האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

עדכונים - מקרי חירום והמלצות לרוכשי הספר

עמוד זה מיועד למי שמחזיק במדריך המודפס "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית - חלק 1" של זמיר סיון ויש בו מידע רלוונטי ועדכני או מידע חשוב על שינויים וחדשות שחשוב שתדעו בזמן אמת וזאת מאחר שלא ניתן "לעדכן" ספר מודפס, העמוד מתעדכן בכל פעם שישנו מידע חשוב שצריך לעדכן. כמו כן שימו לב שאם יש לכם בעיה רצינית בעת הטיול שלכם ביוון, תוכלו לפנות לעזרה מול סיון זמיר, ע"י שימוש בקוד מיוחד המודפס על הספר שלכם בעמוד האחרון והמורכב משלוש ספרות, בפנייה יש לצרף את השם לכם ואת הקוד הסודי, ולפנות לנייד 0507-245890 וואטס אפ, חלק מהתשלום שלכם על הספר הוא על חיבור למוקדם החירום והעזרה של אתר יוון והאיים למטיילים בצפון יוון ההררית [ שימו לב שמוקד החירום אינו מיועד לייעוץ, אלה לעזרה במקרי חירום בלבד ]  שימו לב שרכישת הספר "המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית - חלק 1 מספקת לכם גם הנחה ברכישת ספר מספר 2 המצוי בכתיבה ועריכה וככל הנראה יצא לאור לקראת קיץ 2023.

עדכון אחרון אוגוסט 2022

מלונות מומלצים, מסעדות מומלצות, השכרת רכב ופעילויות :

+ למלונות מומלצים בכפרי זגוריה והזמנה דרך יוון והאיים לחצו כאן [ עדכני ] 
+ למלונות מומלצים בצומרקה והזמנה דרך אתר יוון והאיים לחצו כאן [ עדכני ]
+ למלונות מומלצים בחצי האי פיליון והזמנה דרך אתר יוון והאיים לחצו כאן [ עדכני ]

  - - - - - - - - - - -
+ אתר מומלץ להשכרת רכב ביוון [ עדכני ]

  - - - - - - - - - - -

+ הזמנת ראפטינג, קניונינג ופעילויות בצפון יוון Alpine Zone 
+ הזמנת פעילויות בחצי האי פיליון Pelion Scoutשימו לב שבעמודי המידע יש גם תוכן על המיקומים השונים, ממנו תוכלו להתעלם כי אתם מחזיקים בספר, אבל המידע על המלונות עדכני ויש גם מידע עדכני על מסעדות מומלצות, בכל מקרה בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר [ כי יש שינויים ] כל עמוד שאתם נכנים אליו רצוי לבצע ריפרש [ רענון ] בכניסה אליו.
שימו לב שאם יש לכם שאלה, משהו לא ברור? תוכלו לפנות למייל [email protected] ויש לפרט את המספר הסידורי של הספר שברשותכם, המספר הסידורי מופיע בעמוד הלפני אחרון או האחרון של הספר למטה לדוגמא לרוב 3 ספרות.Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il