Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

עמוד נדל"ן ביוון של אתר יוון והאיים

כמתעניינים ברכישה של נדל"ן ביוון כדאי לדעת כמה דברים, ביוון קיימים מעל 100 אתרים המאפשרים צפייה בנכסים למכירה ויצירת קשר,לקוב מדובר באתרים של מתווכים אך גם יש אתרים עם אפשרות לפנייה ישירה לבעלי הנכסים המצועים למכירה, בנוסף לכמות גדולה שו של אתרי אינטרנט ביוון פועלים גם אלפי מתווכי נדל"ן בכל איזור ואיזור ביוון ניתן למצוא כמות גדולה של מתווכים העוסקים בתיווך נכסים תוך התמקדות באיזור שלהם, בנוסף לאלה מאות ישראלים רוכבים על גל הנדל"ן ביוון ומציעים את שרותיהם, ב 5 שנים האחרונות למעלה מ 300 ישראלים החלו לעסוק בתחום של נדל"ן ביוון, חלק גדול מהם ממוקד בנכסים באתונה אך יש גם העוסקים בנדל"ן ברחבי יוון, חלקם עוסקים בנושא של נדל"ן ביוון באופן מלא, אחרים מתעסקים בתחום רק "כהשלמת הכנסה", כשך שמי ממכם שמחפש לרכוש נדל"ן ביוון מקבל כמות עצומה של אפשרויות חיפוש ומצד שני גם בלבול די גדול מאחר ואתם לא יודעים על מי ניתן לסמוך יותר או פחות.

צפי לירידה במחירי הנדל"ן ביוון בעקבות משבר הקורונה?
התשובה היא כן, אם כי לא בטווח המיידי, נראה שההשפעות הכלכליות הגדולות של משבר הקורונה עדיין לא הגיעו לשוק הנדל"ן ביוון ואין צפי להורדה משמעותית שמחירים מייד עם סיום משבר הקורונה או בעיצומו וזאת למרות שהסינים שמהווים כח קנייה גדול מאד ביוון וגם הגרמנים [ באיזורים מסויימים ] לא נמצאים כרגע בשוק [ בשל הסגר ] עדיין אין צפי שמשבר הקורונה יביא לירידת מחירים מיידית, כמו בישראל נראה שהפגיעה הכלכלית תתחיל רק כאשר הבנקים יתחילו לדרוש מהיוונים החזר להלוואות שנעצרו בתקופת הקורונה, או כאשר היוונים יזדקקו לשלם למדינה את ההלוואות שממשלת יוון נתנה לעסקים או את דחיית תשלומי המיסים לשנת 2022, נכון לעכשיו ולמרות שהמשבר פגע קשות בכלכלה היוונית, אין צפי לירידת מחירים מיידית ולכן אם אתם רוצים לרכוש נכס בהשפת משבר הקורונה מוטב להמתין עוד מספר חודשים ולעקוב אחר ההתפחויות.

איך בוחרים מתווך נדל"ן ביוון?
הדרך הכי לא נכונה לחפש מתווך נדל"ן ביוון היא בעזרת המלצות ברשתות חברתיות, שם  חברים של חברים ממליצים על חברים שלהם והיכולת לקבל המלצה אובייקטיבית מקבוצות פייסבוק היא שואפת לאפס, יותר מדי "עסקני נדל"ן" ישראלים נכנסו בשנים האחרונות לעסקי נדל"ן ביוון, חלקם משתפים פעולה בגזירת "קופון" על הלקוח התמים וכאמור זו התחלה על רגל שמאל לחפש המלצות בפייסבוק למשל, מה כן שכן כדאי לעשות הוא תחקיר מעמיק יותר של עסקים בתחום הנדל"ן ביוון, להבין מה מקור הנכסים שלהם, כמה שנים הם בשוק, לקרא היטב את אתר האינטרנט שלהם ולהיזהר מאלה שטוענים שהם הכי גדולים, או הכי וותיקים או הכי מקצועיים או "בלעדיים".

