האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

בית בחצי האי פיליון - חיפוש / קנייה / בנייה / שיפוץ

עדכון אחרון של עמוד זה 5 ביולי 2022

יש הרבה ישראלים שחושבים על לקנות בית בחצי האי פיליון, ויש כאלה שבאמת רוצים לקנות, ההבדל מאד גדול, אלה שחושבים, לרוב חושבים וחושבים וחושבים ואולי אפילו עוד חושבים.. מי שבאמת רוצה לרכוש בית או שטח ולבנות עושה את זה במעשים בפועל, אלה הלקוחות שאנחנו יכולים לעזור להם, בשנים האחרונות נרכשו כ 30 בתים על ידי ישראלים בחצי האי פיליון, כמה מאותם ישראלים שמו את היד שלהם על נכסים שווים במיוחד וגם הצליחו להוציא אותם במחיר מציאה של ממש, אני למשל רכשתי בית קטן ליד הים ב 29 אלף יורו ועליו הוספתי עוד שיפוץ של 40 אלף יורו, אבל את הבית הזה ב 29 אלף יורו לא יכולתי למצוא ללא איש שטח בפיליון שיחפש, יבדוק, יתקשר לבעלים, יהיה בקשר עם הרשויות, יבדוק שהכל תקין וייעץ לי באופן שוטף. אגב אותו הבית הוצע למכירה ב 55 אלף יורו, אבל זכות עבודה יסודית של מי שיהפכו להיות שותפים שלי כעת, הצלחנו להוריד את המחיר ולחסוך 26 אלף יורו.

את אותו השרות של חיפוש, ייעוץ שוטף, בדיקה של נכסים ועד שלב הרכישה אנחנו מציעים לכם, מי ממכם שרוצה לקנות בית בפיליון, מי שעבר את שלב ההבשלה של לחשוב, השרות שלנו כולל ליווי מלא משלב תחילת היפוש ועד סיום הליך הרכישה וליווי מלא בכל התהליך וכולל גם סיור הכרות עם פיליון ואו סיור לצפייה בנכסים פוטנציאלים שאותם נבחר באופן פרטני ע"פ הדרישות שלכם. שימו לב שהשרות שלנו מתאים לכל מי שרוצה לרכוש בית או שטח בחצי האי פיליון, אבל במיוד למשקיעים הקטנים יותר, אלה שחשוב להם לא ליפול, לא לטעות ולא לבזבז או לסכן הרבה כסף על טעויות, בנוסף כחלק מהשרות שלנו כאמור, אנו ננסה להוריד את מחיר העסקה עבורכם ובכך אולי תוכלו לחסוך חלק מעלות השרות שלנו.

כמה יכול לעלות בית או שטח לבנייה בפיליון :

בית קטן ישן לשיפוץ עם נוף יפה לים ובמרחק של כמה דקות נסיעה מחוף הים, ניתן למצוא בעלויות של 40 עד 70 אלף יורו, מדובר לרוב על בתים בסדרי גודל של 30 עד 100 מ"ר, לעתים קטנים יותר ולעתים גדולים יותר, שטים לבנייה ניתן למצוא בעלויות של 20 עד 50 אלף יורו, לבתים שנמצאים מספר דקות נסיעה מחוף הים, כמובן שככל שמתקרבים לחופים המחיר עולה, מלבד מציאות שמעת לעת מוצאים, אבל אלה פו או יותר סדרי הגודל של הנכסים "הזולים" שניתן למצוא, על בית כזה או שטח כזה תוכלו לבנות בית או לשפץ בית בעלויות של בין 750 יורו למ"ר עד 1500 או 2000 יורו למ"ר, מאד תלוי ברמה של הבית שאתם רוצים ליצור, אבל "בגדול" בהחלט ניתן להגשים את החלום של בית בפיליון, אחרי שיפוץ בעלות של פחות מ 100 אלף יורו [ כאמור לנכסים קטנים ].

