האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים
עמוד הבית » נכסים סודיים למכירה ביוון

נכסים סודיים למכירה ביוון

נכסים סודיים למכירה ביוון

עמוד נכסים סודיים הוא עמוד המיועד לרשומים לשרות ייעוץ הנדל"ן של אתר יוון והאיים והוא מרכז בותוכו מגוון נכסים [ המתעדכנים מדי תקופה ] המוצעים למכירה ולחלק ניכר מהם ישירות מהבעלים ואו לא מצוי באתרי המידע על נכסים למכירה ביוון, לעתים אנחנו מפרסמים כאן עסקאות יוצאות דופן ונדירות ומחירים של נכסים שאסור לפספס, לעתים אנו מפרסמים כאן גם שטחים גדולים או וילות ומלונות למכירה ברחבי יוון, או שטחים למכירה על חופי הים של יוון [ המבוקשים מאד ] חלק מהנכסים שנפרסם כאן הם עם טלפון ופרטי קשר ישירות מול בעלי הנכסים ואחרים אנחנו [ יוון והאיים ] הם אנשי הקשר מול אותם בעלי נכסים המוצעים למכירה, הכניסה לעמוד זה היא עם קוד סודי מיוחד. שימו לב שהנכסים לא מסודרים לפי סדר מסויים - יש כאן גם בתים למכירה במחירים נמוכים מאד, גם שטחים, גם בתי מלון, גם וילות או קומפלקסים של וילות ועוד. - - - עמוד זה עשוי להתעדכן מדי מספר ימים במידע חדש רצוי להכנס אחת לכמה ימים או כל יום - - -

למכירה בהרי פיליון בית פרטי 150 מ״ר ברמת גימור מעולה

נכס GR7

   
בחצי האי פיליון, באזור הררי לנופו המרהיב של מפרץ פגסטיקוס בכפר אוטנתי וציורי, בית פרטי גדול במצב נהדר. מוצע למכירה ב-305 אלף יורו ולכן מתאים גם למעוניינים בגולדן ויזה.
כ-50 דק נסיעה מוולוס, מגוון של חופים מרהיבים, נגישות רגלים למאפיה / בתי קפה וטברנות. כ- 50 דק מוולוס.
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

למכירה בית קרקע בצומרקה ב80 אלף יורו

נכס GR6

   
בית קרקע בגודל של 90 מ"ר שתי קומות עם נוף פנורמי משגע של ההרים של צומרקה [ ללא בתים בנויים מלפנים ] כולל שטח אדמה נוסף של 1 דונם וכביש גישה נח, מוצע למכירה ב 80 אלף יורו ישירות מהבעלים [ הבית דורש שיפוץ ]. פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.


למכירה מלון פעיל במזרח פיליון

נכס GR10

 
מלון פעיל בעל 18 חדרים בשני מבנים נפרדים, במזרח חצי האי פיליון, במיקום מעולה להיכרות עם יעדיו המרהיבים של פיליון.מוצע למכירה ב-2.2 מיליון יורו. במחיר כלול מגרש צמוד 2 דונם ובו ניתן לבנות מבנים נוספים.
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

למכירה בית עץ יוקרתי בצפון אוויה 125 מ״ר

נכס GR15

   
בחלקו הצפוני של האי אוויה - בקרבת נמל דייגים ומעבורת המקשרת אל היבשת, על צלע הר בשטח כולל של כ-6 דונם, בית עץ מרהיב ומעוצב בעל שתי קומות. בקומה התחתונה 2 חדרי שינה מרווחים, מרוהטים, מטבח מאובזר בטוב טעם, חדר רחצה - בקומה העליונה חדר שינה, שירותים ושני חדרים נוספים שניתן להשמיש כחדרי שינה / משרד / מחסן. הנכס מוצע למכירה ב350,000 יורו. לפרטים נוספים צרו קשר עם נציג הייעוץ שלכם באתר יוון והאיים.

