Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

בית בחצי האי פיליון - חיפוש / קנייה / בנייה / שיפוץ

בחצי האי פיליון יש מאות נכסים המוצעים למכירה, שטחים, בתים ישנים, בתים חדשים, בתים לשימור, בתי הארחה ועוד ועוד, עם זאת ישנן הרבה בעיות של חוקיות בנייה, בנייה לשימור, מגבלות בנייה באיזורים מסויימים וגם נכסים רבים סובלים מבעיות שונות של לחות, רטיבות, מליחות, בנייה לא חוקית, במסגרת השרות שלנו אנחנו ניקח על עצמו לעזור לכם משלב החיפוש הראשוני עד שלב הרכישה וגם נציע לכם את שרותי השיפוץ או הבנייה איתנו לאחר מכן, כאשר אחת המטרות היא לשים את היד על "מציאות" של ממש בתחום הנדל"ן בחצי האי פיליון, כמו בתים קטנים וישנים במחיר מציאה הדורשים שיפוץ או וילה או בית ליד הים במחיר נמוך במיוחד, או מלון במחיר טוב ועוד, אנחנו מציעים לכם שני אפשרויות של שרות מולנו.

נמכרו לישראלים לאחרונה דרכנו או קרובים לסגירה

בית קרקע לשיפוץ 2 חדרים 46 מ"ר, 200 מטר מחוף הים עם גינה של 200 מ"ר || 35 אלף יורו.
בית קרקע לשיפוץ 2 חדרים 54 מ"ר,  300 מטר מחוף הים, עם גינה 300 מ"ר || 38 אלף יורו.
בית קרקע לשיפוץ 3 חדרים 6 מ"ר, [ 2 קומות ] נוף מלא לים, עם גינה 300 מ"ר || 42 אלף יורו.
וילה 4 חדרים 140 מ"ר, נוף מלא לים, גינה 400 מ"ר [ חדשה ] 130 אלף יורו.
קומפלקס של 5 וילות חדשות ליד הים, עם בריכה, מרוהטות קומפלט [ רמת גימור גבוה ] 1.5 מיליון יורו.


ייעוץ כולל סיור הכרות פרטי רכוב בחצי האי פיליון

השרות שאנחנו מציעים לכם הוא ייעוץ בנושא רכישת נדל"ן מכל סוג בחצי האי פיליון, ייעוץ שוטף מרגע שאתם יוצרים איתנו קשר ועד אשר נמצא לכם את מה שאתם מחפשים, השרות כולל גם נסיעה ל 3 ימים מאתונה לחצי האי פיליון, עם נהג צמוד ולמידה של "חצי האי פיליון" וגם התרשמות וצפייה בנכסים פוטנציאלים לרכישה, כלול במחיר מלון שאנו נספק לכם לימים אלה, רכב צמוד, הוצאות דלק ומיסוי כביש וכמובן הייעוץ המלא בדרך, בחרנו בדרך זו כי אנחנו לא מאמינים שניתן לרכוש נדל"ן ביוון בשלט רחוק וגם כי חשוב היחס והקשר האישי ביננו וגם כי אנחנו רוצים להפוך את ההליך של רכישת נכס עבורכם לפרקטי בפועל, זו הדרך היחידה והנכונה ביותר להתקדם לכיוון של רכישת נכס בחצי האי פיליון, ע"י הכרה יסודית של האיזור ושל הנכס שתרצו לרכוש. את הייעוץ וההכרות הראשונית נתחיל לאחר התשלום על מקדמה לשרות, תוך כדי יצרו איתכם קשר ממחלקת השרות שלנו בישראל לתאום תאריך להגעה עבור סיור ההכרות בפיליון. כחלק מהשרות גם נציע למי מבינכם שמתעניין את השרות הנוסף שלנו של בית בפיליון ב 120 אלף יורו, רק רשומים לשרות יקבלו את האופציה הזו.

הייעוץ והעזרה כוללים גם את העזרה של משרד המהנדסים Georgiadis Samaras

עלות השרות : 1750 יורו.

תשלום מקדמה : 250 יורו = 1000 ש"ח [ ואת שאר התשלום תשלמו כאשר נפגש לסיור בפועל ]


McAfee

לברורים טרם תשלום או לברורים נוספים ניתן ליצור קשר עם סיון זמיר במייל Greece.isl@gmail.com


למכירה בית קרקע קטן וחדש 250 מטר מחוף הים

בכפר Kala Nera במערב פיליון - מחיר 130 אלף יורו.

    
מדובר בבית קרקע שני חדרים בגודל של 45 מ"ר עם גינה של עוד 180 מ"ר, הבית חדש לחלוטין ומרוהט קומפלט, כולל כל החיבורים למים, חשמל, אינטרנט, פשוט להכנס לגור.
מזגן, אינטרנט, מקרר, תנור, מדיח, טלביזיות, מיטה זוגית, ספה, ארונות, שולחן, כסאות, תאורת פנים וחוץ, הכל חדש וברמה גבוהה. הבית מצוי בכפר קלה נרה, 2 דקות הליכה מחוף הים, ליד מינימרקט, מאפיה וכולל גם נוף חלקי לים.
לפרטים Greece.isl@gmail.com סיון זמיר.
למידע נוסף »להזמנה »
מעט על חצי האי פיליון
חצי האי פיליון הוא אחד האיזורים המרהיבים ביוון, הוא משלב הרים וחופים מהיפים ביותר שיש ליוון להציע. מדובר בחצי אי עשיר בטבע וצמחייה, עצי פרי וגידולים הרריים. חצי האי פיליון מצוי 3 וחצי שעות נסיעה צפונה מאתונה ושעתיים וחצי נסיעה דרומה מסלוניקי. בנוסף יש לחצי האי פיליון גם שדה תעופה המצוי ליד העיירה נאה אכיאלוס, כ-30 ק"מ מחצי האי פיליון. העיר הגדולה בחצי האי פיליון היא העיר וולוס שהיא העיר החמישית בגודלה ביוון, מדובר בעיר נמל שוקקת ומצליחה, שיש לה גם נמל ים פעיל, ממנו ניתן להגיע בהפלגה לאיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס המצויים בקבוצת האיים הספוראדיים, ליד חצי האי פיליון. גם באי סקיאטוס קיים נמל תעופה בין לאומי וקל מאד להגיע מהאי סקיאטוס לחצי האי פיליון גם בהפלגה במעבורת אל נמל וולוס, אך גם בסירה (מונית ים) אל דרום פיליון. בשנים האחרונות נבנה כביש מהיר שמחבר את האוטוסטרדה הראשית של יוון [אתונה-סלוניקי] עם מרכז חצי האי פיליון, מה שהולך להנגיש את פיליון באופן קל הרבה יותר למבקרים ולתושבים המגיעים מאתונה או סלוניקי. הכביש הכולל מנהרות מגיע כעת עד הכפר אגריה במערב פיליון, ובתכנון העתידי הוא אמור להגיע עד הכפר ארגלסטי הדרומי יותר, עם יציאות מתוכנות ליד הכפרים קלה נרה ואפיסוס. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
השאירו פנייה ונחזור אליכם.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il