האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

השכרת יאכטה ביוון rent yacht in greece

דרך אתר יוון והאיים תוכלו לשכור יאכטות וגם קטאמרנים. אנו מקושרים גם לעשרות בעלי יאכטות פרטיות וגם לחברות ובעלי עסקים בתחום השייט ביוון. ניתן להשכיר מאיתנו כל גודל של יאכטה בכל מיקום ביוון, עם סקיפר או ללא סקיפר, כולל ייעוץ וליווי בנוגע לנהלים השונים הנדרשים בנמלי העגינה, מסלולים מומלצים לשייט בין איים, ואיש קשר שתמיד תדעו שיש עם מי להתייעץ. השאירו פנייה מפורטת בעמוד זה ונחזור אליכם כדי לצאת לדרך אל החווייה הימית היוונית שלכם. ראו גם טיול בוטיק ביאכטה [ עם סירה וסקיפר שלנו ] 


רוצים לשכור יאכטה ביוון?
השאירו לנו פניה ואנו נקשר אתכם עם מגוון גדול של חברות שייט ביוון שיציעו לכם הצעת מחיר להשכרת היאכטה שלכם ביוון.
אנו ממליצים במיוחד על השכרת יאכטה ביוון באיים הסארונים, באיים היונים וגם באיים הספוראדים.
לבקשת הצעה להשכרת יאכטה שלחו פרטיכם בטופס זה: 

לגבי השכרת יאכטות רגילות (ממונעות) למספר ימים אנא הקפידו על רישום פרטים אלה

Yacht Type: (sailing yachts, motor yachts or catamaran)

אם אתם יודעים את סוג היאכטה שאתם רוצים מומלץ לפרט בפנייתכם

Yacht Size in feet:(For example:  31-35, 36-38, 39-41, 42-47, 48-52, 53-60  feet)

אם אתם יודעים את גודל היאכטה שאתם רוצים להשכיר ציינו את הגודל הרצוי

Number of people:

רישמו כמה אנשים אתם כולל גילאים

Sailing Area:

ציינו באיזה איזור של יוון אתם רוצים את היאכטה

Starting Date:

תאריך תחילת השכרת היאכטה

Ending Date:

תאריך סיום השכרת היאכטה

Duration of Charter:

(7 days, 14 days, 21 days)

למשך כמה ימים תרצו  את היאכטה. שימו לב שהמקובל ביוון הוא שבוע, שבועיים או 21 יום

Sailing Experience:

אם אתם רוצים לשוט ללא סקיפר ציינו מה דירוג רישיון השיט שלכם

Budget:                                                    

(Economy – Normal – Top Class)

ספרו מה רמת היאכטה שתרצו:, פשוטה, רגילה או יוקרתית

Local Skipper Needed:  עדכנו אם אתם זקוקים לסקיפר (משיט) מקצועי.

   
המלצות האיים הסארונים: שימו לב שאם אתם רוצים חופשה על יאכטה ביוון ולמקסם את הסיכויים לים רגוע ושקט, אנחנו ממליצים על השכרת יאכטה ביוון לשייט וטיול במפרץ הסארוני של יוון בין האיים הסרוניים.
מדובר על מפרץ מוגן מפני רוחות, מפרצונים עם מי טורקיז צלולים, איים ירוקים ויפיפיים.

היאכטה של תאודוריס

השכרת יאכטה עם מבעלים פרטי - תאודוריס

    
תאודוריס עם ניסיון של מעל 20 שנה כסקיפר, הוא הבעלים של היאכטה וגם הסקיפר שלה. אנו ביוון והאיים מכירים אותו אישית, וממליצים. הוא מוציא הפלגות בעיקר מפרבזה בהחוף המערבי של אפירוס ואל האיים איתקה, קפלוניה, פאקסי. היאכטה כוללת דינגי, סאפ, קאנו ועוד.
[email protected]
למידע נוסף »

השכרת גולט ביוון
גולט הינה יאכטה גדולה הדומה יותר לספינות הפיראטים מהאגדות. היא ניתנת להשכרה ביוון רק עם צוות של משיטים ומתפעלים. העלות היא העלות המקובלות להשכרת גולטים באירופה, יש לקחת בחשבון טווח מחירים של 4500 עד 6500 יורו לשבוע. גולטים Rent gulet ניתנים להשכרה בפיראוס בעיקר או בראפינה, מספר חברות ביוון מפעילות שרות של השכרת גולט ביוון.

השכרת יאכטות בכל הגדלים  
אתר יוון והאיים מציע לכם השכרה של יאכטות בכל הגדלים, החל מיום אחד ועד שבוע ויותר, במגוון מיקומים ביוון, בין השאר בפיראוס אתונה, רודוס, כרתים, לפקדה, פרבזה, וולוס, קוס ועוד. אנו פועלים בשיתוף פעולה ישיר עם חברת השכרת היאכטות הגדולות והאמינות ביותר ביוון. בין אם אתם מארגנים ארוע לחברה או לעסק או ארוע פרטי ורוצים אירוע מושלם עם יאכטה מפוארת גדולה מאד המתאימה לעד 40 איש, או אם אתם מתעניינים ליאכטה לקבוצה קטנה של חברים או משפחה, ליציאה אל הים למספר שעות, ללילה אחד או למספר לילות, כולל שף פרטי וכל הפינוקים האפשריים... אתר יוון והאיים מצוי בקשר עם החברה המקצועית והגדולה ביוון המספקת שרותים אלה. שימו לב שמדובר בסכומים גבוהים יותר מהשכרת יאכטה רגילה, מדובר על יאכטות גדולות ומפוארות במיוחד, עם שרותי Vip.
לפנייה בנושא יאכטה גדולה לארועים פרטיים או השכרת יאכטות קטנות יותר לימי טיול או למספר ימים ניתן לפנות באופן מפורט ככל שניתן ע"פ המיילים הבאים:  [email protected] בעבריתאחת היאכטות שלנו במרינה באתונה