האם אני יכול לרכוש בית או שטח כזה לבד ללא השרות שלכם?

כמובן.. כל אדם יכול לשוטט באתרים באינטרנט, ליצור קשר עם מתווכים ולהגיע לצי האי פיליון לתור אחר נכסים שמתאימים לו ולרכוש אחד, עם זאת חשוב שיהיה מהנדס בנייה שיאשר שהנכס בטוח וחוקי [ במקרה של השרות שלנו אנחנו נבדוק את זה ] בנוסף יש צורך לבדוק שאין על הנכס עיקולים, שיש היתרים לבנייה וכיוצ"ב [ שאתם רוכשים עצמאית, את הבדיקות האלה אתם צריכים לעשות] במקרה של שימוש בשרות שלנו, אנחנו נבדוק זאת עבורכם, בנוסף כל הגעה כזו לחצי האי פיליון לבדוק נכס או נכסים דורשת זמן, טיסות, מלון, רכב, הוצאות, במקרה הזה אנחנו נמצאים בחצי האי פיליון, אם יש נכס שמעניין אתכם, אז לפני שאתם בכלל מגיעים, אנחנו נגיע לבדוק אותו ולהכין אותו.

מה התשואה על נכסים בפיליון?

הרוכשים נכסים בחצי האי פיליון לרוב לא רוכשים אותם למטרות תשואה, וזה לא שלא ניתן לעשות תשואה, ניתן ולעתים בארגון נכון אפילו לייצר תשואות גבוהות יותר מהתשואות מיעדים כמו אתונה למשל, אלה שהרוכשים בתים בחצי האי פיליון בעיקר עושים זאת בכדי תחילה "לשים את היד על נכס פרטי במחיר מציאה" ואח"כ לחשוב אם להשכיר, או להשביח ולמכור בעתיד, אבל בינתיים בטוח להנות מהנכס, להגיע לחופשות, להביא חברים וכיוצ"ב, מה שאני מנסה להגיד זה שבפיליון אין חישוב מטמטי של "תשואה" התשואה אפשרית למי שידע לנהל את הנכס בצורה נבונה, אבל היא בעיקר רכישה של נכס עכשיו במחיר זול מהממוצע ואפשרות למכירה שלו בעתיד במחיר גבוה בהרבה והגשמה של פנטזיה של בית פרטי קרוב ליוון במחיר מציאה.

איך השרות עובד?

תחילה נקיים שיחת ייעוץ, בה נגדיר את הרצונות שלכם ואם אתם לא מכירים את חצי האי פיליון גם תקבלו סקירה של האיזורים השונים, לאחר סיום השיחה והגדרת "הפרופיל" של הנכס שאתם מחפשים, נתחיל את החיפוש בפועל, נפעיל אנשי קשר, מתווכים, ניצור קשר עם אנשי קשר ונתחיל לחפש לכם כמה אופציות ראשוניות לרכישה ונשלח לכם צילומים מהשטח, באם תתעניינו באחד או יותר מהכנסים, נעשה גם בירור לגביו ברזולוציה גבוהה יותר ואפילו נזמין אתכם לבוא לראות את הנכס [ במקרים מסויימים אפילו נשים ] מקדמה ראשונית בכדי "לשמור על הנכס" שלא ימכר למתעניינים אחרים, אם תרצו בכך, כך או כך נלווא אתכם, נפעיל מהנדסי בנייה ואנשי צוות בפועל עד שנמצא את הכנס שתחליטו שאתם מעוניינים לרכוש.

כמה זמן נחפש, מתי מסתיים השרות?

