האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » השכרת יאכטה ביוון yachts

השכרת יאכטה ביוון yachts

השכרת יאכטה ביוון rent yacht in greece

דרך אתר יוון והאיים תוכלו לשכור יאכטות וגם קטאמרנים. אנו מקושרים גם לעשרות בעלי יאכטות פרטיות וגם לחברות ובעלי עסקים בתחום השייט ביוון. ניתן להשכיר מאיתנו כל גודל של יאכטה בכל מיקום ביוון, עם סקיפר או ללא סקיפר, כולל ייעוץ וליווי בנוגע לנהלים השונים הנדרשים בנמלי העגינה, מסלולים מומלצים לשייט בין איים, ואיש קשר שתמיד תדעו שיש עם מי להתייעץ. השאירו פנייה מפורטת בעמוד זה ונחזור אליכם כדי לצאת לדרך אל החווייה הימית היוונית שלכם. ראו גם טיול בוטיק ביאכטה [ עם סירה וסקיפר שלנו ] 

רוצים לשכור יאכטה ביוון?
השאירו לנו פניה ואנו נקשר אתכם עם מגוון גדול של חברות שייט ביוון שיציעו לכם הצעת מחיר להשכרת היאכטה שלכם ביוון.
אנו ממליצים במיוחד על השכרת יאכטה ביוון באיים הסארונים, באיים היונים וגם באיים הספוראדים.
לבקשת הצעה להשכרת יאכטה שלחו פרטיכם בטופס זה: 

לגבי השכרת יאכטות רגילות (ממונעות) למספר ימים אנא הקפידו על רישום פרטים אלה

Yacht Type: (sailing yachts, motor yachts or catamaran)

אם אתם יודעים את סוג היאכטה שאתם רוצים מומלץ לפרט בפנייתכם

Yacht Size in feet:(For example:  31-35, 36-38, 39-41, 42-47, 48-52, 53-60  feet)

אם אתם יודעים את גודל היאכטה שאתם רוצים להשכיר ציינו את הגודל הרצוי

Number of people:

רישמו כמה אנשים אתם כולל גילאים

Sailing Area:

ציינו באיזה איזור של יוון אתם רוצים את היאכטה

Starting Date:

תאריך תחילת השכרת היאכטה

Ending Date:

תאריך סיום השכרת היאכטה

Duration of Charter:

(7 days, 14 days, 21 days)

למשך כמה ימים תרצו  את היאכטה. שימו לב שהמקובל ביוון הוא שבוע, שבועיים או 21 יום

Sailing Experience:

אם אתם רוצים לשוט ללא סקיפר ציינו מה דירוג רישיון השיט שלכם

Budget:                                                    

(Economy – Normal – Top Class)

ספרו מה רמת היאכטה שתרצו:, פשוטה, רגילה או יוקרתית

Local Skipper Needed:  עדכנו אם אתם זקוקים לסקיפר (משיט) מקצועי.

   
המלצות האיים הסארונים: שימו לב שאם אתם רוצים חופשה על יאכטה ביוון ולמקסם את הסיכויים לים רגוע ושקט, אנחנו ממליצים על השכרת יאכטה ביוון לשייט וטיול במפרץ הסארוני של יוון בין האיים הסרוניים.
מדובר על מפרץ מוגן מפני רוחות, מפרצונים עם מי טורקיז צלולים, איים ירוקים ויפיפיים.

היאכטה של תאודוריס

השכרת יאכטה עם מבעלים פרטי - תאודוריס

    
תאודוריס עם ניסיון של מעל 20 שנה כסקיפר, הוא הבעלים של היאכטה וגם הסקיפר שלה. אנו ביוון והאיים מכירים אותו אישית, וממליצים. הוא מוציא הפלגות בעיקר מפרבזה בהחוף המערבי של אפירוס ואל האיים איתקה, קפלוניה, פאקסי. היאכטה כוללת דינגי, סאפ, קאנו ועוד.
[email protected]
למידע נוסף »

השכרת גולט ביוון :  גולט הינה יאכטה גדולה הדומה יותר לספינות הפיראטים מהאגדות. היא ניתנת להשכרה ביוון רק עם צוות של משיטים ומתפעלים. העלות היא העלות המקובלות להשכרת גולטים באירופה, יש לקחת בחשבון טווח מחירים של 4500 עד 6500 יורו לשבוע. גולטים Rent gulet ניתנים להשכרה בפיראוס בעיקר או בראפינה, מספר חברות ביוון מפעילות שרות של השכרת גולט ביוון.