ייעוץ ראשוני בנושא נדל"ן ביוון ועזרה בקבלת החלטה.
סיון זמיר הבעלים של אתר יוון והאיים מציע לכם ייעוץ ראשוני ועזרה והכוונה בנושא נדלן ביוון, הייעוץ מתאים למי שרוצה לרכוש נכס מסויים ומתלבט לגביו, או למי שרוצה לרכוש בית ביוון, אבל מתלבט גבי האיזור ביוון, או למי שזקוק לדעה נוספת לפני קבלת החלטה כזו או אחרת בנושא נדל"ן או השקעה ביוון, שימו לב שהייעוץ אינו בנושא תשואות, אלה בעזרה בקבלת החלטה על בסיס ניסיונו של סיון זמיר ביוון [ מעל 15 שנה של נסיון בתחום התיירות ביוון ] ב 10 שנים האחרונות מאות ישראלים התייעצו עם סיון זמיר לגבי כדאיות של עסקאות נדל"ן ברחבי יוון, מאיי יוון עד הערים אתונה וסלוניקי ועד איזורים אחרים של יוון, החל ממשקיעים פרטיים קטנים ועד בעלי עסקים וגם חברות העוסקות בנדל"ן מישראל וביוון מתייעצות עם סיון זמיר באשר לכדאיות של עסקאות נדל"ן כאלה ואחרות. [ שימו לב שמלבד ייעוץ ראשוני בנושא זה, לזמיר סיון יש גם שרות מיוחד למעוניינים לרכוש בית בפיליון ]

עלות שרות הייעוץ [ ייעוץ טלפוני ] הוא 1500 ש"ח.
להרשמה לשרות הסדירו תשלום מאובטח דרך הקישור הבא :


 

לאחר התשלום המאובטח : לאחר התשלום מכן יצרו עמכם קשר דרך שרות הלקוחות של אתר יוון והאיים בישראל לתאום השיחה עם סיון זמיר.  עלות שיחת הייעוץ ומייל סיכום שזמיר סיון שלח לכם בסיום השיחה היא 1500 ש"ח, במידה ותזדקקו לעוד שרות בנושא ייעו נדל"ן ביוון בשלב מאוחר יותר, ניתן להמשיך התקשורת עם סיון זמיר בעלות מופתחתת עבור נכסים נוספים עתידיים, או במקרים מסויימים של השקעות גדולות או צורך בייעוץ נרחב יותר, הייעוץ יתומחר באופן שונה, שימו לב שניתן גם לתאם את הייעוץ לפגישה באתונה עם סיון זמיר במקום הייעוץ הטלפוני, ללא תוספת תשלום.


יש לכם עסק בתחום הנדל"ן ביוון, אתונה, האיים?..

פרסמו את העסק שלכם בעמוד זה של אתר יוון והאיים.

    
משבצת בדיוק כמו זו עם פרטי העסק שלכם תהיה פרסום אפקטיבי מאד שגיע לעשרות אלפי ישראלים שנכנסים לעמוד נדל"ן ביוון של אתר יוון והאיים מדי שנה.. כאן יהיה טקסט עליכם וכאן למטה יהיה קישור לאתר האינטרנט שלכם.
לפרסום ביוון והאיים, צרו קשר למייל.
[email protected]
לאתר האינטרנט שלכם

home greek home אתר לחיפוש הזדמנויות נדל"ן ביוון

אחד האתרים המובילים בתחום חיפוש בתים ושטחים למכירה ברחבי יוון

    
הום גריק הום הוא אתר וותיק ואחד המובילים ביוון לחיפוש של עסקאות נדל"ן בכל רחבי יוון, לאחר שתעיינו בפרטי העסקאות השונות וכלו גם להתייעץ עם סיון זמיר בהתלבטויות שלכם ולקבל החלטה טובה יותר עבור הנכס שאתם מעוניינים לרכוש ביוון.
לאתר home greek home »
חם מהתנור, נכסים למכירה ביוון [ עדכון, דצמבר 2020


למכירה וילה 7 חדרים, נוף מלא לים, גימור גבוה באי קורפו.

 - - נכס בלעדי לאתר יוון והאיים - -

    
למכירה וילה מדהימה 7 חדרים, 360 מ"ר בנוי על שטח של 1 דונם, נוף מלא לים, בריכה, רמת גימור גבוהה, מאובזרת באופן מלא, במיקום מרהיב במערב האי קורפו, לפרטים יש ליצור קשר לגבי נכס GR-155 במייל המצורף.
[email protected]
מחיר נדרש 900 אלף יורו.