תחילה חשוב מאד להבין ייתכן שיש לכם בראש "תמונה של בית החלומות שלכם" רוב הסיכויים שאת הבית הזה שאתם מפנטזים עליו באופן מדוייק, לא נמצא : ) צריך להיות ריאלים וגמישים מבחינה מחשבתית, מי שיהיה גמיש יוכל לסגור עניין מהר ברגע שיצוץ נכס שאסור לפספס, מי שיתמהמה עשוי לעכב מאד את ההליך ולמשוך חודשים על גבי חודשים ואפילו שנים עד קבלת ההחלטה, בגדול אנחנו מגדירים לכם שנה להשתמש בשרות שלנו, ככל שכאמור תהיו יותר גמישים בקבלת ההחלטה, כך נסיים את הליך הרכישה מהר יותר. ובכל מקרה נעבוד בשבילכם לתקופה של עד שנה אם לא תמצאו נכס שמתאים לכם על מנת למצוא את הנכס שעונה בצורה הטובה ביותר לדרישות ולחלומות שלכם.

עלות השרות.

אנו גובים על הייעוץ השוטף, הליווי, החיפוש והעזרה בסגירת העסקה תשלום של 4500. נכון, זה לא "זול" אבל תשלום זה משקף את העבודה שלנו בחיפוש, איתור, ייעוץ ובדיקה מקצועית וראשונית של נכסים ע"י מהנדסי בנייה שאנו סומכים עליהם, בנוסף וכאמור, אנו ננסה בנכסים שמעניינים אתכם, להוריד כמה שניתן את מחיר הקנייה, כך שאת חלק מהכסף הזה לפחות תחסכו מהליך הרכישה. [שימו לב שהשרות כולל גם סיור הכרות של 2 ימים מלאים בפיליון ]

סיור הכרות עם פיליון לפני הרשמה לשרות - מומלץ מאד.

אנחנו ממליצים מאד, עלות הסיור 1750 יורו ומדובר עם יומיים נטו, שאתם תגיעו לחצי האי פיליון ואנחנו ניקח אתכם לסיור הכרות עם איזורי פיליון השונים, אם לאחר סיום "הסיור" תחליטו להרשם לשרות שלנו תוכלו לעשות בעלות של עוד 3000 יורו נוספים אם תחליטו שפיליון לא מתאים לכם, אז חסכתם אולי הרבה יותר כסף, גם אם תחליטו להמשיך עצמאית וללא השרות שלנו, אתם מוזמנים, לא נעמוד בדרככם : ) [ שימו לב שסיור ההכרות אינו כולל צפייה בנכסים, מלבד כאלה שאולי נעבור לידם הסיור מטרתו היא הכרות של פיליון, מערב, מזרח, צפון ודרום ובדיקה ראשונית אם אתם בכלל רוצים לרכוש בית בפיליון ובכדי שאם כן למקד את אזור החיפוש לאיזור מסויים מה שיהפוך את החיפוש העתידי להרבה יותר פרקטי.

רכשנו בית או שטח, מה הלאה?

לאחר רכישה של הנכס שרכשתם, אנו נמליץ לכם על בנייה או שיפוץ עם אנשים שאנחנו סומכים עליהם ומתוך הנסיון שלנו עם בנייה ושיפוץ בחצי האי, כמובן שאתם לא חייבים לקחת את ההמלצה שלנו ויכולים לחפש עצמאית, כמו כן נקשר אתכם עם חברות ניהול ותחזוקה או נציע לכם פתרונות שונים בתחום, כל אחד ע"פ הצרכים והרצונות שלו.


איך מתקדמים? צרו איתנו קשר [email protected]

או ואטסאפפ : 0507-245890

להרשמה לשרות 1750 יורו יש להסדיר תשלום בכפור הבא  [ ואנו ניצור קשר לתאום הסיור ]
* הסיור אינו כולל טיסה ומלון אותם נעזור לכם להזמין בנפרד, אך הוא כן כולל הסעה מנמל התעופה של אתונה וחזרה לאתונה אם תרצו בכך.
* ניתן גם להסדיר תשלום במזומן בהגעה.
למכירה בית קרקע קטן וחדש 250 מטר מחוף הים

בכפר Kala Nera במערב פיליון - מחיר 120 אלף יורו.