השכרת יאכטות בכל הגדלים  : אתר יוון והאיים מציע לכם השכרה של יאכטות בכל הגדלים, החל מיום אחד ועד שבוע ויותר, במגוון מיקומים ביוון, בין השאר בפיראוס אתונה, רודוס, כרתים, לפקדה, פרבזה, וולוס, קוס ועוד. אנו פועלים בשיתוף פעולה ישיר עם חברת השכרת היאכטות הגדולות והאמינות ביותר ביוון. בין אם אתם מארגנים ארוע לחברה או לעסק או ארוע פרטי ורוצים אירוע מושלם עם יאכטה מפוארת גדולה מאד המתאימה לעד 40 איש, או אם אתם מתעניינים ליאכטה לקבוצה קטנה של חברים או משפחה, ליציאה אל הים למספר שעות, ללילה אחד או למספר לילות, כולל שף פרטי וכל הפינוקים האפשריים... אתר יוון והאיים מצוי בקשר עם החברה המקצועית והגדולה ביוון המספקת שרותים אלה. שימו לב שמדובר בסכומים גבוהים יותר מהשכרת יאכטה רגילה, מדובר על יאכטות גדולות ומפוארות במיוחד, עם שרותי Vip.לפנייה בנושא יאכטה גדולה לארועים פרטיים או השכרת יאכטות קטנות יותר לימי טיול או למספר ימים ניתן לפנות באופן מפורט ככל שניתן ע"פ המיילים הבאים:  [email protected] בעבריתאחת היאכטות שלנו במרינה באתונה

מחירים של השכרת יאכטה ביוון ליום
רוב היאכטות ביוון מושכרות מיום שבת ועד שבת למשך שבוע אך ניתן בהחלט גם להשכיר יאכטה ליום אחד של שייט. בדרך כלל השכרה יומית יקרה יותר בממוצע מהשכרה שבועית. באופן כללי ניתן לומר שניתן להשכיר יאכטה עם משיט וכיבוד לאורחי היאכטה בטווח מחירים של 1200 עד 2000 יורו ליום ליאכטות בסדר גודל  קטן עד בינוני, וסכומים גדולים בהרבה למגה יאכטות. רוב מחירי ההשכרה ליאכטות קטנות ובינוניות בהשכרה השבועית עומדים בממוצע על סדר גודל של 700-800 יורו ליום לערך, כאמור תלוי בסוג, גודל ושנת ייצור היאכטה.

בצילום: מריה על אחת היאכyות במרינה אלימוס באתונהטיול יאכטות ביוון
מי שהיה באיים של יוון בוודאי ראה את אלפי יאכטות העוגנות בכל נמלי האיים של יוון. בנמל פיראוס מצטופפות להן עוד מאות יאכטות נוספות, חלקן בשימוש קבוע, חלקן מוצעות למכירה ואת חלקן ניתן להשכיר לשייט באיי יוון. מזג האוויר בקיץ היווני הוא אולטימטיבי לשייט  בין האיים. תוכלו להשכיר יאכטה עצמאית, אם יש ברשותכם רישיון סקיפר בינלאומי. וגם אם אין לכם, תוכלו להשכיר יאכטה ביוון עם מדריך סקיפר. מדובר באחד התענוגות האטרקטיבים ביותר בחופשה באיים. 
ניתן להשכיר דרכנו יאכטה ממונעת להפלגה בין איי יוון או יאכטה לאירועים פרטיים. 


למידע מקיף על סולם בופור מתוך אתר איי יוון הישראלי.

חברות ישראליות או שותפויות עם ישראלים מפעילים קווים של שייט יאכטה או מפרשית באיי יוון. לצורך כך תזדקקו להגיע ליוון בטיסה ואו לקחת את ההפלגה מפיראוס או שתזדקקו להפלגה במעבורת או טיסה לאחד האיים משם תצאו להפלגה עצמה למספר ימים. בקרוב נביא לכם מידע ממוקד אודות החברות המומלצות לשייט מסוג זה, אך ברוב המקרים שיטה זו של שייט מישראל ליוון מיקרת משמעותית את העסקה שכן עלויות "זמן הים" גבוהות מאד, הרבה יותר מעלותה של טיסה ליוון, מה גם שדרוש זמן רב בכדי להגיע מישראל לאיי יוון ביאכטה, לכן כמעט תמיד עדיפה האפשרות של השכרת יאכטה ביוון, שלא נדבר על תמחור היוונים זולים משמעותית בתחום השכרת יאכטות מהחברות בישראל וגם בדרך כלל מספקים יאכטות ברמה גבוהה יותר.

