Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

עמוד נדל"ן ביוון של אתר יוון והאיים

שרות חיפוש נכס ביוון [ שרות בתשלום ]

נשמח לעזור לכם למצוא את הנכס, בית, וילה, מלון, שטח.. שאתם רוצים לרכוש ביוון.

    
עשרות ישראלים כבר רכשו נכסים ביוון לאחר הצטרפות לשרות חיפוש הנכסים המקצועי של אתר יוון והאיים, לפרטים נוספים והרשמה כנסו לעמוד השרות.
למידע נוסף על השרות »


אז ככה, באיזורים מסויימים של יוון חלה עליה מסויימת בנכסים המוצעים למכירה, זאת הודות להצהרה של ממשלת יוון על סיום החוב לאיחוד האירופאי. אך נראה שהצהרות לחוד ומציאות לחוד והיוונים עדיין חווים על בשרם את המשבר שיוון מתקשה לצאת ממנו. ולכן צפוייה עדיין תנודתיות רבה במחירי הנדל"ן ביוון שעדיין נמוכים משמעותית מבעבר, ועדיין משקיעים רבים מחפשים ומוצאים הזדמנויות נדלניות רבות ברחבי יוון. גם ביעדי התיירות ובערים הגדולות וגם באיזורי הכפר, התשואות בערים הגדולות עלו בשנה האחרונה. אתר Airbnb יצר הזדמנות עסקית לבעלי נכסים שרוצים לרכוש נכסים ולהשכיר אותם לתיירים, משקיעים ישראלים אחרים רוכשים ביניינים שלמים בערים הגדולות, משפצים אותם, מחלקים לדירות קטנות [ סטייל תל אביב ] וגם מציעים אותם להשכרה לתקופות קצרות או ארוכות, בעיקר לתיירים. שוק הנדל"ן וההשקעות הישראליות ביוון פורח במיוחד באתונה, שם פועלים עשרות סוכני נדל"ן ישראלים במגוון גדול מאד של עסקאות, לאחרונה גם סלוניקי מתחילה להוות גורם עניין למשקיעים מישראל, בסלוניקי התוכנית הגרנדיוזית של ממשלת יוון להקמת נמל התעופה הגדול ביותר ביוון, גורמת למשקיעים רבים לגלות עניין מחודש בעיר הצפונית. באתונה זה קורה בעיקר באיזור חוף הים, התוכנית להקמת הקזינו הגדול ביותר באירופה על רצועת החוף של אליניקו, יוצרת עניין מיוחד וחדש למשקיעים המעוניינים להשקיע בדבר הבא של אתונה. נמל התעופה המתרחב של חצי האי פיליון [ אלמירוס ] שהיה עד לא מזמן רק נמל תעופה קטן, גורם ליותר ויותר ישראלים לגלות עניין בהשקעות באיזור העיר וולוס וברחבי חצי האי פיליון, שמחירי הנד"לן שלו עדיין נמוכים מאד, ביחס לפוטנציאל העצום של איזור זה של יוון.

המיתון ביוון מביא איתו הזדמנויות רבות לרכישת נכסים ביוון, החל מבתים קטנים באיי יוון או בערי יוון ועד משרדים, נכסים עסקיים, בניינים שלמים ואפילו מלונות או איים שלמים המוצעים למכירה, אתר איי יוון הישראלי מקבוצת israel-greece.com מצוי בקשר עם למעלה מ 50 סוכני נדל"ן ביוון ועוד עשרות בעלי נכסים פרטיים וקבלנים ביוון. נשמח לקשר אתכם עם אנשי הקשר שלנו ביוון לצורך חיפוש נכס לקנייה ביוון, השרות ללא תשלום. פשוט כיתבו לנו היכן ביוון אתם מעוניינים לרכוש נכס ונקשר אתכם עם הגורמים המתאימים ביוון. בנוסף, ראו בעמוד זה קישור למספר סוכני נדל"ן מצויינים ואמינים שאנו עובדים איתם כבר שנים. תוכלו גם ליצור איתם קשר ישיר ולבדוק את הנכסים המוצעים אצל הסוכניות. אלה גם יעזרו לכם בהליך הרכישה, בבדיקת חוקיות הנכסים ובסגירת העסקה הסופית עם המוכר.

