Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

אמורגוס אחד האיים המרהיבים של יוון!

דרכי הגעה ומלונות באמורגוס: הזמינו טיסות לאתונה  לאחר מכן תצטרכו לקחת הפלגה מנמל פיראוס או מנמל רפינה (גם באיזור אתונה) לאי אמורגוס. להגעה לנמל ראו מונית באתונה.
באמורגוס יש שני נמלים אליהן מגיעות הפלגות: Aegiali ו- Katapola. משך ההפלגה מאתונה לאמורגוס הוא כשמונה שעות. דרך נוספת להגיע היא דרך נאקסוס, ניתן להגיע בהפלגה או בטיסה לנאקסוס ומשם לקחת הפלגה של כשעתיים-שלוש. ללוחות זמני הפלגות והזמנת הפלגה עברו לעמוד הפלגות ביוון. מה שנותר הוא לחפש ולהזמין מלון באמורגוס שימו לב, אם אתם מעוניינים בהמלצה על מלונות באי זה לחצו כאן. אמורגוס הוא אחד האיים הכי מיוחדים ויפים של יוון, חופי טורקיז מרהיבים, מסלולי טיול נהדרים ובתים בכחול ולבן. 


 

האי אמורגוס הוא אחד הפנינות של איי יוון, עד לפני מספר שנים היה קשה מאד להגיע אליו, מאחר וכלי שייט לא היו מגיעים לאיזור בו הוא נמצא, אך בשנים האחרונות החלה חברת בלו סטאר להפעיל שתי הפלגות שבועיות המגיעות לאי אמורגוס Amorgos, המעבורות עוגנות בנמל הראשי קטפולה Katapula.

המלצת זמיר סיון עורך אתר יוון והאיים

"יש איזה בחורצ'יק ישראלי אחד, שעם כל זה שאני חרשתי כבר על למעלה מ-80 איים ביוון, לעתים אני מקנא בו, הוא עולה מולי בצ'ט של גוגל ואומר לי כל פעם מחדש: אהלן זמיר אני נוסע מחר לאמורגוס אתה צריך משהו?... האמת מה שאני צריך שיהיה לי מספיק זמן גם לנסוע לאמורגוס מתי שבא לי, כי בא לי!. אמורגוס הוא אחד האיים המקסימים, המיוחדים והמרתקים ביוון, חלק גדול מהיוונים טוענים שהוא 'האי הכי יפה ביוון', שילוב של חופים מרהיבים, מפרצונים, בתים לבנים וסימטאות צרות, עם איזור ההרי דרמטי, אנשים נחמדים ומיקום, בקצה המזרחי ביותר של האיים הקיקלאדים, אי פנטסטי לחופשה סופר יוונית ומיוחדת, שווה את שעות הפלגה מפיראוס, חופשי שווה, טל תעשה חיים!"אמורגוס, לא רק חופים מקסימים וכפרים על החוף, גם איזור ההרי מרתק!

האי אמורגוס מורכב מכמה גושי סלע ענקיים ודרמטיים [שעושה רושם שהם כמעט נופלים לים] אך המראה הדרמטי מוסיף מקסמו לאי הנפלא הזה. באי מספר כפרים נעימים על קו המים וכן כפרים קטנטנים בהרים. באי אמורגוס מצד אחד הרבה שקט ושלווה ומצד שני יש מה לעשות: טיפוס למנזר הוא חובה, ישיבה באחת הטברנות בחורה ובקאטאפולה הם חובה!, על אף קוטנו של אי זה חלק מהטברנות שלו הם מהטובות ביותר באיים הקיקלאדים של יוון, גם רוב המקומיים כאן חביבים ורגועים, כמו שהייתם מצפים מתושביו של אי קטנטן ביוון.

מי שישקיע בהגעה לאי אמורגוס, ירוויח בגדול, באמת מדובר באחד האיים היפים והמקסימים ביותר בין כל 1800 איי יוון, להרגיש באמת חופשה באי יווני, עם מעט תיירים ועם יופי של חופים, אווירה, אוכל וים. רוצים שילוב מעולה לחופשה בשני איים מעולים של יוון, שלבו את האי אמורגוס עם האי נאקסוס, תחילה הפליגו לאי נאקסוס ולונו בו מספר ימים ולאחר מכן תזמנו את ההפלגות לאי אמורגוס ותשהו בו כמספר ימים נוספים ואז קחו את ההפלגה מאמורגוס בחזרה לאתונה [פיראוס], השילוב של חופשה באי נאקסוס ביחד עם אמורגוס הוא אחד השילובים המומלצים ביותר לחוות 2 מאיי יוון השווים ביותר, מאד מומלץ, ראו מידע נוסף על האי נאקסוסאם מסובכת עבורכם הלוגיסטיקה של סנכרון לוחות הזמנים והזמנת כרטיסי ההפלגה לאי אמורגוס, תוכלו לפנות לקבלת שרות סוכן אישי של אתר יוון והאיים הישראלי: אנו נברר את כל לוחות הזמנים של הטיסות מול ההפלגות, נארגן לכם אם צריך גם סיור במשך הזמן שבין הטיסה להפלגה וגם נעזור לכם בבחירת מלון באמורגוס ונבצע את כל ההזמנות, עיברו לעמוד סוכן אישי.

מחפשים איים מקסימים וקלים יותר להגעה מהאי אמורגוס?
ראו את עמוד איים מומלצים קרובים לאתונה


מפרץ קטאפולה, אמורגוס.

זקוקים להמלצה על מלון באמורגוס? השאירו פנייה מפורטת בטופס הכחול ונשמח לעזור!אתר איי יוון הישראלי | צרו קשר!
ראו גם מלונות בכל יוון והאיים ללא עמלות הזמנה עם בוקינג.קום
וגם השכרת רכב ביוון ללא עמלות הזמנה!
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il