האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מלונות מומלצים למבוגרים בלבד

הקטגוריה מלונות למבוגרים בלבד הולכת ותופסת תאוצה בכל העולם, כאשר יותר ויותר מלונות "למבוגרים בלבד" קמים ומתפתחים. הרעיון העומד מאחורי מלונות למבוגרים בלבד Adults only, הוא שהמלונות הללו יותר אינטימיים ושקטים וללא המולת ילדים, ויש קהל ספציפי ומסויים שמחפש את סוג החופשה הזה. אנחנו באתר יוון והאיים ריכזנו עבורכם את המלונות המומלצים ביותר למבוגרים בלבד ביוון, כולל קישור הזמנה מאובטח.

+ ראו גם את עמוד מלונות מומלצים עם ספא ביוון


I- Resort Beach Hotel (Adults Only)
ריזורט זה למבוגרים בלבד מצוי באי כרתים והוא אחד הפופולארים ביותר בקטגורייה זו ביוון. הריזורט מצוי על חוף הים בעיירת הנופש סטלידה, כ 30 דקות נסיעה במונית מנמל התעופה הראשי של כרתים שבהרקליון. להרכבת חופשה ב I- Resort Beach Hotel Adults Only  פשוט הזמינו טיסה לכרתים ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. כשתגיעו לכרתים פשוט קחו מונית למלון.


Stella Island Luxury Resort & Spa
גם מלון זה למבוגרים בלבד פופולארי מאד בקרב תיירים מכל העולם וגם מישראל. גם הוא מצוי באי כרתים בעיירת הנופש הפופולרית חרסוניסוס על חוף הים, כ 20 דקות נסיעה בלבד במונית מנמל התעופה של כרתים בהרקליון, להרכבת חופשה ב Stella Island Luxury Resort & Spa פשוט הזמינו טיסה לכרתים ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. כשתגיעו לכרתים פשוט קחו מונית למלון.
Elysium Boutique Hotel & Spa (Adults only)
גם ריזורט זה מצוי בעיירת הנופש הרסוניסוס שבכרתים וגם הוא זוכה להמלצות מתיירים רבים השוהים בו. הריזורט מצוי באיזור הרסוניסוס, אבל בכפר שקט יותר הקרוי אנאליפסי, 25 דקות נסיעה מנמל התעופה של כרתים שבהרקליון. להרכבת חופשה ב Elysium Boutique Hotel & Spa Adults only פשוט הזמינו טיסה לכרתים ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. כשתגיעו לנמל התעופה של כרתים פשוט קחו מונית למלון.
Casa Cook Rhodes boasts
ריזורט זה באי רודוס נחשב לאחד המומלצים ביותר ברודוס בקטגוריה של למבוגרים בלבד. הוא נמצא בכפר הנופש קוליביה, אחד מכפרי הנופש היוקרתיים ביותר ברודוס במזרח האי, רחוק מההמולה של צפון האי רודוס, להרכבת חופשה ב Casa Cook Rhodes boasts פשוט הזמינו טיסה לרודוס ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. להגעה פשוט קחו מונית מנמל התעופה של רודוס.


all-inclusive Mayia Exclusive Resort & Spa
ריזורט ההכל כלול הזה למבוגרים בלבד על האי רודוס נחשב לריזורט המומלץ ביותר בתחומו,ד ולכן גם מחירו יקר יותר מהאחרים בקטגוריה. הוא מצוי בכפר הנופש קיוטארי בחלק הדרום מזרחי של האי רודוס, להרכבת חופשה ב all-inclusive Mayia Exclusive Resort & Spa פשוט הזמינו טיסה לרודוס ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. להגעה פשוט הזמינו מונית מנמל התעופה של רודוס.Skyfall Suites
באי סנטוריני, נחשב לאחד ממלונות למבוגרים בלבד הטובים ביוון כולה. הוא מצוי במרכז האי סנטוריני במיקום מעט מבודד מה שהופך אותו לשקט ואיכותי במיוחד, Skyfall Suites מקבל המלצות טובות מאד באתרי ההזמנות מעולם, ואחד המדורגים גבוה ביותר בקטגוריה ביוון. פשוט הזמינו טיסה לסנטוריני ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. מנמל התעופה קחו מונית, מדובר על נסיעה של כ 10 דקות בלבד.
Casa Cook Kos
באי היווני קוס, ריזורט 5 כוכבים זה נחשב למומלץ ביותר למבוגרים בלבד בקוס. הוא יושב ממש על החוף באיזור הפופולארי ביותר של האי קוס במערב האי, Casa Cook Kos משוייך לרשת של מלונות למבוגרים בלבד ביוון ואחד המלונות הטובים ביותר של הרשת מצוי באי היווני קוס, פשוט הזמינו טיסה לקוס ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט זה. מנמל התעופה של קוס קחו מונית לריזורט.\
Horizon Hotel
באי היווני מיקונוס לאט לאט צצים להם יותר ויותר מלונות למבוגרים בלבד. הורייזן היה אחד הראשונים שהצטרף לטרנד, והוא אמנם אינו המומלץ ביותר במיקונוס אך אחד המומלצים בקטגוריה על האי. Horizon Hotel מצוי באורנוס האטרקטיבית בחלק הדרום מערבי של האי מיקונוס. פשוט הזמינו טיסה למיקונוס ולחצו כאן להזמנת חדר בריזורט. מנמל התעופה של מיוקנוס קחו מונית לריזורט.

Lilly Residence - Boutique Suites, Adults Only
מלון הבוטיק לילי רזידנס בכפר המדליק נאוסה באי היווני פארוס, הפך רק לאחרונה למלון בוטיק למבוגרים בלבד. המלון סבל עד לאחרונה מבעיות של הזמנות טלפוניות מול המלון שלא כובדו ונעדר מעמוד המומלצים שלנו. אבל בהזמנה ישירה עם בוקינג.קום אין בעיה מול מלון סויטות מאד איכותי זה. פשוט הזמינו טיסה לאתונה והפלגה לפארוס ובצעו הזמנה לחדר בריזורט.

ראו גם את 10 המלונות היוקרתיים ביותר ביוון

חלקם יקרים מאד, אחרים יקרים בלבד..

    
אספנו לכם את רשימת 10 המלונות היוקרתיים והיקרים ביותר ביוון + בונוס עוד מלון אחד!
למידע נוסף והזמנה »
זקוקים לעזרה נוספת עם מלונות או וילות או ריזורטים ברחבי יוון, השתמשו בשרות החינמי של אתר יוון והאיים וצרו איתנו קשר - לחצו כאןעזרה בחיפוש והמלצה על מלון

זקוקים לעזרה בחיפוש ואיתור מלון העונה לדרישות שלכם?
השאירו פנייה לצוות השרות של אתר יוון והאיים ונשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il