האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » טיפים והמלצות אתונה

טיפים והמלצות אתונה

טיפים והמלצות על אתונה

מרכז לכם כאן כמה המלצות חשובות שישדרגו לכם את הביקור באתונה.
המלצות אישיות שלי : סיון זמיר.


1. אחרי הרבה שנות ביקורים ושהיה באתונה, אני ממליץ מאד על האתר הבא של חברת Ard להזמנה של מוניות והסעות באתונה והסביבה, מדובר בחברה סופר מקצועית, עם רכבים חדשים, נהגים מיומנים, דוברי אנגלית שאפילו הנסיעה "הרגילה" מנמל התעופה למלון שלכם בעיר תהפוך לחוויה, נכון הם מעט יקרים יותר מחברות אחרות אבל "המעט יקר יותר" בכמה יורו בודדים, יספק לכם חוויה הרבה יותר טובה ולכן שווה כל יורו!
צרו קשר במייל באנגלית : [email protected]
כנסו לאתר החברה :  www.findtaxi.gr

2. גם אתר הולידיפלאן שייך לאותה החברה, תחת הכותרת הולידי פלאן החברה מציעה מגוון של סיורים באתונה ומחוץ לאתונה, גם כאן מדובר על סיורים עם רכבים חדישים, מדריכים דוברי אנגלית מעולים, עמידה פטנסטית בזמנים, שרות מעולה וכן גם אם במקרה הזה הם יוצאים מעט יותר יקרים מחברות אחרות, זה בגלל שאתם מקבלים שרות הרבה הרבה יותר טוב, אל תשכחו שאתם באתונה למטרות חופשה והנאה ולא למטרות חיסכון של כמה יורו לכאן או לשם, תרשו לעצמכם להנות מחברות הסיורים המודרכים באמת מספר 1 באתונה, כנסו לאתר החברה.
צרו קשר במייל : [email protected]
כנסו לאתר החברה www.holidayplan.gr

3. נושא של לינה באתונה קריטי מאד, תיירים רבים שלא מכירים את אתונה מזמינים את המלונות הזולים ביותר סביב כיכר אומוניה הנוראית, וזה הזיכרון שלהם מאתונה.. תחשבו על תייר שלא מכיר את תל אביב ומזמין מלון בתחנה המרכזית של תל אביב.. זה בדיוק אותו הדבר, אסור להזמין מלון באתונה מסוכן נסיעות שיש לו אינטרס למכור לכם מלון זול,  כנסו לעמוד מלונות מומלצים באתונה של אתר אתונה הישראלי ותזמינו את אחד המלונות המומלצים באתונה, שוב.. אתם בחופשה, לא באתם לאתונה בשביל לחסוף כסף.
עמוד מלונות מומלצים

4.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il