מחפשים נכס לקנייה ביוון?
ספרו לנו מה אתם מחפשים ונחל מיידית בחיפוש עבור הנכס הרצוי לכם, השרות ללא תשלום אך כאמור רצוי תחילה לנסות לפנות לסוכנים ביוון, מהם תקבלו מידע ישיר על נכסים למכירה בכל יוון. שימו לב נוספו לנו מגוון גדול של נכסים באי כרתים למכירה, וילות, בתים פרטיים, דירות וכן שטחים גם במיקומים קרובים לים, השאירו פרטים מלאים כולל תקציב שיש לכם להשקיע וניצור עמכם קשר בשיתוף חברה העוסקת בייעוץ ומכירה של נכסים ביוון, כולל ליווי בהליך הקנייה.

היזהרו מעסקני נדל"ן ביוון
עסקני נדלן הם אנשים שתופסים טרמפ על נושא הנדלן הזול ביוון והם אינם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן. עסקאות נדלן ביוון עם אנשים אלה עשויות להיות עסקאות לא אמינות או במקרים מסויימים גם שקריות. לתחום אפור זה ניתן להכניס גם מספר אנשים מישראל וגם מספר סוכני נדל"ן ביוון עצמה, אחד כזה הוא בחור בשם דימיטריס קצארוס [ היזהרו ] ממנו או במי שבא איתו במגע.

Golden visa : הגולדן ויזה הוא תמריץ שחוקק ביוון המעודד השקעות זרות ביוון בעלות של מעל 250 אלף יורו, אזרח זר שמשקיע ביוון 250000 יורו ומעלה מקבל תעודה של אזרח זמני המאפשרת לו להישאר ביוון 5 שנים ברציפות עם אופציה לארכה ל 5 שנים נוספות, ואם עמד במספר תנאים של הממשלה והאיחוד האירופאי יכולה בסיכומו של דבר להוביל לאזרחות יוונית קבועה ורשמית. בדרך זו הממשלה מעודדת השקעות זרות ביוון בעיקר בתחום הנדל"ן. עם זאת חשוב לציין שרוב הישראלים שרכשו בשנים האחרונות נדל"ן ביוון השקיעו סכומים נמוכים מ 250 אלף יורו ולכן אינם זכאים לגולדן ויזה, אך אחדים מהם המספקים הוכחות כי חיו ביוון תקופה ארוכה ושילמו את כל המיסים באופן קבוע, יכולים ע"י תהליך משפטי יחסית פשוט לקבל גם הם גולדן ויזה ממשלת יוון, הניתנת באופן כמעט אוטומטי למשקיעים מעל 250 אלף יורו. תקדים זה בהחלט גרם לגידול ההשקעות ביוון בשנתיים האחרונות, בעיקר של אזרחים מחוץ לאיחוד האירופאי [ כמו ישראלים למשל ] , לכן בפנייתכם אלינו, רצוי לכתוב אם אתם מעוניינים בנכס מכל 250 אלף יורו או מתחת ל 250 אלך יורו.

