האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

ייעוץ נדלן ביוון

ייעוץ נדל''ן ביוון - עם זמיר סיון

למה לקחת ייעוץ נדל''ן ביוון של אתר יוון והאיים?
הרעיון להקים ערוץ ייעוץ בנושא נדל''ן ביוון - ייעוץ אובייקטיבי - הגיע לאחר שיחות עם עשרות ישראלים שביצעו טעויות רבות במהלך תהליך רכישת הנכס שלהם ביוון, טעויות שגרמו להפסדים של אלפי יורו במקרה הטוב. אם היה להם יותר ידע אובייקטיבי ייתכן מאד שהם היו בכלל משנים לחלוטין את החלטתם לגבי הרכישה. השקעה בנדל''ן ביוון היא השקעה שדורשת חשיבה אובייקטיבית ושימוש בנסיון של אנשי מקצוע בתחום, הידע שלנו שווה לכם בטחון וכסף ויעזור לכם לקבל החלטה מושכלת יותר באשר להשקעה שלכם.

כפי שמאות ישראלים נרשמים לייעוץ להרכבת מסלול טיול ביוון מדי שנה דרך אתר יוון והאיים, עבור טיול שעלותו כמה אלפי יורו בודדים, אין שום היגיון ברכישה של נכס ביוון שעלותו בין עשרות למאות אלפי יורו, ללא ייעוץ וליווי של איש מקצוע בתחום עם נסיון של שנים והכרה מעמיקה וייסודית של יוון. בנוסף הייעוץ שלנו הינו אובייקטיבי לחלוטין, אין לנו מטרה למכור לכם נכס כזה או אחר או לחבר אתכם למשרד תיווך כזה או אחר, הרעיון הוא לתת לכם מקסימום ידע מקצועי נטו ואו לבצע מחקר אובייקטיבי באשר לסוגיות שעשויות לצוץ במהלך הייעוץ. בכמעט 100% מהמקרים הייעוץ חוסך כסף, על טעויות שניתן היה להמנע מהם לו הייתם מקבלים החלטות על בסיס מידע רלוונטי וחשוב אשר יעלה במהלך הייעוץ. במקרים אחרים, תוכלו דווקא לקבל מאיתנו חיזוק על נכס שאולי רציתם לרכוש ואתם רוצים את דעתנו.

למי מתאים השרות?
למי שצריך עזרה והמלצה מותאמת אישית, על איזור ביוון לרכישה של נכס.
למי שרוצה לדעת איך להשקיע נכון סכום מסויים של כסף שיש לו להשקעה בנדל''ן ביוון.
למי שיש נכס ספציפי שהוא רוצה לרכוש, אבל מעוניין בדעה אובייקטיבית שלנו לגבי הנכס טרם הקנייה.
למי שרוצה למזער טעויות בעת הליך של רכישת נכס ביוון.
למי שחושש שמתווך מנסה למכור לו נכס והייעוץ שהוא מקבל מאותו מתווך אינו אובייקטיבי או תמים.
למי שיש לו נכס ביוון שהוא מעוניין למכור והוא זקוק לדעה נוספת באשר למחיר שניתן למכור את אותו הנכס.
למי שרוצה שנחפש לו עורך דין  או מהנדס אמין באזור בו הוא כבר בחר נכס לרכישה.
למי שרוצה לעבור לגור ביוון וזקוק לייעוץ איזה מקום הכי מתאים לצרכים שלו.

אחרי שלב הייעוץ ייעמדו לרשותכם 5 עד 10 שעות ייעוציות להמשך טיפול
במסגרת הליך זה נוכל ללוות אתכם בתהליך של רכישת נכס ביוון, בין השאר נציע לכם:
ייעוץ מקצועי שוטף.
שרות של איתור וחיפוש נכסים העונים לדרישה שלכם.
בדיקה ראשונית ומתן דעה שלנו על נכס שאתם מצאתם ואולי תרצו את דעתנו המקצועית.
יצירת קשר עם בעלי מקצוע כגון מהנדסים, עורכי דין, קונטרקטורים, אדריכלים, שיפוצניקים.
שליחה של נציג שלנו לראות / לבדוק נכס שאתם מעוניינים בו. (יש לנו נציגים בכל אזורי יוון)
המשך לייעוץ נוסף עם קולגות מקצועיים שלנו באזורים מסויימים של יוון (ללא תוספת תשלום)

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

הייעוץ מתקיים בשיחת Zoom  עם סיון זמיר - הבעלים של אתר יוון והאיים.
אפשר גם בשיחת וידאו ב-Whatapp או בשיחה רגילה ב-Whatsapp
ניתן לקיים את הייעוץ גם בפגישה עם סיון זמיר בחצי האי פיליון או באתונה.

