האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

לימודי יוונית Greek Studies

לימודי יוונית Greek Studies

לימודי יוונית בישראל  - יוונית תמיד הייתה שפה נלמדת אצל מורים פרטיים ליוונית בישראל, היו ועדיין הם אלה שעבדו או עדיין עובדים בשגרירות יוון בישראל כמקור להכנסה נוספת או כאלה שעבדו בעבר בשגרירות יוון בישראל, וכיום לאחר שהשתקעו בישראל החליטו לפתח קריירה חדשה כמורים ליוונית. אמנם עד לפני כעשור מעט תלמידים גילו עניין בלימוד השפה היוונית, אך כיום וכתוצאה מקשרים הולכים ורבים בין בעלי עסקים מישראל ויוון וכן הקשר הטוב המתקיים בשנים האחרונות בין שתי הממשלות של ישראל ויוון, יותר ויותר ישראלים מגלים רצון ללמוד את השפה היוונית ולמען האמת מספר האפשרויות ללימוד יוונית יחסית גדול ממה שניתן היה לחשוב.

אתרים כאלה ואחרים המציעים אפשרות של לימוד יוונית, מורים פרטיים ליוונית, ספרי לימוד יוונית, כל אחד והאפשרות המתאימה והנוחה לו ביותר, בעמוד זה של אתר איי יוון הישראלי נפרוש בפניכם שמות של כמה מורים טובים ליוונית שהגיעו לאוזנינו, כמו כן נעדכן אתכם בנושאים הקשורים ללימוד השפה היוונית שמצאנו לנכון לעדכן באתר איי יוון הישראלי : 

ליאון סיאם
הוא אחד המורים הידועים ליוונית בישראל. ליאונידיס נחשב לאחד המורים הוותיקים והטובים בישראל ללימודי יוונית, הוא מלמד יוונית באופן שוטף לפרנסתו. ליאון מבין היטב בענייני מוזיקה ואוכל יווני, כך שיהיה מעניין ללמוד אצלו. 
טלפון : 052-3395835

אתי אשקלוני
לא תמיד מלמדת אבל כשכן מלמדת נחשבת אולי לאחת המורות הטובות ביותר ליוונית שיש בישראל, כדאי להתעניין מולה אם היא מקבלת כעת תלמידים חדשים, גם אם היא לא, היא תמיד תשמח להמליץ לכם על מורה ליוונית שהיא מכירה, אתי עבדה שנים בשגרירות יוון בישראל ומקושרת היטב עם העולם היווני בישראל וביוון.
טלפון : 050-7362200

דיונסיוס תאודורו
דיוניסיס תאודורו מלמד גם יוונית וגם מוזיקה וגם את השילוב בינהם דיוניסוס הוא יליד האי קפריסין [ בחלקו היווני כמובן] ומלבד לימודי יוונית הוא מתפרנס גם מנגינה ושירה.
טלפון : 052-432-3346

רולה קלפעזרה
מתמחה בעיקר בלימוד יוונית לאנשים ששולטים יותר באנגלית ולא בעברית, עם זאת מלמדת גם ישראלים דוברי עברית.
טלפון : 036740691

סוטיריוס ח'ריסטופולוס
מקבל תלמידים במשך כל השנה, אך רוב הקבוצות מתחילות באוקטובר. הוא מורה במקצועו. מלמד בכל הרמות ובכל גודל קבוצה. מלמד בעיקר בצפון הארץ.
טלפון 050-4372280

ראו מצורף וידאו ללימוד ראשוני של כמה מילים ומשפטים שימושיים ביוונית הוידאו בעריכת חיים בורלא


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il