האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מלונות ספא ביוון Spa hotel in greece

צריכים המלצה למלון עם ספא ביוון?
ניתן להשאיר פנייה לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים שיחפש לכם את מלון ה-spa המתאים לכם ביותר, וישלח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות המתאימים.
לצורך הפנייה השאירו פנייה בטופס יצירת קשר באתר יוון והאיים - צרו קשר

מלונות מומלצים עם Spa ביוון:

באי כרתים
מצויים למעלה מ 20 מלונות ספא איכותיים, רובם מרוכזים באיזורים הידועים שבין העיר הרקליון להרסוניסוס, חלקם מומלצים וחלקם מומלצים יותר.
ריכזנו כאן עבורכם את המלונות המומלצים ביותר עם ספא בכרתים כולל קישור הזמנה ישיר, אך טרם ההזמנה והבדיקה כנסו לברר טיסות לכרתים - לחצו כאן לטיסות לכרתים

Stella Island Luxury Resort & Spa  - המלון מצוי בכרתים לחצו להמנה
Mitsis Laguna Resort & Spa - המלון מצוי בכרתים - לחצו להזמנה
Abaton Island Resort & Spa - המלון מצוי בכרתים - לחצו להזמנה
Blue Palace, a Luxury Collection Resort and Spa - המלון מצוי בכרתים - לחצו להזמנה
Stella Palace Resort & Spa - המלון מצוי בכרתים לחצו להזמנה
.

.

באי רודוס
קיימים מעל 15 מלונות ספא ברמות שונות, חלקם מאד מיושנים ואינם ממש מומלצים, כמה מהם מהחדשים מומלצים יותר.
ריכזנו עבורכם כאן בעמוד זה של אתר יוון והאיים את מלונות הספר המומלצים ביותר באי רודוס כולל קישור ישיר להזמנה, אך טרם ההזמנה בררו תאריכים והזמינו טיסה לרודוס - לחצו כאן לטיסות לרודוס.

Esperos Village Blue & Spa - Adults Only - המלון מצוי ברודוס - לחצו להזמנה
Mitsis Alila Resort & Spa - המלון מצוי ברודוס לחצו להזמנה
Elysium Resort & Spa - המלון מצוי ברודוס לחצו להמנה
Amathus Beach Hotel Rhodes - המלון מצוי ברודוס לחצו להזמנה
.

.

באי קוס רוב מלונות הספא הם כבר מלונות מהעשור הקודם ולא כולם מספקים תמורה טובה לכסף שלכם, אם כי יש כמה חדשים ומומלצים יותר שבהחלט מתחרים במלונות ספא טובים של איזורים אחרים ביוון.
ריכזנו כאן עבורכם את שני המלונות שמקבלים הכי הרבה המלצות כמלונות ספא באי קוס, שימו לב תחילה רצוי לברר תאריכים ולהזמין טיסה לקוס לחצו כאן לטיסות לקוס.

Astir Odysseus Kos Resort and Spa  - המלון מצוי באי קוס לחצו להזמנה
Mitsis Blue Domes Resort & Spa  - המלון מצוי באי קוס לחצו להזמנה
.

.

בעיר אתונה יש יתרון גדול עם מלונות הספא המומלצים בהשואוה לשאר יעדי יוון, כיוון שהמלונות באתונה פתוחים ופועלים כל השנה, בזמן שמלונות הספא ביעדים כמו כרתים, קוס, רודוס ויעדים נוספים הם עונתיים בלבד.
מלונות הספא המומלצים של אתונה פתוחים כל השנה ומצויים רובם ברובע ווליאגמני היוקרתי על קו החוף של אתונה. לפניכם השנים המומלצים ביותר כולל קישור הזמנה. ראו גם הזמנת טיסות לאתונה לחצו כאן לטיסה לאתונה.

Divani Apollon Palace & Thalasso  - המלון מצוי באתונה לחצו להזמנה
Four Seasons Astir Palace Hotel Athens  - המלון מצוי באתונה לחצו להזמנה
.

.

בחבל אפירוס, איזור טיול מרהיב בצפון יוון שישראלים רבים כבר נחשפו אליו, פועלים כמה מלונות ספא בוטיק נפלאים שמשדרגים את הטיול באיזור יפיפה זה והתמורה למחיר לא תיאמן כאשר משווים לאיזורים אחרים ביוון וגם לארץ. גם פה, המלונות פועלים כל השנה, למרות שעונת הטיולים העמוסה ביותר היא, כמו בכל יוון, בקיץ, יש פה יתרונות אדירים למטיילים בסתיו, באביב ואף בחורף, לכל עונה יש את הקסם שלה והאיזור נפלא בכל עונה. למידע בהרחבה על איזורי הטיול ראו עמודי המידע באתר: כפרי זגוריה ו-צומרקה לתכנון מסלול טיול בצפון יוון ראו את המסלול המודולרי או הייעוץ האישי - הנה כמה מהמלונות המומלצים, מלונות ספא בוטיק:

Grand Forest Metsovo - המלון משקיף על הכפר מצובו בחבל אפירוס לחצו להזמנה
Orizontes Hotel Resort - המלון ממוקם בחבל צומרקה לחצו להזמנה
Aristi Mountain Resort - ממוקם בכפר אריסטי בכפרי זגוריה לחצו להזמנה
Kores Boutique Hotel & Spa - ממוקם בכפר ויצה בכפרי זגוריה לחצו להזמנה
.

.

בפלופונס, חצי האי הענק השוכן מערבית דרומית לאתונה, החלו לצוץ מלונות רזורט וספא חדשים ומפנקים בשנים האחרונות. יתרונו בכך שיחסית קל להגיע מאתונה שאליה יש את מגוון הטיסות הסדירות הרב ביותר מישראל.
כיוון שהשטח עצום כל כך, בחירה במלון ספא בפלופונס, מאפשר טיולים בסביבה הקרובה בלבד. למידע נוסף על הפלופונס לחצו עמוד הפלופונסראו גם הזמנת טיסות לאתונה לחצו כאן לטיסה לאתונה.
כמה מהמומלצים בפלופונס לפניכם:

Pliadon Gi Resort & Spa - רזורט הררי מקסים, ממוקם בטריקלה קורינתאס בפלופונס לחצו להזמנה
Nikki Beach Resort & Spa - המלון ממוקם בפורטו חלי, חבל ארגולידה, הפלופונס לחצו להזמנה
Grecotel Mandola Rosa - ממוקם בסמוך לקיליני בחוף הצפון מערבי של הפלופונס לחצו להזמנה

.

בשנים האחרונות הוקמו למעלה מ-45 בתי מלון הכוללים SPA ברחבי יוון כאשר המגמה הגבוהה ביותר של מלונות כאלה היא ביעדי התיירות המרכזיים כגון כרתים, אתונה, רודוס, סלוניקי, חלקידיקי, מיקונוס ויעדים פופולרים נוספים. מלונות ספא בוטיק קיימים לרוב באתונה וגם באיים הסמי מתויירים של יוון דוגמת האיים פארוס, נאקסוס או קפלוניה. אם לא  מצאתם את מלון הספר שחיפשתם בעמוד זה של אתר יוון והישראלי, ניתן להשאיר פנייה בעמוד שרות הלקוחות שלנו ונשמח לעזור לכם בבחירה והמלצה על מלון עם ספא ביוון.


+ ראו גם מעיינות חמים ביווןראו גם  מלון הוריזונדס   מלון מיקרו פפיגו 1700    מלון ארטסיסטס    מלון אנאבאסי     מלון אברטיו


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il