האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

artsistas aristi מלון ארטסיסטאס, אריסטי זגוריה

Artsistas Aristi מלון ארטסיסטאס, אריסטי זגוריה

מלון ארטסיסטאס Artsistas, בכפר אריסטי Aristi, הוא אחת מהבחירות הכי טבעיות וראשונות שלנו למטיילים בכפרי זגוריה.
גם כי המיקום: מרכז הכפר אריסטי, לטעמנו הוא הבסיס הכי נח לטיול בזגוריה. וגם כי המקום עצמו מיוחד ויפה, עם 10 חדרים בלבד. חדרים ענקיים כשכל חדר בנוי בנפרד במתחם אבן צפחה יפיפה במרכז הכפר אריסטי, ממש בכיכר הכפר.
בעלת המלון ליאנה היא גם אחת הדמויות המוכרות בכפר והיא תקבל אתכם בזרועות פתוחות וחיוך רחב (בין אם תספרו שסיון שלח אתכם ובין אם לא, כי כזאת היא). אתם תפגשו את ליאנה במסעדה המצויינת שבכיכר הכפר, מסעדת En Aristi שמגישה מנות מסורתיות טעימות כל כך, מחומרי גלם טריים כל כך.
אורחי המלון ארטיסטאס, יהנו גם מארוחת בוקר במסעדה הזאת, ארוחה מגוונת של ביצים, מאפים, גבינות, לחמים, הכל טעים.
חדרי המלון מרווחים מאד, יותר מחדר סטנדרטי במלון. חלק מהחדרים כוללים מטבחון, מה שיכול להיות מאד נח למשפחות עם ילדים, או לשומרי כשרות (אגב, שומרי כשרות, גם במסעדה, ליאנה והצוות שלה לא ירימו גבה אם תבקשו דג צלוי בנייר כסף עם תוספת ירקות - כי הם מכירים וערוכים גם לקהל שומרי הכשרות).
2 מתוך עשרת החדרים של המלון מתאימים גם למשפחות של ארבעה או חמישה אנשים.
בכל החדרים יש את מה שצריך כדי להכין קפה או תה. 
מרבית המלונות בזגוריה אינם ממוזגים כיוון שיש פה דרישות שימור מחמירות, אך בעיקר כיוון שאין צורך. יעידו אורחים שהתארחו במלון בימים שרביים במיוחד, שבלילה אפילו התכסו היטב, כיוון שהבניה פה מבודדת והחדרים נעימים גם ללא מזגן.

להזמנה ישירה ובטוחה:

מה לעשות בסביבה? ולכמה ימים?
מי שעוקב, יודע כבר שבזגוריה אפשר להיות גם שבוע ויותר, או לחזור אליה שוב ושוב ולגלות בכל ביקור משהו חדש. מי שמגיע לראשונה ובמסגרת טיול כולל בצפון יוון, אנו ממליצים על לפחות שלושה לילות בזגוריה, וכולם באותו בסיס (המרחקים אינם מאד גדולים ואין טעם לעבור ממלון למלון, גם אם באים לשבוע).
בין הפעילויות המומלצות שתוכלו לעשות בכפרי זגוריה, מלבד טיולי טבע מרהיבים שעל כולם הרחבנו בעמוד זגוריה באתר יוון והאיים (לינק למטה), יש את הראפטינג על נהר הוידומאטיס, קניונינג (שזה ירידה בסנפלינג בערוץ מים), טיול ג'יפים ועוד. את הפעילויות יש לתאם מראש מול חברת אלפיין זון המצויינת.

ממליצים לקרוא את ההמלצות בעמוד זגוריה של אתר יוון והאיים על כל היעדים הקסומים באיזור: כפרי זגוריה zagoria (greece-islands.co.il)

רוצים לטייל בזגוריה ובכלל בצפון יוון, וקצת הסתבכתם עם המסלול?
ממליצים על המסלול המודולרי של אתר יוון והאיים: מסלול טיול מוכן לביצוע עצמאי (greece-islands.co.il)
עושה סדר ונותן ליווי של הצוות המקצועי שלנו - במייל או וואטסאפ. המסלול מפורט יום ביומו וכולל את כל (אבל כל) מה שצריך לטיול מושלם בצפון יוון.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il