האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » טיול מאורגן ליוון

טיול מאורגן ליוון

טיול מאורגן ליוון

אתר יוון והאיים גאה בטיולי הבוטיק שאנו מוציאים לצפון יוון מאז 2014. הדרך הכי מפנקת להכיר את צפון יוון עם הצוות המקצועי שמכיר הכי טוב את איזורי הטיול.
הטיולים הם טיולים פרטיים, כלומר לא טיולי הרשמה קבוצתיים. אתם מספרים לנו כמה אנשים אתם בקבוצה (חברים, משפחה), מה הרכב החדרים המועדף, מה רמת המלונות המועדפת, מה הדגשים, המגבלות, החלומות, באילו תאריכים והיכן ביוון אתם נוחתים, ואנו "תופרים" את כל מה שצריך - נהג פרטי שגם ידריך או מלווה נוסף שיצטרף להדרכה (תלוי בגודל הקבוצה), רכב בגודל המתאים ושיהיה נח, חדיש, מרווח וממוזג, מלונות בוטיק נפלאים ביעדי הטיול, הדרכה באנגלית או בעברית וכמובן מסלול יפיפה עם רמת קושי או אטרקציות מותאמת.

למה דוקא טיול מאורגן ביוון?

יוון, שכנתנו הכל כך קרובה, היא יעד של יופי אין סופי. ומזמן כבר ידוע שהיא לא רק יעד קיץ ויעד בטן גב אלא יעד טבע מרהיב.
הטיול בצפון יוון הוא טיול שכרוך בנסיעות, לעיתים ארוכות, וברובן הרריות, והנהיגה לא מתאימה לכל אחד. לא שקשה לנהוג, מרבית המטיילים מגיעים לטייל באיזור עצמאית ונעזרים במידע השימושי הקיים באתר וגם במסלולי הטיול המוכנים והייעוץ של הצוות המקצועי שלנו, אך יש מי שמעדיף לא לנהוג, לא רוצה או לא יכול, הסיבה לא משנה. אך מעבר לנהיגה, יש יתרונות רבים נוספים: קודם כל אתם צריכים להזמין רק טיסה, אנו דואגים לכל השאר. שנית, לטייל עם איש צוות מקצועי שמכיר וחי את האיזור, זה אומר להגיע לכל המקומות הכי שווים, זה אומר שאתם בידיים הכי טובות וזה אומר שתקבלו את המיטב במסגרת הזמן שעומד לרשותכם.

לטייל איתנו ביוון - יתרונות טיול מאורגן עם צוות אתר יוון והאיים:

כפי שציינו לעיל, ראשית אתם בידיים מקצועיות ועם צוות שמכיר הכי טוב את איזורי הטיול. אנו גם מטיילים בסגנון היווני, כלומר חשובה לנו החוויה ולא סימון וי על אתרים. אם צריך לקחת את הזמן ניקח את הזמן, אם צריך למהר נמהר - רק תזכרו שביוון לא ממהרים, הקצב היווני הוא חלק בלתי נפרד מחווית הטיול, אתם באים להינות, להירגע, לחוות, כך שאם יש ספוט שממש התחברתם ובא לכם להמשיך לשבת לבהות, לשתות, לצחוק, לשיר בצוותא... אז ניקח את הזמן, לא נאיץ בכם, אנו נלמד את הקצב שלכם ונשווה קצב כך שהטיול יהיה חוויה מושלמת.

עוד יתרון הוא נושא העבירות, כיוון שמדובר ביעדים הרריים, בכפרים קטנים ובכבישים צרים, יש חשיבות לגודל הרכב. אנו לא נוציא טיול באוטובוס, גם אם הקבוצה גדולה, אנו נחלק אותה לרכבים קטנים, אחרת היעדים שניתן להגיע אליהם יהיו מוגבלים, ואנו לא רוצים להגביל, אנו רוצים לחוות את הכי טוב שאפשר. חלק מהספוטים הכי יפים מצריכים גישה שאינה עבירה לאוטובוסים, ולכן נצא ברכבים בעלי עבירות מתאימה כדי לא לחסוך מכם את המיטב.


