האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

אודות המדריך ורכישה מאובטחת

טרם רכישה אנא קיראו מעט על הספר, מידע שחשוב שתדעו:  המדריך למטיילים בצפון יוון ההררית של זמיר סיון הוא הספר הראשון והמקצועי ביותר בישראל למטיילים בצפון יוון ההררית [כפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה, פיליון והאולימפוס] בהם סיון זמיר מייעץ למטיילים, מלווה קבוצות ומשווק את האיזור כבר למעלה מעשור,  הספר מכיל 180 עמודים של מידע, המלצות, הוראות הגעה, עזרה בחלוקת ימים, בחירת ימים מלאים לטיול בצפון ועוד המון המלצות כהכנה לטיול ולטיול עצמו, רצוי אמנם לרכוש את הספר לפני התחלה של תכנון טיול לצפון יוון, אבל גם מטיילים בצפון יוון שזקוקים לעזרה מיידית, יכולים לרכוש את הספר ולעשות בו שימוש יעיל ומיידי תוך כדי הטיול בצפון. 

סנכרון Online עם ברקוד: שימו לב שהספר מסתנכרן עם ברקוד מיוחד למידע באתר יוון והאיים, בתוך הספר יש הפניות הניתנות לסריקה [עם טלפון נייד]  שמובילות לעמודים עם מידע והמלצות נוספות [משתנות]  כמו מלונות, רכב, מסעדות ועוד, בכך הספר שומר על עדכניות גבוה יותר למרות שהינו מודפס, אנו שומרים על עמוד העדכונים מעודכן כל הזמן לנוחיותכם וחלק מהתשלום על הספר הוא על שמירת עמוד זה מעודכן תמידית.

עלויות הפקה: שימו לב שהספר הינו בהוצאה פרטית ולכן עלויות ההפקה גבוהות משמעותית מהוצאה סטנדרטית [המדפיסה עשרות אלפי ספרים במכה ומוכרת בחנויות עם אחוז רווח קטן מאד לכותב הספר] במקרה זה סיון זמיר לקח את הסיכון של הוצאה פרטית עליו, בהוצאה פרטית כל הדפסה דיגיטלית של ספר עולה הרבה יותרף כן מחירו של הספר גבוה מהממוצע של ספרי הדרכת טיולים ליעדים אחרים.

הספר כולל: מידע והוראות הגעה מדוייקות לעשרות מיקומים בצפון יוון ההררית, עזרה בחלוקה לימים, תקציר של מגוון מסלולי טיול למתחילים, מתקדמים, Active, הליכה ועוד, הכנה לקראת הטיול, סכנות ואזהרות והמון טיפים שישדרגו לכם את הטיול, הספר מרוכז ברובו בכפרי זגוריה וצומרקה אך כולל גם מידע והמלצות על מטאורה, האולימפוס, חצי האי פיליון ועוד מיקומים בדרך שהם חלק בלתי נפרד מהטיול האפשרי שלכם לצפון יוון ההררית. הספר מתאים ל: משפחות עם ילדים המטיילות בצפון יוון, מטיילים בודדים, מטיילים שבאים לעשות מסלולי הליכה קלים עד בינוניים, אנשים שאוהבים את יוון או היו בצפון יוון ורוצים להזכר או לתכנן את המסלול הבא..

הערה חשובה: רוב המידע המצוי בספר מצוי גם באתר יוון והאיים ומי שיחרוש על החלק של צפון יוון ההררית ועוד עמודים של הכנות והמלצות למטיילים באתר יוון והאיים כמו שצריך יכול להמנע מרכישת הספר, רכישה של הספר "מאגדת" את רוב המידע הקיים באתר באופן ממוקד ומרוכז ומנגישה את המידע באופן פרקטי למטיילים בצפון יוון ההררית.

שימו לב: שאם אתם רוצים לתכנן את הטיול המיטבי שלכם לצפון יוון ההררית, הספר הוא פתרון מצויין, נח ופרקטי לשימוש. אבל מסלול הייעוץ המלא ומסלול המודולרי הם פתרונות מתקדמים יותר, המספקים גם שרות ועזרה מקצועית [שאינם קיימים לרוכשי הספר] שימו לב שמי שנרשם לייעוץ המלא עם סיון זמיר מקבל את הספר ב 150 ש"ח במקום 315 ש"ח וגם מקבל מסלול המסונכרן עם הספר שישלח אליו הביתה עם שליח [ כלול במחיר ]

   

הספרים זמינים לאיסוף עצמי באופן מיידי.
הספר ניתן גם לרכישה החל מ-1 באוגוסט במלונות נבחרים בצפון יוון ההררית, נקודות מכירה יהיו ב-
Anavasi mountain resort בצומרקה
Pirrion בזגוריה
Zagori suites בזגוריה


עלות הספר כוללת:

+ כולל שילוח פרטי מהיר אליכם הביתה. [תקבלו עדכון ב SMS]
+ כולל עדכונים שוטפים בסנכרון עם אתר יוון והאיים - בסריקת ברקוד בספר.
+ כולל אפשרות לרכישת חולצה "דרייפיט" וכובע ממותג של יוון והאיים ב 50% הנחה לרוכשי הספר [12 יורו במקום 25 יורו]
+ הספר כולל עדכונים של כבישים ותשתיות ונכון לשנת 2022 [הכי מעודכן שיש]
+ רוכשי הספר נכנסים אוטומטית לרשימת "חברי המועדון שלנו" המזכה בהנחות על מוצרי ייעוץ מתקדמים.


5% מההכנות על הספר מושקעות בהמשך פיתוח אתר יוון והאיים עבור כולכם.
5% מההכנסות על הספר מושקעות בפעולות לשמירה על הטבע במחוז אפירוס.

עלות הספר לרכישה עצמאית כולל שילוח מהיר עד הבית  -  315 ש"ח כולל מע"מ.
זמן שילוח 2-5 ימי עסקים מיום ההזמנה.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - -


עלות הספר לרכישה עצמאית ואיסוף עצמאי [מאזור גבעתיים / תל אביב]  -   270 ש"ח כולל מע"מ

הנרשמים לייעוץ המלא עם סיון זמיר:  יוכלו לרכוש את הספר בעלות של 150 ש"ח ולקבל מסלול מותאם פרטנית מסונכרן ביחד עם הספר.Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il