יאכטה למספר שעות, שייט רומנטי לילה, או מספר שעות בין אי לאי או בלב ים, למי שרק רוצה לטעום מהחווייה של יאכטה, וגדול עליו שבוע שלם עם יאכטה בין האיים. כמעט בכל האיים המרכזיים וגם האיים הקטנים אך המתויירים, תוכלו להשכיר יאכטה להפלגה של מספר שעות ללב ים או לאי סמוך, הפלגות אלה שאינן כוללות לינה מלאה הינן זולות באופן יחסי,  ומומלץ למי שיכול להרשות לעצמו. להלן רשימת האיים המומלצים בהם קיים שרות של השכרת יאכטה למספר שעות : פארוס, נאקסוס, איוס, סיפנוס, קורפו, קאפלוניה, אמורגוס, אגינה, סקיאטוס, לסבוס, סימי, לרוס, חיוס, תאסוס, אוויה, אסטיפלאה. שימו לב שמפיראוס בדרך כלל קשה למצוא יאכטה ליום אחד, אלא אם תחפשו ממש טוב מי שישכיר לכם מאחד מנמלי המפרשיות במזרח פיראוס, הרחק מהנמל הראשי. גם באי סנטוריני או אנאפי תתקשו למצוא דיל כזה, מאחר והאיים סלעיים או חוליים, ואין בהם נמל יאכטות מוסדרים כמו באיים יווניים אחרים.

 קורס משיטי יאכטות ביוון, בעברית

מגוון ישראלים מתחום לימוד השייט מפיקים מדי שנה קורסים להשטת יאכטות וכלי שייט ביוון, הקורסים בעברית נוחים יותר לתקשורת ולהוצאת רשיון שייט או אימון מהקורסים המקומיים המתקיימים עם חברות יווניות ומקומיות ביוון, מי שנח לו יותר עברית ושיהיה לו קל יותר לתקשר איתו, מוזמן ליצור קשר עם אחד המדריכים שאתר יוון והאיים יפרסם בקרוב כאן בעמוד השכרת יאכטה ביוון של אתר יוון והאיים.

אזורים מומלצים לשייט עם יאכטה ביוון

האיים הסארונים : קבוצת האיים הסארונים הממוקמת דרומית לאתונה ולפתחו המזרחי של הפלופונז היווני הוא אולי האזור הנינוח ביותר לשייט על יאכטה בין כל ימות יוון, לצמעשה חלק מהמפץ מוגן מאד מאוחות דבר שמאפשר גם למתחילים וגם למתקדמים תנאי שייט נינוחים מאד ברוב ימות השנה ואפילו בחורף או בסתיו היווני, העגינה באיים הסארונים יחסית קלה יותר מאיים אחרים תיירותיים הנמצאים ברחבי יוון, למעשה האיים הסארונים היא אחת הבחירות הנוחות ביותר בתחום של השכרת יאכטות ביוון, תוכלו להגיע עם היאכלה לאיים : אגינה, אגיסטרי, פורוס, הידרה, ספצאס ואפילו לאי קיתירה.

הים היוני : גם הים היוני נחשב למיקום מוצלח מאד לשייט ביאכטה ביוון ויאכטות רבות מאירופה מגיעות לכאן בקיץ ממדינות רבות באגן הים התיכון כמו איטליה, צרפת, מלטה, ספרד, קרואטיה ועוד.. רוב השנה האזור יחסית מוגן מרוחות בעיקר בחלקים הפנימיים של בין קפלוניה ליבשה ובין לפקדה ליבשה ובין האי קורפו ופאקסי ליבשה, מה שמאפשר נינוחות בשייט, צלילות המים באזור זה של יוון תהפוך את כמה מהמיקומים שתעגנו בהם לפיסות גן עדן.


