האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

מי אנחנו

הכירו את צוות המומחים מאחורי אתר המידע וההמלצות הגדול ביותר בישראל בנושא יוון והאיים.

מי אנחנו

אתר יוון והאיים, שהוקם בשנת 2004, הוא אתר המידע וההמלצות הגדול ביותר בעברית בנושא תיירות ליוון. האתר מכיל אלפי עמודי מידע המתעדכנים באופן שוטף על ידי צוות האתר הפועל מיוון ומישראל.
אתר יוון והאיים מציע אפשרות הזמנה של מלונות, טיסות, השכרת רכב, חבילות נופש, טיולים, סיורים ואטרקציות ביוון. אנו בקשר עם מאות גופי תיירות ביוון כולל משרד התיירות היווני ומספר רב של רשויות מקומיות ביוון: ערים מחוזות ואיים, וכן עם נותני שירות מצויינים בתחום וביניהם חברת RentalCars - ממשק הזמנת הרכב הגדול והבטוח להזמנת רכבים בכל יוון, באופן עצמאי ופשוט. עם קשרי תעופה הנותנת מענה נח ובטוח להזמנת טיסות אונליין לכל יעדי יוון. ועם booking אתר הזמנת הלינה הגדול והבטוח בעולם להזמנת מלונות, וילות ודירות בכל יוון.
אתר יוון והאיים מאפשר לגולשים בו לתכנן באופן עצמאי ופשוט, כל סוג של טיול או נופש ביוון, באמצעות ההמלצות, המידע וקישורי ההזמנה הבטוחים. להשתמש בשרות העזרה וההמלצות החינמי או בשרותים מיוחדים ומקצועיים בתשלום.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

צוות אתר יוון והאיים

הי, נעים להכיר!
זה הצוות שלנו, אתם מוזמנים להכיר אחד אחד. מה שמשותף לכולנו הוא שאנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ואנו אוהבים את יוון...

סיון זמיר 
מייסד ובעלים של אתר יוון והאיים
לשאלה שאנו נשאלים בכל שיחה... סיון זה השם הפרטי, עכשיו אפשר להמשיך... סיון הוא המייסד והבעלים של אתר יוון והאיים. כל האתר המושלם הזה התחיל במוחו הקודח. הוא הבוסגה (בוס גדול) אבל הוא גם חבר עם ראש פתוח (וקודח כבר אמרנו) שלא מפסיק לחדש ולפתח את העסק הזה שלפני הכל נולד מאהבה ליוון. והאהבה הזאת ניכרת בכל מה שאנחנו עושים. אהבה שהתחילה עוד כשהיה ילד והגיע עם משפחתו לטיול ארוך ומתגלגל במהלכו בילו כמה חודשים ביוון, אז נזרע הגרעין והיום העץ הזה גדול (כמעט כמו הדולב בצגארדה) וממשיך לגדול, ואתם קוטפים את הפירות המתוקים שלו.

.

שרית רוסו דוידובסקי
ייעוץ טיולים
שרית חיה ונושמת את יוון וחלק בלתי נפרד מהייחודיות והחוזק של המותג יוון והאיים, ללא ספק בזכותה. שרית היא העובדת והחברה הכי וותיקה בצוות של אתר יוון והאיים, יד ימינו של סיון בקבלת החלטות שיוקיות ופרקטיות ובשנים האחרונות מנהלת בנוסף את עמוד האינסטגרם שלנו וגם מבצעת ייעוץ למטיילים ביוון. מטיילים ונופשים רבים ביוון שולחים אלינו המלצות על שרות וטיפול מעולה של שרית בפנייתם. לחלוטין ניתן לומר ששרית היא הסמנכל"ית של אתר יוון והאיים ואם "תפלו" לידיים שלה, אתם ללא ספק בידיים טובות, מאד!

.

מלי בן הרוש
כספים
בלי מלי, היינו הולכים לאיבוד. לכם זה נראה שאנו מטיילים כל היום אבל אתר יוון והאיים הוא עסק, ועסק צריך מנהל, צריך משכורות, חשבוניות, דוחות וכל מה שעסק צריך כדי להתנהל כלכלית. מלי מלווה את אתר יוון והאיים מיום הולדתו ודואגת שהכל יתנהל כשורה, שהמשכורות יצאו בזמן, שהחשבוניות ישלחו ליעדן, שהביטוחים יכסו, ושההכנסות יכנסו. מלי חיה מזה מספר שנים באתונה ולצד המקצועיות הבלתי מתפשרת, מגדלת שתי בנות לתפארת. אפשר לומר ללא ספק, שבלי מלי היינו חבורה של מטיילים אבודים.

