האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון

Greece and the islands- אתר יוון והאיים

בית בחצי האי פיליון - חיפוש / קנייה / בנייה / שיפוץ

העמוד עודכן לאחרונה ב 1-1-21 בעיקר בפרטי העסקה, עלויות ומשך השרות שהוגדל לשנה.

בחצי האי פיליון יש מאות נכסים המוצעים למכירה, שטחים, בתים ישנים, בתים חדשים, בתים לשימור, בתי הארחה ועוד ועוד, עם זאת ישנן הרבה בעיות של חוקיות בנייה, בנייה לשימור, מגבלות בנייה באיזורים מסויימים וגם נכסים רבים סובלים מבעיות שונות של לחות, רטיבות, מליחות, בנייה לא חוקית, במסגרת השרות שלנו אנחנו ניקח על עצמו לעזור לכם משלב החיפוש הראשוני עד שלב הרכישה וגם נציע לכם את שרותי השיפוץ או הבנייה איתנו לאחר מכן, כאשר אחת המטרות היא לשים את היד על "מציאות" של ממש בתחום הנדל"ן בחצי האי פיליון, כמו בתים קטנים וישנים במחיר מציאה הדורשים שיפוץ או וילה או בית ליד הים במחיר נמוך במיוחד, או מלון במחיר טוב ועוד, אנחנו מציעים לכם שני אפשרויות של שרות מולנו.

נמכרו לישראלים לאחרונה דרכנו או קרובים לסגירה

בית קרקע לשיפוץ 2 חדרים 46 מ"ר, 200 מטר מחוף הים עם גינה של 200 מ"ר || 35 אלף יורו.
בית קרקע לשיפוץ 2 חדרים 54 מ"ר,  300 מטר מחוף הים, עם גינה 300 מ"ר || 38 אלף יורו.
בית קרקע לשיפוץ 3 חדרים 6 מ"ר, [ 2 קומות ] נוף מלא לים, עם גינה 300 מ"ר || 42 אלף יורו.
וילה 4 חדרים 140 מ"ר, נוף מלא לים, גינה 400 מ"ר [ חדשה ] 130 אלף יורו.
קומפלקס של 5 וילות חדשות ליד הים, עם בריכה, מרוהטות קומפלט [ רמת גימור גבוה ] 1.5 מיליון יורו.

עדכון : שימו לב שכתוצאה משינוי חוק ביוון נכסים מסויימים המצויים מחוץ לתוכנית המתאר העירונית, או הכפרית, הפכו להיות בלתי ישימים לבנייה, סוגייה זו מעלה את מחירי הבתים המצויים בתוך "תוכנית המתאר העירונית \ הכפרית" ועשוייה להוריד את מחיריהם של נכסים או שטחים המצויים מחוץ לתוכנית זו מאחר ולא ניתן לבנות בהם, מי שעשה בשכל ורכש נכס בתוך התוכנית לפני שנה הרוויח עליית שווי נכס כתוצאה מחוק זה, מי שעדיין לא רכש נכס, ככל הנראה יזדקק לשלם יותר על נכסים בתוך תוכנית המתאר שהפכו להיות בשל סוגייה זו ליקרים יותר.

ייעוץ כולל סיור הכרות פרטי רכוב בחצי האי פיליון :  השרות שאנחנו מציעים לכם הוא ייעוץ בנושא רכישת נדל"ן מכל סוג בחצי האי פיליון, ייעוץ שוטף מרגע שאתם יוצרים איתנו קשר ועד אשר נמצא לכם את מה שאתם מחפשים, השרות כולל גם נסיעה ל 3 ימים מאתונה לחצי האי פיליון, עם נהג צמוד ולמידה של "חצי האי פיליון" וגם התרשמות וצפייה בנכסים פוטנציאלים לרכישה, בחרנו בדרך זו כי אנחנו לא מאמינים שניתן לרכוש נדל"ן ביוון בשלט רחוק וגם כי חשוב היחס והקשר האישי ביננו וגם כי אנחנו רוצים להפוך את ההליך של רכישת נכס עבורכם לפרקטי בפועל, זו הדרך היחידה והנכונה ביותר להתקדם לכיוון של רכישת נכס בחצי האי פיליון, ע"י הכרה יסודית של האיזור ושל הנכס שתרצו לרכוש. את הייעוץ וההכרות הראשונית נתחיל לאחר התשלום על מקדמה לשרות, תוך כדי יצרו איתכם קשר ממחלקת השרות שלנו בישראל לתאום תאריך להגעה עבור סיור ההכרות בפיליון, מי שכב היה בפיליון ואינו זקוק לסיור ההכרות, נוכל לאחר הייעוץ הראשוני להתחיל בתהליך חיפוש הנכס עבורכם, שתגדירו לנו במהלך השיחה הראשונית, משך השרות עד מציאת הנכס המתאים עבורכם, או 12 חודשים [ שנה ]  הייעוץ והעזרה כוללים גם את העזרה של משרד המהנדסים Georgiadis Samaras

הבהרה נוספת : שימו לב אנחנו לא מתווכים ואין לנו "רשימת בתים" להראות לכם, אנחנו מחפשים נכסים לרשומים לשרות בהתאמה אישית.