האיים הספוראדים ומפרץ פאגאסטיקוס : חצי האי פיליון והאים האגאי עשויים להיות לעתים קרובות מעט יותר מאתגרים, אמנם מפרץ פיליון עצמו [פגאסטיקוס] לרוב שומר על אחידות ונינוחות לפחות בשעות הבוקר והלילה, אם כי היציאה לכיוון האיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס והצד המזרחי של חצי האי פיליון, לעתים קרובות מעט מאתגרים יותר מאזורים אחרים ביוון, רוח המלטמי שמתחילה בחלק הצפוני של יוון, מקבלת את התאוצה שלה סביב האיים הספוראדים וייתכנו כאן תנאים מעט יותר מורכבים ועדיין, מי שכן יצליח לשכור יאכטה באזור זה של יוון יהנה מאד האזורים המאלפים ביותר לשייט שיש ליוון להציע.השכרת סירה ביוון ללא רשיון [ לא יאכטה ]

השכרת סירה ביוון שאינה יאכטה, גם אפשרית בכמה מיקומים של יוון ואינה דורשת רישיון משיט, עם זאת על כלי שייט כזה העונה לשם המקצועי Open אין קבינות ללינה או שרותים למשל והן מתאימות יותר לשייט יומי של מהחוף לחוף אחר או לאיים הנמצאים קרוב ליבשה, אמנם יש Open המאפשרים גם שהיית לילה של לילה אחד או 2 והפלגות מעט ארוכות יותר, זה מאד תלוי במצב הים, בנפח המנוע ובנסיון של המשיט חסר הנסיון ובמקרה הזה גם חסר הרשיון : )
אזורים בהם ניתן לשכור סירות Open ללא רשיון מפורטים בהמשך עמוד זה, הסירות המושכרות בקטגוריה זו הם בנפח מנוע מקסימלי של 30 כ"ס ומגיעים למהירות מקסימלית של כ 60 ק"מ בשעה, אך שיוט במהירות גבוהה שכזו למשך יותר משעתיים יחסל לכם את מיכל הדלק ולכן יש ללמוד היטב מהמפעילים את התנאים לשייט עצמאי טרם שאתם יוצאים עצמאית לים הפתוח.

סיבוטה : בחוף המערבי של מחוז אפירוס ביוון, מושכרות סירות פשוטות מאד לכמה שעות או ליום שלם, ניתן להגיע איתן לכמה חופים או איונים מרהיבים המצויים מקביל לעיירה סיבורה Sivota ללא ספק מדובר בחוויה, עם זאת קחו בחשבון שסירות המושכרות לרוב מאד מאד סטנדטיות והמנועים שלהם קטנים מאד, כלומר לא תגיעו ממש לעוצמה של מהירות, זה מיועד בעיקר לשייט נינוח באזור זה של העיירה והחופים הסמוכים.

מערב פיליון : בחלק המערבי של חצי האי פיליון סביב הכפרים קאטו גדזאה וקלה נרה המים רגועים יותר וניתן למצוא מספר חברות המשכירות סירות ללא רשיון שייט, שימו לב שנעים מאד לשוט בכיף בתוך מפרץ פאגאסטיקוס, אבל חייבים ללמוד היטב את משטר הרוחות באזור ובטח ובטח שלא לצאת מתחומי המפרץ, אז אתם עשויים להיות חשופים לתנאי הים של הים האגאי, זה מיועד רק למי שיש לו יותר נסיון בשייט, ועדיין גם בתוך מפרץ פאגאסטיקוס מדובר בחווה קסומה ונדירה ביופיה, מעגן הסירות של צורי, בחור ישראלי המתגורר בפיליון מצוי ממש סמוך ל Chroma villas שבכפר קאטו גדזאה.

אגינה, המפרץ הסארוני : באי אגינה יש כמה אפשרויות של השכרת סירות Open הן מיודעות בעיקר לשייט באזור מאד ספציפי מסביב ובקרבת החוף של האי אגינה, הסיבה לכף היא שהמפרץ הסארוני שורץ בכלי שייט בכל הגדלים ועל מי שמשייט ללא רשיון משיט להיות קפדן וזהיר במיוחד, תאונות קורות באזור זה יותר מאזורים אחרים של יוון ולכן יש מגבלה מסויימת של אפשרות השייט גם שתנאי הים מאפשרים שייט נינוח למדי.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il