   

למכירה קומפלקס של 6 וילות ליד הים בחצי האי פיליון

 - - נכס בלעדי לאתר יוון והאיים - -

    
קומפלקס של וילות חדשות ומאובזרות ליד הים [ 50 מטר ] מהים, במערב פיליון, הקומפלקס כולל בריכה, משרד ומחסן נפרד וחנייה צמודה. לפרטים יש ליצור קשר לגבי נכס GR-156 במייל המצורף.
[email protected]
מחיר נדרש 1.5 מיליון יורו.


אנחנו מקבלים הרבה פניות בנושא, אני רוצה לקנות ביוון ביוון


יוון והאיים בהיותו אתר מוביל בתחום של יוון מקבל עשרות פניות מדי שבוע של ישראלים המחפשים לרכוש נכסים ביוון, אך עם זאת רוב הפניות מאד מאד מאד כלליות, אנו "אני מחפש בית ביוון" או אני מחפש בית על אי ביוון, או אני מחפש לקנות דירה באתונה.. חשוב כאשר אתם פונים אלינו או לכל בעל מקצוע בתחום של נכסים, השקעות או נדל"ן להשאיר פנייה מפורטת יותר של הדרישה שלכם, כי פנייה כללית מאד עשוייה להתפרש ע"י מי שמקבל את הפנייה כפנייה שאולי כלל אינה רלוונטית, נסו להכיל יותר מלל ומידע על איזהנכס מעניין אתכם, לאיזו מטרה, אולי באיזה סכום השקעה, בכדי שמי שמקבל את הפנייה יידע טוב יותר להתמודד עם פנייתכם ולחזור אליכם עם מידע רלוונטי יותר וממוד יותר שיכול לעזור לכם בסיכומו של דבר להתחיל תהליך של רכישת נכס ביוון, אגב.. אם כבר מדברים על פניות, אז רק 1 מ 10 פניות מבשילות ללקוח שבאמת מעוניין לרכוש נדל"ן ביוון, ברוב המקרים ישראלים מאמינים שרכישת נכס ביוון היא זולה בהרבה ממה שהם חשבו או שהנכסים שהוצעו להם לא מתאימים "לפנטזיה" או לקונספציה שהם בנו בראשם לגבי נדל"ן ביוון : )

באיזורים מסויימים של יוון חלה עליה מסויימת בנכסים המוצעים למכירה, זאת הודות להצהרה של ממשלת יוון על סיום החוב לאיחוד האירופאי. אך נראה שהצהרות לחוד ומציאות לחוד והיוונים עדיין חווים על בשרם את המשבר שיוון מתקשה לצאת ממנו. ולכן צפוייה עדיין תנודתיות רבה במחירי הנדל"ן ביוון שעדיין נמוכים משמעותית מבעבר, ועדיין משקיעים רבים מחפשים ומוצאים הזדמנויות נדלניות רבות ברחבי יוון. גם ביעדי התיירות ובערים הגדולות וגם באיזורי הכפר, התשואות בערים הגדולות עלו בשנה האחרונה. אתר Airbnb יצר הזדמנות עסקית לבעלי נכסים שרוצים לרכוש נכסים ולהשכיר אותם לתיירים, משקיעים ישראלים אחרים רוכשים ביניינים שלמים בערים הגדולות, משפצים אותם, מחלקים לדירות קטנות [ סטייל תל אביב ] וגם מציעים אותם להשכרה לתקופות קצרות או ארוכות, בעיקר לתיירים. שוק הנדל"ן וההשקעות הישראליות ביוון פורח במיוחד באתונה, שם פועלים עשרות סוכני נדל"ן ישראלים במגוון גדול מאד של עסקאות, לאחרונה גם סלוניקי מתחילה להוות גורם עניין למשקיעים מישראל, בסלוניקי התוכנית הגרנדיוזית של ממשלת יוון להקמת נמל התעופה הגדול ביותר ביוון, גורמת למשקיעים רבים לגלות עניין מחודש בעיר הצפונית. באתונה זה קורה בעיקר באיזור חוף הים, התוכנית להקמת הקזינו הגדול ביותר באירופה על רצועת החוף של אליניקו, יוצרת עניין מיוחד וחדש למשקיעים המעוניינים להשקיע בדבר הבא של אתונה. נמל התעופה המתרחב של חצי האי פיליון [ אלמירוס ] שהיה עד לא מזמן רק נמל תעופה קטן, גורם ליותר ויותר ישראלים לגלות עניין בהשקעות באיזור העיר וולוס וברחבי חצי האי פיליון, שמחירי הנד"לן שלו עדיין נמוכים מאד, ביחס לפוטנציאל העצום של איזור זה של יוון.

