האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

צפי עונת התיירות 2024 טיסות ליוון

צפי טיסות ליעדי יוון

בימים האחרונים יותר ויותר ישראלים מעלים שאלות בנושא צפי הטיסות ליעדי יוון השונים השנה. שנת המלחמה ואכן יש באוויר הרבה בלבול וחוסר מידע, גם חברות התיירות והתעופה מנסות לאסוף מידע ולבצע סימולציות למצבים כאלה ואחרים לעונת התיירות הנוכחית. כאשר ברור שטיסות לאתונה יתקיימו באופן כמעט מלא וממנה ניתן יהיה להגיע לכל יעדי יוון בטיסות המשך, רכב או הפלגות. אבל מי שמחפש טיסות ישירות ליעדי יוון השונים, להלן סקירה של כמה מהיעדים היוונים שאתם כל כך אוהבים. שימו לב שסקר שאתר יוון והאיים ביצע מראה שמעל 75% מהישראלים אכן מעוניינים לצאת לנופש ואו טיול ביוון גם השנה ולמרות "המלחמה", אם תוך כדי המלחמה או לאחר סיום השלב העצימות של המלחמה. ואכן בימים האחרונים, אמצע ינואר החלה תנועה ערה של ישראלים המזמינים מלונות ביוון ומתכננים מסלולי טיול ביוון.

כרתים
יתקיימו טיסות. להרקליון (וככל הנראה גם לחאניה)

רודוס
ייתקימו טיסות.

אתונה
ייתקימו ומתקיימות טיסות.

סלוניקי
ייתקימו טיסות.

סנטוריני
ייתקימו טיסות (אם כי פחות מהרגיל בעונה)

לפקדה
עדיין לא ידוע, נפרסם מידע באתר יוון והאיים בהמשך.

יואנינה
עדיין לא יודע, כנראה שלא יופעלו טיסות השנה, מתכנני טיולים לכפרי זגוריה, צומרקה והסביבה יכולים להגיע דרך המסלול הרגיל והמומלץ מאתונה או מסלוניקי (פרטים)

קוס
ייתקימו טיסות.

מיקונוס
ייתקימו טיסות.

קורפו
ייתקימו טיסות.

זקינטוס
מידע לגבי יעד זה יתקבל בימים הקרובים, המשיכו לעקוב אחר יוון והאיים.

קלאמאטה
עדיין לא ידוע, ככל הנראה לא יופעלו טיסות השנה (ניתן להגיע לקלמאטה בטיסת המשך מאתונה או ברכב מאתונה)

שימו לב שכל המידע בעמוד זה הינו הערכות ע"פ מצב המלחמה כעת, חלק מהטיסות כבר מפורסמות להזמנה - ראו את עמוד טיסה ליוון של אתר יוון והאיים.

רוצים המלצה על מלון ביוון?

השתמשו בשרות החינמי של יוון והאיים

נשמח להמליץ לכם על מלונות, וילות ואתרי נופש ברחבי יוון דרך מוקד השרות החינמי של אתר יוון והאיים, פורטל התיירות הגדול בישראל לתיירות מישראל ליוון, השרות חינמי וניתן ע"י צוות מקצועי ומיומן עם התמחות בכל יעדי יוון.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il