האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת יאכטה ביוון rent yacht in greece

השכרת יאכטות ביוון :  גם יאכטות וקטמארנים תוכלו לשכור דרך אתר יוון והאיים המקושרים גם לעשרות בעלי יאכטות פרטיות וגם לחברות ועוקים בתחום ביוון, למעשה ניתן להשכיר מאיתנו כל גודל של יאכטה בכל מיקום ביוון, אם סקיפר או ללא סקיפר, השאירו פנייה ע"פ הפרטים בעמוד זה ונקשר אתכם להתחלת החווייה הימית היוונית שלכם ביוון.

חופשות הפלגה

השכרת יאכטה לחופשה ביוון.

    
השכרת יאכטה לחופשה ביוון, בהשטה עצמאית או ע"י סקיפר יווני מקצועי, אפשרות להוספת שף על הסירה, כולל אפשרות להפלגות נושא עם מדריכים מקצועיים בתומים שונים כמו יוגה, מדיטיציה, קולינריה, צלילה חופשית [ אפשרות להסמכה ] שחייה, סאפ וכיוצ"ב.במהלך השייט הגעה לאיים קסומים בכל רחבי יוון והאיים, עגינה במפרצונים, טברנות ועוד..
למידע נוסף השאירו לנו פרטים  »

    

   
המלצות האיים הסארונים : סימו לב שאם אתם רוצים חופשה על יאכטה ביוון ולמקסם את הסיכויים לים רגוע ושקט, אנחנו ממליצים לכם מעד על השכרת יאכטה ביוון לשייט וטיול במפרץ הסארוני של יוון בין האיים הסרוניים מדובר על מפרץ מוגן בפני רוחות וקסום מבחינת יופיו

היאכטה של תאודוריס

השכרת יאכטה עם מבעלים פרטי [ תאודוריס ]

    
תאודוריס נסיון של מעל 20 שנה כסקיפר, הוא הבעלים של היאכטה וגם הסקיפר שלה. אנו ביוון והאיים מכירים אותו אישית, ויש לנו עליו הרבה המלצות. הוא מוציא הפלגות בעיקר מפרבדזה [ החוף המערבי של אפירוס ] לאיים איתקה, קפלוניה, פאקסי, היאכטה כוללץ דינגי, סאפ, קאנו ועוד.
[email protected]
למידע נוסף »

שכרת יאכטות בכל הגדלים :  אתר יוון והאיים מציע לכם השכרה של יאכטות בכל הגדלים להחל מיום אחד ועד שבוע במגוון מיקומים ביוון : אתונה, פיראוס, רודוס, כרתים, לפקדה, פרבזה, וולוס, קוס ועוד יעדים של יוון. אנו פועלים בשיתוף פעולה ישיר עם חברת השכרת היאכטות הגדולות והאמינות ביותר ביוון. אם אתם מארגנים ארוע לחברה או לעסק או ארוע פרטי ורוצים "שלמות" עם יאכטה מפוארת גדולה מאד המתאימה לעד 40 איש אך גם לקבוצות קטנות יותר, הכוללת יציאה אל הים למספר שעות, ללילה אחד או למספר לילות, כולל שף פרטי וכל הפינוקים האפשריים, אתר יוון והאיים מצוי בקשר עם החברה המקצועית והגדולה ביוון המספקת שרותים אלה. שימו לב שמדובר בסכומים גבוהים יותר מהשכרת יאכטה רגילה, מדובר על יאכטות גדולות ומפוארות במיוחד, עם שרותי Vip. לפנייה בנושא יאכטה גדולה לארועים פרטיים או השכרת יאכטות קטנות יותר לימי טיול או למספר ימים ניתן לפנות באופן מפורט ככל שניתן ע"פ המיילים הבאים :  [email protected] [ עברית ]בצילום : אחת היאכטות שלנו במרינה באתונה.


לגבי השכרת יאכטות רגילות [ ממונעות ] למספר ימים אנא הקפידו על רישום פרטים אלה

Yacht Type: (sailing yachts, motor yachts or catamaran)

 אם אתם יודעים את סוג היאכטה שאתם רוצים מומוץ לפרט בפנייתכם.

Yacht Size in feet:(For example:  31-35, 36-38, 39-41, 42-47, 48-52, 53-60  feet)

  אם אתם יודעים את גודל היאכטה שאתם רוצים להשכיר רצוי לכתוב להם את הגודל הרצוי.

Number of people:

 רישמו להם כמה אנשים אתם ואת הגילאים.

Sailing Area:

 נסו לספר לחברה באיזה איזור של יוון אתם רוצים להשכיר את היאכטה

Starting Date:

 מאיזה תאריך תרצו להשכיר את היאכטה ביוון.

