האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » חבילת נופש מיוחדת ליוון

חבילת נופש מיוחדת ליוון

10%
כמות ישראלים ביעד זה - Israeli Tourists

3 ימים 3 אטרקציות!היום אנחנו עדים להתפתחות מואצת של תיירות אלטרנטיבית, תיירות שמעבר לשופינג, בטן גב, אוכל (הרבה אוכל!) ובירה על החוף. חופשות 
WELLNESS תופסות יותר ויותר נתח בשוק התיירות הבינלאומית. הן משלבות בתוכן גם טיפולים, שיעורים, סדנאות, טיולים ומגוון פעילויות אחרות, להנאתם המרבית של המשתתפים, במהלך החופשה, וכן לשיפור איכות חייהם גם לאחר החזרה לשגרה.

הקדמה, ההתפתחות הטכנולוגית, הסטרס והמרוץ היומיומיים יוצרים ביקוש לחופשה שתהיה גם מרגיעה ומרפאה. שתאפשר להתנתק מהאוטוסטרדה של החיים בשגרה ואף תעניק כלים להתמודדות טובה יותר עם המציאות המהירה והמלחיצה, שרובנו חווים.

אנחנו כאן כדי ליצור עבורכם חופשה כזאת, חופשה אחרת, ממנה, תחזרו הביתה שלווים, בריאים וצעירים מכפי שהגעתם! בנוסף תקבלו כלים לקחת הביתה, ליצירת מציאות חיים ביתר קלילות, רוגע ושמחה. איך יכול להיות יותר טוב מזה?!

מדובר במיזם חדש משותף של אתר איי יוון, בניהולו של סיון זמיר וצוות 'סונדרי  לעורר שקט פנימי' בניהולה של מרין מרקוזה. לבחירתכם חופשות ריפוי והתחדשות בעיצוב אישי וחופשות WELLNESS קבוצתיות מתוכננות מראש. הנכם מוזמנים ליהנות מידע וניסיון רבי השנים של סיון בהדרכת טיולים וארגון חופשות ביוון, ברמה הגבוהה ביותר. ושל מרין, בליווי תהליכי ריפוי פיזי, מנטלי ורגשי, אישי וקבוצתי, בארץ ובחו"ל. בשילוב צוות מופלא ואיכותי של מנחים, מורים ומדריכים ממגוון תחומים מישראל ומיוון.

על מרין ו'סונדרי  לעורר שקט פנימי


מעל 25 מדינות, טיולים, מסעות, אנשים, טעמים, צבעים, צלילים, חיפושים אחר משהו... מה? ריפוי עצמי אולי... לא משנה מה היו השבילים שבחרתי לצעוד בהם, יהיו אלה השבילים הנורמטיביים או ההרפתקאות המטורפות ביותר, רגעי עצב עצום או שמחה אדירה, פגיעות וכאב או חיבוקים חמים ואינסוף אהבה... היום אני יודעת שבתוך עצמי, בסתר, תמיד חיפשתי אחר אותה תחושה של שקט, שקט פנימי, אשר מעבר למציאות הזאת. המסע המשמעותי בחיי החל בשנת 2011, אליו יצאתי כדי למצוא את הדרך להפוך את ההתמכרות הסודית שלי לאותן התחושות הרגעיות שקט פנימי אמתי, לדרך חיים!

אינספור מורים, גורואים, שמאנים, מטפלים, סדנאות, קורסים, פסטיבלים, ספרים, מקומות בעלי עוצמה יוצאת דופן ועוד... ואני חוקרת, לומדת ומגלה עוד חלקים מהמתנה המופלאה הזאת, שעומדת לרשות כולנו  המתנה שבשקט הפנימי  מקור העוצמה האמתי של כל אדם ומקור היצירה האינסופי של החיים! הגילויים שלי עוררו בי חשק לחלוק אותם על כל מי שמעוניין בשינוי. כל מי שלפחות חולם לפעמים שאפשר גם אחרת, שהחיים יכולים להתנהל בקלילות ובשמחה. כל מי שיודע סבל מהו ובוחר לחקור דרכים חלופיות. הרי היקום הינו שפע אינסופי של כל מה שנבחר לקבל!

כך נולדה לה 'סונדרי  לעורר שקט פנימי' (Sundari Gifts of Life– Inspire inner silence) היום אני מלווה יחידים וקבוצות בתהליכי ריפוי, שחרור דפוסים מעכבים ומחיקת מגבלות, שינוי ויצירה. מכשירה מטפלים, מנחה סדנאות, קורסים וחופשות WELLNESS בארץ ובעולם. בעבודה שלי אני משלבת כלים מעולם הטיפול במגע Biodynamic Rebalancing Bodywork ו-Kobido תהליכי גוף אנרגטיים מבית Access Consciousness העולמי ורייקי יוגה ומדיטציה Kriya Hatha, Tantra, SriMa Transformational וכלים נוספים שבחרתי לשמור ב'ארגז הכלים' שלי עד היום ואני ממשיכה לחקור וללמוד כל יום עוד ועוד.