.

ספירוס Spiros Hergeledzakis
מדריך ומלווה טיולים
ספירוס הוא הבעלים של חברת HolidayPlan, שיושבת באתונה ואחראית לכל צי הרכבים המצויין והצוות המקצועי של הנהגים שיאספו אתכם משדה התעופה או יקחו אתכם לסיור. את ספירוס סיון הכיר באחד ממסעותיו הראשונים לאחר שאתר יוון והאיים נולד ומייד זיהה את היושר והמקצועיות. ומאז שיתוף הפעולה הזה עובד בינינו. ספירוס הוא כמו משפחה.
אתם תפגשו את ספירוס אם תצאו לאחד מטיולי הבוטיק שלנו. הוא אחד המדריכים הוותיקים והאהובים. כשיאסוף אתכם מהשדה זה יתחיל בלחיצת יד טובה ומנומסת, אבל עד המלון הראשון אתם תתאהבו (באחריות!) וכשתיפרדו כבר תהנו מחיבוק של ספירוס - שזה מותג!

.

אקיס קונטוליס
מדריך ומלווה טיולים
אקיס הוא המדריך האולטימטיבי. בכל טיול איתו תחשפו למידע, לידע ולסיפורים, בין אם יוצאים עם אקיס לסיור יומי מסלוניקי או לטיול מלא בצפון יוון, אתם בידיים הכי טובות, כי הוא מקצועי והוא יודע המון על כל יעד שהוא יקח אתכם אליו. הוא מכיר את כל השטיקים של המקומיים, הוא דובר אנגלית מעולה, הוא מכיר כל פינה. את אקיס הכרנו לפני כמה קייצים כשהגענו לחוף חורפטו בפיליון לפגוש חבר, ומייד הבנו שיש לנו עסק עם מקצוען. מאז אנו עובדים יחד, הוא אחראי על מרבית הטיולים הפרטיים שלנו. אקיס הוא גם מדריך סאפ וגם סקיפר ועבורנו הוא מקור הידע הכי מהימן ומקצועי. הוא נולד וחי בסלוניקי. 

.

מריה Maria Kokinaki
לוגיסטיקה
המאמא שלנו, בלי קשר לגיל, היא צעירה (כמו חלקנו, השאר צעירים יותר :-), כי מאמא זה אופי. מריה מנהלת את המשרד של הולידיי פלאן באתונה ביד רמה ועם חיוך רחב. היא כל היום עובדת, התמונה הזאת נדירה כי זה אחד הפעמים הבודדות שהיא לא נושאת בידיה את המחברת הענקית שלה (המכונה התנך של מריה), לא בטלפון עם לקוח או נהג או איש צוות, הצלחנו להוציא אותה מהמשרד. היא אנרגטית, נהגת מעולה ועצבנית (זה בדנא היווני לנהוג ולהתעצבן על נהגים אחרים), היא בשלנית ליגה עולמית, אך עבורכם היא זאת שתתאם את ההסעות, הסיורים, הבירורים וכל מידע שאנו צריכים להשיג מול נותן שירות ביוון, יעבור דרך מריה. 

.

אכילאס פאפאפטימיו
בעלים של AlpineZone
אכילאס הוא פרא אדם, במובן הכי טוב של המילה. הוא איש הרים שמדלג בקלילות על כל צוק בצפון יוון. הוא הבעלים של Alpine Zone ומנהל צוות מקצועי ומקסים של מדריכים שילוו אתכם בראפטינג על נהר הארכטוס ועל נהר הוידומאטיס, צוות מדריכים שילווה אתכם בקניונינג בצפון יוון, בטיולים ובשלל פעילויות והכל בשילוב של הומור, אך לפני הכל בטיחות. שיתוף הפעולה עם אכילאס החל יחד עם שיתוף הפעולה עם מחוז אפירוס, שם בטיול ההיכרות המקצועי הראשון של סיון שהוזמן על ידי המחוז, אכילאס הוא זה שהוביל. הוא נולד וחי ביואנינה וללכת איתו ברחובות העיר זה כמו ללכת עם השריף של העיירה, אי אפשר ללכת חמישה מטרים רצופים בלי שמישהו יעצור ללחוץ לו את היד, יקרא לו מעבר לכביש, יעצור להגיד שלום... הוא תמיד עם שני מכשירי טלפון וכמעט תמיד אחד מהם פועל, פה תפסנו אותו באתר הסקי ואסיליצה, שם הוא מפעיל השכרת ציוד והדרכה, ברגע נדיר בלי טלפון ביד. אכילאס הוא חבר!

