האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיור מקורפו לכפרי זגוריה

סיור מודרך מקורפו לכפרי זגוריה ומטאורה

סיורים מודרכים באנגלית  או בעברית למגיעים מקורפו (מנמל איגומניצה - כשעה וחצי הפלגה מקורפו) לכפרי זגוריה, צומרקה ואיזור אפירוס, ניתן לשלב בסיור גם ראפטינג על 2 נהרות באפירוס, הוידומאטיס או האראכטוס.

האי קורפו מצוי קרוב מאד לאחד האיזורים הכי מרהיבים של יוון: מחוז אפירוס, הכולל את כפרי זגוריה וחבל צומרקה. כפרי זגוריה כוללים את הנהר הצלול ביותר באירופה "הוידומאטיס" ואת קניון הסלע הצר העמוק ביותר בעולם "קניון ויקוס". בנוסף כפרי זגוריה הם מכלול של כפרים מרהיבים ביופיים. באיזור הררי מלא בנחלים, מפלי מים וגם אפשרות לראפטינג על הנהר שמימיו בצבעים של טורקיז צלול. וכן איזור צומרקה, שנמצא דרומית לכפרי זגוריה והוא יעד הררי דרמטי ובליבו זורם נהר הארכטוס ועליו ניתן לצאת לראפטינג חוויה (ברמה 3, שהוא יותר אקטיבי מהראפטינג בזגוריה). אנו באתר איי יוון ממליצים על מדריכים דוברי אנגלית שיכולים לקחת אתכם מנמל איגומיניצה, אליו תגיעו בהפלגה קצרה מהאי קורפו (הזדמנות גם לחוויית הפלגה נעימה) ליום טיול מרתק באיזור המרהיב ביותר של יוון. 

מספר המקומות בכל סיור מוגבל - יש להזמין את הסיורים מראש

לבדיקת זמינות והזמנה של סיור מודרך פרטי מקורפו - השאירו פנייה מפורטת בעמוד יצירת קשר שלנו באתר.וידאו 1 | ראפטינג על הוידומאטיס - דרגה 2 

וידאו 2 |  ראפטינג על האראכטוס - דרגה 3 + 

וידאו 3 |  יום טיול בכפרי זגוריה 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il