האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול ביוון
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

טיול הרשמה מיוחד לקבוצות קטנות - קיץ 2020

טיול הרשמה מיוחד לקבוצות קטנות 2020

באופן חד פעמי ובשל משבר הקורונה, אתר יוון והאיים מוציא טיולי הרשמה לקבוצות קטנות, עד 10 אנשים במהלך החודשים יולי אוגוסט 2020 הטיול ייצא מדי יום ראשון בבוקר מאתונה ויסתיים ביום חמישי בערב גם באתונה. להלן שלד מסלול הטיול והמחיר שכולל מיניבוס מרצדס חדש, עם נהג דובר אנגלית + מלונות + ארוחות בוקר.

מדי יום ראשון
נסיעה מאתונה דרך תעלת קורינטוס וגשר המיתרים ריו אינטריו לאגם אמפילוכיה ומשם דרך שיפולי ההרים של צומרקה עד הכפר פרמנטה בלב חבל צומרקה ולמרגלות הר סטרוגולה.

מדי יום שני
יום טיול מלא בצומרקה כולל ביקור במעיינות קויאסה, מנזר קיפינה, תצפית אגיוס גאורגיוס וביקור בכפר הקסום סיראקו.

מדי יום שלישי
עוזבים את צומרקה וממשיכים לכפרי זגוריה, ביום זה מטיילים במרכז זגוריה, בתצפית אוקסיה על קניון ויקוס, בגשר קוקוריס וכן בכפר דילופו ובכפר מונודנדרי.

מדי יום רביעי
טיול מלא במערב זגוריה, נהר הוידומאטיס, גבי המים של רוגובו, גשר קלידוניה, מסלול דור הקרח [ מקוצר ], תצפית ויקוס על קניון ויקוס וגשר קוניצה על נהר האוס.

מדי יום חמישי
חוזרים לאתונה דרך המנזרים התלויים של מטאורה.


מחיר מיוחד 550 יורו לאדם בחדר זוגי.
מחיר מיוחד 650 יורו לאדם בחדר יחיד.

+ המחירים הם ללא טיסות, אך מחירי הטיסות השנה לאתונה יהיו זולים במיוחד.
+ המחיר ללא ארוחות, מלבד ארוחות בוקר במלונות.


התאריכים בהם יוצאים טיולים ותוכלו להרשם לאחד מהם :

5-9 ליולי.
12-16 ליולי.
19-23 ליולי.
26-30 ליולי.
2-6 לאוגוסט.
9-13 לאוגוסט.
16-20 לאוגוסט.
23-27 לאוגוסט.

שימו לב המיניבוסים מתאימים "לעידן הקורונה" יש בהם מקום ליותר מ 10 נוסעים, אך מטעמי שמירת מרחק אנחנו מסכימים להוציא טיול רק עבור 10 איש, בכדי שהמיניבוס יהיה מרווח מספיק. בנוסף אנחנו מחטאים ומנקים את המיניבוסים מספר פעמים מדי יום, גם המלונות שאנחנו הולכים ללון בהם הולכים לעמוד בסטנדרטים ובפרוטוקולים המחמירים ביותר של האיחוד האירופי לניקוי וחיטוי. לפרטים נוספים והרשמה צרו קשר בטופס שבעמוד זה..Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il