Ending Date:

 עד איזה תאריך לרצו לבצע את ההשכרה.

Duration of Charter:

(7 days, 14 days, 21 days)

 למשך כמה ימים תרצו להשכיר את היאכטה, שימו לב שהנוהג ביוון הוא שבוע, שבועיים או 21 יום.

Sailing Experience:

 אם אתם רוצים לשוט ללא סקיפר ספרו לחברה את דירוג רישון השיט שלכם.

Budget:                                                    

(Economy – Normal – Top Class)

ספרו לחברה איזה יאכטה תרצו ביוון, פשוטה, רגילה או יוקרתית

Local Skipper Needed:  יש לעדכן את החברה אם אתם זקוקים לסקיפר [ משיט] מקצועי.

מחירים של השכרת יאכטה ביוון ליום :

רוב היאכטות ביוון מושכרות מיום א עד יום א למשך שבוע אך ניתן בהחלט גם להשכיר יאכטה ליום אחד של שייט. בדרך כלל השכרה יומית יקרה יותר [בממוצע] מהשכרה של מספר ימים. באופן כללי ניתן לומר שניתן להשכיר יאכטה עם משיט וכיבוד לאורחי היאכטה בטווח מחירים של 1200 עד 2000 יורו ליום ליאכטות בסדר גודל  קטן עד בינוני, וסכומים גדולים בהרבה למגה יאכטות.  רוב מחירי ההשכרה ליאכטות קטנות ובינוניות בהשכרה השבועית עומדים בממוצע על סדר גודל של 700-800 יורו ליום לערך, כאמור תלוי בסוג, גודל ושנת ייצור היאכטה.

בצילום, דוגמנית הבית של אתר יוון והאיים מריה, על אחת היאכות במרינה אלימוס באתונה.טיול יאכטות ביוון - מי שהיה באיים של יוון ראה אלפי יאכטות עוגנות בכל נמלי האיים של יוון ובנמל פיראוס מצטופפות להן עשרות אלפי יאכטות נוספות, חלקן בשימוש קבוע, חלקן מוצעות למכירה ואת חלקן ניתן להשכיר לשייט באיי יוון. מזג האוויר בקיץ היווני הוא אולטימטיבי לשייט יאכטה בין האיים של יוון, תוכלו להשכיר יאכטה עצמאית, אם יש ברשותכם בטחונות מתאימים ורישיון סקיפר בין לאומי. אך גם אם אין לכם, תוכלו להשכיר יאכטה ביוון עם מדריך סקיפר, מדובר באחד התענוגות האטרקטיבים ביותר בחופשה באיים של יוון.  ניתן להשכיר דרכנו יאכטה ממונעת להפלגה בין איי יוון או יאכטה לארועים פרטים ביוון, היאכטות שאנו מייצגים עוגנות בנמל פיראוס ליד אתונה, השאירו פנייה בטופס הבא ספרו לנו לאיזו מטרה אתם מעוניינים ביאכטה ונחזור אליכם עם פרטים נוספים והצעת מחיר, נסו להיות מדוייקים ככל שניתן בפנייתכם אלינו :


   שילחו בקשה להצעת מחיר עבור השכרת יאכטה ביוון, אנו נקשר אתכם עם הספקים שלנו ביוון.

גם מישראל תוכלו להגיע ליוון ולאיים עם יאכטות של ישראלים המאפשרים טיול חלומי שכזה. אך עם זאת קחו בחשבון שההגעה מישראל לאיים של יוון ארוכה למדי, לאי הקרוב ביותר שאינו מהאטרקטיבים ביותר, רודוס, תזדקקו לשלושה ימים לפחות, לאיים הנוספים קחו בחשבון כשבוע שלם רק בכדי להגיע לשם,.בנוסף, מספר מפעילים מישראל וגם מהעולם מפעילים שרות של שייט ביאכטה בין אתונה לכמה וכמה מהאיים האטרקטיבים ביותר של יוון כגון : פארוס, סיפנוס, כרתים, סנטוריני, אנאפי, לסבוס, סמוטראקי, פאקסי, אגינה, הידרה ואיי המפרץ הסארוני הנוספים.

למידע מקיף על סולם בופור מתוך אתר איי יוון הישראלי.