לסיכום :
השרות כולל ייעוץ שלנו ועזרה בחיפוש נכס המתאים לרצונות שלכם למשך שנה וכולל במחיר גם סיור הכרות לפיליון אם תרצו בכך, אם אתם רוצים לעזור בחיפוש אתם מוזמנים, נשמח לבדוק ולייעץ גם לגבי נכסים שאתם אולי תמצאו באפיקי חיפוש נוספים, העלות הוודאית 250 יורו על היעוץ הראשוני, 1500 יורו על שלב החיפוש ועוד 1000 יורו בעת רכישת הנכס.


עלות השרות והשלבים, פירוט מלא.


שיחת ייעוץ ראשונית להגדרת מטרות להתחלת החיפוש  250 יורו.
תחילת חיפוש הנכס עבורכם ואו כולל הגעה לסיור הכרות 1500 יורו.
ביום סגירת העסקה ורכישת הבית או השטח או הנכס בפועל  1000 יורו.


לחצו על כפתור התשלום לתשלום המקדמה 250 יורו עבור הייעוץ הראשוני בטלפון עם סיון זמיר והתחלת השירות, לאחר התשלום ייצרו עמכם קשר ממחלקת השרות של אתר יוון והאיים בישראל לתאום שיחת הייעוץ מול זמיר סיון.McAfee

* היורו קבוע בשלב זה אצלנו על 4 ש"ח.


+  לברורים נוספים ניתן ליצור קשר עם סיון זמיר במייל [email protected]

למכירה בית קרקע קטן וחדש 250 מטר מחוף הים

בכפר Kala Nera במערב פיליון - מחיר 130 אלף יורו.

    
מדובר בבית קרקע שני חדרים בגודל של 45 מ"ר עם גינה של עוד 180 מ"ר, הבית חדש לחלוטין ומרוהט קומפלט, כולל כל החיבורים למים, חשמל, אינטרנט, פשוט להכנס לגור.
מזגן, אינטרנט, מקרר, תנור, מדיח, טלביזיות, מיטה זוגית, ספה, ארונות, שולחן, כסאות, תאורת פנים וחוץ, הכל חדש וברמה גבוהה. הבית מצוי בכפר קלה נרה, 2 דקות הליכה מחוף הים, ליד מינימרקט, מאפיה וכולל גם נוף חלקי לים.
לפרטים [email protected] סיון זמיר.
למידע נוסף »להזמנה »
מעט על חצי האי פיליון
חצי האי פיליון הוא אחד האיזורים המרהיבים ביוון, הוא משלב הרים וחופים מהיפים ביותר שיש ליוון להציע. מדובר בחצי אי עשיר בטבע וצמחייה, עצי פרי וגידולים הרריים. חצי האי פיליון מצוי 3 וחצי שעות נסיעה צפונה מאתונה ושעתיים וחצי נסיעה דרומה מסלוניקי. בנוסף יש לחצי האי פיליון גם שדה תעופה המצוי ליד העיירה נאה אכיאלוס, כ-30 ק"מ מחצי האי פיליון. העיר הגדולה בחצי האי פיליון היא העיר וולוס שהיא העיר החמישית בגודלה ביוון, מדובר בעיר נמל שוקקת ומצליחה, שיש לה גם נמל ים פעיל, ממנו ניתן להגיע בהפלגה לאיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס המצויים בקבוצת האיים הספוראדיים, ליד חצי האי פיליון. גם באי סקיאטוס קיים נמל תעופה בין לאומי וקל מאד להגיע מהאי סקיאטוס לחצי האי פיליון גם בהפלגה במעבורת אל נמל וולוס, אך גם בסירה (מונית ים) אל דרום פיליון. בשנים האחרונות נבנה כביש מהיר שמחבר את האוטוסטרדה הראשית של יוון [אתונה-סלוניקי] עם מרכז חצי האי פיליון, מה שהולך להנגיש את פיליון באופן קל הרבה יותר למבקרים ולתושבים המגיעים מאתונה או סלוניקי. הכביש הכולל מנהרות מגיע כעת עד הכפר אגריה במערב פיליון, ובתכנון העתידי הוא אמור להגיע עד הכפר ארגלסטי הדרומי יותר, עם יציאות מתוכנות ליד הכפרים קלה נרה ואפיסוס.

עדכונים וחדשות בנושא נדל"ן בפיליון [ ינואר 2021 ]
שימו לב שבעקבות חוק חדש שהשתנה בשנה האחרונה בחצי האי פיליון, שטחים מסויימים המצויים מחוץ לתוכנית הבינוי העירונית, או הכפרית לא יכולים לקבל אישור בנייה אם לא החלו עבודות בנייה בשטחים אלה בעבר, בנוסף החוק הזה גם מייצר מצב בו הבתים שכן מצויים בתוך המתאר העירוני או הכפרי, עלות השטח בהם או הנכסים מתייקרת באופן די משמעותי, למשל מי שרכש שטח או בית לשיפוץ לפני שנה, ווי הנכס או השטח שלו עלה בקרוב ל 25% בשנה אחת, עבורכם זה עשוי לייקר את העסקה לרכישה של בית או טח שניתן לבנות או לשפץ בפיליון, אלה אם נצליח למצוא לכם עסקאות בהזדמנות, שקיימות, אך נכון לעכשיו בשל החוק החדש, פחות.
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
השאירו פנייה ונחזור אליכם.

ראו גם נדל"ן באתונה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il