המיתון ביוון מביא איתו הזדמנויות רבות לרכישת נכסים ביוון, החל מבתים קטנים באיי יוון או בערי יוון ועד משרדים, נכסים עסקיים, בניינים שלמים ואפילו מלונות או איים שלמים המוצעים למכירה, אתר איי יוון הישראלי מקבוצת israel-greece.com מצוי בקשר עם למעלה מ 50 סוכני נדל"ן ביוון ועוד עשרות בעלי נכסים פרטיים וקבלנים ביוון. נשמח לקשר אתכם עם אנשי הקשר שלנו ביוון לצורך חיפוש נכס לקנייה ביוון, השרות ללא תשלום. פשוט כיתבו לנו היכן ביוון אתם מעוניינים לרכוש נכס ונקשר אתכם עם הגורמים המתאימים ביוון. בנוסף, ראו בעמוד זה קישור למספר סוכני נדל"ן מצויינים ואמינים שאנו עובדים איתם כבר שנים. תוכלו גם ליצור איתם קשר ישיר ולבדוק את הנכסים המוצעים אצל הסוכניות. אלה גם יעזרו לכם בהליך הרכישה, בבדיקת חוקיות הנכסים ובסגירת העסקה הסופית עם המוכר.

מחפשים נכס לקנייה ביוון?
ספרו לנו מה אתם מחפשים ונחל מיידית בחיפוש עבור הנכס הרצוי לכם, השרות ללא תשלום אך כאמור רצוי תחילה לנסות לפנות לסוכנים ביוון, מהם תקבלו מידע ישיר על נכסים למכירה בכל יוון. שימו לב נוספו לנו מגוון גדול של נכסים באי כרתים למכירה, וילות, בתים פרטיים, דירות וכן שטחים גם במיקומים קרובים לים, השאירו פרטים מלאים כולל תקציב שיש לכם להשקיע וניצור עמכם קשר בשיתוף חברה העוסקת בייעוץ ומכירה של נכסים ביוון, כולל ליווי בהליך הקנייה.

Golden visa : הגולדן ויזה הוא תמריץ שחוקק ביוון המעודד השקעות זרות ביוון בעלות של מעל 250 אלף יורו, אזרח זר שמשקיע ביוון 250000 יורו ומעלה מקבל תעודה של אזרח זמני המאפשרת לו להישאר ביוון 5 שנים ברציפות עם אופציה לארכה ל 5 שנים נוספות, ואם עמד במספר תנאים של הממשלה והאיחוד האירופאי יכולה בסיכומו של דבר להוביל לאזרחות יוונית קבועה ורשמית. בדרך זו הממשלה מעודדת השקעות זרות ביוון בעיקר בתחום הנדל"ן. עם זאת חשוב לציין שרוב הישראלים שרכשו בשנים האחרונות נדל"ן ביוון השקיעו סכומים נמוכים מ 250 אלף יורו ולכן אינם זכאים לגולדן ויזה, אך אחדים מהם המספקים הוכחות כי חיו ביוון תקופה ארוכה ושילמו את כל המיסים באופן קבוע, יכולים ע"י תהליך משפטי יחסית פשוט לקבל גם הם גולדן ויזה ממשלת יוון, הניתנת באופן כמעט אוטומטי למשקיעים מעל 250 אלף יורו. תקדים זה בהחלט גרם לגידול ההשקעות ביוון בשנתיים האחרונות, בעיקר של אזרחים מחוץ לאיחוד האירופאי [ כמו ישראלים למשל ] , לכן בפנייתכם אלינו, רצוי לכתוב אם אתם מעוניינים בנכס מכל 250 אלף יורו או מתחת ל 250 אלך יורו.

