האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » חופשה בתקציב נמוך

חופשה בתקציב נמוך

כן, זה אפשרי!

הרבה אנשים מוותרים על החופשה החלומית באיי יוון המיוחדים, דוגמת פארוס, נאקסוס, אמורגוס, אנדרוס, כרתים ועוד כי העלות שלה יקרה והתקציב שלהם לחופשה אינו גדול, אבל עם הידע שלנו על איי יוון ועל חופשות ביוון ונסיון רב השנים שלנו עם הרכבת חופשות מיוחדות באיי יוון, נוכל לעזור לכם להרכיב חופשה מקסימה באיי יוון והמקסימים בתקציב שפוי. כאשר המטרה היא להגיע לעלות של עד 200 יורו ליום כולל מלון, אוכל, אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה, כמובן שנדרוש ממכם להפגין מעט גמישות בנושא תאריכי הטיסות, בחירת היעד והמלון. אם תתגמשו זה בהחלט אפשרי לארגן חופשה משפחתית ביוון בטווח של בין 2500 ל-3000 יורו בממוצע לשבוע מבלי לפגוע בהנאה היוונית.

רוצים לטוס בעונה?
הזמינו טיסות הרבה זמן מראש, שימו לב שטיסות סדירות ניתן להזמין גם שנה מראש, טיסות צ'רטר לעומת זאת, לאיי יוון, ניתן להזמין לא לפני חודש ינואר או פברואר ופה החוק של הזמנה מראש אינו חל
להזמנת טיסה לאתונה או סלוניקי היכנסו ל-FlightBooking
כך גם לגבי מלון, אמנם מחירי העונה הם מחירי העונה בין הזמנתם בדצמבר עבור אוגוסט ובין הזמנתם שבועיים לפני, אבל אם תקדימו להזמין תמצאו מגוון אפשרויות זמינות בכל טווחי המחירים. כי באיי יוון הביקוש לעונה הוא גדול, אם תחכו לרגע האחרון, קרוב לוודאי שתצטרכו ללכת על מה שיש וסביר שזה או יקר או פחות טוב, כי כל מה שאטרקטיבי מתמלא הרבה הרבה לפני העונה.

צריכים המלצות לינה בתקציב שלכם?
שלחו את הטופס אך אל תשכחו למלא את כל הפרטים - תאריכים - מספר משתתפים/חדרים/ יעד:
 
  מיקונוס

   
  אמורגוס

   


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il