האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיולי ההרשמה המיוחדים שלנו Exclusive

טיול מאורגן ליוון [ בוטיק ]  לקבוצות קטנות של עד 18 איש.

אם אינכם מעוניינים בטיול בוטיק מיוחד ופרטי - לחצו כאן לטיולים מאורגנים רגילים ליוון

אתר יוון והאיים בשיתוף הולידאי פלאן גריס ואלפיין זון יוון מבצעים טיולים מאורגנים פרטיים ובוטיקים ליוון. בניגוד לחברות אחרות שמוציאות טיולים מאורגנים סטנדרטים ליוון ביחד עם טיולים מאורגנים למדינות אחרות, אנחנו באתר יוון והאיים מוציאים רק טיולים מאורגנים ליוון, מתמחים ומתמקדים רק ביוון, אנו לא מאמינים בחברות שמוציאות טיולים מאורגנים לעוד יעדים בעולם, אנו מאמינים בהתמקצעות ביעד אחד. בנוסף הטיול המאורגן שלנו ליוון אינו טיול "רגיל", אנו מאמינים [וזאת עובדה בפועל] שלא ניתן להגיע עם אוטובוס של 50 איש למיקומים המרהיבים ביותר שיש לצפון יוון להציע. לכן אם יש קבוצה גדולה, אנו מפצלים את הקבוצה לשני מיניבוסים, שהם יותר "עבירים" בכבישים הצרים בהם חייבים להגיע על מנת להגיע באמת למיקומים הנדירים של יוון. חברות נסיעות אחרות שנוסעות באוטובוסים של 50 איש, למעשה גוזרות על עצמן הגעה רק ליעדים "תיירותיים" שאינם בהכרח המיקומים המומלצים ביותר לטיול ביוון. ויותר מכך, בכדי ליצור אווירה נעימה יותר ונינוחה יותר, בדרך כלל טיולי ההרשמה שלנו מכוונים ל 12 עד 18 איש בלבד.
הטיולים שלנו כוללים הגעה גם למיקומים היפים ביותר ביוון בשל רמת העבירות ברכבים קטנים יותר, גם הגעה למלונות בוטיק איכותיים יותר מהמלונות הענקיים חסרי הייחוד, גם כניסה למסעדות מקומיות קטנות ומומלצות, שלא יכולות לארח אוטובוסים מלאים בתיירים, בקיצור, אנחנו מספקים לכם לא סתם טיול מאורגן לצפון יוון, אלה טיול בוטיק לצפון יוון, עם יחס אישי יותר לכל אחד ואחד מכם, בשל כמות המשתתפים הקטנה יותר.

מי מלווה את הטיולים : המדריכים והמלווים של אתר יוון והאיים, בעלי ניסיון עשיר בטיולים ביוון, לעתים סיון זמיר [ הבעלים של יוון והאיים ] מלווה את הקבוצה, לעתים המדריכים הנוספים שלנו כמו ארנון אריאלי או ואסיליס הרגלדזאקיס, או ספירוס, כולם מאוהבים ביוון, מכירים כל פינה במסלול וכולם יספקו לכם את החוויה המיטבית והכיפית של לטייל ביוון.

מה המוטו שלנו : הטיולים שלנו ליוון  מטרתם שתחזרו עם "וואו היה כיף!!" ולא שתחזרו עם ידע תאורטי על יוון, כזה ניתן לקרוא בכל אתר אינטרנט או ספר על יוון. אנחנו בטיולי הבוטיק שלנו לצפון יוון מתמקדים בחוויה, באוכל, בנופים ולא בדיבורים ובדיקלומים של טקסטים שחוקים במיקרופון באוטובוס, את זה לא תמצאו אצלנו, אנחנו ממוקדים בחוויה האישית, בלעשות לכם כיף, בלקחת אתכם למיקומים נדירים.

מה עוד כוללים הטיולים שלנו :

+ מלונות בדרגת תיירות טובה מאד 3-5 כוכבים [ גבוה יותר מטיול מאורגן רגיל 2-3 כוכבים ]
+ רכבים חדישים בעבירות גבוהה [ נוחים יותר מאוטובוס, עבירים בכבישים צרים].
+ ארוחות בטברנות ברמה גבוהה [ לא במסעדות תיירים ]
+ הדרכה של מדריכים מקצועיים בעלי התמחות באיזורי הטיול ולא מדריך שיודע "קצת מהכל"
+ יותר זמן חופשי מטיול מאורגן רגיל.
+ מים מינרלים ברכבים ללא תוספת תשלום.
+ אינטרנט אלחוטי ברכבים שלנו, חינם לכולם, ללא תוספת תשלום.
+ אפשרות ביטול של הטיול עד היום האחרון, ללא חיוב מלא על הביטול. [ רק מקדמה ]
+ ערב בוזוקי חי [ הופעה של נגני בוזוקי ] ללא תוספת תשלום בכל הטיולים.

ביטוח : חשוב להדגיש כי תשלום כלשהו לאתר, לרבות עבור טיול אינו כולל תשלום עבור ביטוח מפני נזקי גוף ו/או רכוש. באחריות המטייל לדאוג לבטח את עצמו בביטוח מתאים בהתחשב באופי הטיול. יוון והאיים אמנם מתכננים ומארגנים את כל הטיול [לוגיסטית] אך הטיול בפועל מודרך ע"י שתי חברות יווניות אלפיין זון, והולידי פלאן וגם התשלום עבור הטיול מועבר לחברות אלה, בפנייה אלינו ובסגירת טיול איתנו אתם מאשרים סוגייה זו.

לפניה באשר לשני טיולים אלה השאירו פרטים ואנו נשוב אליכם.