זה מוביל גם לנקודה נוספת, גמישות, בשל חוקי האיחוד האירופי המתירים נסיעה של 10 שעות עבודה לנהג ומתוכם רק 8 שעות נסיעה, למיניבוסים ואוטובוסים גדולים, הטיול נפגם משמעותית. בנסיעה בכלי רכב קטנים מ-9 מקומות, ניתן לטייל גם יותר שעות ביממה, לעצור היכן שרוצים ולכמה זמן שרוצים, לא למהר, לקחת את הזמן באיזי, להנות מהטיול במקסימום.
בטיחות לפני הכל אנו עובדים מול גופים מקומיים וערוכים לתת מענה בכל מצב, כולל מצבי חירום, והלוואי שלא יהיו כאלה, אבל עושה שקט לדעת שבמידת הצורך נוכל להפעיל את אנשי המקצוע המקומיים לתת מענה - אם זה בשל תקלה ברכב, או לא עלינו, פציעה, מחלה או כל מצב שיכול לקרות במהלך טיול.


אם אינכם מעוניינים בטיול בוטיק מיוחד ופרטי - לחצו כאן לטיולים מאורגנים קבוצתיים ליעדים קלאסיים ביוון

ראו גם עמוד טיול מיוחד בצפון יוון עם מידע בהרחבה והמלצות מטיילים

.

מסלולי טיול מאורגן ביוון

הטיול המאורגן הפרטי הוא בצפון יוון לרוב, אך לא רק. יעדי הטיול שלנו כוללים את מחוז אפירוס ובו את כפרי זגוריה וצומרקה, לעיתים גם פארגה וסיבוטה. את חצי האי פיליון, כמובן שאת מטאורה, יש טיולים שנבקר גם באולימפוס. וכן מוציאים גם טיולים מאורגנים פרטיים אל הפלופונס בדרום יוון.

מסלולי טיול לדוגמא:

מחוז אפירוס

טיול של מינימום 5 ימים, 4 לילות שכולל יציאה מאתונה או מסלוניקי - או מיואנינה, פרבזה, נמל איגומניצה - האפשרויות מגוונות.
הגעה אל חבל צומרקה הדרמטי והתמקמות במלון מקסים. טיול ביעדים המרהיבים של צומרקה, ראפטינג בנהר הארכטוס (בחירה בלבד, אך מומלץ מאד), המשך אל כפרי זגוריה, בהתאם לזמנים ולרצון המטיילים נכלול גם ביקור בעיר היפה יואנינה. בזגוריה התמקמות באחד הכפרים הציוריים, וטיול ביעדים המרהיבים הכוללים את התצפיות על קניון ויקוס, נהר הוידומאטיס הצלול, כמה מהכפרים היפים ביותר, גשרי האבן העתיקים, יער האבנים. מסלולי הליכה יותאמו בהתאם לרמת הכושר והביקוש של הקבוצה, שלל המסלולים מגוון וכולל מסלולים קלים מאד עד קשים למיטיבי לכת בלבד. בדרך חזרה לאתונה או סלוניקי נבקר גם במטאורה, המנזרים התלויים, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

צפון יוון

טיול זה ל-8 ימים, 7 לילות, כולל את מחוז אפירוס עם כל האמור לעיל, ועל זה נוסף יעד מרהיב נוסף: חצי האי פיליון. בדרך כלל משאירים את פיליון לסוף, כי בפיליון נוכח גם הים, לצד ההרים והנופים הירוקים ומשרה אווירה נינוחה שמזמינה להוריד הילוך ולהתענג על הטוב של יוון בקצב היווני. זה אומר גם לטייל בספוטים ובכפרים המקסימים, אך לצד אלה הים, החופים המרהיבים של חצי האי פיליון, האוויר והאווירה הנהדרים.

.

פלופונס

גם אל יעד זה אנו מציעים טיולי בוטיק פרטיים. המסלול יתוכנן בהתאם לזמנים ולתחומי העניין, כיוון שהפלופונס הוא שטח מאד גדול ומציע הרכב כיווני טיול. המסלול הקלאסי והמועדף יכלול בדרך כלל את העיר נאפליו וסביבתה, את חצי האי מאני, את מונמבסיה, פילוס והסביבה (מחוז מסיניה), לאוהבי האקסטרים נשלב גם ראפטינג בלוסיוס. טיול בפלופונס מומלץ למי שכבר טייל בצפון יוון ומעוניין בטיול ביעדים נוספים. 

מה כלול בטיול המאורגן?