עלויות תחזוקה ושיווק של נכס המוצע להשכרה ביוון :  פרמטרים שהמשקיע הישראלי בנדל"ן ביוון צריך לקחת בחשבון הם: האם הכוונה היא להשכיר את הנכס הנרכש  לתיירים, עלויות הניהול השוטפות, גם תחזוקה של הנכס אבל בעיקר עלויות של שיווק ופרסום. בגדול, זה מאד תלוי בגודל וסוג הנכס אבל עלויות של ניהול ואחזקת נכס ביוון יכולות להגיע בממוצע לסביב ה 4000-6000 יורו בשנה, לנכסים בבנייה חדשה פחות מכך. אך סכום דומה נדרש לשיווק נכון של הנכס להשכרה באינטרנט, ישראלים רבים שרכשו נכסים ביוון מנסים לחסוך או בעלויות התחזוקה והניהול וגם בעלויות השיווק, בתקווה להגדיל את התשואה ע"י פחות הוצאות על הנכס, אך כאשר הם פועלים כך, גם הנכס עצמו אינו נשמר בצורה מיטבית וגם אינו מושכר באופן מקסימלי, דבר שבאופן ישיר גורם לפעולה ההפוכה מבחינתם, כך שבכל רכישה של נכס ביוון למטרה מסחרית [ תיירות, והשכרה לתיירים ] רצוי לקחת בחשבון העלות גם הוצאות של סביב ה 10000 יורו בשנה, על ניהול, תחזוקה ושיווק.

מרבית הרכישות של ישראלים ביוון בשנים האחרונות, לא מטרות מסחריות : כן זה הנתון הרשמי, רוב הישראלים שרכשו ביוון בתים ודירות בשנים האחרונות, לא עשו זאת למטרות מסחריות, אלא למטרות אישיות. בית נופש פרטי עבורם ועבור משפחתם ביוון ללא קשר לאחוזי תשואה או מכירה עתידית. בחודשים האחרונים מגמה זו משתנה [ יולי אוגוסט 2017 ] ונראה שיותר ויותר משקיעים המעוניינים בנכסים מניבים נכנסים להליך של רכישת נכסים ביוון. אבל עד כה בשנים האחרונות רוב הרוכשים בפועל של נכסים ביוון, רכשו את הנכסים שלא למטרות מסחריות ובעיקר ביעדים : כרתים, אתונה, חצי האי פיליו והאיים הקיקלאדים.

אם תרצו, ייעוץ לפני רכישת נכס ביוון
תוכלו להגיע לפגישת יעוץ עם היועצים של אתר איי יוון הישראלי, היעוץ אינו נדל"ני לחלוטין, כלומר אנחנו לא מתמקדים בנושא תשואה ושמירת ערך, אבל נספק לכם מידע על איי יוון, היכן עושה רושם ששווה להשקיע היום בשל פיתוח עתידי צפוי, איזה מהאיים הם הנגישים ביותר מבחינת תחבורה, באיזה מהאיים רוח המלטמי מהווה מגבלה מבחינה תיירותית, איזה איים מושפעים מפגעי מזג האוויר בצורה הקשה ביותר ואיזה מוגנים, לאיזה איים יהיה קל יותר להביא תיירים מישראל וממדינות נוספות בעולם, ולאיזה גורמים ביוון ניתן לפנות על מנת לצלוח את תהליך הרכישה ללא תקלות או מכשולים. לקביעת מועד לייעוץ חייגו למוקד שרות הלקוחות שלנו או שילחו בקשה לייעוץ בנושא נדל"ן ביוון למייל.מי אנחנו :
אתר איי יוון הישראלי הוקם לפני יותר מ 10 שנים, אנו משווקים מגוון גדול של יעדים ביוון לתיירים בישראל, בעיקר תיירים היוצאים לנופש באופן עצמאי. מלבד האיים והיעדים הפופולרים והידועים של יוון אנו שמים דגש בשיתוף לשכת התיירות של יוון על יעדים פחות מוכרים לתיירים ישראלים כגון האיים : אגיסטרי, פארוס, נאקסוס, סיפנוס, סריפוס, קפלוניה, סקופלוס, סירוס, אמורגוס, אסטיפלאה, איקריה, לפקדה ועוד, וגם יעדים יבשתיים ביוון כגון : זגוריה, חצי האי פיליון, קרפניסי והאגמים, הפלופונז ועוד, לצורך עדכון של האתר אנו מגיעים ליוון באופן רציף ומצויים בקשר עם מגוון גדול של חברות ועסקים ביוון ובאיים, ומכך רכשנו נסיון רב בכל הקשור לתיירות וגם לנדל"ן ביוון, בנוסף מגוון גדול של בעלי מלונות, צימרים ווילות ביוון משווקים אותם לישראלים דרך אתר איי יוון הישראלי כבר מספר שנים.