כל בוקר אני פותחת בשאלה: 'מי אני היום, איזה הרפתקאות קסומות ממתינות לי ואיזו תרומה אוכל להיות לחיי ולעולם?' 


למטה מספר דוגמאות לחופשות 'הזמנה להתאזן':

חופשת ריפוי והתחדשות בעיצוב אישי

מנחי החופשה יוצרים עבור המשתתפים ( יחיד או קבוצה אינטימית עד 5 משתתפים ) את המרחב המושלם והייחודי, בו הם יכולים להירגע, לשחרר את כל מה שמרגיש תקוע בחייהם, להתחבר למקור השקט שבפנים, להיזכר במהות האמתית שלהם  הרוגע, השמחה, היצירה, התרומה והמתנה שהם, המתחבאים מאחרוי מצבי החיים השונים, אותם עובר האדם במהלך חייו.

שלב 1  פגישת הכרות ויעוץ ראשונית. בחינת הרצונות והצרכים.
שלב 
2  בחירת יעד ומועד וקביעת התקציב.
שלב 
3  תבנון, ארגון ועיצוב התכנית הייחודית ע"י צוות המארגנים.
שלב 
4  יציאה לדרך!
שלב 
5  חזרה הביתה כשאתם מרגישים בריאים, רגועים, שמחים וצעירים יותר! 
המשך תרגול הכלים גם בבית, אם תבחרו. עם אפשרות המשך תמיכה והכוונה מצד המנחים

התכנית כוללת:

 לינה
ארוחות בריאות
שיעורי בוקר מעולם יוגה, מדיטציה, צ'י קונג, פילטיס, התעמלות ועוד - לפי התאמה אישית
טיפולי גוף ותהליכי ריפוי אנרגטיים
טיולים בטבע, בחופים, עיירות וכפרים שבאזור
סדנאות לבחירה מרשימת הסדנאות והקורסים בנושאים מגוונים: גוף, מיניות, מודעות, מערכות יחסים, כסף, יצירתיות, תנועה, הפחתת מתחים ועוד 
מדיטציית יוגה נידרה לפני השינה (כולל הקלטה לתרגול עצמי בבית) 

כמות ואינטנסיביות הפעילויות נקבעות בהתאם לתכנית הנבנית לפי הרצונות והצרכים של המשתתפים


AGELOSS RETREAT 

תחזרו הביתה כשאתם נראים ומרגישים צעירים מכפי שהגעתם! 
העניקו לעצמכם סט כלים של "קסמים שימושיים" למערכת יחסים ומציאות אחרת עם גופכם. מה אם מציאות אחרת לגמרי אפשרית עם הגוף ועם הגיל, אשר מעבר למגבלות הסיפורים שהתרגלנו לספר לעצמנו או שמענו מאחרים? האם תרצו לגלות?

התכנית כוללת:

6 לילות לינה בחדר זוגי או יחיד
העברות
ארוחות בוקר וערב בריאות
2 טיולים מאורגנים
שיעורי בוקר מעולם היוגה, מדיטציה וצ'י קונג
סדנה ותרגולים של שיטת מתיחת פנים אנרגטית להצערת הגוף, הפנים והנפש
מדיטציה יוגה נידרה לשינה מתוקה (כולל הקלטה לתרגול בבית)
טיפולי גוף ואנרגיה בזמן הפנוי


ריטריט יצירת 'חיים אורגזמיים'
נחקור ונלמד "קסמים מעשיים" ליצירת איכות חיים אורגזמית ב-
5 תחומים  גוף ~ מיניות ~ כסף ~ מערכות יחסים ~ שקט פנימי.

התכנית כוללת:
6 לילות לינה בחדר זוגי או יחיד
העברות
ארוחות בוקר וערב בריאות
2 טיולים מאורגנים
שיעורי בוקר מעולם היוגה, מדיטציה וצ'י קונג
5 סדנאות של יצירת חיים אורגזמיים:
גוף שמח
מיניות מודעת
'הראה לי את הכסף!'
כמה משוגעת המשפחה שלך?
האם אתה נלחץ? 
מדיטציה יוגה נידרה לשינה מתוקה (כולל הקלטה לתרגול בבית) 
טיפולי גוף ואנרגיה בזמן הפנוי.


ויש לנו עוד הרבה חופשות מיוחדות, מטריפות ומועילות במיוחד בשבילכם!
פרטים בהמשך...בברכת קלילות, שמחה ואפשרויות אינסופיות, צוות סונדרי ואיי יוון.Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il