האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מוקד השרות החינמי של אתר יוון והאיים.

  
אתר יוון והאיים הוא פורטל המידע וההמלצות הגדול והמקצועי בישראל על יוון והאיים, תוכלו לגלוש באלפי עמודי האתר, לקרא ולתכנן את החופשה שלכם ביוון, וגם לבצע הזמנות עצמאית למלונות, רכב, טיסות, הפלגות ועוד.. אם יש לכם שאלות או צורך בהמלצה או מידע נוסף, צוות השרות שלנו ישמח לעזור לכם ללא תשלום דרך פנייה מעמוד זה. נשמח לעזור לכם בהמלצות על כל מידע שאתם זקוקים לו ביוון : המלצות על מלונות ועל וילות, הפלגות, הדרכות, הסעות, יאכטות, חבילות, המלצות על איים, יעדים, טיולים, אטרקציות, טיסות , מסעדות, סיורים מודרכים, נהג פרטי לטיול ביוון, פעילויות לילדים, טיולי בוטיק מאורגנים לקבוצות קטנות לצפון, נושאים לוגיסטים, בעיות, צורך בחיפוש מידע באתר ולמעשה לכל שאלה על יוון פשוט השאירו פנייה בטופס המצורף ונשמח לעזור!

או השאירו פנייה לצוות השרות של יוון והאיים - השרות ללא תשלום.

שימו לב :
יש להשאיר כתובת דוא"ל תקינה ומספר טלפון תקין  וכדאי לבדוק תשובה מאיתנו גם בתיבת הספאם "דואר זבל"  שלכם, לעתים קרובות תשובות שלנו עשויות להגיע לשם בטעות.


שרותי ייעוץ מתקדמים שלנו מלבד השרות החינמי.

יוון והאיים פלוס הוא שרות עזרה מתקדם בנושא ארגון חופשה ביוון, בניגוד למוקד החינמי שם נוכל לעזור רק עם מידע והמלצות לשאלות שלכם, ביוון והאיים פלוס אנו נעמיד לרשותכם מומחה לנופש באיי יוון שיעזור לכם בייעוץ ובהזמנה וגם בלוגיסטיקה של סגירת חופשה מיוחדת ביוון, שרות יוון והאיים פלוס הינו שרות בתשלום של 750 ש"ח לחצו על הבאנר לכניסה לעמוד השרות או לחצו כאן לרשימת מכלול שרותי הייעוץ המתקדמים שלנו בתשלום.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


המסלול המודולרי אם אתם מתכננים טיול לצפון יוון ההררית, לצומרקה, זגורי, מטאורה, פיליון, המסלול המודולרי הוא אחד ממוצרי הדגל שלנו והוא מספק לכם מסלול מוכן ברמת רזולוציה גבוה, אנחנו מוכרים מאות מסלולים מודולרם בשנה וזוכים לתשבוות רבות מהיוצאים עם המסלול המודולרי לטיול שלהם ביוון, המסלול מתאים גם למי שיוצא לצפון יוון ל 5 ימים וגם למי שיוצא ליותר ימים, למעשה עד כמעט שלושה שבועות ביוון לחצו על הבאנר לכניסה לעמוד השרות ולהרשמה.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


נשמח גם לעזרתכם כתודה על השרות החינמי שלנו : אתר יוון והאיים מספק כמויות גדולות של מידע והמלצות למטיילים ונופשים ביוון, את רוב השרות שלנו אנחנו מספקים ללא תשלום [ מלבד מספר שרותי ייעוץ ופרסום בתשלום ] אם אתם מחפשים דרך להודות לנו, יש שתי דרכים שיעזרו לנו מאד, הדרך הראשונה והראשית היא ע"י ביצוע ההזמנות שאתם מבצעים לחופשה שלכם ביוון דרך האתר שלנו, למשל אם אתם רוצים להזמין מלון או וילה ביוון או בכל מקום אחר בעולם דרך Booking.com נשמח אם את ההקלקה הראשונה לתחילת ההזמנה תבצעו באחד הקישורים המובילים לבוקינג באתר שלנו, מבחינת מחיר זה יוצא לכם בדיוק אותו המחיר, רק שבמקרה שהזמנתם דרך קישור שמתחיל באתר שלנו, אנחנו מקבלים עמלה קטנה מבוקינג.קום על ההזמנה שלכם ועמלות אלה עוזרות לנו מאד, להמשיך לפתח את האתר, אותו דבר נכון גם לגבי השכרת רכב, טיסות ועוד. במיוחד לאחר משבר הקורונה, משבר הקורונה הביא לביטול של אלפי הזמנות ליוון, ביטול של טיולים, ביטול של הסכמי שיווק ולמעשה הכניס את אתר יווון והאיים למלחמה קיומית, העזרה ממדינת ישראל שולית ומינורית ואינה מכסה את ההוצאות הגבוהות שלנו של תחזוקה, משכורות, הוצאות שיווק ועוד, כל עזרה ממכם תתקבל בברכה, עוד דבר שתוכלו לעשות וגם יעזור לנו, הוא לשתף פוסטים של אתר יוון והאיים משני עמודי הפייסבוק שלנו אתר איי יוון הישראלי | אתר יוון והאיים, אלה יגרמו לתפוצה גדולה יותר של האתר ועשויים להביא ליותר הזמנות שכאמור מזכות אותנו באותן העמלות מהזמנות מהן האתר מתקיים. שימו לב : גם אם לא הזמנתם טיסה ליוון דרך אתר יוון והאיים מאד יעזור לנו אם את השכרת הרכב והזמנת המלון או הוילה תעשו דרך הקישורים באתר יוון והאיים, כלומר אחרי הזמנת הטיסה חיזרו ליוון והאיים והזמינו דרכנו או השתמשו בעמוד יצירת קשר זה בכדי לנמליץ לכם על מלונות או וילות ספציפיות העונות לדרישה שלכם ותזמינו אותםדרך הקישורים שנשלח לכם, תודה!


מודים לכם מראש מאד!  צוות אתר יוון והאיים בניהול סיון זמיר.
לקוח שהזמין מלון, וילה או רכב ביוון דרך הקישורים באתר יוון והאיים ויש לו בעיה כל שהיא ביוון, יכול ליצור קשר עם מספר ההזמנה שלנו בבוקינג. או בקאררנטאלס לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ואנו נעזור לו עם כל בעיה כמשווקים של שתי חברות אלה בישראל, עוד יתרון של הזמנה דרך הקישורים באתר יוון והאיים הוא שיש מי שידאג לכם במקרה של בעיה או צרה עתידית, כאן דרך מוקד שרות הלקוחות שלנו בישראל ובעברית או דרך המוקד שלנו באתונה / יוון הכולל גם דוברי יוונית שיכולים ליצור קשר מיידי עם חברת ההשכרה או המלון או הוילה שהזמנתם לפתרון בעיות שעשויות לצוץ. - אתם יכולים לצאת לחופשה ביוון בשקט נפשי!

Greece and the islands- אתר יוון והאיים


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il