האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » נגישות ביוון

נגישות ביוון

נגישות בחופשה ביוון

מי שמכיר את המבנה הגאוגרפי של יוון, בוודאי יודע שנגישות היא עניין רגיש ולא נגיש במרבית המיקומים ביוון. היא ברובה הררית, אינספור מדרגות יש בכל מקום, בכפרים בהרים ובאיים הקטנים, מעלית היא מילה גסה, ובקיצור, הם לא ערוכים מספיק. כשמדובר בערים הגדולות, כמובן שהסיפור הוא שונה והמודעות קיימת ואיתה גם האפשרויות המגוונות יותר, בין אם במלונות נגישים, בגישה לאתרים ההסטוריים, בעליה לתחבורה ציבורית ובהשכרת רכבים נגישים עם נהג.
חברות מעטות מספקות אפשרות של נגישות לטיולים ביוון, תוכלו ליצור קשר עם חברת Holiday Plan, הם בקשר עם חברה יוונית המתמחה בארגון של טיולים נגישים ביוון.
הם יכולים להציע נהגים עם רכבים מתאימים, מלונות מתאימים ותיאום סיורים בעיר ומחוצה לה. 
לפניה אל Holiday Plan להזמנת סיור/הסעה ברכב נגיש, שלחו מייל - [email protected]

בשנים האחרונות אפשר להתרשם משינוי במגמה, המודעות גדלה ואחת החברות שעושה עבודה מדהימה בתחום היא SEATRAC, הם מנגישים חופי רחצה, וברשימה שלהם כבר ניתן למצוא כמאתיים חופים ברחבי יוון שנגישים גם לכסאות גלגלים. מה שהם עושים זה בנייה של רציף צר שניתן לעלות עליו עם כסא הגלגלים, עד למסוע שמופעל על ידי שלט - את השלט ניתן להזמין גם אונליין אם רוצים שלט אישי, או לאסוף בחוף עצמו לשימוש בעת הצורף. השלט מפעיל את המסוע שמוביל אל הים בעומק שמאפשר רחצה עצמאית.
זה בהחלט יכול לעזור לבחור את יעד החופשה. באתר של SeaTrac ניתן למצוא את רשימת החופים שהם כבר הנגישו, מאד ברור ומסודר וכולל אילו פסיליטיס יש בכל חוף. לאתר החברה לחצו כאן

וברגע שבחרתם יעד עם חוף נגיש, כבר יותר פשוט לתכנן את כל השאר.
הזמנת טיסה לכל יעד ביוון
הזמנת מלון בכל יעד ביוון

כאמור, באתונה האפשרויות יותר מגוונות. יש גישה לאתרים, מלונות נגישים. שימו לב שעל מנת לתאם גישה לאקרופוליס יש לפנות מראש לאתר לתיאום. למידע מפורט על נגישות באתונה ראו עמוד נגישות באתונה המפורט


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il