עוד מידע על נדל"ן ביוון real estate in greece

השקעות נדל"ן ביוון 
בשנת 1981, הצטרפה יוון לקהילייה האירופית , אשר במהלך הזמן הפכה לאיחוד האירופי. במקביל בשנת 2001 , הצטרפה יוון למדינות אשר החליפו את המטבע המקומי שלהם ( במקרה של יוון הייתה זו הדרכמה ) והחלו להשתמש ביורו . סיבות אלו ועוד גרמו לביקוש גובר ועולה לנדל"ן ( בעיקר העונה על צרכים תיירותיים) . ביקוש זה הפך את ענף הבנייה לאחד הענפים המשגשגים ביותר ביוון . כמו כן , יוון מהווה מוקד תיירות עצום מימדים , אשר תיירים מרחבי העולם נוהרים אליו מידי שנה . בשל כך , ניתן לראות כי ענף המלונאות נמצא בעלייה מתמדת ומשנה לשנה נבנים מלונות נוספים ויחידות דיור ואירוח , מסעדות , קניונים ומקומות בילויי אשר נותנים מענה לכמות התיירים העצומה אשר פוקדת את יוון.

השקעות של ישראלים בנדל"ן ביוון

ישראל קרובה ליוון מבחינות רבות . הן במרחק הגיאוגרפי אך לא רק . גם מבחינה מנטאלית ותרבותית נמתחים קווי דמיון בין שתי המדינות . קווי דמיון אלו יוצרים מצע נוח לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בתחומים שונים ומגוונים . משקיעים מישראל פועלים בתחומים מגוונים וענפים שונים ביוון ופעילות זו רק הולכת וגדלה משנה לשנה . ( דוגמה נוספת לענף הבנייה, הוא ענף התקשורת, אשר בשנים האחרונות משקיעים ישראלים משקיעים סכומים גבוהים בכל ההתפתחות של ענף זה ).  ניתן לראות את זה בצורה הטובה ביותר אם נתבונן בצמיחה האדירה הקיימת בשנים האחרונות בהיקף היצוא מישראל ליוון .

למה להשקיע דווקא ביוון ?

ניתן לומר , כי באופן יחסי לישראל ולמדינות נוספות , מחירי הנדל"ן ביוון אינם יקרים במיוחד . סיבה זו הביאה משקיעים ישראלים רבים ,אשר זיהו את הפוטנציאל הטמון בכך והחלו לרכוש שטחים ונדל"ן ביוון הן לצורך  תשואה מהשכרת הנכס או הקרקע, והן לצורך השבחת הנכס או הקרקע ומכירה בעתיד במחיר גבוה יותר. כמו כן , כדאי לציין כי להבדיל ממדינות אחרות, לישראלים אין צורך בוויזה לצורך כניסה ליוון. 

גורם נוסף אשר מניע ישראלים רבים להשקיע בנדל"ן ביוון הוא שיטת המיסוי הנהוגה במדינה . חברה השוכנת ביוון מחויבת במס על כל הכנסותיה בלי קשר למקום בו הם הופקו ( ביוון או מחוצה לה ) . לעומת זאת , חברה זרה מחויבת במס רק על רווחים אשר הופקו ביוון עצמה. כמו כן, ישנם הקלות נוספות ופטורים שונים במיסים ודיבידנדים לחברות זרות. בנוסף, אמנת המיסוי של ישראל עם יוון מקלה רבות על הסחר בנדל"ן ביון שתי המדינות .

