות הבכיר שלנו בכל שאלה, בעיה, המלצה נוספת או צורך בשינוי המסלול בשל בעיה מכל סוג, שרות הייעוץ כולל גם עזרה בבחירה והזמנה של המלונות והאטרקציות ביוון. שירות זה כולל גם משלוח של מפות איזורי הטיול צומרקה וזגוריה וכן את הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית". שרות זה מתאים במיוחד למעוניינים לטייל  בכפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, פיליון, סולי, אבריטניה, שמורת האולימפוס ועוד.


לא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.

טיול בוטיק מודרך שלנו לקבוצות קטנות

טיול בוטיק מודרך לקבוצות קטנות || עלות, בהתאמה אישית 

אחד ממוצרי הדגל שלנו ביוון והאיים הוא טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות וסגורות, קבוצת חברים או משפחה, למעשה אנחנו נוציא אתכם לטיול מודרך עם רכב שלנו, מלונות מעולים, מסלול מרהיב שאנחנו בונים, מסעדות מעולות, אטרקציות ועוד, המסלול יותאם לסוג ואופי הקבוצה שלכם, המסלול אפשרי להחל מזוג ועד 20 איש, ניתן לבחור בנוסף הדרכה באנגלית או בעברית, גם סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים יכול להיות המלווה שלכם בטיול הזה, אם תבקשו זאת משרות הלקוחות, למרות שגם המדריכים היוונים שלנו מעולים, ספירוס, יאניס, אכיליס, אקיס - בחרנו עבורכם את הטובים ביותר.


לא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.

סיורים מודרכים ביעדי יוון וצפון יוון

הזמנת יום סיור מודרך  : אתונה, סלוניקי, מטאורה, זגוריה, צומרקה, סולי, פיליון ועוד.

אתר יוון והאיים פועל בשיתוף חברת Holidayplan היוונית, חברה מאד מקצועית לסיורים מודרכים באתונה וסביבתה וסלוניקי וסביבתה, לחברה מגוון רכבים ברמה גבוהה ומדריכים מצויינים, והם יכולים להוציא אתכם גם לימי סיור מודרכים באתונה או סלוניקי וגם בסביבת אתונה וסלוניקי למשל מאתונה לדלפי, או לארגולידה וקורינטוס, או לכיף סוניון, או לצפון הפלופונז ועוד או מסלוניקי לאדסה, פוזאר, האולימפוס, מטאורה ועוד.לא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.

צרו קשר לעזרה ושאלות

הספר - המדריך למטיילים בצפון יווןהמדריך למטיילים בצפון יוון ההררית הוא הספר המקצועי ביותר למטיילים בצפון יוון, וכולל כמות עצומה של מידע רלוונטי ופרקטי להכנה ושדרוג הטיול שלכם בצפון יוון, בנוסף הספר מסתנכרן עם Barcode דרך אתר יוון והאיים למידע מתעדכן בזמן אמת, שרות בלעדי לספר שלנו, עוד יתרון לרוכשי הספר הוא שרות  Sos Greece הניתן ללא תשלום לרוכשי הספר, לעוד מידע על הספר ורכישה : לחצו כאן

טיול תמריץ [אינסנטיב] לחברות ועסקים

מחלקת הטיולים שלנו מפיקה טיולי אינסנטיב [תמריץ] לחברות ועסקים, ברמת תכנון גבוה ותוך דגשים החשובים לכם במיוחד, כל לקוח והדגשים שלו, למידע נוסף על טיולי המתריץ שלנו ויצירת קשר להצעת מחיר ובדיקת ייתכנות לחצו כאן לעמוד טיולי האינסנטיב


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il