.

מנאלוס Menaleos Sykovelis
צלם
את רוב סרטי הוידאו שאתם רואים באתר יוון והאיים, צילם מנאלוס. הוא All in כלומר כשיוצאים עם מנלאוס למשימת צילום, הוא לא ישב אתכם להפסקת צהרים, כי הוא יתעסק בציוד המקצועי שלו, יצלם עוד זויות, יצלם את ארוחת הצהרים במקום לאכול אותה, ככה הוא, אוהב את מה שהוא עושה ואנחנו אוהבים אותו. אין משימה שנצא עם מנאלוס ללא יד ימינו, פפי, אשתו, כי מישהו צריך לנהל אותו, ולדעת לגרור אותו מנקודה אחת לשניה, בלעדיה עוד היינו עכשיו בכפר פפיגו מצלמים.... היא גם נוהגת כי מנאלוס, אתם מנחשים, מצלם גם בזמן שנוסעים מנקודה לנקודה. 
מנאלוס חי ביואנינה ויוצא לצילומים בכל רחבי יוון, הוא צלם מבוקש ומקצועי, והוא גם זה שעורך את הסרטונים. ימי צילום איתו זה חוויה!

.

שי-לי קסטרו
שירות לקוחות
שי-לי הצטרפה אלינו בשנת 2023 ונותנת יד חשובה וטובה במענה לכל הפניות הרבות שאנו מקבלים בקבוצות הפייסבוק ובמיילים. כשאתם פונים עם שאלה חשוב שתקבלו תשובה מבעל ניסיון. שי-לי מחלקת את זמנה בין תל-אביב ליוון ועוסקת הרבה גם בעולם תוכן ולייף סטייל. כך שהמלצה שתקבלו ממנה על מלון למשל, תהיו בטוחים שהוא נבחן בסטנדרטים מחמירים אחרי שהיא וידאה שהמצעים לבנים ורכים ושאין וילונות ויסקוזה או שטיח מקיר לקיר ששם מאז האייטיז. ושהמסעדה שמומלצת היא לא סתם מלכודת תיירים. שי-לי היא מלכת הסטייל.

.

מיכלי מלחי
ייעוץ תיירות
מיכלי נותנת ייעוץ ומענה בקבוצות שלנו בפייסבוק, עם ים סבלנות (ניסיתים פעם לענות לאותה שאלה על מזג אוויר 1000 פעם? זה הזמן להזכיר - די לשאלות על מזג אוויר - בשביל זה יש חזאים וגם הם טועים).
מיכלי היא גם האוזן הקשבת מאחורי יוון והאיים פלוס, תשמע אתכם ותיתן מענה אישי לחופשה שאתם מחפשים - תעזור בבחירת היעד שהכי יתאים, תעזור עם חיפוש המלון, הוילה, האוהל, ותעזור עם הלוגיסטיקה מסביב.
גם מיכלי מחלקת את הזמן בין ישראל ליוון (בינתיים), וה"ספיריט" היווני הנינוח והטוב קורן ממנה החוצה. יאסו.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

