האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » עזרה בחילוץ מטיילים - יוון

עזרה בחילוץ מטיילים - יוון

עזרה בחילוץ מטיילים - יוון

צוות יוון והאיים  ושותפים עסקיים שלנו מסייעים למטיילים שקוקים לחילוץ ברחבי יוון באופן מיידי מרגע שאנחנו מקבלים את הקריאה לעזרה, אנו מקבלים גם קריאה לעזרה ממטיילים פרטיים וגם מחברות שעוסקות בחילוץ והצלה או חברות ביטוח, מאחר והמצבים שאנו נתקלים בהם אינם מתאימים למשא ומתן בנושא תשלום ברגע אמת, אלה לפעולה מיידית אנו דנים בנושא התשלום לאחר סיום הארוע.

עלויות : התשלום מחושב לפי זמן העבודה שלנו, כצוות כחלק מהליך החילוץ, בנוסף אנו מעבירים תשלום גם לכוחות החילוץ שאמנם פועלים בהתנדבות, אך אנו משלמים להם אחת לשנה [ תרומה ] על פועלם ועל העזרה שהושיטו למטיילים ישראלים במהלך השנה, לגבי העלות שלנו כאנשי קשר ומתאמים [ כולל תמחור התרומה לכוחות החילוץ ] משולב בעלות, מדובר על.

175 יורו לשעה : לעבודה שבוצעה טלפונית בעיקרה. [ מינימום שעה ]
250 יורו לשעה : לעבודה שבוצעה בשטח בפועל, כלומר ששלחנו איש צוות שלנו למיקום הארוע * [ מינימום 2 שעות ]

עלויות במקרה של שליחת איש צוות שלנו למקום הארוע :  במקרה של שליחת איש צוות שלנו למיקום הארוע, יחושב גם הזמן שיקח לאותו איש צוות להגיע ולחזור לבסיסו מרגע שהודעתם לנו במייל שהארוע הסתיים. מייל הודעה על סיום הארוע [email protected] בנוסף לדוא"ל יש להודיע באותו מועד גם טלפונית לסיון זמיר על סיום הארוע, ילקחו בחשבון גם הוצאות ההגעה שלו, אם נדרש, דלק ומיסי כביש [ באוטוסטרדה ] אם יידרש, או תחבורה אחרת [ מונית ] וכיוצ"ב.

עלויות נוספות : במקרים מסויימים אנו משמשים בכוחות מיוחדות או באנשי מקצוע שונים לטיפול ועזרה דחופה, השמוש באנשי מקצוע אלה עשוי לגרור עלויות נוספות, במקרה חירום אנו פשוט משתמשים באנשי מקצוע אלה באופן מיידי בכדי להציל חיים ולאחר מכן נעדכן אתכם בקשר לעלות שלהם, במקרים פחות דחופים נשאל אתכם טרם יצירת הקשר עם בעל המקצוע הנוסף הנדרש לטפל בארוע בכדי לבקש את אישורכם.

האזורים ביוון בהם אנו יכולים לרוב לפעול מיידית [ יוון היבשתית ]

אפירוס [ כפרי זגוריה, צומרקה, מצובו, יואנינה, רכס הרי הפינדוס ]
פיליון, מטאורה והאולימפוס.
אתונה, סלוניקי, חאניה, לאמיה, וולוס.

איים

שימו לב שההדעה לאיים דורשת זמן טיפול נוסף שיש לקחת אותו בחשבון בתחשוב עלות הטיפול, במקרים מסויימים נצליח להפעיל גורמים מקומיים באיים ואז לא יחושב זמן הגעה של איש צוות, אך יש לקחת בחשבון שאם יש צורך ממשי רצוי להודיע לנו מוקדם ככל שניתן בכדי שאיש צוות שלנו ייצא למיקום הארוע מוקדם ככל שניתן מאחר ולוקח זמן להגיע לאיים של יוון.


ליצירת קשר במצב חירום : סיון זמיר 050-7245890Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il