האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » קניית בית בחצי האי פיליון - יוון והאיים

קניית בית בחצי האי פיליון - יוון והאיים

בית בחצי האי פיליון - חיפוש / קנייה / בנייה / שיפוץ

הרעיון שלנו עבורכם הוא כזה : להיות בעלים של בית קסום בחצי האי פיליון [ אחד האיזורים המרהיבים ביוון ] ולחסוך ממכם את רוב הבירוקרטיה הקשורה בהליך הרכישה המורכב למדי ביוון, אנחנו נפש את הבית עבורכם, אנחנו נשלח מהנדס לבדוק כל נכס שיימצא מתאים עבורכם, אנחנו נעמוד בקשר מול הרשויות בנושא בנייה ושיפוץ, אנחנו נקשר לעורך דין ולקונטרקטור, אנחנו נקיים משא ומתן במקומכם וננסה גם להוריד את מחיר הקנייה, לאחר שנרכוש את הנכס שלכם בחצי האי פיליון, גם נציע לכם הצעה ותוכנית לבנייה או שיפוץ [ את החלק הזה, האחרון, אתם לא מחוייבים לעשות איתנו ] אבל אנחנו מאמינים שתרצו שנמשיך איתכם להשלמת הפרוייקט.

שרות "בית בפיליון של יוון והאיים" הוא למעשה שרות ייעוץ שוטף, חיפוש, בדיקת תקינות ועזרה עד להליך הרכישה כולו, לאחר תהליך הרכישה אנו גם נציע לכם שיפוץ או בנייה דרך חברה מקומית מעולה ואמינה שאנו עובדים איתה בשיתוף פעולה, בדרך זו גם רכשנו עבור ישראלים כבר מספר נכסים בחצי האי פיליון ושיפצנו אותם [ או בנינו אותם ] חלק מהבתים האלה נמצאים בימים אלה בתהליך שיפוץ ובנייה ויש לנו גם 3 בתים גמורים ברמות מחיר שונות שתוכלו גם לצפות בהם בפועל, בסיור הכרות עם פיליון שנעשה לכם כחלק מהשרות שלנו. לישראלים רבים יש את הרצון למצוא "מציאה" בית במחיר שלא ניתן לפספס, במיקום טוב, בית שיכול לשמש למגורים או להשכרה לתיירים, לנו יש צוות שמצוי כל העת בחצי האי פיליון, אנחנו בקשר עם עשרות מתווכים ומהנדסים ואנחנו מקבלים כל העת מידע על נכסים חדשים המוצעים למכירה, אנחנו יכולים להיות מי שמחפש עבורכם, מי שמייעץ לכם ואת הכל נעשה מולכם בעברית [ ללא צורך מצדכם לשבור שיניים ] עם המקומיים.

האם אני יכול לרכוש בית או שטח כזה לבד ללא השרות שלכם? : כמובן.. כל אדם יכול לשוטט באתרים באינטרנט, ליצור קשר עם מתווכים ולהגיע לצי האי פיליון לתור אחר נכסים שמתאימים לו ולרכוש אחד, עם זאת חשוב שיהיה מהנדס בנייה שיאשר שהנכס בטוח וחוקי [ במקרה של השרות שלנו אנחנו נבדוק את זה ] בנוסף יש צורך לבדוק שאין על הנכס עיקולים, שיש היתרים לבנייה וכיוצ"ב [ שאתם רוכשים עצמאית, את הבדיקות האלה אתם צריכים לעשות] במקרה של שימוש בשרות שלנו, אנחנו נבדוק זאת עבורכם, בנוסף כל הגעה כזו לחצי האי פיליון לבדוק נכס או נכסים דורשת זמן, טיסות, מלון, רכב, הוצאות, במקרה הזה אנחנו נמצאים בחצי האי פיליון, אם יש נכס שמעניין אתכם, אז לפני שאתם בכלל מגיעים, אנחנו נגיע לבדוק אותו ולהכין אותו.

מה התשואה על נכסים בפיליון? : הרוכשים נכסים בחצי האי פיליון לרוב לא רוכשים אותם למטרות תשואה. וזה לא שלא ניתן לעשות תשואה, ניתן ולעתים בארגון נכון אפילו לייצר תשואות גבוהות יותר מהתשואות מיעדים כמו אתונה למשל. אלא שהרוכשים בתים בחצי האי פיליון בעיקר עושים זאת בכדי תחילה "לשים את היד על נכס פרטי במחיר מציאה" ואח"כ לחשוב אם להשכיר, או להשביח ולמכור בעתיד, אבל בינתיים בטוח להנות מהנכס, להגיע לחופשות, להביא חברים וכיוצ"ב. מה שאני מנסה להגיד זה שבפיליון אין חישוב של "תשואה" התשואה אפשרית למי שידע לנהל את הנכס בצורה נבונה. אבל היא בעיקר רכישה של נכס עכשיו במחיר זול מהממוצע ואפשרות למכירה שלו בעתיד במחיר גבוה בהרבה והגשמה של פנטזיה של בית פרטי קרוב ליוון במחיר מציאה.