לבחירתכם 4 מסלולי ייעוץ.
אם זקוקים לעזרה בבחירה,  או רוצים לשלם בהעברה בנקאית ולא באשראי, ניתן ליצור קשר עם סיון זמיר בפנייה למנהל האתר שימו לב שאם אתם מעוניינים ניתן לבצע את הייעוץ גם פרונטלית, מול סיון זמיר במשרדים של אתר יוון והאיים בחצי האי פיליון ביוון.


ייעוץ אובייקטיבי עם סיון זמיר + 10 שעות עזרה שוטפת | 6500 ש''ח כולל מע"מייעוץ אובייקטיבי עם סיון זמיר + 5 שעות עזרה שוטפת | 3500 ש''ח כולל מע"מאו ייעוץ אוביקטיבי עם סיון זמיר, ללא המשך ועזרה שוטפת | 1800 ש''ח כולל מע"מ


מסלול עסקי / מלונות בוטיק למכירה, כולל חיבור לבעלי המלונות  7500 ש"ח כולל מע"מ.
הייעוץ מיועד למתעניינים ברכישת מלון עד 20 חדרים ביוון [ יש כרגע כמה אופציות זמינות למכירה ]מי שמשלם על האפשרות השלישית של ייעוץ נדל''ן ביוון ללא המשך עזרה שוטפת, יוכל להוסיף לאחר הייעוץ אם יזדקק וירצה בנק שעות של עזרה שוטפת מול סיון זמיר בעלות של 450 ש''ח + מע''מ לכל שעת המשך עזרה שוטפת ע''פ המפורט. ברכישת בנק שעות של 5, 10, 20 או 50 שעות ייעוץ שוטף (לרוב ברכישת נכסים פרטיים, 5 שעות אמורות להספיק) 10 או 20 או 50 שעות לרוב נמכרות למי שמתעניין ברכישה של נכס מסחרי ביוון, כמו מלון למשל.

* שימו לב שבמקרה של שליחת נציג שלנו לבדוק נכס ביוון, ייתכן והזמן העבודה יחרוג מ-5 או 10 שעות עבודה ועל המחירים המופיעים בעמוד זה תתוסף עלות שתשולם בנפרד, כמו כן שימו לב שאנו נעזור באיתור אנשי מקצויע לבדיקת נכסים אך התשלום אליהם יעשה מולם ובנפרד מהתשלום לסיון זמיר ואתר יוון והאיים.

* יש לסיון זמיר אנשי קשר לעזרה מקצועית בכל היעדים הללו ביוון: אתונה ומחוז אתיקה, האי אוויה, חצי האי פיליון, כרתים, סלוניקי, יואנינה ומחוז אפירוס, חלקידיקי, קורפו והאיים היונים, האיים הקיקלאדים, האיים האגאים הצפון מזרחיים, איי המפרץ הסארוני.


ראו גם כתבה על השרות שלנו שפורסמה ב The Marker

הערת עורך ובעלים של אתר יוון והאיים

סיון זמיר

לא ברור לי אדם שקונה נדל''ן ולא לוקח ייעוץ על השקעה של עשרות או מאות אלפי יורו, שלא לדבר על מיליונים. בתור מי שחי ביוון ופוגש המון ישראלים ושומע אותם מדברים על נדל''ן, כאלה שרכשו וכאלה שמתעניינים, אני שומע גם המון בורות. אני רואה המון ישראלים עושים טעויות שעולות להם הון, רק כי 'חבר המליץ', או שאיזה מתווך אמר או שהם קראו בכתבה שמישהו, עם אינטרס כמובן, אמר. ומאידך אני פוגש גם ישראלים שקנו חכם, שלקחו ייעוץ מקצועי אובייקטיבי לפני שהוציאו סכום כזה על רכישת נכס ביוון. בודדים הם אלה שהימרו נכון, ללא ייעוץ חיצוני ואובייקטיבי.. אם אתם סומכים על המזל, אוקי, וותרו על הייעוץ, אך אם אתם לא רוצים לסמוך רק על המזל, 1800 הש''ח שעולה ייעוץ, יהיו שווים לכם כסף ושקט.
אגב, את הנכס הראשון שאני קניתי ביוון, רכשתי בליווי וייעוץ של שני מהנדסים בקיאים בתחום, שילמתי מעל 2000 יורו עבור הייעוץ ואני מברך על כל יורו ששולם להם.

איקופדו - לוח וזירת הנדל''ן ביווןPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il