מחירים של השכרת יאכטה ביוון ליום
רוב היאכטות ביוון מושכרות מיום שבת ועד שבת למשך שבוע אך ניתן בהחלט גם להשכיר יאכטה ליום אחד של שייט. בדרך כלל השכרה יומית יקרה יותר בממוצע מהשכרה שבועית. באופן כללי ניתן לומר שניתן להשכיר יאכטה עם משיט וכיבוד לאורחי היאכטה בטווח מחירים של 1200 עד 2000 יורו ליום ליאכטות בסדר גודל  קטן עד בינוני, וסכומים גדולים בהרבה למגה יאכטות. רוב מחירי ההשכרה ליאכטות קטנות ובינוניות בהשכרה השבועית עומדים בממוצע על סדר גודל של 700-800 יורו ליום לערך, כאמור תלוי בסוג, גודל ושנת ייצור היאכטה.

בצילום: מריה על אחת היאכyות במרינה אלימוס באתונהטיול יאכטות ביוון
מי שהיה באיים של יוון בוודאי ראה את אלפי יאכטות העוגנות בכל נמלי האיים של יוון. בנמל פיראוס מצטופפות להן עוד מאות יאכטות נוספות, חלקן בשימוש קבוע, חלקן מוצעות למכירה ואת חלקן ניתן להשכיר לשייט באיי יוון. מזג האוויר בקיץ היווני הוא אולטימטיבי לשייט  בין האיים. תוכלו להשכיר יאכטה עצמאית, אם יש ברשותכם רישיון סקיפר בינלאומי. וגם אם אין לכם, תוכלו להשכיר יאכטה ביוון עם מדריך סקיפר. מדובר באחד התענוגות האטרקטיבים ביותר בחופשה באיים. 
ניתן להשכיר דרכנו יאכטה ממונעת להפלגה בין איי יוון או יאכטה לאירועים פרטיים. 


למידע מקיף על סולם בופור מתוך אתר איי יוון הישראלי.

חברות ישראליות או שותפויות עם ישראלים מפעילים קווים של שייט יאכטה או מפרשית באיי יוון. לצורך כך תזדקקו להגיע ליוון בטיסה ואו לקחת את ההפלגה מפיראוס או שתזדקקו להפלגה במעבורת או טיסה לאחד האיים משם תצאו להפלגה עצמה למספר ימים. בקרוב נביא לכם מידע ממוקד אודות החברות המומלצות לשייט מסוג זה, אך ברוב המקרים שיטה זו של שייט מישראל ליוון מיקרת משמעותית את העסקה שכן עלויות "זמן הים" גבוהות מאד, הרבה יותר מעלותה של טיסה ליוון, מה גם שדרוש זמן רב בכדי להגיע מישראל לאיי יוון ביאכטה, לכן כמעט תמיד עדיפה האפשרות של השכרת יאכטה ביוון, שלא נדבר על תמחור היוונים זולים משמעותית בתחום השכרת יאכטות מהחברות בישראל וגם בדרך כלל מספקים יאכטות ברמה גבוהה יותר.

יאכטה למספר שעות, שייט רומנטי לילה, או מספר שעות בין אי לאי או בלב ים, למי שרק רוצה לטעום מהחווייה של יאכטה, וגדול עליו שבוע שלם עם יאכטה בין האיים. כמעט בכל האיים המרכזיים וגם האיים הקטנים אך המתויירים, תוכלו להשכיר יאכטה להפלגה של מספר שעות ללב ים או לאי סמוך, הפלגות אלה שאינן כוללות לינה מלאה הינן זולות באופן יחסי,  ומומלץ למי שיכול להרשות לעצמו. להלן רשימת האיים המומלצים בהם קיים שרות של השכרת יאכטה למספר שעות : פארוס, נאקסוס, איוס, סיפנוס, קורפו, קאפלוניה, אמורגוס, אגינה, סקיאטוס, לסבוס, סימי, לרוס, חיוס, תאסוס, אוויה, אסטיפלאה. שימו לב שמפיראוס בדרך כלל קשה למצוא יאכטה ליום אחד, אלא אם תחפשו ממש טוב מי שישכיר לכם מאחד מנמלי המפרשיות במזרח פיראוס, הרחק מהנמל הראשי. גם באי סנטוריני או אנאפי תתקשו למצוא דיל כזה, מאחר והאיים סלעיים או חוליים, ואין בהם נמל יאכטות מוסדרים כמו באיים יווניים אחרים.

 

ראו גם : גולט ביוון ראו גם אתונה 

ראו גם יאכטות למכירה ביוון

להשכיר רכב בקלות rentingcar.co.il השכרת רכב בחו"ל


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il