רכב מותאם ונח, בהתאם למספר הנוסעים. לקבוצות של מעל שלושה מטיילים נוציא מיניואן לרוב ולא נצא עם פרייבט רגיל למען נוחיותכם בנסיעות.
הרכבים תמיד ברמה גבוהה, חדישים, ממוזגים 
נהיגה וליווי מודרך באנגלית או בעברית, עם אחד או יותר מצוות המלווים המקצועי של אתר יוון והאיים - כל אנשי הצוות שלנו הם נפלאים, בעלי ידע ולב רחבים ומכירים הכי טוב את איזורי הטיול
מלונות בוטיק ברמה טובה מאד - המלונות הנבחרים בצומרקה וזגוריה הם המלונות הטובים ביותר בכל איזור. מדובר במלונות בוטיק אינטימיים ומקסימים - לא במלונות ענק, גם כי אין כאלה באיזורי הטיול וגם כי זאת לא חווית הטיול שאנו רוצים עבורכם.
הטיול כולל ארוחות בוקר במלונות בהם אנו נתארח
מים מינרלים חופשי
מסלול מרהיב מותאם בהתאם לדגשים ורמת קושי או דרישות
הגעה למסעדות הטובות והמומלצות בכל יעד (הארוחות אינן כלולות במחיר אלא אם נאמר אחרת)
שילוב האטרקציות כמו הראפטינג (לא כלול במחיר)

המחיר

טיול פרטי הוא מן הסתם הדרך היקרה יותר לטייל. התמחור יתבצע בהתאם לכמה פרמטרים והם:
מספר ימי הטיול
נקודת המוצא והסיום
הרכב משתתפים - יש לזכור שלמעט מספר החדרים, שאר העליות הן קבועות ולכן ככל שהמחיר מתחלק בין יותר אנשים הוא יהיה נמוך יותר
הרכב חדרים ורמת המלונות - למרות שבדרך כלל המלונות שנבחר הם מצויינים ונפלאים, יש שידרשו מלונות ברמה הכי גבוהה, וזה כמובן ישפיע על המחיר
בטופס יצירת קשר בתחתית העמוד תפנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לטיול פרטי.

מי מלווה את הטיולים שלנו?

המדריכים והמלווים של אתר יוון והאיים, בעלי ניסיון עשיר בטיולים ביוון, וכולל צוות מקסים שהוכשר על ידי אתר יוון והאיים למסלול המיטבי והמומלץ ביותר ביעדי הטיול.
סיון זמיר, הבעלים של אתר יוון והאיים, גם הוא לעיתים מלווה את קבוצות המטיילים. 
הצוות שלנו מורכב מישראלים שחיים ביוון או בין ישראל ליוון ומיווניים מקומיים עם אנגלית מצויינת, ידע עשיר ולב חם.
את הצוות הקבוע תוכלו להכיר בעמוד מי אנחנו


לינה במלונות בוטיק מעולים 

המוטו של אתר יוון והאיים

זה פשוט מאד: המוטו הוא: "להינות במקסימום" - וכיוון שכל קבוצה יש לה את הפרמטרים שלה להנאה, אנו נתאים את עצמנו. קבוצה שאוהבת לקחת את הזמן, תיקח את הזמן. קבוצה שאוהבת ללכת הרבה במסלולים תלך במסלולים, קבוצה שאוהבת להיזרק על שפתו של ערוץ מים מרהיב ולשיר, תרבוץ ותשיר וכן הלאה. זה היתרון בקבוצות סגורות, אתם מכתיבים את הקצב, ואתם לא מחוייבים לחברי קבוצה שאתם לא מכירים כמו בטיולים מאורגנים רגילים.
פה זה יוון! באים להינות, באים להתאהב, באים להתחבר לקצב..


רכבי Luxury 

אפשרויות טיול נוספות

כאמור, טיול מאורגן פרטי לא מתאים לכל אחד. מרבית המטיילים המגיעים לאיזורי הטיול מגיעים עצמאית. אתר יוון והאיים כולל עמודי מידע עשירים בתוכן והמלצות מניסיננו הרב, אך בנוסף אנו מציעים גם את מסלולי הייעוץ לטיול עצמאי.
כך תוכלו למקסם את הזמן שלכם ולהינות מתכנון של בעל ניסיון.