אם אתם לא מעוניינים בטיול בוטיק מאורגן אלה בטיולים המאורגנים הרגילים ליוון, בקבוצות גדולות, ניתן להזמין כאלה דרך אתר קשרי תעופה בקישור הבא

חשוב לדעת : אנו לוקחים את הזמן בטיולים שאנו מוציאים באיזי, לא ממהרים לשום מקום ולא מנסים להגיע ל 100 מיקומים ב 7 ימים רק בכדי להגיד "היינו", כלומר הטיולים הם לא בכדי לסמן v אלא באמת בכדי להנות מהמיקומים המרהיבים והמיוחדים ביותר בצפון יוון, זה לא אומר שלא תבקרו במיקומים החשובים ביותר, כן תבקרו בהם, אבל אנחנו לא במרתון של להספיק כמה שיותר אלא במרתון של להנות כמה שיותר, כך למשל אם לקבוצה שלכם מתחשק להזרק ליד נחל הוידומאטיס עכשיו שעתיים בכיף, כי פשוט בא לכם, אנחנו זורמים איתכם, אפשר להגמיש את המסלול ולהנות מהרגע, לא חייבים לרוץ ליעד הבא, המטרה כאמור להנות ולא רק להספיק.

עבירות : רכבים קטנים יותר מסוגלים להכנס לדרכים וכבישים מרהיבים ביופיים הקיימים לאורך המסלול כאשר מיניבוסים גדולים או אוטובוסים אינם יכולים להכנס לדרכים אלה כלל. נסיעה ברכבים קטנים מהווה יתרון עצום מבחינה נופית וחוויתית בטיול. גמישות : בשל חוקי האיחוד האירופי המתירים נסיעה של 10 שעות עבודה לנהג ומתוכם רק 8 שעות נסיעה, למיניבוסים ואוטובוסים גדולים, הטיול נפגם משמעותית. בנסיעה בכלי רכב קטנים מ 9 מקומות, ניתן גם לטיל 18 שעות ביממה, לעצור היכן שרוצים ולכמה זמן שרוצים, לא למהר, לקחת את הזמן באיזי, להנות ממש מהטיול ולא רק לנסוע על מנת לסמן v. מדובר ביתרון משמעותי מאד שעושה את ההבדל בין טיול סרדינים באוטובוס גדול, עם לו"ז צבאי לבין נסיעה עם כלי רכב קטנים שאינם תלויים בחוק של האיחוד ויכולים לעשות כאוות נפשם וע"פ בקשות המטיילים. בטיחות : חס וחלילה וקרה שאדם בקבוצה חלה, נפצע, או מכל סיבה אחרת זקוק להגיע לטיפול דחוף בשני רכבים ניתן להתפצל, רכב אחד ממשיך בטיול בעוד רכב נוסף נוסע לטפל בבעיה שנוצרה. כאשר נוסעים באוטובוס אחד גדול, על כל הקבוצה לנסוע יחד עם הנפגע או הזקוק לטיפול, סיפור שכזה קרה לא אחת ויכול להרוס לכל הקבוצה את הטיול. לכן נושא זה חשוב במיוחד גם בטיחותית וגם כצורך ושמירה על איכות הטיול. תקלה טכנית: מיניבוס או אוטובוס שנתקע עקב תקלה טכנית ברכב, ישבית את הטיול לכל הקבוצה באופן מיידי, תחשבו על מצב של פסגת הר ביוון, שעת ערב מאוחרת, קבוצה של 14 איש תקועים על הר מבלי אפשרות לזוז משם בהמתנה לרכב חלופי שיכול להגיע גם עוד 5-10 שעות, מצב אבסורדי שניתן לפתרון פשוט מאד אם יוצאים לטיול עם 2-3 רכבים. חנייה : בטיולים מאורגנים רבים זמן רב הולך לאיבוד על חיפוש חנייה, אוטובוסים או מיניבוסים גדולים לא יכולים לחנות בכל מקום, במקרה של עומס בכביש בעיקר באתרי תיירות כמו [ מטאורה, מצובו, קניון ויקוס ועוד] כל הקבוצה לעתים תזדקק ללכת מרחק גדול יותר בשמש הקופחת עקב מיקום חנייה מרוחק מדי ממקום האטרקציה, או לוותר כליל על האטרקציה בשל בעיות חנייה, ברכבים קטנים סוגייה זו אינה מהווה בעיה כלל. סיכום : אם אתם באמת רוצים להנות מהטיול, לקחת את הזמן בכיף, לא למהר, לא להתקע  ולא רק להגיד "היינו בטיול" צאו לטיול מאורגן עם 2-3 רכבים קטנים ולא עם מיניבוס או אוטובוס גדול, הנסיעה עם רכב גדול הופכת אתכם ללכודים במלכודת תיירים, היא חוסכת לחברת הנסיעות שאיתה אתם נוסעים כסף אבל אתם משלמים בפגיעה קשה באיכות הטיול!!


בתמונה "פולס אוף רוגובו" מעיין מרהיב עם גבי מים בין הכפרים פפיגו למיקרו פפיגו בזגוריה, גם לכאן נגיע.


ערפילי בוקר מקסימים בכפר אריסטי מול עמק הויקוס האוס שבכפרי זגוריה, נבקר גם כאן.


קניון ויקוס הוא קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם, נגיע ל 3 תצפיות מרהיבות עליו במהלך הטיול.


השילוב של כפרים הררים ומפרצי טורקיז מרהיבים הם חלק מהקסם של חצי האי פיליון שנגיע גם אליו.


את גשר ריו אינטריו המחבר בין הפלופונז למחוז אבריטניה נחצה עוד ביומנו הראשון בטיול.

 
ראו גם : טיול מאורגן לרומניה  וגם  טיול מאורגן לאיטליה | סיור מודרך סלוניקי

תשלום על אוטוסטרדה ביוון


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il