    
מדובר בבית קרקע שני חדרים בגודל של 45 מ"ר עם גינה של עוד 180 מ"ר, הבית חדש לחלוטין ומרוהט קומפלט, כולל כל החיבורים למים, חשמל, אינטרנט, פשוט להכנס לגור.
מזגן, אינטרנט, מקרר, תנור, מדיח, טלביזיות, מיטה זוגית, ספה, ארונות, שולחן, כסאות, תאורת פנים וחוץ, הכל חדש וברמה גבוהה. הבית מצוי בכפר קלה נרה, 2 דקות הליכה מחוף הים, ליד מינימרקט, מאפיה וכולל גם נוף חלקי לים.
לפרטים [email protected] סיון זמיר.
למידע נוסף »להזמנה »
מעט על חצי האי פיליון
חצי האי פיליון הוא אחד האיזורים המרהיבים ביוון, הוא משלב הרים וחופים מהיפים ביותר שיש ליוון להציע. מדובר בחצי אי עשיר בטבע וצמחייה, עצי פרי וגידולים הרריים. חצי האי פיליון מצוי 3 וחצי שעות נסיעה צפונה מאתונה ושעתיים וחצי נסיעה דרומה מסלוניקי. בנוסף יש לחצי האי פיליון גם שדה תעופה המצוי ליד העיירה נאה אכיאלוס, כ-30 ק"מ מחצי האי פיליון. העיר הגדולה בחצי האי פיליון היא העיר וולוס שהיא העיר החמישית בגודלה ביוון, מדובר בעיר נמל שוקקת ומצליחה, שיש לה גם נמל ים פעיל, ממנו ניתן להגיע בהפלגה לאיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס המצויים בקבוצת האיים הספוראדיים, ליד חצי האי פיליון. גם באי סקיאטוס קיים נמל תעופה בין לאומי וקל מאד להגיע מהאי סקיאטוס לחצי האי פיליון גם בהפלגה במעבורת אל נמל וולוס, אך גם בסירה (מונית ים) אל דרום פיליון. בשנים האחרונות נבנה כביש מהיר שמחבר את האוטוסטרדה הראשית של יוון [אתונה-סלוניקי] עם מרכז חצי האי פיליון, מה שהולך להנגיש את פיליון באופן קל הרבה יותר למבקרים ולתושבים המגיעים מאתונה או סלוניקי. הכביש הכולל מנהרות מגיע כעת עד הכפר אגריה במערב פיליון, ובתכנון העתידי הוא אמור להגיע עד הכפר ארגלסטי הדרומי יותר, עם יציאות מתוכנות ליד הכפרים קלה נרה ואפיסוס.

עדכונים וחדשות בנושא נדל"ן בפיליון [ ינואר 2021 ]
שימו לב שבעקבות חוק חדש שהשתנה בשנה האחרונה בחצי האי פיליון, שטחים מסויימים המצויים מחוץ לתוכנית הבינוי העירונית, או הכפרית לא יכולים לקבל אישור בנייה אם לא החלו עבודות בנייה בשטחים אלה בעבר, בנוסף החוק הזה גם מייצר מצב בו הבתים שכן מצויים בתוך המתאר העירוני או הכפרי, עלות השטח בהם או הנכסים מתייקרת באופן די משמעותי, למשל מי שרכש שטח או בית לשיפוץ לפני שנה, ווי הנכס או השטח שלו עלה בקרוב ל 25% בשנה אחת, עבורכם זה עשוי לייקר את העסקה לרכישה של בית או טח שניתן לבנות או לשפץ בפיליון, אלה אם נצליח למצוא לכם עסקאות בהזדמנות, שקיימות, אך נכון לעכשיו בשל החוק החדש, פחות.
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
השאירו פנייה ונחזור אליכם.

ראו גם נדל"ן באתונה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il