האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » הזמנת מונית באתונה

הזמנת מונית באתונה

הזמנת מונית באתונה

חשוב לדעת: בנמל התעופה של אתונה פועלים גם הרבה חאפרים ללא רשיון, הם נוהגים  לקחת מחיר של כ-40 יורו יורו להסעה למרכז העיר. לא מדובר בהסעה במונית מורשית רק עבורכם, אלה בהסעות שיתופיות, אתם חולקים מקום ברכב שאינו מונית, צריכים להמתין לכל הנוסעים שיגיעו להסעה, לעתים זה גם יכול לקחת שעה שלמה ואז לסחוב בעצמכם את המזוודות שלכם לחניון סמוך לרכב הפרטי של החאפר ורק אז היא יוצאת ולרוב בתנאים לא ממש נוחים או צפופים, אם שווה לכם לחסוך כמה יורו בודדים בשביל קבלת פנים כזו לחופשה שלכם, שיהיה לכם בהצלחה, אנחנו ממליצים לכם ללכת על בטוח ולהרגיש בחו"ל, להזמין מונית מחברה מומלצת וטובה, להנות ממונית מרצדס חדשה ולהגיע למלון שלכם בכיף, לשיקולכם

אנחנו ממליצים על Ard: 
אנחנו באתר אתונה בחרנו לאחר שנים של נסיון ועבודה באתר להמליץ על חברה בשם ARD שתמיד סיפקו לנו וללקוחותינו שרות מעולה, אך אם יש לכם נהג או חברה אחרת שאתם מרוצים ממנה, אז בשמחה גם כן. ליצירת קשר והזמנת מונית או הסעה  בחברה שאנחנו ממליצים עליה כנסו לאתר FIND TAXI  או צרו קשר במייל: [email protected] באנגלית ובציון תאריך, מספר נוסעים ושם המלון. 

עלויות: מוניות ביוון בכלל מתומחרות פחות או יותר לפי מחיר של כ-1.5 יורו לכל קילומטר, כך אם מנמל התעופה של אתונה למרכז העיר יש מרחק של כ-38 ק"מ, צפו למחיר של סביב ה 45-50 יורו למונית רגילה, אך יותר לרכב גדול המתאים ליותר אנשי. הובר אינו פעיל ביוון כמו במדינות אחרות בעולם, היוונים עשו "חרם" על הובר שפוגע בפרנסתם של נהגי מוניות שזו פרנסתם. ביוון אתם צריכים להבין שהיה הרבה כבוד לפרנסתם של המקומיים שמאד לא מעריכים את האמריקניזציה העולמית.
-
ביטוח: חשוב מאד לנסוע במוניות של חברה מורשית ולא אצל חאפרים, הביטוח נסיעות שלכם לחו"ל לא כולל בעיות או חס וחלילה תאונה שעברתם כאשר הייתם ברכב שאינו מורשה, לכן נסו להפקיד לקחת מוניות של חברות מקצועיות ומורשות ולא של חאפרים, בדרך כלל חאפרים ימציאו מחיר זול משמעותית מהמחיר הקיים בשוק בכדי למשוך אתכם, נסו להמנע מכך ככל שניתן.

למידע והמלצות נוספות על אתונה כולל, מלונות, אטרקציות, הופעות, מסעדות ועוד כנסו לאתר העיר אתונה בעברית


יש לכם שאלות, זקוקים לעזרה או המלצה, השאירו פנייה לשרות הלקוחות החינמי של אתר יוון והאיים - נשמח לעזור בכל שאלה. + אנא הקפידו על כתובת מייל מדוייקת בכדי שנוכל לחזור אליכם!
 

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il