איך השרות עובד? : תחילה נקיים שיחת ייעוץ, בה נגדיר את הרצונות שלכם ואם אתם לא מכירים את חצי האי פיליון גם תקבלו סקירה של האיזורים השונים, לאחר סיום השיחה והגדרת "הפרופיל" של הנכס שאתם מחפשים, נתחיל את החיפוש בפועל, נפעיל אנשי קשר, מתווכים, ניצור קשר עם אנשי קשר ונתחיל לחפש לכם כמה אופציות ראשוניות לרכישה ונשלח לכם צילומים מהשטח, באם תתעניינו באחד או יותר מהכנסים, נעשה גם בירור לגביו ברזולוציה גבוהה יותר ואפילו נזמין אתכם לבוא לראות את הנכס [ במקרים מסויימים אפילו נשים ] מקדמה ראשונית בכדי "לשמור על הנכס" שלא ימכר למתעניינים אחרים, אם תרצו בכך, כך או כך נלווא אתכם, נפעיל מהנדסי בנייה ואנשי צוות בפועל עד שנמצא את הכנס שתחליטו שאתם מעוניינים לרכוש.

כמה זמן נחפש, מתי מסתיים השרות? : תחילה חשוב מאד להבין ייתכן שיש לכם בראש "תמונה של בית החלומות שלכם" רוב הסיכויים שאת הבית הזה שאתם מפנטזים עליו באופן מדוייק, לא נמצא : ) צריך להיות ריאלים וגמישים מבחינה מחשבתית, מי שיהיה גמיש יוכל לסגור עניין מהר ברגע שיצוץ נכס שאסור לפספס, מי שיתמהמה עשוי לעכב מאד את ההליך ולמשוך חודשים על גבי חודשים ואפילו שנים עד קבלת ההחלטה, בגדול אנחנו מגדירים לכם שנה להשתמש בשרות שלנו, ככל שכאמור תהיו יותר גמישים בקבלת ההחלטה, כך נסיים את הליך הרכישה מהר יותר. ובכל מקרה נעבוד בשבילכם לתקופה של עד שנה אם לא תמצאו נכס שמתאים לכם על מנת למצוא את הנכס שעונה בצורה הטובה ביותר לדרישות ולחלומות שלכם.

רכשנו בית או שטח, מה הלאה? : לאחר רכישה של הנכס שרכשתם, אנו נמליץ לכם על בנייה או שיפוץ עם אנשים שאנחנו סומכים עליהם ומתוך הנסיון שלנו עם בנייה ושיפוץ בחצי האי, כמובן שאתם לא חייבים לקחת את ההמלצה שלנו ויכולים לחפש עצמאית, כמו כן נקשר אתכם עם חברות ניהול ותחזוקה או נציע לכם פתרונות שונים בתחום, כל אחד ע"פ הצרכים והרצונות שלו.


להרשמה לשירות יש להרשם לאחד מ 3 מסלולי הייעוץ בעמוד : ייעוץ נדל"ן ביווןראו גם את איקופדו - לוח נדל"ן ביוון


מעט על חצי האי פיליון
חצי האי פיליון הוא אחד האיזורים המרהיבים ביוון, הוא משלב הרים וחופים מהיפים ביותר שיש ליוון להציע. מדובר בחצי אי עשיר בטבע וצמחייה, עצי פרי וגידולים הרריים. חצי האי פיליון מצוי 3 וחצי שעות נסיעה צפונה מאתונה ושעתיים וחצי נסיעה דרומה מסלוניקי. בנוסף יש לחצי האי פיליון גם שדה תעופה המצוי ליד העיירה נאה אכיאלוס, כ-30 ק"מ מחצי האי פיליון. העיר הגדולה בחצי האי פיליון היא העיר וולוס שהיא העיר החמישית בגודלה ביוון, מדובר בעיר נמל שוקקת ומצליחה, שיש לה גם נמל ים פעיל, ממנו ניתן להגיע בהפלגה לאיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס המצויים בקבוצת האיים הספוראדיים, ליד חצי האי פיליון. גם באי סקיאטוס קיים נמל תעופה בין לאומי וקל מאד להגיע מהאי סקיאטוס לחצי האי פיליון גם בהפלגה במעבורת אל נמל וולוס, אך גם בסירה (מונית ים) אל דרום פיליון. בשנים האחרונות נבנה כביש מהיר שמחבר את האוטוסטרדה הראשית של יוון [אתונה-סלוניקי] עם מרכז חצי האי פיליון, מה שהולך להנגיש את פיליון באופן קל הרבה יותר למבקרים ולתושבים המגיעים מאתונה או סלוניקי. הכביש הכולל מנהרות מגיע כעת עד הכפר אגריה במערב פיליון, ובתכנון העתידי הוא אמור להגיע עד הכפר ארגלסטי הדרומי יותר, עם יציאות מתוכנות ליד הכפרים קלה נרה ואפיסוס.

עדכונים וחדשות בנושא נדל"ן בפיליון [ ינואר 2021 ]
שימו לב שבעקבות חוק חדש שהשתנה בשנה האחרונה בחצי האי פיליון, שטחים מסויימים המצויים מחוץ לתוכנית הבינוי העירונית, או הכפרית לא יכולים לקבל אישור בנייה אם לא החלו עבודות בנייה בשטחים אלה בעבר, בנוסף החוק הזה גם מייצר מצב בו הבתים שכן מצויים בתוך המתאר העירוני או הכפרי, עלות השטח בהם או הנכסים מתייקרת באופן די משמעותי, למשל מי שרכש שטח או בית לשיפוץ לפני שנה, ווי הנכס או השטח שלו עלה בקרוב ל 25% בשנה אחת, עבורכם זה עשוי לייקר את העסקה לרכישה של בית או טח שניתן לבנות או לשפץ בפיליון, אלה אם נצליח למצוא לכם עסקאות בהזדמנות, שקיימות, אך נכון לעכשיו בשל החוק החדש, פחות.
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
השאירו פנייה ונחזור אליכם.

ראו גם נדל"ן באתונה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il