האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

הכפר קיפי, כפרי זגוריה Kipi

הכפר קיפי, כפרי זגוריה Kipi

הכפר Kipoi הוא אחד מ-46 הכפרים של זגוריה, מצוי בחלק הדרום מזרחי של איזור מרכז זגוריה CENTERAL ZAGORI. אחרי הכפר קיפי האיזור כבר נחשב למזרח זגוריה. הכפר קיפי התפרסם בעיקר בזכות הגשרים המפורסמים, העתיקים והיפים המצויים סביבו מעל ערוצי הנחל הסובבים את הכפר. גשר שלושת הקשתות המפורסם, פלאקידאס Plakidas, הוא אחד הגשרים המרהיבים בצפון יוון ההררית, כךגם גשר קוקורוס Kokoros הגדול מבין הגשרים הסובבים את הכפר.
אך הכפר קיפי אינו רק הגשרים הסובבים אותו, הכפר קיפי מחולק לשני חלקים, החלק החדש יותר, בו מצויים מלונות נחמדים דוגמאת Melina  או Machalas היושבים על הכביש הראשי בחלק התחתון של הכפר, שבו יש גם טברנות, קיוסק, בית קפה, איזור קל מאד להגעה עם רכב, ואילו החלק העילי של הכפר קיפי הוא האזור העתיק יותר של הכפר עם סימטאות צרות ובתים שחלקם מתפוררים ונוטים על צידם, אך ציורי ויפה. בחלקו הצפון מערבי של הכפר יש נופים מרהיבים של ערוץ הנחל והגשרים מטה. קיפי הוא ללא ספק בחירה טובה כבסיס לטיולים בכפרי זגוריה.

מסלולי הליכה בזגוריה
בואו לגלות טבע מרהיב ומסלולים נעימים וקלים להליכה, גם ליד Kipi
 
סמוך לכפר קיפי מצוי אחד ממסלולי ההליכה היפים בכפרי זגוריה, אבל יש עוד הרבה, הכנסו לכתבה על מסלולי הליכה יפים בצפון יוון ההררית לקריאה והדפסה של המסלולים המומלצים ביותר..
למידע נוסף »

MACHALAS מלון מכאלאס שבכפר קיפי הוא מלון משפחתי נהדר ומאד מבוקש בקרב מטיילים בכפרי זגוריה ובעיקר בקרב משפחות, בזכות החדרים המרווחים, האירוח הנעים, החצר הרחבה והמחיר הנמוך ביחס לתמורה. חדרים מאובזרים. מלון משפחתי ונעים. וללא ספק אחד משני המלונות המומלצים ביותר בכפר קיפי. להזמנה דרך בוקינג לחצו כאן ממליצים על הזמנה דרך בוקינג, מנסיוננו, זאת הדרך המהירה והבטוחה להזמנה של מלון זה. 

MELINA מלון מלינה שבכפר קיפי הוא מלון משפחתי מקסים, חדרים מאובזרים. מתאים גם לזוגות וגם למשפחות של עד 5 נפשות. המלון הוא אחד המלונות החדשים בזגוריה, שופץ ונפתח בתחילת 2017, כולל גם מרפסות עם בריזה נעימה וצוות ידידותי, משפחתי ונעים. לדעתנו אחד משני המלונות המומלצים ביותר בכפר קיפי. שימו לב מלון זה אינו מצוי השנה בבוקינג.קום אבל יש זמינות חדרים והמלון עובד כרגיל, ניתן להזמין דרך אתר המלון או ליצור קשר ישיר עם הבעלים לבירור זמינות והזמנה ישירה לאתר המלון
[email protected]


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il