האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ייעוץ ושרות מתקדם -יוון והאיים.

שרותי ייעוץ והדרכה מיוחדים של יוון והאיים

אתר יוון והאיים הוא האתר הגדול והמקצועי בישראל לתכנון והזמנה של חופשה ביוון. אנו מספקים לכם אלפי עמודי מידע והמלצות איתם תוכלו להרכיב עצמאית את הטיול או החופשה שלכם ביוון, כמו כן אנחנו מעמידים מוקד שרות ועזרה חינמי להמלצות ממוקדות ולשאלות ממוקדות ונשמח לעזור לכלם ללא תשלום, בנוסף למוקד החינמי הבסיסי, אנחנו מאפשרים וממליצים לכם להשתמש גם באחד משרותי הייעוץ המתקדמים שלנו, המפורטים בעמוד זה של אתר יוון והאיים.


המסלול המודולרי המורחב למטיילים בצפון יוון  - עלות 750 ש"ח 

הוא מסלול כתוב ומוכן שמתאים למטיילים שנוסעים לצפון יוון בין 5 ל-21 ימים. יש בו את כל דרכי ההגעה, האטרקציות, המיקומים השווים ביותר, המלצות על מלונות, מסעדות ועוד, הוא מאפשר לכם להרכיב את המסלול המתאים לכם ביותר ע"פ נקודת המוצא שלכם וע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם. המסלול מפורט יומית וכולל גם לינק למפת גוגל בסוף כל יום טיול. הכניסה למסלול המודולרי מבוצעת בעזרת קוד סודי שתקבלו לאחר ההרשמה, בנוסף תוכלו להיעזר בצוות האתר, בקשר ישיר במייל, עם חלקות הימים המומלצת או כל שאלה. כמו כן תקבלו טלפון לשרות ועזרה תוך כדי הטיול ביוון. שרות זה מתאים למעוניינים בטיול לכפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, חצי האי פיליון. המסלול המודולרי הוא הגרסה הדיגיטלית של הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית" שגם ניתן לרכישה דרך אתר יוון והאיים.
ייעוץ מלא עם סיון זמיר והכנת מסלול לצפון יוון  - עלות 1500 ש"ח 
או 1100 ש"ח למי שיוצא לעד 5 ימי טיול.

ללמי שרוצה קשר אישי עם סיון זמיר והצוות המקצועי, התאמה אישית של המסלול בצפון יוון וכתיבה פרטנית של המסלול. השרות כולל שיחה עם סיון זמיר ולאחר מכן כתיבת מסלול מותאם אישית לרצונות שלכם, מסלול הייעוץ כולל גם עזרה כאשר כבר תהיו ביוון, מול סיון זמיר עצמו ומול שרות הלקוחות הבכיר שלנו בכל שאלה, בעיה, המלצה נוספת או צורך בשינוי המסלול בשל בעיה מכל סוג, שרות הייעוץ כולל גם עזרה בבחירה והזמנה של המלונות והאטרקציות ביוון. שירות זה כולל גם משלוח של מפות איזורי הטיול צומרקה וזגוריה וכן את הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית". שרות זה מתאים במיוחד למעוניינים לטייל  בכפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, פיליון, סולי, אבריטניה, שמורת האולימפוס ועוד.


לא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.טיול בוטיק מודרך לקבוצות קטנות || עלות, בהתאמה אישית 

אחד ממוצרי הדגל שלנו ביוון והאיים הוא טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות וסגורות, קבוצת חברים או משפחה, למעשה אנחנו נוציא אתכם לטיול מודרך עם רכב שלנו, מלונות מעולים, מסלול מרהיב שאנחנו בונים, מסעדות מעולות, אטרקציות ועוד, המסלול יותאם לסוג ואופי הקבוצה שלכם, המסלול אפשרי להחל מזוג ועד 20 איש, ניתן לבחור בנוסף הדרכה באנגלית או בעברית, גם סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים יכול להיות המלווה שלכם בטיול הזה, אם תבקשו זאת משרות הלקוחות, למרות שגם המדריכים היוונים שלנו מעולים, ספירוס, יאניס, אכיליס, אקיס - בחרנו עבורכם את הטובים ביותר.


לא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.


הזמנת יום סיור מודרך באתונה או בסלוניקי והסביבה. עלות בהתאמה אישית 

אתר יוון והאיים פועל בשיתוף חברת Holidayplan היוונית, חברה מאד מקצועית לסיורים מודרכים באתונה וסביבתה וסלוניקי וסביבתה, לחברה מגוון רכבים ברמה גבוהה ומדריכים מצויינים, והם יכולים להוציא אתכם גם לימי סיור מודרכים באתונה או סלוניקי וגם בסביבת אתונה וסלוניקי למשל מאתונה לדלפי, או לארגולידה וקורינטוס, או לכיף סוניון, או לצפון הפלופונז ועוד או מסלוניקי לאדסה, פוזאר, האולימפוס, מטאורה ועוד.

מומלצים במיוחד

יום סיור בעברית בכפרי זגוריה או צומרקה 
יום סיור מודרך באתונה 
יום סיור מודרך מאתונה לנאפליו, קורינטוס ואפידברוס 
לעוד סיורים בכל רחבי יוון לחצו על הבאנר לעמוד המידעלא רואים את הבאנר?, לחצו כאן.
מתכננים טיול לצפון יוון?

ריכשו את הספר המקצועי בישראל לתכנון טיול בצפון יוון - מאת סיון זמיר

    
המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית חלק 1 של סיון זמיר, יועץ הטיולים הבכיר בישראל לצפון יוון הוא ספר חובה לכל מטייל בצפון יוון, הספר מכר מאות עותקים בחודש הראשון ליציאתו ונחשב למאגר המידע הממוקד המודפס הטוב ביותר למטיילים בצפון יוון, הספר גם מסונכרן Online עם ברקוד מיוחד עם אתר יוון והאיים וגם מאפשר פנייה במקרי חירום.
למידע נוסף ורכישה »


    

ייעוץ אובייקטיבי בנושא נדל"ן ביוון

שרות מיוחד של אתר יוון והאיים

    
אל תתנו לבעלי אינטרסים להטעות אתכם ולפני רכישה של נכס ליוון הצטרפו לייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי בנושא נדל"ן ביוון עם הצוות המקצועי והמיומן של אתר יוון והאיים שיכוון אתכם ויהיה עבורכם "כלי תומך החלטה" בהליך החיפוש או הרכישה של נדל"ן ביוון.
למידע נוסף »


יש לכם שאלות?  משהו לא ברור?  צריכים עזרה בהתייעצות ראשונית?
השאירו פנייה לצוות השרות של יוון והאיים ונשמח לעזור בכל המלצה או התלבטות.

אבל הכי מומלץ להשאיר לפנו פנייה בטופס זה ולדייק בפרטים, שם, מייל, טלפון ובקשה מפורטת ככל שניתן.
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il