השירותים שלנוהמסלול המודולרי הקלאסי לצפון יוון || 750 ש"ח
מסלול כתוב ומוכן שמתאים למטיילים שנוסעים לצפון יוון בין 5 ל-22 ימים. הוא כולל פירוט יומי, דרכי ההגעה, האטרקציות, המיקומים השווים ביותר, המלצות על מלונות, מסעדות ועוד. מאפשר לכם להרכיב את המסלול המתאים לכם ביותר ע"פ נקודת המוצא שלכם וע"פ מספר הימים העומדים לרשותכם. הכניסה למסלול המודולרי באמצעות קוד סודי שתקבלו לאחר הרכישה. כולל אפשרות להיעזר עם הצוות המקצועי שיעזור לכם עם חלקות הימים המומלצת. כולל טלפון חירום במידת הצורך. למעבר לעמוד המידע המלאייעוץ מלא וכתיבת מסלול בהתאמה אישית || 1500 ש"ח
ייעוץ והתאמה אישית של מסלול טיול בצפון יוון. השרות כולל שיחה עם סיון זמיר או עם שרית דוידובסקי. לאחר מכן כתיבת מסלול מותאם אישית לרצונות שלכם. מסלול הייעוץ כולל גם עזרה כאשר כבר תהיו ביוון, בכל שאלה, בעיה, המלצה נוספת או צורך בשינוי בשל בעיה מכל סוג. שרות הייעוץ כולל גם עזרה בבחירה והזמנה של המלונות והאטרקציות ביוון. למעבר לעמוד המידע המלאטיול בוטיק מודרך לקבוצות קטנות (מחיר בהתאמה אישית)
אחד ממוצרי הדגל שלנו ביוון והאיים הוא טיולי בוטיק מודרכים לקבוצות קטנות וסגורות, קבוצת חברים או משפחה. אנחנו נוציא אתכם לטיול מודרך עם רכב שלנו, מלונות מעולים, מסלול מרהיב, מסעדות מעולות, אטרקציות ועוד. המסלול יותאם לסוג ואופי הקבוצה שלכם, הטיול מתאים לזוג ועד 20 איש (גם לקבוצות גדולות יותר ניתן). הליווי באנגלית או בעברית. גם סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים יכול להיות המלווה שלכם בטיול הזה, או המדריכים היוונים המעולים שלנו: ספירוס, אקיס, אכיליס  - בחרנו עבורכם את הטובים ביותר! למעבר לעמוד המידע המלאהזמנת יום סיור מודרך באתונה או בסלוניקי והסביבה (מחיר בהתאמה אישית)
אתר יוון והאיים פועל בשיתוף חברת Holidayplan היוונית, חברה מאד מקצועית וותיקה המוציאה סיורים באתונה וסביבתה ובסלוניקי וסביבתה, וכן הסעות לכל יעדי יוון. לחברה מגוון רכבים ברמה גבוהה - מרצדס חדישים - וצוות מקצועי, אדיב ודובר אנגלית. למעבר לעמוד המידע המלא


המלצה על מלונות ווילות ביוון למתכננים עצמאית (שרות ללא תשלום)
מי שמתכנן את הטיול או הנופש שלכם באופן עצמאי, יכול לקבל מאתר יוון והאיים שרות ללא תשלום של המלצה על מלונות או וילות בכל רחבי יוון [ כל יעדי היבשה וכל איי יוון ] השרות אינו מוגבל ותוכלו לפנות ולבקש המלצה מצוות השרות שלנו בכל זמן שתרצו. למעבר עמוד המידע המלא


שרות Tailor made וי אי פי || 3500 ש"ח
שרות Tailor made vip מיועד או לאנשי עסקים או למי שזקוק לשרות מיוחד בהרכבת חופשה מיוחדת ביוון, הכולל מקומות לינה מיוחדים או יוקרתיים במיוחד, הזמנת רכבי יוקרה, יאכטות וכן ליווי מקצועי וקשר 24/7 ביוון עם נציג נופש ייעודי של אתר יוון והאיים שגם יעזור בהרכבת החופשה וכל הלוגיסטיקה הנדרשת וגם יהיה "האיש שלכם" לכל שאלה ובקשה תוך כדי הנסיעה עצמה. למעבר לעמוד המידע המלא


יוון והאיים פלוס || 850 ש"ח
שרות עזרה מתקדם שנותן לכם גם קדימות במענה וגם עזרה של אחד על אחד מול נציג האתר המקצועי שלנו. עזרה בבחירת היעד, בחירת מקום הלינה, לוגיסטיקה של הפלגות או הסעות ומענה לשאלות.
בנוסף שרות זה מתאים גם למי שזקוק לעזזרה דחופה טרם הנסיעה או בהיותו כבר ביוון. למעבר לעמוד המידע המלאיצירת קשר

פה ניתן ליצור איתנו קשר:


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il