האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול מודרך בנהיגה עצמית לצפון יוון

טיול מודרך בנהיגה עצמית לצפון יוון - 2-7/9

+ אפשר להצטרף גם ללא נהיגה עצמית ברכב של הצוות המוביל.
+ אפשרות לתרגולי יוגה ערב ובוקר עם אנסטסיה, [לפני ואחרי הטיול היומי]

אחרי ההצלחה של הטיול בנהיגה עצמאית (אחרי רכב מוביל של סיון זמיר) לצפון יוון ההררית שעשינו במאי 2022 וכתוצאה מהביקוש לעוד טיול כזה, אנחנו פותחים הרשמה לטיול נוסף.  הטיול צפוי לצאת בתאריכים 2 עד 7 לספטמבר, מעט אחרי ירידת עומס התיירים של הקיץ, ולפני עומס החגים. גם הפעם אנו מכוונים צפונה, לצפון יוון ההררית וגם הפעם נלון את כל הלילות במלון אחד בצומרקה Anavasi mountain resort שיהיה הבסיס שלנו לטיולים במחוז אפירוס, צפון יוון ההררית.  בנוסף, בטיול זה הוספנו גם תרגול יוגה ומדיטציה מדי בוקר וגם סשן קצר אחר צהרים עם אנסטסיה, מדריכת יוגה [ בחירה ] לא חייבים להשתתף.. מי ממכם שירצה להגיע רק ליוגה וליהשאר במלון בטבע הקסום הזה, אין בעיה, מי שירצה להצטרף לטיולים היומיים לאחר סדנאת היוגה, בכיף, מי שירצה רק לטייל ללא יוגה גם בכיף.  שימו לב שמי שהתאריך לא מתאים לו עדיין יכול להזמין את טיולי הבוטיק הפרטיים שלנו, אלה ממשיכים כרגיל ע"פ תאריכים שאתם בוחרים ורק עבורכם לחצו כאן לטיולי הבוטיק 


איך זה עובד?
אחרי הרשמה לטיול, עליכם לסגור את הטיסות שלכם לאתונה ולשכור רכב (טיסה ורכב אינם כלולים במחיר הטיול). אתם בוחרים את הרכב שתרצו ואת הטיסה שתרצו כל עוד אתם באתונה ב2/9 בבוקר עד השעה  10:00 יש כאלה שיבחרו להגיע לאתונה קודם לחופשה עצמאית, או כאלה שישארו אחרי הטיול להמשך עצמאי. כך או כך אנחנו נפגשים בנמל התעופה של אתונה ב-2 לספטמבר בשעה 10:00 בבוקר.  כל אחד מהרכבים מקבל דגל לרכב, ומכשיר קשר ויחד נתחיל להצפין אחרי הרכב המוביל [ של סיון זמיר ] שימו לב, אין צורך ברכב 4 על 4, הטיול ברכבים רגילים איתם נגיע למיקומים המרהיבים ביותר במחוז אפירוס. מי שלא רוצה לשכור רכב אבל מעוניין בכל זאת לצאת לטיול, יש אפשרות גם להצטרף לשני הרכבים המובילים שלנו, בעלות שונה.

2 בספטמבר -  נפגשים בשעה 10:00 בשדה התעופה של אתונה ויוצאים בנהיגה עצמאית אחרי הרכב של סיון זמיר, לכוון הבסיס שלנו לטיול, בצומרקה. נוסעים בדרך היפה שעוברת בתעלת קורינתוס וכוללת עצירה לתצפית על התעלה, ממשיכה בנסיעה לאורך צפון הפלופונס וחציית המפרץ בהפלגה לצד גשר ריו-אנטיריו. עצירה לצהריים בטברנה מקומית על שפת מפרץ פאגאסטיקוס והגעה אל צומרקה לכפר פרמנטה ולמלון Anavasi Mountain Resort, השוכן למרגלות הר סטרוגולה בלב ליבו של הפארק הלאומי של צומרקה.
התמקמות, מנוחה קלה ובערב ארוחת ערב במלון או בכיכר הכפר.

3 בספטמבר - בבוקר, תרגול יוגה עם אנסטסיה (למי שרוצה) וארוחת בוקר לאחר מכן
יום טיול באתרים המרהיבים של צומרקה: מתחילים עם נסיעה יפה החוצה את ערוץ קלאריטיקוס בדרך אל מנזר קיפינה החצוב בהר. ממשיכים אל המסלול היפיפה אל מעיינות קויאסה. משם לביקור בכמה מהכפרים באיזור ובתצפית היפה על הנהר והכפרים וגם טיפוס למעבר ההרים Baros לכביש האספלט במיקום הגבוה ביותר ביוון, פיק 2000
4 בספטמבר -בבוקר, תרגול יוגה עם אנסטסיה (למי שרוצה) וארוחת בוקר לאחר מכן
ביום זה נצא מצומרקה אל ספוט יפיפה של מעיינות נהר הלורוס ומשם לאיזור הקרוי סולי, שם נעשה ריבר טרקטינג, שזה אומר הליכה בתוך הנהר למעיינות חבויים מרהיבים.