וילה בצפון הפלופונס, ליד הים, 250 אלף יורו

נכס GR9

 
וילה בצפון הפלופונז בישוב Temeni/Egion דקה הליכה מחוף הים [ המפרץ הקורינטי ] בעלת 3 חדרי שינה. מחיר 250 אלף יורו מתאים לצורך קבלת גולדן ויזה, פרטים נוספים על הוילה דרך נציג הייעוץ שלכם באתר יוון והאיים.למכירה בית פרטי 4 חדרים בשטח של 2.5 דונם באי אוויה

נכס GR8

    
בחלקו הצפוני של האי אוויה, בית קרקע חדש 142 מ״ר בנוי עם שטח אדמה נוסף של 2.5 דונם מוצע למכירה ב250 אלף יורו ולכן מתאים גם למעוניינים בגולדן ויזה. יש אישור בנייה לכ-50 מטר נוספים. פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.


למכירה שני שטחים נפרדים באי אוויה - כל שטח 70 אלף יורו

נכס GR11

    
בחלקו הצפוני של האי אוויה,שני שטחים למכירה. שטח 1 - 939 מ״ר, ניתן לבנות 600 מ״ר. שטח 2 - 850 מ״ר, ניתן לבנות 600 מ״ר. 7 ק״מ מהמעיינות החמים של אדיפסוס, 3 וחצי ק״מ מאגיוקמפוס (נמל אניות להפלגה). בשטחים יש מים, גדר, נוף פנורמי לים. 3 וחצי ק״מ מהים. ניתן לרכוש שטח אחד בלבד.למכירה (יש גם אפשרות להשכרה) מלון בקרפניסי - 

נכס GR12

    
במגרש בגודל של 1050 מ״ר, מבנה בעל 4 קומות בשטח בנוי של 355 מ״ר בעיירה קטנה וציורית במרכז יוון (קראו על קרפניסי כאן)
המבנה יציב אך מיושן ודורש חידוש ועיצוב מחדש. יש אפשרות גם להשכיר. המחיר גמיש.למכירה בית פרטי 4 חדרים בשטח של 2.5 דונם באי אוויה

נכס GR3

    
בחלקו הצפוני של האי אוויה, בית קרקע חדש 142 מ״ר בנוי עם שטח אדמה נוסף של 2.5 דונם מוצע למכירה ב250 אלף יורו ולכן מתאים גם למעוניינים בגולדן ויזה. יש אישור בנייה לכ-50 מטר נוספים. פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

בית קרקע קטן בפיליון 50 אלף יורו

נכס GR4

    
מערב פיליון ליד קלה נרה, על הכביש הראשי המחבר בין הכפרים והחופים, הבית במצב מצויין, נדרש רק שיפוץ קל ובעיקר קוסמטי במינימום, הבית מוצע למכירה ב 50 אלף יורו בלבד, פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

 

בית קרקע בתוך בוסתן 90 אלף יורו

נכס GR5

    
בית קרקע בגודל של 45 מ"ר כולל מחסן נוסף בגודל של כ 20 מ"ר ניתן להכנה כחדר נוסף, בתוך בוסתן פירות ועצי זית בכפר אגריה במערב פיליון, מוצע למכירה ב 90 אלף יורו. פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.
 

למכירה מלון בצפון יוון [ צומרקה ]

נכס GR1

    
מלון עם 15 חדרים ואפשרות להרחבה ל-30 חדרים. פעיל ומצליח במיקום אסטרטגי מעולה במחוז אפירוס, מוצע למכירה ב 1.2 מיליון יורו, פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

מאוהבים בטבע המרהיב של צומרקה ובתחושת האינסוף שיש ביעד הררי שופע שקט וטבע בתולי קסום?
חשבתם על בית נופש שיהיה למקום המפלט האישי שלכם לזמן איכות משפחתי, זמן יצירה שקט או כל דבר שאתם מעלים בדמיונכם?

נכס GR16 - שטח + מבנה דרוש גימור בקרבת גשר פלאקה ונהר האראכטוס

    
80 אלף יורו בלבד כ100 מ״ר בנויים (שלד בלבד, נתון לשינוי, דרוש גימור) + אישור בנייה של 300 מ״ר נוספים במיקום אסטרסטגי בכניסה לכפרי צומרקה (קרוב ליואנינה מחד וקרוב ליעדי הטבע המרהיבים של כפרי צומרקה מנגד), נוף חלקי לנהר והמון ירוק מסביב. שטח כולל של 840 מ״ר. יש חשמל ומים (באר). לפרטים נוספים צרו קשר עם נציג הייעוץ שלכם באתר יוון והאיים

למכירה בית [שלד] בחצי האי פיליון

נכס GR2

    
למכירה שלד בית בגודל של 45 מ"ר עם שטח אדמה נלווה של 1 דונם על ההר במערב פיליון עם נוף לים, יש אישור להרחבה ל 90 מ"ר מוצע למכירה ב 40 אלף יורו מבעלים פרטי וללא תיוווך, פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.