לידיעת ישראלים בעלי דירות נופש ביוון :  קיים ביקוש רב להשכרת דירות ביוון ובאיים [כולל כרתים], ניתן לפרסם בעמוד זה של אתר איי יוון נכסים להשכרה/מכירה
ליצירת קשר

להרבה מאד אנשים ברחבי העולם, בית על אי ביוון, משקיף אל הים, עם מרפסת ובריכה, זה בגדר חלום. היום יותר ויותר משקיעים אם ברמה הפרטית ואם ברמה העסקית מחפשים השקעות נדל"ן ביוון, אם לשימוש פרטי ואם לשימוש עסקי. הפיתוח המואץ ביוון ובאיי יוון הוביל לבנייה מוגברת, כיום ניתן למצוא מאות דירות או בתים למכירה ביוון או באיי יוון, טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג הנכס ובעיקר למיקומו, על בית נופש גדול באי סנטוריני למשל תשלמו הרבה! אך באם תחפשו אי יווני קצת פחות פופולרי ותסתפקו בבית קטן או בכזה הדורש שיפוץ תוכלו להשיג כזה במחיר ריאלי. התעדכנו דרכנו בכל ההצעות האטרקטיביות ביותר של מכירה, השכרה של בתים, וילות ושטחים ביוון ובאיים, כמו כן אם ברשותכם נכס ביוון, תוכלו לפרסם אותו בעמוד זה של אתר איי יוון. ראו עסקים למכירה בנושא תיירות בארץ ובעולם באתר מכירת העסקים המוביל בישראל, שוק עסקים :  עסקים למכירה, מידע בעמוד זה : בית למכירה ביוון, בתים למכירה ביוון, דירה למכירה ביוון, דירות למכירה ביוון, בית למכירה באי פארוס יוון, בית למכירה באי סנטוריני יוון, דירת נופש למכירה בכרתים, וילה למכירה ביוון, וילה להשכרה ביוון, דירות נופש להשכרה ביוון, דירת נופש למכירה ביוון, שטח למכירה באיזור  חצי האי פיליו של יוון, קומפלקס דירות באגיסטרי למכירה.

הקנייה בפועל של נכסי נדל"ן ביוון נעשית מול בעל הנכס. אנו נשמח לקשר אתכם לאנשי המקצוע המתאימים בישראל ויוון. מאחר ואנו לא סוכנות תיווך, אך יש לנו הרבה קשרים עם בעלי נכסים פרטיים, מתווכים וקשרים נוספים ביוון. אנו מתעסקים רק בחיפוש נכסים עבור לקוחותינו ושליחת המידע אליהם למייל. אם ברצונכם שנתחיל בהליך חיפוש הנכס עבורכם, ראשית חשוב לנו לדעת מה טווח המחיר אותו אתם רוצים להשקיע בכדי שנדע מה רלוונטי עבורכם ומה לא, ונדאג לשלוח לכם פרטים על נכסים יוון היבשתית או באיי יוון השונים.

נדל"ן בכרתים
האי כרתים שהינו נגיש במיוחד לישראלים ובכלל לתיירים מכל העולם עם טיסות ישירות, הוא אחת ההשקעות המבטיחות ביותר בתחום הנדל"ן ביוון. באיזורים רבים של האי כרתים ישנן אפשרויות נדל"ן יוצאות דופן ובתים למכירה במחירים נמוכים עד 40 אחוז מהשווי לפני המשבר הכלכלי ביוון, מידע נוסף בנושא ואפשרות לחיפוש בתים ונדל"ן למכירה בכרתים, ראו באתר כרתים הישראלי, להלן : נדל"ן בכרתים


נושאים קשורים : מידע נוסף בנושא נדל"ן ביוון ראו את : נדל"ן ביוון [ אתר נישה של israel-greece.com]

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il