עלויות תחזוקה ושיווק של נכס המוצע להשכרה ביוון :  פרמטרים שהמשקיע הישראלי בנדל"ן ביוון צריך לקחת בחשבון הם: האם הכוונה היא להשכיר את הנכס הנרכש  לתיירים, עלויות הניהול השוטפות, גם תחזוקה של הנכס אבל בעיקר עלויות של שיווק ופרסום. בגדול, זה מאד תלוי בגודל וסוג הנכס אבל עלויות של ניהול ואחזקת נכס ביוון יכולות להגיע בממוצע לסביב ה 4000-6000 יורו בשנה, לנכסים בבנייה חדשה פחות מכך. אך סכום דומה נדרש לשיווק נכון של הנכס להשכרה באינטרנט, ישראלים רבים שרכשו נכסים ביוון מנסים לחסוך או בעלויות התחזוקה והניהול וגם בעלויות השיווק, בתקווה להגדיל את התשואה ע"י פחות הוצאות על הנכס, אך כאשר הם פועלים כך, גם הנכס עצמו אינו נשמר בצורה מיטבית וגם אינו מושכר באופן מקסימלי, דבר שבאופן ישיר גורם לפעולה ההפוכה מבחינתם, כך שבכל רכישה של נכס ביוון למטרה מסחרית [ תיירות, והשכרה לתיירים ] רצוי לקחת בחשבון העלות גם הוצאות של סביב ה 10000 יורו בשנה, על ניהול, תחזוקה ושיווק.


השקעות נדל"ן ביוון
 
בשנת 1981, הצטרפה יוון לקהילייה האירופית , אשר במהלך הזמן הפכה לאיחוד האירופי. במקביל בשנת 2001 , הצטרפה יוון למדינות אשר החליפו את המטבע המקומי שלהם ( במקרה של יוון הייתה זו הדרכמה ) והחלו להשתמש ביורו . סיבות אלו ועוד גרמו לביקוש גובר ועולה לנדל"ן ( בעיקר העונה על צרכים תיירותיים) . ביקוש זה הפך את ענף הבנייה לאחד הענפים המשגשגים ביותר ביוון . כמו כן , יוון מהווה מוקד תיירות עצום מימדים , אשר תיירים מרחבי העולם נוהרים אליו מידי שנה . בשל כך , ניתן לראות כי ענף המלונאות נמצא בעלייה מתמדת ומשנה לשנה נבנים מלונות נוספים ויחידות דיור ואירוח , מסעדות , קניונים ומקומות בילויי אשר נותנים מענה לכמות התיירים העצומה אשר פוקדת את יוון.

השקעות של ישראלים בנדל"ן ביוון

ישראל קרובה ליוון מבחינות רבות . הן במרחק הגיאוגרפי אך לא רק . גם מבחינה מנטאלית ותרבותית נמתחים קווי דמיון בין שתי המדינות . קווי דמיון אלו יוצרים מצע נוח לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בתחומים שונים ומגוונים . משקיעים מישראל פועלים בתחומים מגוונים וענפים שונים ביוון ופעילות זו רק הולכת וגדלה משנה לשנה . ( דוגמה נוספת לענף הבנייה, הוא ענף התקשורת, אשר בשנים האחרונות משקיעים ישראלים משקיעים סכומים גבוהים בכל ההתפתחות של ענף זה ).  ניתן לראות את זה בצורה הטובה ביותר אם נתבונן בצמיחה האדירה הקיימת בשנים האחרונות בהיקף היצוא מישראל ליוון .

למה להשקיע דווקא ביוון ?

ניתן לומר , כי באופן יחסי לישראל ולמדינות נוספות , מחירי הנדל"ן ביוון אינם יקרים במיוחד . סיבה זו הביאה משקיעים ישראלים רבים ,אשר זיהו את הפוטנציאל הטמון בכך והחלו לרכוש שטחים ונדל"ן ביוון הן לצורך  תשואה מהשכרת הנכס או הקרקע, והן לצורך השבחת הנכס או הקרקע ומכירה בעתיד במחיר גבוה יותר. כמו כן , כדאי לציין כי להבדיל ממדינות אחרות, לישראלים אין צורך בוויזה לצורך כניסה ליוון. גורם נוסף אשר מניע ישראלים רבים להשקיע בנדל"ן ביוון הוא שיטת המיסוי הנהוגה במדינה . חברה השוכנת ביוון מחויבת במס על כל הכנסותיה בלי קשר למקום בו הם הופקו ( ביוון או מחוצה לה ) . לעומת זאת , חברה זרה מחויבת במס רק על רווחים אשר הופקו ביוון עצמה. כמו כן, ישנם הקלות נוספות ופטורים שונים במיסים ודיבידנדים לחברות זרות. בנוסף, אמנת המיסוי של ישראל עם יוון מקלה רבות על הסחר בנדל"ן ביון שתי המדינות .