5 בספטמבר-  בבוקר, תרגול יוגה עם אנסטסיה (למי שרוצה) וארוחת בוקר לאחר מכן
בבוקר זה נצא לראפטינג חוויתי על נהר האראכטוס. לאחר מכן נצא לארוחת אחה"צ-ערב מיוחדת בטברנה של מאמא מקומית שמבשלת סוף הדרך וגם נבקר בבריכות המים של מליסורגיס.
6 בספטמבר - בבוקר, תרגול יוגה עם אנסטסיה (למי שרוצה) וארוחת בוקר לאחר מכן
ביום זה נצפין עד כפרי זגוריה, לטיול יפיפה במערב זגורי. זה אמנם לא נהוג לנסוע מצומרקה לזגורי לטיול ולחזור באותו יום, אבל לאור הביקוש של חברי הקבוצה אנחנו עושים את זה. נבקר בכמה מהספוטים המרהיבים ביותר בזגוריה. את היום הזה גם נסיים בהופעה של נגנים יווניים לצלילי הבוזוקי במלון.
7 בספטמבר - בבוקר, תרגול יוגה עם אנסטסיה (למי שרוצה) וארוחת בוקר לאחר מכן
נפרדים מצומרקה, ובדרכנו לאתונה, הפעם לא נבקר במטאורה אלא ניסע בדרך הררית יפיפיה ומיוחדת הקרויה "אגרפה קרוס", מדובר בכביש החותך את רכס הרי הפינדוס מדרום לאורך נהר האכלוס.
הטיול יסתיים בשדה התעופה של אתונה לקראת אחר צהריים מאוחרים.

קצת על תרגול היוגה
בכל בוקר יתקיים במלון תרגול יוגה/מדיטציה עם אנסטסיה, מדריכת יוגה (אהובה עלינו). התרגולים מותאמים לכל הרמות. לא מדובר בתרגולי אשטאנגה אינטנסיביים, אלא בתרגולי ויניאסה זורמים ועדינים לגוף ולנפש. כמו כן, מדי יום בשעות אחר הצהריים יתקיים תרגול נוסף עם דגש מדיטטיבי, בין אם בספוט מיוחד בטבע, או בחזרה במלון.עבור השתתפות בשיעורי היוגה תהיה עלות נוספת של 20 יורו ליום לאדם. כאמור, הבחירה שלכם אם להשתתף מדי יום או רק בחלק מן הימים. .
 
מה המחיר?
המחיר לאדם בחדר זוגי  720 יורו  [ הגעה ברכב שכור עצמאית ]
המחיר לאדם בחדר יחיד 930 יורו  [ הגעה ברכב שכור עצמאית ]
על הגעה ברכבים שלנו יש תוספת של 350 יורו.  [ כלומר ללא נהיגה ברכב שכור ]


מה כולל המחיר?
המחיר כולל ליווי של סיון זמיר, בעלים של אתר יוון והאיים המוציא טיולים באיזור זה של יוון מזה  שנים. סיון יוביל את שיירת הרכבים וילווה את הטיול בהסברים בעברית,לינה של 4 לילות במלון Anavasi Mountain Resort בצומרקה, ארוחות בוקר במלון.

לא כלול במחיר|?
טיסות. השכרת רכב. ביטוח, ארוחות נוספות, הוצאות אישיות, תשלום טולס כבכישי אגרה, טיפ לנותני שירות, וכאמור לעיל: 20 יורו ליום לאדם להשתתפות בתרגולי היוגה והראפטינג על נהג האראכטוס 40 יורו לאדם למי שירצה להשתתף.
 
איך מתקדמים?
צרו קשר עם שרית, מנהלת ההשמה שלנו לרישום לטיול 054-5423341 [ עדיף בואטס אפ ]
או שילחו לנו מייל פנייה עם שאלות ל [email protected]
.
תשלום מקדמה להבטחת מקום בטיול יש להסדיר תשלום בכפתור הבא:
המקדמה בסך 180 ש"ח.


בחודש מאי יצאנו לטיול מודרך בנהיגה עצמית, אחת המטיילות הצטרפה לרכב שלי (אפשרי גם בתמחור אחר ובכפוף לזמינות) וטיילו ברחבי צפון יוון ההררית בשיירה למשך 5 ימים מופלאים, הטיול של חודש ספטמבר כולל בתוכו יום נוסף מלא.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il