נכסים אטרקטיביים בחוף המערבי של אפירוס (יבשת יוון)

קראו להיכרות עם החוף המערבי של אפירוס ויעדי החוף הקסומים בצד הים היוני של יוון אל מול נופם של האיים לפקדה וקורפו
יעד חי לאורך כל השנה, מיקום מנצח המשלב חופים והן גישה קלה ונוחה לטייל ביעדי צפון יוון, העיר יואנינה, כמו גם מרכז יוון והאיים

נכס GR20 - בית פרטי בדרוסיה, פרבזה

    
בית צמוד קרקע של 140 מ"ר על מגרש בגודל של 1170 מ״ר, במצב מצוין, קומת קרקע מוגבהת ,4 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה, סלון ואח, מטבח יפהפה, מרפסות גדולות, סטודיו עצמאי בקומת הקרקע, גינה, דוד שמש והסקה מרכזית.
הבית מרוהט ומאובזר באיכות טובה מאוד!
נבנה בשנת 1992.
מוצע למכירה ב320 אלף יורו.
פשוט להגיע וליהנות!
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים

נכס GR21 - דירה בעלת שתי קומות, בקנלי, פרבזה

    
דירת 2 קומות של 87 מ"ר + מרתף. סלון, מטבח, 2 חדרי שינה, חלל נוסף במרתף לשימוש כרצונכם, חדר רחצה אחד, שירותים אחד. 
שנת בנייה 2008
50 מטר מהים
כביש גישה מוסדר
מוצע למכירה ב120 אלף יורו
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים

נכס GR22 - בית אבן יפהפה בקלמיטסי, ירידה ישירה לחוף ים

    
בית אבן עם גימורי עץ איכותי בשטח כולל של 2 דונם, 265 מ״ר בנויים בסה״כ. 114 מ״ר עם 3 חדרי שינה מאסטר (שירותים בכל חדר), חדר אמבטיה אחד מרכזי, מטבח, חדר אוכל, סלון גדול, מרפסות עם נוף מצוין לים היוני, אח ועליית גג (35 מ״ר) עם שירותים ושטחי אחסון, גינה, חניה. מרתף עצמאי של 114 מ"ר, עם חדר שינה, חדר אמבטיה, מטבח, סלון וחדר משחקים. מוצע למכירה ב-830 אלף יורו.
גישה ישירה לחוף שקט ולא מתויר - כמו חוף פרטי
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

נכס GR23 - שתי יחידות בנכס אחד בעל גישה ישירה לחוף

    
בשטח כולל של 2 דונם, 200 מ״ר בנויים מחולקים ל2 קומות / דירות נפרדות: קומת קרקע 80 מ״ר, קומה ראשונה 100 מ"ר. כל דירה עם גישה ישירה למרפסת, סלון / מטבח, חדר רחצה אחד, חדר שינה אחד. גרם מדרגות חיצוני מוביל לדירות בקומה הראשונה והשנייה. בדירות - מזגן, חימום מרכזי, מנגל, אח עצים, מוסך מקורה וגינה. ירידה ישירה לחוף ים
נבנה בשנת 2006
מוצע למכירה ב700 אלף יורו
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

נכס GR24 - דירת שני חדרים, 150 אלף יורו

    
דירה בקומת קרקע מוגבהת פינתית פונה לכיוון דרום מערב, 87 מ"ר, שני חדרי שינה, סלון ומטבח בחלל פתוח עם אח, חדר אמבטיה, מסדרון מצב טוב ללא ריהוט מקום חניה במרתף של 58.65 מ"ר 150 מטר מהחוף
פרטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

נכס GR25 - דירה בעלת שתי קומות ונוף לים, 150 אלף יורו

    
126 מ״ר מחולקים ל-
קומת מרתף ומחסן / חניה
קומה ראשונה: מטבח, סלון עם אח, חדר רחצה ומרפסת גדולה עם נוף לים היוני
קומה שנייה: 2 חדרי שינה, חדר אמבטיה ומרפסות פנורמיות עם נוף לים. בנייה איכותית, כניסה קדמית והאחורית.
נבנתה ב2011, הדירה לא אוכלסה מעולם.
פ
רטים נוספים וקשר דרך נציג ייעוץ הנדל"ן שלכם באתר יוון והאיים.