להרבה מאד אנשים ברחבי העולם, בית על אי ביוון, משקיף אל הים, עם מרפסת ובריכה, זה בגדר חלום. היום יותר ויותר משקיעים אם ברמה הפרטית ואם ברמה העסקית מחפשים השקעות נדל"ן ביוון, אם לשימוש פרטי ואם לשימוש עסקי. הפיתוח המואץ ביוון ובאיי יוון הוביל לבנייה מוגברת, כיום ניתן למצוא מאות דירות או בתים למכירה ביוון או באיי יוון, טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג הנכס ובעיקר למיקומו, על בית נופש גדול באי סנטוריני למשל תשלמו הרבה! אך באם תחפשו אי יווני קצת פחות פופולרי ותסתפקו בבית קטן או בכזה הדורש שיפוץ תוכלו להשיג כזה במחיר ריאלי. התעדכנו דרכנו בכל ההצעות האטרקטיביות ביותר של מכירה, השכרה של בתים, וילות ושטחים ביוון ובאיים, כמו כן אם ברשותכם נכס ביוון, תוכלו לפרסם אותו בעמוד זה של אתר איי יוון. ראו עסקים למכירה בנושא תיירות בארץ ובעולם באתר מכירת העסקים המוביל בישראל, שוק עסקים :  עסקים למכירה, מידע בעמוד זה : בית למכירה ביוון, בתים למכירה ביוון, דירה למכירה ביוון, דירות למכירה ביוון, בית למכירה באי פארוס יוון, בית למכירה באי סנטוריני יוון, דירת נופש למכירה בכרתים, וילה למכירה ביוון, וילה להשכרה ביוון, דירות נופש להשכרה ביוון, דירת נופש למכירה ביוון, שטח למכירה באיזור  חצי האי פיליו של יוון, קומפלקס דירות באגיסטרי למכירה.

הקנייה בפועל של נכסי נדל"ן ביוון נעשית מול בעל הנכס. אנו נשמח לקשר אתכם לאנשי המקצוע המתאימים בישראל ויוון. מאחר ואנו לא סוכנות תיווך, אך יש לנו הרבה קשרים עם בעלי נכסים פרטיים, מתווכים וקשרים נוספים ביוון. אנו מתעסקים רק בחיפוש נכסים עבור לקוחותינו ושליחת המידע אליהם למייל. אם ברצונכם שנתחיל בהליך חיפוש הנכס עבורכם, ראשית חשוב לנו לדעת מה טווח המחיר אותו אתם רוצים להשקיע בכדי שנדע מה רלוונטי עבורכם ומה לא, ונדאג לשלוח לכם פרטים על נכסים יוון היבשתית או באיי יוון השונים.

נדל"ן בכרתים : האי כרתים שהינו נגיש במיוחד לישראלים ובכלל לתיירים מכל העולם עם טיסות ישירות, הוא אחת ההשקעות המבטיחות ביותר בתחום הנדל"ן ביוון. באיזורים רבים של האי כרתים ישנן אפשרויות נדל"ן יוצאות דופן ובתים למכירה במחירים נמוכים עד 40 אחוז מהשווי לפני המשבר הכלכלי ביוון, מידע נוסף בנושא ואפשרות לחיפוש בתים ונדל"ן למכירה בכרתים, ראו באתר כרתים הישראלי, להלן : נדל"ן בכרתים  נושאים קשורים : מידע נוסף בנושא נדל"ן ביוון ראו את : נדל"ן ביוון [ אתר נישה של israel-greece.com] לידיעת ישראלים בעלי דירות נופש ביוון :  קיים ביקוש רב להשכרת דירות ביוון ובאיים [כולל כרתים], ניתן לפרסם בעמוד זה של אתר איי יוון נכסים להשכרה/מכירה ליצירת קשר

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il