המסלול המודולרי

הוא מסלול טיול כתוב מוכן ומפורט יומית וכולל 21 ימי טיול, מהם תוכלו לבחור את הימים הרלוונטיים לכם, ותוכלו לעשות זאת בעצת נציג מקצועי מצוות האתר - לאחר רכישת המסלול תוכלו לשלוח לנו מייל עם מסגרת הזמנים והדגשים ואנו נציע אילו ימים אנו הכי ממליצים להתמקד בהם בטיול שלכם. המסלול כולל מלבד פירוט יומי של המסלול, גם את מירב ההמלצות האישיות שלנו ללינה ולמסעדות ביעדי הטיול וגם, אולי הכי חשוב, בשל הנטיה הגדולה לטעויות ניווט רבות (הרבה שמות דומים או חוזרים על עצמם רק שלעיתים מאות קילומטרים ביניהם), בסוף כל יום במסלול יש לינק למפה כך שלא תלכו לאיבוד. לרכישת המסלול לחצו כאן

מסלול הייעוץ האישי

בדומה למודולרי כולל בסופו של דבר מסלול מפורט יומי עם כל ההמלצות, אבל מותאם עבורכם, לאחר שיחת היכרות ולאחר המלצה והזמנת המלונות. הייעוץ האישי כולל גם את הספר "המדריך לצפון יוון" מאת סיון זמיר, שישלח אליכם בדואר. וקשר ישיר עם נציג מקצועי מצוות האתר. לפרטים מלאים והרשמה לייעוץ לחצו כאן

חשוב לדעת

לפני טיול מאורגן פרטי או עצמאי חשוב לדאוג לכמה דברים:

דרכון בתוקף
- לוודא שהדרכון שלכם בתוקף של מינימום 3 חודשים. בעמוד זה באתר יוון והאיים תמצאו גם מחשבון שיעזור לכם לדעת אם התוקף תקין. עם דרכון שאינו בתוקף הנדרש לא ניתן לצאת מהארץ ועוגמת הנפש רבה. 

ביטוח נסיעות - אנו דורשים מהמטיילים בטיולים הפרטיים לשלוח לנו העתק של ביטוח נסיעות. בטיול עצמאי זה לא חובה אמנם, אם כי אנו ממליצים תמיד לצאת מהארץ עם ביטוח, בטיול מאורגן זה חובה. אנו ממליצים על ביוטח בקליק בקלות באתר יוון והאיים - לחצו כאן, שהיתרון שלו הוא שיש לכם גב, מי שעומד מאחורי הביטוח הוא בקשר ישיר איתנו ולא צריך לרדוף אחרי חברות גדולות במידת הצורך - ושלא יהיה צורך הלוואי.

מה לארוז? - זה תלוי בעונה בה מטיילים, אך אנו נמליץ לא יותר ממזוודה אחת לאדם ורצוי בינונית ולא ענקית. זה מסורבל, כבד וגם המקום ברכבים אינו בלתי מוגבל. צריכים בעיקר נעלי הליכה נוחות וזוג נוסף, קצת בגדים נוחים וכלי רחצה. בכל המלונות יש גם מוצרי היגיינה בסיסיים ומגבות כמובן אז אין צורך לסחוב מהבית.

באיזה עונה לנסוע? - צפון יוון הוא יעד רב שנתי, יחד עם זאת הביקוש הרב ביותר הוא לחודשים מאי-יוני - אלה חודשים של אביב ופריחה וזרימה מדהימה, התפוסה יחסית יותר נוחה שלא כמו בחודשי הקיץ אז התפוסות גבוהות. וגם החודשים ספטמבר-אוקטובר-נובמבר מאד מבוקשים - אחרי החופש הגדול, אחרי החגים ובנופי שלכת מרהיבים.
אנו כאמור יוצאים בכל עונה - גם בשיא החורף - כמובן עם התאמות למזג האוויר

מה אם יורד גשם? - אנו לא מנהלים את הטיול לפי זה מראש, כיוון שגשם תמיד על הפרק גם בשיא הקיץ זה קורה. כל עוד לא מדובר בסופה חריגה, אנו נטייל בין הטיפות, נצא עם מטריה או מעיל גשם, נעצור ליותר קפה, תה או מה שתרצו במקומות חמימים ונעימים, נחשוב על ביקור במקומות סגורים וכו'. צריך לדעת שתמיד יש בלת"מים בשטח תוך כדי טיול, ואנו ננהל את הכל בהתאם לבלת"מ, רק תבואו זורמים וגמישים.

השאירו פניה לקבלת הצעה

מעוניינים בהצעה לטיול בוטיק פרטי בצפון יוון?
השאירו לנו פניה, ספרו בכמה מילים מי נוסע, מה ההרכב, התאריכים והדגשים 
ואנו נחזור אליכם עם הצעה ראשונית ונמשיך לדייק אותה עד שתהיה מושלמת

תשלום על אוטוסטרדה ביוון


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il