חברות ישראליות או שותפויות עם ישראלים מפעילים קווים של שייט יאכטה או מפרשית באיי יוון. לצורך כך תזדקקו להגיע ליוון בטיסה ואו לקחת את ההפלגה מפיראוס או שתזדקקו להפלגה במעבורת או טיסה לאחד האיים משם תצאו להפלגה עצמה למספר ימים. בקרוב נביא לכם מידע ממוקד אודות החברות המומלצות לשייט מסוג זה, אך ברוב המקרים שיטה זו של שייט מישראל ליוון מיקרת משמעותית את העסקה שכן עלויות "זמן הים" גבוהות מאד, הרבה יותר מעלותה של טיסה ליוון, מה גם שדרוש זמן רב בכדי להגיע מישראל לאיי יוון ביאכטה, לכן כמעט תמיד עדיפה האפשרות של השכרת יאכטה ביוון, שלא נדבר על תמחור היוונים זולים משמעותית בתחום השכרת יאכטות מהחברות בישראל וגם בדרך כלל מספקים יאכטות ברמה גבוהה יותר.

למי שזו תהיה ההפלגה הראשונה שלו ביאכטה, יכול לבחור גם מסלולי הפלגות קצרים יותר בשביל ההכרות עם האטרקציה. תוכלו להשכיר יאכטה בנמל אתונה / פיראוס ולשוט לאיי המפרץ הסארוני. איים אלה ממוקמים דרומית לאתונה, מדובר בקבוצת איים נעימה עם מזג אוויר נפלא, מספר מפעילי השכרת יאכטות ביוון מפעילים קו היוצא מפיראוס לאגינה, אגיסטרי, פורוס, ספצאס והאי הידרה האטרקטיבי, גם העלויות של השכרת יאכטה לשייט שכזה זולות יותר מהשכרת יאכטה וסקיפר לשייט לאיים המרוחקים יותר.

יאכטה למספר שעות, שייט רומנטי לילה, או מספר שעות בין אי לאי או בלב ים, למי שרק רוצה לטעום מהחווייה של יאכטה, וגדול עליו שבוע שלם עם יאכטה בין האיים. כמעט בכל האיים המרכזיים וגם האיים הקטנים אך המתויירים, תוכלו להשכיר יאכטה להפלגה של מספר שעות ללב ים או לאי סמוך, הפלגות אלה שאינן כוללות לינה מלאה הינן זולות באופן יחסי,  ומומלץ למי שיכול להרשות לעצמו. להלן רשימת האיים המומלצים בהם קיים שרות של השכרת יאכטה למספר שעות : פארוס, נאקסוס, איוס, סיפנוס, קורפו, קאפלוניה, אמורגוס, אגינה, סקיאטוס, לסבוס, סימי, לרוס, חיוס, תאסוס, אוויה, אסטיפלאה. שימו לב שמפיראוס בדרך כלל קשה למצוא יאכטה ליום אחד, אלא אם תחפשו ממש טוב מי שישכיר לכם מאחד מנמלי המפרשיות במזרח פיראוס, הרחק מהנמל הראשי. גם באי סנטוריני או אנאפי תתקשו למצוא דיל כזה, מאחר והאיים סלעיים או חוליים, ואין בהם נמל יאכטות מוסדרים כמו באיים יווניים אחרים.

המלצות והצעות :

עם זאת, הפלגה ביאכטה עם משיט לאיים הסארונים, יכולה לעלות פחות מכך באופן משמעותי. תוכלו לקרא מידע נוסף באתר האי אגינה. אגינה הוא האי המרכזי בקבוצת איי המפרץ הסארוני והוא הקרוב ביותר לאתונה ראו קישור לאתר האי אגינה. אם הארגון של הכל גדול עליכם, תוכלו לפנות לצוות אתר איי יוון, ייתכן מאד ונוכל לעזור לכם בבחירת היעד, השכרת היאכטה, הטיסות וההעברות ושילוב של אטרקציות נוספות, אתר איי יוון מקושר למספר גורמים ביוון ובישראל שיכולים להפוך לכם את החלום למציאות, צרו איתנו קשר [email protected]

 מחירון ממוצע של השכרת יאכטה ביוון : 

עקב שינויי תמחור ומס שהתבצעו לאחרונה ביוון, יש להתעדכן בנושא עלויות מול ספקי ההשכרה של היאכטות, המחיר תלוי במגוון גדול של משתנים וגורמים.

השכרת גולט ביוון

גולט הינה יאכטה גדולה הדומה יותר לספינות הפיראטים של האגדות. היא ניתנת להשכרה ביוון רק עם צוות של משיטים ומתפעלים. העלות היא העלות המקובלות להשכרת גולטים באירופה, יש לקחת בחשבון טווח מחירים של 4500 עד 6500 יורו לשבוע. גולטים Rent gulet
 ניתנים להשכרה בפיראוס בעיקר או בראפינה, מספר חברות ביוון מפעילות שרות של השכרת גולט ביוון.

ראו גם : גולט ביוון ראו גם אתונה 

ראו גם יאכטות למכירה ביוון

להשכיר רכב בקלות rentingcar.co.il השכרת רכב בחו"ל


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il