נכס בעל שני מבנים למכירה בזגורי

נכס GR14 - נכס למכירה בזגורי (מלון / בית פרטי)

    
המלון מורכב משני מבנים. בניין 1- 370 מ"ר, במגרש של 500 מ"ר. 8 חדרי שינה עם אח וחדר רחצה. מטבח שני סלונים, מַחסָן, חדר דודים, וחצרות עם נוף. הבניין הראשון שופץ לחלוטין. במצב מושלם. בניין 2- 380 מ"ר על מגרש של 500 מ"ר. 4 דירות דו-מפלסיות שהן הסוויטות של המלון. אזור ספא מקורה 60 מ"ר עם הידרומסאז', חמאם, שירותים, מלתחות.  מחיר המלון כולו, כלומר בניין 1 ובניין 2: 1,100,000 יורו. במחיר זה נמכר גם מגרש של 200 מ"ר אחיד וניתן לבנייה. המגרש צמוד לשני הבניינים ואפשר לבנות עוד שתי דירות דו-מפלסיות.
ניתן לרכוש את בניין 1 בלבד. זה יכול להיות לקוטג' למשפחה אחת או שתיים. מאכלס  16 אנשים בנוחות כך שזה יכול להיות בית נופש למשפחות וגם יכול להיות מנוהל להשכרה. המחיר לבניין 1 בלבד הוא 550,000 יורו.
לפרטים נוספים צרו קשר עם נציג השירות של אתר יוון והאיים.

שטחים על הים / בקרבת החוף המערבי של אפירוסהחוף המערבי הינו אזור אטרקטיבי במיוחד לרכישת קרקעות לאור המיקום הנחשק שאל מול האיים לפקדה / קורפו, הנגישות הקלה בדרכים יבשתיות למגוון של יעדיה היפהפהים של יוון והמחירים הסיפמטיים יותר לעומת יעדים משווקים ומפותחים נדל״נית דוגמת לפקדה.

אז אם אתם רוצים להיות בקרבת יעדים מתויירים אך בפינה שטנה משלכם בה יש גם שקט וגם נגישות לשירותים ועסקים הפועלים במשך כל השנה! החוף המערבי בהחלט יכול להיות אופציה מעניינית. 

להלן מספר שטחים למכירה כדוגמא, אם יש לכם בקשות מיוחדות נשמח לאתר עבורכם נכסים נוספים באזור זה - התואמים את הדרישות הספציפיות שלכם!

נכס GR100 - שטח לבנייה בפרבזה, 80 מטר מהחוף - 240,000 יורו

סה"כ שטח 4.557,15 מ"ר
יכולת בנייה: 200 מ"ר למגורים, 820 מ"ר למלון/עסקים.
מרחק מהים 80 מ'
נוף לים היוני

נכס GR101 - שטח של 10 דונם על קו החוף, 480 אלף יורו

10.900 מ"ר (אפשרות לחלוקה בשני חלקים)
יכולת בנייה: 400 מ"ר למגורים, 1.962 מ"ר למלון/עסק.

מפה טופוגרפית מתארת את השטח כ-14,500, חלק מהקרקע נמכר לאחרונה ולכן נכון לעכשיו סה״כ גודל השטח הינו 10.900 מ"ר


נכס GR102 - שטח לבנייה, 50 מטר מהחוף 240 אלף יורו

פרט קרקעי: סה"כ: 1800 מ"ר
יכולת בנייה: 600 - 800 מ"ר
מרחק מהים 50 מ'
נוף לים היוני


נכס GR103 - שני שטחים צמודים למכירה בקאנאלי Kanali, ניתן לרכוש בנפרד

13000 מ"ר במחיר 600 אלף יורו + תוספת קרקע צמודה 5,000 מ"ר בעלות 150 אלף יורו

אישור בנייה: 305 מ"ר למגורים + 200 מ"ר למגורים בקרקע הצמודה

מרחק מהים 100 מ'נכס GR104 - שטח למכירה 150 אלף יורו Port of Ligia

סה"כ שטח: 250 מ"ר
מרחק מהים: 1000 מטר
נוף: מפרץ סיבוטה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il