האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » חופשה ביוון למרות הבידוד

חופשה ביוון למרות הבידוד

חופשה ביוון למרות הבידוד

ממשלת ישראל מנסה דבר ראשון לנקות את מצפונה ומבודדת את החוזרים מחו"ל, כן.. הם הבעיה?

בחודש יולי כולו נכנסו לארץ 0.5% מאומתים, בזמן שכולנו יודעים כמה אחוזים נדבקו במסיבות ההמוניות של התיירות באילת, טבריה ובאיצטדיוני הכדורגל של ישראל, ממשלת ישראל באמת מאמינה שהציבור מטומטם ולא מבין מה מקור ההדבקות הראשי? בנוסף תוסיפו לזה את השאיפה של ממשלות ישראל לקדם תיירת פנים [ בכדי להנות מהמס ] והנה לכם קמפיין מתוזמן היטב [ תמיד לתחילת אוגוסט ] גם בשנה שעברה של חיסול תיירות החוץ וכפייה על אזרחי ישראל תיירות פנים במחיר מופקע ומס מעולה למדינה ועל הדרך הפלת האשמה על מישהו אחר, כמה נפלא!

מעניין שלא שמענו ממשרד הבריאות בישראל אף מילה על ההדבקות באילת או בטבריה או במשחקי כדורגל המוניים שישראל החליטה לארח בבלומפילד של 26000 צופים ובסמי עופר עם 28000 צופים ומאות חתונות של 500 איש וכל זאת ללא מעקב וללא בדיקות, אלפי מצוטופפים בקניונים, לממשלת ישראל בשנים האחרונות יש אג'נדה של להאשים את הנכנסים מחו"ל לארץ בהגדלת ההדבקות, בעיקר בכדי למצא שעיר לעזאזל ולנקות את עצמה מהאשמה של חוסר היכולת להשתלט על המצב, גם הממשלה הקודמת וגם הממשלה הנוכחית נגועות באותו שקר ובריחה מאחריות, הכי קל להאשים מדינה בשם יוון או איטליה או בריטניה או קפריסין הקטנה ולא לקחת אחריות באמת על המתרחש במדינה שבניהולם המלא.

אז ממשלת ישראל מנסה דבר ראשון לנקות את מצפונה ומבודדת את החוזרים מחו"ל, כן.. הם הבעיה, בחודש יולי כולו נכנסו לארץ 0.5% מאומתים, בזמן שכולנו יודעים כמה אחוזים נדבקו במסיבות ההמוניות של התיירות באילת, טבריה ובאיצטדיוני הכדורגל של ישראל, ממשלת ישראל באמת מאמינה שהציבור מטומטם ולא מבין מה מקור ההדבקות הראשי? בנוסף תוסיפו לזה את השאיפה של ממשלות ישראל לקדם תיירת פנים [ בכדי להנות מהמס ] והנה לכם קמפיין מתוזמן היטב [ תמיד לתחילת אוגוסט ] גם בשנה שעברה של חיסול תיירות החוץ וכפייה על אזרחי ישראל תיירות פנים במחיר מופקע ומס מעולה למדינה. חיסול עבודתם של עשרות אלפי מתפרנסי תיירות חוץ או פגיעה בחופש התנועה והבחירה של אזרחי ישראל, הרבה פחות מעניין את ממשלות ישראל לדורותיהן בשנים האחרונות.

בימים שקדמו להחלטה של ממשלת ישראל להוסיף בידוד לחוזרים מיוון, כשעוד חשבנו שישראל תאסור טיסה ליוון [ אגב בג"ץ אסר עליה לאסור טיסות ] היו עשרות אלפי ביטולים לחופשות ביוון, אבל בימים האחרונים לאחר החלטת ממשלת ישראל יש מגמה של יותר ויותר ישראלים [ אמנם לא במספרים גדולים מאד, אבל יש מגמה ] של להזמין חופשה ביוון למרות 7 ימי הבידוד שממשלת ישראל כופה על אזרחי ישראל בחזרה, לאותם ישראלים ברור שעדיף חופשה ביוון עם בידוד של 7 ימים בחזור על פני חופשה יקרה להחריד בישראל ולאותם ישראלים גם ברור שממשלת ישראל לא תחליט עבורם היכן לנפוש בנסיון הכפייה  הזה של תיירות פנים. עוד מגמה שמתחילה בימים אלה היא של ישראלים שרוצים לברוח לחופשה ארוכה ביוון לתקופת הסגר המתקרב בישראל. [ בדיוק כמו בשנה שעברה ] אותו הסיפור ולכן ברור שאין כאן מקריות, מדובר במגמה ברורה של ממשלת ישראל לכפות על ישראלים תיירות פנים, תיירות פנים בכפייה.

לסיכום :  העם בישראל לא טיפש ויותר ויותר ישראלים מחפשים את הדרך לצאת לחופשה ביוון כולל 7 ימי הבידוד ולא להשתתף בקמפיין השקרי של ממשלת ישראל לדורותיה, עדיפה להם חופשה ביוון ובידוד של שבוע על פני תיירות ישראלית במחיר מופקע ותנאי תיירות נמוכים בהרבה כמעט מכל יעד תיירותי ביוון ולגבי ממשלת ישראל, כנראה גם הממשלה הזו עושה כל טעות אפשרית בדרך להתרסקותה הצפוייה והמתקרבת. כל עוד ממשלות ישראל לדורותיהן לא יהיה שקופות, אמיצות וידעו לקחת אחריות, זמנם קצוב, העם בישראל חזק יותר מהממשל הצולע, הכל עניין של זמן.

למי ממכם שרוצה לתמוך במאבק לפתיחת השמיים של ישראל והפסקת הטרלול והטמטום.
כנסו לקבוצה "המאבק לפתיחת השמיים"

סיון זמיר, אתר יוון והאיים.
Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il