האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיסה ללפקדה Flights to lefkada

הזמינו טיסה ישירה ללפקדה

מגוון טיסות ישירות ללפקדה בהזמנה ואישור מיידי.

    
אתר יוון והאיים מקשר אתכם לאפשרות הזמנת טיסה ללפקדה, לא כל שנה יש טיסות ישירות ללפקדה אבל השנה יש לחצו על כפתור ההזמנה לחיפוש אפשרויות וביצוע הזמנת הטיסה.
להזמנה »

סיימתם להזמין טיסה ללפקדה?

מעולה, עכשיו כנסו לעמוד האי לפקדה באתר יוון והאיים להרכבת החופשה שלכם.

    
מלבד האפשרות לבצע הזמנה של טיסה ללפקדה, מלונות, וילות ועוד, בעמוד האי לפקדה של אתר יוון והאיים תמצאו עשרות המלצות למטיילים ונופשים על האי לפקדה, לעמוד האי לפקדה באתר יוון והאיים להרכבת החופשה שלכם.
למידע נוסף על לפקדה »באי לפקדה אין נמל תעופה כך שלא מתקיימות טיסות ישירות ללפקדה, אך נמל התעופה הקרוב ביותר Preveza מקבל טיסות יומיות מאתונה ללפקדה, משך הטיסה ללפקדה עומד על כ 45 דקות אם כי לא מתקיימות טיסות ללפקדה במשך כל השנה וכדאי להכנס לאתר חברות התעופה אולימפיק או או סקיי אקספרס לבדוק לוחות זמנים עדגניים של טיסה ללפקדה [ פרבזה ] סימול נמל התעופה הוא PREVEZA - AKTION  מאחר ומדובר בנמל תעופה עונתי המקבל טיסות רק בשיא עונת התיירות, בעיקר בעקבות תיירים שמגיעים לפרבזה עצמה ולאוו דווקא לאי לפקדה עצמו.

טיסה ישירה ללפקדה : מעת לעת מפורססמות גם טיסות ישירות מישראל ללפקדה, בדרך כלל טיסות אלה יקרות יותר [ ללא סיבה מוצדקת ] מטיסות ליעדים אחרים ביוון, עם זאת אם אתם רוצים להשכיר וילה באי לפקדה, או צריכים להגיע לאיזור לפקדה אם לחופשה בפארגה או סיבוטה יעדים מאד אטרקטיבים באיזור זל של יוון טיסה ישירה בהחלט יכולה לעזור לצורך חיסכון זמן הנסיעה מאתונה או מסלוניקי.

משך טיסה ללפקדה [ מישראל ] עומד על כשעתיים וחצי, משך טיסה ללפקדה מאתונה עומד על כ 45 דקות טיסה, שימו לב שאם אתם רוצים לטייל בצפון יוון ההררית [ צומרקה וכפרי זגוריה ] טיסה ללפקדה בהחלט יכולה לשמש אתכם לצורך כך, כפרי זגוריה מרוחקים רק שעה וחצי נסיעה מנמל התעופה של לפקדה בפרבדזה ומחוז צומרקה גם הוא מצוי כשעה וחצי נסיעה מפרבדזה, לכן למי שרוצה לנהוג פחות ועדיין להגיע לצפון יוון ההררית, טיסה ללפקדה בהחלט יכולה להוות עבורו פתרון מעניין.

טיסה ללפקדה יעדים : ללפקדה [ פרבדזה ] מגיעות טיסות מהיעדים הבאים : ברלין, אמסטרדם, תל אביב, זקינטוס, קורפו, אתונה, רוב התיירים הנחותים בנמל התעופה לא מגיעים בסיכומו של דבר לאי לפקדה אלה מזמינים נופש באחד היעדים הבאים : פרבדזה, סיבוטה, פארגה או האי לפקדה עצמו.

ניתן גם להשתמש במנוע חיפוש זה לחיפוש והזמנה של טיסות ללפקדה וליעדים נוספים של יוון.

להזמנה של טיסה ללפקדה לחצו על כפתור Flight Booking בעמוד זה של אתר יוון והאיים, שימו לב שלא בכל שנה קיימות טיסות ישירות מתל אביב ללפקדה Lefkada וייתכן שתזדקקו לטיסת פנים מאתונה לנמל התעופה אקטיון המצוי ליד האי לפקדה [ על האי לפקדה עצמו ] אין נמל תעופה, יש צורך בנסיעה  לאי [ נסיעה קצרה של כחצי שעה ] שימו לב גם שרוב התיירים המגיעים לחופשה באי לפקדה בדרך כלל מגיעים ברכב מאתונה או מסלוניקי. שימו לב שנמל התעופה של לפקדה קרוי Pvk ויעד הטיסה המצוי באתרי ההזמנות הוא העיר פרבדזה,כן זו לא טעות, כאמור אין נמל תעופה באי לפקדה עצמו, הנחיתה היא בנמל בשם אאקטיון המצוי בעיר פרבדזה.


 

מה קרוב ללפקדה : מלבד האפשרות לנופש באי היווני לפקדה, אפשר להשתמש בטיסות ללפקדה גם לקיצור הדרך לטיול בצפון יוון, גם צומרקה וגם כפרי זגוריה נמצאים במרחק נסיעה לא גדול מנמל התעופה של פרבדזה, בנוסף מפרבזה ניתן גם להגיע בקלות לחוף המערבי של מחוז אפירוס ולעיירנות הנופש פארגה וסיבוטה בהם יש גם את כמה מהחופים המרהיבים ביותר ביוון כולה. אם אתם זקוקים לעזרה בחיפוש והמלצה על מלונות או וילות באיזור מרהיב זה של יוון, תוכלו ליצור קשר עם שרות ההמלצות החינמי של אתר יוון והאיים בנושא מלונות לחצו כאן 

ראו גם טיסה לכרתים  טיסה לאתונה 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il